Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - esto Postavljana PitanjaFAQ - esto Postavljana Pitanja   TraiTrai   Lista lanovaLista lanova   Korisnike grupeKorisnike grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Navijaèi
Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeci
 
Napii novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Sport
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeu temu  
Autor Poruka
Innuendo
Prepodobni
Prepodobni


Pridruio: 17 Jun 2006
Poruke: 3958
Lokacija: Ul. osnivaèa Politike

PorukaPoslao: Uto Sep 18, 2007 6:10 pm    Naslov: Navijaèi Odgovoriti sa citatom

Citat:
"DELIJE" U ZATVORU

Jedanaest navijaèa crveno-belih provešæe 30 dana iza rešetaka zbog napada na policiju posle utakmice Borac - Crvena zvezda!

Jedanaest niških „delija" provešæe 30 dana iza rešetaka zbog napada na policiju na naplatnoj rampi u Pojatama posle utakmice Borac - Crvena zvezda! U kruševaèki i èaèanski MUP je u subotu posle utakmice privedeno èak 17 navijaèa zbog žestokog obraèuna sa policajcima, ali je jedanaest „delija" završilo iza rešetaka.

Od Zrenjanina do Podgorice

Poslednji veliki sukobi navijaèa Crvene zvezde sa policijom dogodili su se u Zrenjaninu poèetkom ove godine pre utakmice protiv Banata i nedavno u Podgorici, gde je gostovao splitski Hajduk. „Delije" su se u Zrenjaninu na startu proleænog dela prvenstva potukle sa policijom pre poèetka meèa, a tad je veliki broj navijaèa povreðen i uhapšen. Slièno je bilo i u Podgorici, gde su navijaèi iz Beograda išli na meè Buduænost - Hajduk. Tada su optuženi za kamenovanje splitskog autobusa kraj plaže Jaz, pa su nekoliko dana proveli u zatvoru „Spuž".

Navijaèi su, vraæajuæi se u Niš autobusom sa utakmice, u više navrata pravili nerede i kršili javni red, navodi se u saopštenju kruševaèkog MUP-a. Najpre su u Stopanji kod Trstenika, mimo nareðenja tamošnje policije, izašli iz autobusa i otišli do restorana i prodavnice, gde su pokupili hranu i piæe koje nisu platili, da bi zatim, dolaskom interventne patrole iz Kruševca, bili vraæeni u autobus kako bi nastavili put. Èetrdesetak minuta kasnije, autobus sa navijaèima ponovo je stao na naplatnoj rampi u Pojatama. Osumnjièeni su tada odbili poziv policije da se vrate u autobus i napali policajce, gaðajuæi ih bakljama i kamenicama. U saopštenju se navodi da su se uhapšenima pridružili i ostali navijaèi iz autobusa, bacajuæi flaše na policiju, a zatim su pobegli u autobus i nastavili put.

Fakti

- Navijaèi Zvezde bili su vrlo disciplinovani na evropskim utakmicama protiv Levadije i Rendžersa, jer je klubu zapreæeno izbacivanjem iz Evrope u sluèaju nereda

- Izmene i dopune Zakona o spreèavanju nereda na sportskim terenima predviðaju zatvor za huligane i do deset godina

- Utakmica Borac - Crvena zvezda završena je, za razliku od navijaèkih sukoba, mirno, bez golova

Zbog zadobijenih povreda, nekoliko policajaca iz interventne patrole zatražilo je lekarsku pomoæ, a jedan je zadržan na oènom odeljenju kruševaèkog Zdravstvenog centra radi daljeg leèenja.

Takoðe, pre toga, tokom utakmice u Èaèku, više od 100 navijaèa Crvene zvezde napalo je pripadnike Žandarmerije koji su obezbeðivali stadion. Navijaèi su pokušali nasilno da uðu na južnu tribinu stadiona. Oni su kamenicama gaðali pripadnike policije i Žandarmerije, a jedan od navijaèa na njih je bacio upaljenu baklju.

Narednih trideset dana u kruševaèkom zatvoru æe provesti Ðorðe S. (31), Milan S. (21), Vladimir M. (22), Nikola P. (20), Petar P. (26) i Predrag P. (21), svi iz Niša, kao i Dragan P. (22) iz Bora i Nenad S. (21) iz Oraovice kod Grdelice. Èaèanska policija zadržala u zatvoru N. S, D. M. i N. U. Svi oni su izvršili krivièno delo napada na službena lica u vršenju službene dužnosti.

Krivièna prijava podneta je i protiv R. D., koji je predvodio nasilan ulazak navijaèa Crvene zvezde na utakmicu.


http://www.pressonline.co.yu/vest.jsp?id=20205&sectionId=44

Pun mi je više lonac najvernijih navijaèa. Majmuni samo èekaju prvu priliku da se negde pobiju i da naprave sranje. Baš me zanima šta imaju da izjave povodom ovog incidenta. Èitam u Žurnalu da i uprava Napretka kuka na neku kaznu koju moraju da plate zbog navijaèa kad su se vraæali iz Èaèka. Mogao bi Hanibal da kaže nešto na tu temu. A od Lunatiksa oèekujemo da nam kaže nešto više o represiji nad navijaèima.
_________________
Uprava napolje!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku Poalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
Rumenige
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridruio: 28 Jan 2007
Poruke: 3148

PorukaPoslao: Uto Sep 18, 2007 6:23 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Valjda su Jakuze napravile neko sranje u Cacku, pa je klub kaznjen. Inace, navijaci su imali dogovor sa klubom da ce ih voditi na gostovanja ukoliko ne prave ispade. Bilo je ispada..i eto.

Evo da pokazem navijacki aktivizam Cool

[img]http://www.united-force.org/slika.php?recordID=404[/img]

Radnicki Nis-Rad
_________________
Србија Србима!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku Poseti sajt autora
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridruio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Uto Sep 18, 2007 9:10 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Kad se vracali obili neke radnje po Stopanji. Degenerici.
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku Poalji email
LUNATICS
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridruio: 15 Mar 2007
Poruke: 248
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Sep 18, 2007 11:45 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Vidim da Inuendo trazi objasnjenje za represiju nad navijacima.Kao prvo,nisu Deliji jedina navijacka grupa koja se zalaze za to.Tu su i grobari,united force,blue union,firma,cete...........Ne znam da li se neko seca tekme sa Torpedom,na Marakani,kada su nasi navijaci prosto prebijani,jer su pevali protiv rezima.Milicija je cak i upotrebljivala oruzje sa pravim metkovima(ne gumenim).Zatim prebijanje vodja navijaca Partizana koji su ostali posle jedne tekme da poskidaju zastave,jer su pevali pesme protiv uprave.Pa da se setimo nesrecnog decka,Milana Vasica,koji je sa svojim tatom "pravio nerede" ispred istocne tribine JNA i dobio gumeni metak u glavu.Tom prilikom decko je ostao bez pola obraza.Pa da li da zaboravimo prebijanje Delija na derbiju u basketu,kada se srusila tribina i samo uz pomoc Boga nije bilo zrtava.Cak su i grobari u znak protesta napustili halu.I sve to na komandu Mileta Novakovica,cuvenog komadanta Zandarmerije,koji je cak naredio i prebijanje ratnih invalida,ispred Narodne Skupstine,jer su zahtevali vece invalidne penzije.A da ne pominjem mec sa Kijevom,kada je policija tukla redom od zadnjeg reda do prvog,jer je zelela da "umiri" tucu izmedju par Delija u prvom redu.Ima jos bezbroj primera.I poruka svima vama koji bi zeleli da fudbalske utakmice izgledaju kao pozorisne predstave:

NAVIJACKI POKRET NIKADA NECETE UGASITI!!!!!!!
_________________
Tek sada ne odustajemo!!!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku
Rumenige
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridruio: 28 Jan 2007
Poruke: 3148

PorukaPoslao: Sre Sep 19, 2007 10:24 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ja se samo pitam, kako ce drzava nadoknaditi tim ljudima koje je policija unakazila.
_________________
Србија Србима!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku Poseti sajt autora
LUNATICS
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridruio: 15 Mar 2007
Poruke: 248
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Sep 19, 2007 12:55 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Nema od naknade ni k--ca.
Ne kazem ja da su navijaci zlatni.Daleko od toga.Ali ima mnogo primera prekomerne upotrebe sile policije,u kojoj stradaju nevini.A nereda ce uvek biti,kako u Srbiji,tako i u svetu.Pa nisu Srbi jedini koji prave nerede na stadionu i oko njega.
A grupa Nislija koja je vandalizala po Stopanji,pa to nisu ni navijaci,ni huligani.To je grupa narkomana,koja ne zna sta ce sa sobom,pa 'ajmo kao da obijemo prodavnicu i pokupimo cokoladice,lizala,zvake....Smesno!!!!
_________________
Tek sada ne odustajemo!!!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku
Innuendo
Prepodobni
Prepodobni


Pridruio: 17 Jun 2006
Poruke: 3958
Lokacija: Ul. osnivaèa Politike

PorukaPoslao: Ned Sep 23, 2007 7:56 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Kad veæ pominješ tu utakmicu u Pioniru, je l' znaš šta su radili majmuni koji sebe nazivaju navijaèima? Punili su kese mokraæom i bacali na pandure. Je l' to normalno? Meni nije. Ja uopšte ne odobravam ono što rade panduri, ali navijaèi su jedna obièna bagra i stoka. A grobari kad su gostovali u Mostaru? Pun ih mi je više q. Gde god se pojave, samo neka sranja. I samo se žale: panduri prvi poèeli. Jesu klinac.
_________________
Uprava napolje!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku Poalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
Rumenige
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridruio: 28 Jan 2007
Poruke: 3148

PorukaPoslao: Uto Sep 25, 2007 12:10 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Nemoj tako ostro druze Innuendo. Sto se tice Pionira..za tu mokracu uopste nema dokaza. Mogli su panduri da kazu da su ih gadjali i puskama. Njihova je poslednja i oni su ti koji plasiraju istine/neistine u javnost.

Sto se tice Mostara...to su bile provokacije i sa jedne i sa druge strane. Jednostavno, losa organizacija...i panduri koji mrze Srbe.
_________________
Србија Србима!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku Poseti sajt autora
LUNATICS
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridruio: 15 Mar 2007
Poruke: 248
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Sep 25, 2007 7:09 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

a da nisu i invalidi gadjali kerove i gispodina mileta novakovica mokracom,pa ih je zandarmerija pretukla?ljudi u kolicima,na stakama,bez ruku,nogu...
_________________
Tek sada ne odustajemo!!!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku
Innuendo
Prepodobni
Prepodobni


Pridruio: 17 Jun 2006
Poruke: 3958
Lokacija: Ul. osnivaèa Politike

PorukaPoslao: Sre Sep 26, 2007 9:07 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Rumenige ::
Nemoj tako ostro druze Innuendo.


Nervira me kad odem na sever, a on pun drogiranih klinaca, oko mene se duva ko u Amsterdamu. Ne branim ja pandure, seæam se Slobinog vremena vrlo dobro. Za tu mokraæu sam èuo da je istina iz pouzdanog izvora.

A za Mostar me je iznerviralo kad vidim lika koji razdvaja grobare od pandura, a neandertalci njega guraju napred da se tuèe sa murijom. Marš, bre! Evil or Very Mad Majmuni su naseli na provokacije. Još otišli tamo sa majicama srBskih heroja, bakljama gaðali muriju... Direktno su odgovorni za eliminaciju Partizana.

Lunatics, kakve invalide pominješ: uèesnike ratova 1991-99?
_________________
Uprava napolje!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku Poalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
Rumenige
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridruio: 28 Jan 2007
Poruke: 3148

PorukaPoslao: et Sep 27, 2007 10:18 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pazi ovako...Navijaci Lacija su izboli par Rumuna, bilo je i rasistickih skandiranja, ali oni nisu izbaceni iz evropskih takmicenja. Ako je zakon, neka bude za sve. I jos nesto...Lacio je kaznjen novcano za nerede..i to manje nego Zvezda protiv Rendzersa. To je ta nepravda o kojoj ti govorim.
_________________
Србија Србима!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Innuendo
Prepodobni
Prepodobni


Pridruio: 17 Jun 2006
Poruke: 3958
Lokacija: Ul. osnivaèa Politike

PorukaPoslao: et Sep 27, 2007 2:59 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

FIFA i UEFA æe da nas karaju dok je sveta i veka. Na to moramo da se naviknemo. Ja samo hoæu da kažem da mentoli ne moraju da idu svesno na provokaciju. I dosta više sa pljaèkanjem prodavnica kad se ide na utakmicu! Jbm mu mater, daj više strpaj ih u zatvor na neko vreme! Èim ih je više, odmah se nešto prokurèe. Zbog toga sam i otvorio ovu temu, kad sam proèitao da su pljaèkali u Stopanji. Seljani, bagra. I onda nešto kukaju.

U svakom sluèaju, stoji to što si rekao. Nepravda postoji i mi možemo samo da igramo kako bogati sviraju. To je to. A Partizan je od prethodnih 36 utakmica kažnjen 25 puta zbog navijaèa. Mislite o tome...
_________________
Uprava napolje!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku Poalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
Rumenige
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridruio: 28 Jan 2007
Poruke: 3148

PorukaPoslao: Pet Sep 28, 2007 10:35 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Sto se tice upada u prodavnice, to ce uvek postojati.Smile Tesko onim vlasnicima prodavnica kad stane bus sa navijacima. Ja sam bio svedok par upada. Iznosilo se sve i svasta..deterdzenti, dezadoransi, sapuni, pivo. Smile

U subotu je derbi. Bice incidenata i tema za raspravu. Wink
_________________
Србија Србима!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridruio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Sre Okt 03, 2007 9:29 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Hahahha ja sam cuo da su skinuli Shekiju dva praseta sa mangala Laughing Laughing Laughing Laughing Ludnica!!!
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Rumenige
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridruio: 28 Jan 2007
Poruke: 3148

PorukaPoslao: et Okt 04, 2007 11:34 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Haha Shekiju haha..

Naravoucenije: Prase ne peci pokraj puta.
_________________
Србија Србима!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Prikai poruke iz poslednjih:   
Napii novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Sport Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeci
Strana 1 od 10

 
Skoi na:  
Ne moete pisati nove teme u ovom forumu
Ne moete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne moete menjati vae poruke u ovom forumu
Ne moete brisati vae poruke u ovom forumu
Ne moete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group