Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Navijacke Strasti ::: Delije Severna Tribina Trstenika
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeci
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Sport
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeęu temu  
Autor Poruka
Innuendo
Prepodobni
Prepodobni


Pridružio: 17 Jun 2006
Poruke: 3958
Lokacija: Ul. osnivaĆØa Politike

PorukaPoslao: Sre Jun 06, 2007 6:56 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Klinja, pa Å”ta? OdliĆØno je igrao. Ja mislim da je ProsineĆØki bio najbolji igraĆØ te ekipe, Å”to ne znaĆØi da tvrdim da je PanĆØev bio loÅ”.

U tome je problem cele države, a ne samo fudbala. OtvoriƦeÅ” Pandorinu kutiju ako sa tim kreneÅ”.
_________________
Uprava napolje!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Čet Jun 07, 2007 10:41 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ja nisam ni rekao da je bio los Prosinecki. To je bila extra generacija gde niko nije mogao da kaze:"Pogledaj ovu cepanku!". Samo mislim da si se presao u vezi Jugovica.Mislim....on je bio extra dete ali nije bio kljucni igrac u Zvezdi tih godina.
"Nebo se otvorilooooooooooo! Gol, gol, gol!!!"
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Innuendo
Prepodobni
Prepodobni


Pridružio: 17 Jun 2006
Poruke: 3958
Lokacija: Ul. osnivaĆØa Politike

PorukaPoslao: Čet Jun 07, 2007 3:29 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Staljina malo nije bio kljuĆØni. A 2 gola Kolo-kolou. Ili kako se veƦ kaže?
_________________
Uprava napolje!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
LUNATICS
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 15 Mar 2007
Poruke: 248
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Jun 08, 2007 9:25 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ma najbolji je bio Maza Vasilijevic,borac bez mane i straha!!!
_________________
Tek sada ne odustajemo!!!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Pet Jun 08, 2007 1:02 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

To stoji za Kolo-Kolo ali pre toga se nije isticao previse. A i Kolo-Kolo je bilo u sledecoj sezoni a ne u Binicevoj. Bar koliko se ja secam. Tada su vec otisli Stojanovic, Binic i Prosinecki(ako se secam). Branio je Zvonko Milojevic.
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Innuendo
Prepodobni
Prepodobni


Pridružio: 17 Jun 2006
Poruke: 3958
Lokacija: Ul. osnivaĆØa Politike

PorukaPoslao: Sub Jun 09, 2007 2:10 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

OdliĆØno se seƦaÅ”. A Vlada StoÅ”iƦ je bio igraĆØina koji je imao tu nesreƦu da bude u ekipi sa onakvim aždajama. OdliĆØan fudbaler!
_________________
Uprava napolje!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
Rumenige
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 28 Jan 2007
Poruke: 3148

PorukaPoslao: Sre Jun 20, 2007 7:53 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

I Santini odbio Crvenu zvezdu


Agonija oko potrage za novim trenerom Crvene zvezde se nastavlja. Predsednik kluba, Dragan StojkoviƦ, potvrdio je da je bio u Parizu gde je imao sastanak sa Žakom Santinijem, ali je Francuz odbio da preuzme mesto trenera beogradskog kluba. Santini je tako poslednji u nizu trenera koji su odbili Crvenu zvezde, a pre njega su to uradili i LuiĆ°i de Kanio, Gi Lakomb, Alberto Zakeroni i Slavoljub Muslin.

ā€žTaĆØno je da smo u Parizu generalni sekretar Zoran DamjanoviƦ i ja razgovarali sa proslavljenim trenerom i bivÅ”im selektorom reprezentacije Francuske, Žakom Santinijem, ĆØije se ime prethodnih dana u javnosti dovodilo u vezu sa mestom trenera Crvene zvezde. Mogu da kažem da dogovor sa ovim iskusnim struĆØnjakom nismo postigli i da on neƦe biti trener Crvene zvezde. Na taj naĆØin želimo da okonĆØamo brojne spekulacije i da ponovimo da Ʀe javnost biti blagovremeno obaveÅ”tena o svim koracima koje preduzimamo u cilju jaĆØanja postojeƦeg kadra pred poĆØetak sledeƦeā€œ, rekao je StojkoviƦ.

ā€žU petak je sednica Upravnog odbora kluba i do tada priĆØe na temu trenera neƦe biti. UpoznaƦu Upravni odbor kluba sa onim Å”to smo do sada uradili i koji su planovi pa Ʀemo videti kakva Ʀe odluka biti donetaā€œ, izjavio je predsednik Crvene zvezde.

-----------------------------
Zasto menjate trenera? Sastav tima je ono sto je slabo u Zvezdi. Nece procvetati ni sa Rudi Felerom.
_________________
Србија Србима!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridružio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Pet Jul 06, 2007 12:22 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Победа на првој провери


fc-redstar.net
По изузетно тешком и натопљеном терену, на температури од само 13 степени и пред око 1.500 гледалаца на стадиону под Бежиградом, Звезда је победила Олимпију у првој утакмици на припремама у Словенији.

Наша екипа је меч против локалног трећелигаша почела врло офанзивно и већ у 6. минуту прву шансу је имао Милијаш који је после центаршута Анђелковића лопту ударцем главом послао поред гола. Неколико минута касније у прилици је био Короман, али није успео да се упише у стрелце.

У 17. минуту и Пуровић је био у доброј прилици, али је голман Олимпије добро реаговао. Три минута касније у одличној шанси се нашао Анђелковић, али иако неометан, шутирао је искоса са леве стране снажно и непрецизно. У 25. минуту Бурзановић је оборен у казненом простору, а сигуран извођач најстрое казне био је Милијаш.

Међутим, вођство Црвене звезде је трајало само два минута. Досуђен је слободан ударац на тридесетак метара од гола, лопта је набачена у казнени простор где ју је ударцем главом Жупић смести у мрежу. То је била и једина шанса Олимпије у првих 45 минута.

Већ у следећем минуту Звезда пропушта прилику да поврати вођство. Короман је лепо проиграо Трајковића који је из идеалне позиције са пар метара шутирао право у голмана.

Бошко Ђуровски је на полувремену променио цео тим осим голмана Бановића. Играло се углавном између два казнена простора са благом иницијативом наше екипе, али правих шанси за гол није било.

У 67. минуту Звезда је запретила преко Рашковића. Наш нападач је после соло продора дошао до ивице казненог простора, тукао по земљи, али право у голмана домаћих. Два минута касније, Томовић је покуша после корнера, но његов ударац је завршио у спољном делу мреже.

Коначно, боља игра Црвене звезде се исплатила у 75. минуту. Одбијена лопза је дошла до Станчића који је из прве шутирао по земљи и са двадесетак метара погодио супротан угао.

У 84. минуту поново је покушао Рашковић, али овога пута је његов шут са петнаестак метара завршио изнад пречке. Пред крај утакмице домаћин је преузео иницијативу у жељи да дође до изједначења, али су сви ти покушаји били јалови па је меч завршен очекиваним исходом.


Црвена звезда (прво полувреме): Бановић, Пантић, Бајалица, Туторић, Анђелковић, Лукаш, Трајковић, Милијаш, Бурзановић, Короман, Пуровић

Црвена звезда (друго полувреме): Бановић, Томовић, Адамовић, В.Ђорђевић, Николић, Станчић, Тришовић, Богдановић, С.Перовић, Рашковић, Ф.Ђорђевић
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridružio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Pet Jul 06, 2007 12:39 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Olimpijakos želi Ognjena Koromana
Cetvrtak, 5. jul 2007. 11:57

Posle Darka KovaĆØeviƦa, grĆØki Å”ampion Olimpijakos zainteresovan je da u svoje redove dovede joÅ” jednog Srbina, Ognjena Koromana.

"TaĆØno je da me je kontaktirao Ilija IviƦ. Olimpijakos bi voleo da postanem njihov igraĆØ, ali sam Grcima rekao da mi je u ovom trenutku na prvom mestu Crvena zvezda", rekao je Koroman u izjavi za MONDO.

Ipak, kao Å”to je poznato, Koromanova sudbina vezana je za njegov matiĆØni klub ruski Terek iz Groznog, sa kojim je i dalje pod ugovorom.

"Voleo bih da ostanem u Zvezdi i da sa crveno-belima igram evropske utakmice. Porodica mi se veƦ navijkla na Beograd, dete mi u septembru polazi u Å”kolu, tako da postoji viÅ”e razloga da ostanem. Medjutim, ne zavisi sve od mene, veƦ od Tereka i Zvezde", istakao je Koroman.

Reprezentativac Srbije u Zvezdu je doŔao u zimskom prelaznom roku, kao pozajmljeni fudbaler engleskog Portsmuta.

(MONDO)
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Pet Jul 06, 2007 12:42 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Jel` stvarno veliki Vincent Candela prelazi za Zvezdu?????
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridružio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Pet Jul 06, 2007 12:51 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

StojkoviƦ: "Radimo na pojaĆØanjima"

Predsednik fudbalskog kluba Crvena zvezda Dragan StojkoviƦ pridružio se timu koji se u Sloveniji priprema za novu sezonu. StojkoviƦ je u Sloveniju stigao u sredu, na pripremni meĆØ sa Bežigrad Olimpijom (2:1) ā€žImajuƦi u vidu da je reĆØ o prvoj kontrolnoj utakmici treba biti zadvoljan. Dobro je kada ekipa pobedi, pogotovo kada se uzme u obzir da je meĆØ igran po teÅ”kom terenu kada je najvažnije izbeƦi eventualne povrede. OĆØekujem da tim deluje sve bolje kako vreme bude odmicaloā€œ.

StojkoviƦ, koji Ʀe na Pohorju provesti nekoliko dana, zadovoljan je uslovima i atmosferom na pripremama.

ā€žDoÅ”ao sam da vidim ekipu i da joj pružim podrÅ”ku u ovoj fazi priprema koja je najteža. Vidim da su uslovi za rad odliĆØni, da svi igraĆØi rade maksimalno ozbiljno i oĆØekujem da tako i nastaveā€œ.

Na dan kada je predsednik kluba stigao u Sloveniju, na beogradski aerodrom stigao je Rumun MarijuÅ” Nikulae, koji bi u narednoj sezoni mogao da pojaĆØa osvajaĆØa duple krune. StojkoviƦ potvrĆ°uje da treba oĆØekivati joÅ” Zvezdinih poteza u ovom prelaznom roku.

ā€žNa tu temu Ʀe se stalno govoriti i Å”pekulisati u javnosti, ali o imenima neƦu da govorim dok posao ne bude zavrÅ”en. Intenzivno se radi na tome da se tim ojaĆØa, a da li Ʀemo uspeti u tome ostaje da se vidi. ƈinimo sve napore da uspemo u svojim nameramaā€œ.

Dan posle utakmice sa Olimpijom, fudbaleri Zvezde odradili su jutarnji trening u teretani, a potom i relaksacioni trening na obližnjem terenu.

Fudbaleri i struĆØni Å”tab su slobodno popodne iskoristitili da posete festival koji se održava u Mariboru, a dodatni rad tokom popodneva rezervisan je samo za trojku Gaj, Basta i MilovanoviƦ, koja se saigraĆØima prikljuĆØila naknadno.
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Rumenige
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 28 Jan 2007
Poruke: 3148

PorukaPoslao: Čet Jul 12, 2007 9:25 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Jerinenstadt ::
Jel` stvarno veliki Vincent Candela prelazi za Zvezdu?????


Ma, mator je on. Koji ce vam?
_________________
Србија Србима!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
LUNATICS
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 15 Mar 2007
Poruke: 248
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Jul 22, 2007 2:20 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

ovaj tim jugoslovena je smesan
moracemo opet da osvojimo duplu krunu
ako Bog da,trebalo bi da odemo u ligu sampiona!!!!
slavlje slavlje slavlje slavlje slavlje Veliki strunf
_________________
Tek sada ne odustajemo!!!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Čet Avg 09, 2007 10:46 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

I....tako sam ja stavio 100 na tiket Levadija-Zvezda 2-2 Embarassed Crying or Very sad Embarassed Crying or Very sad Nema veze.....

_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
maverik018
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 15 Jul 2007
Poruke: 152
Lokacija: Nish

PorukaPoslao: Sre Avg 29, 2007 10:11 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Posle sinocne utakmice sta reci a ne opsovati ili zaplakati. No sta je tu je.Ostaje nam da se molimo da nam se u predkolu kupa uefa ne padne neki Atletiko Madrid, pa da bar prodjemo u grupu, a pacovski rendzers ce da vidi dal ce mu bunker od sinoc pomoci i protiv liverpula, intera, barse...
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Sport Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeci
Strana 8 od 12

 
Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group