Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

LGBT PRAVA
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Sledeci
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Politika
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeęu temu  
Autor Poruka
pacovdlak
Komesar
Komesar


Pridružio: 26 Sep 2006
Poruke: 1691
Lokacija: Bresno Polje

PorukaPoslao: Ned Avg 17, 2008 3:36 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

casper ::


A ti nemoj da kenjas video bih te kako bi se ponasao da ti je zet Dusica!


Cekaj, stani, pazi... ima Dusica moja velika neostvarena ljubav, sto bi me iznenadilo u svakoj pogledu, a ima Dusica koja je sebe prozvala Duska, a tu me nista ne bi cudilo, ali mi je potpuno jasno nasta ciljas. I get the pictrure...
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
cuka
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 26 Mar 2006
Poruke: 980
Lokacija: ƈabar-varoÅ”

PorukaPoslao: Ned Avg 17, 2008 5:27 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

kažu da je najveƦa kletva kod nas:"dabogda ti sin doveo zeta u kuƦu"
_________________
kad ti se prijatelj vine visoko,ne prilazi mu dok te ne potraži
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
grad moje mladosti
Sanjalica


Pridružio: 13 Mar 2006
Poruke: 1914

PorukaPoslao: Ned Avg 17, 2008 9:37 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Tojo ::


E tu vec gresis. To da bude normalno- ne moze i nikada nece biti. Tvoje misljenje je nadojeno zapadnom promisli- kao pravoslavac primarno, ne bih nikada mogao da se zalazem za gej/lezbo prava, a kamoli da posmatram to kao izliv ljudske slobode do takve jedne mere.



E tu si vec i mene svrstao,mislim u tu grupu koja je nadojena zapadnom promisli.

Ako homoseksualnost ne posmatras kao ljudsku slobodu,kako moze jedan pravoslavac da bude japanofil?
_________________
"Kazi da sam blesav, pevam pesme naivne,
al' ne mozes mi nista, smejem se,
nadji sretne misli kao Petar Pan,
leteti je lako kad si bezbrizan,
ma dodaj malo boje u ovaj sivi dan,
pogledaj u nebo, nisi vise sam."
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
pacovdlak
Komesar
Komesar


Pridružio: 26 Sep 2006
Poruke: 1691
Lokacija: Bresno Polje

PorukaPoslao: Pon Avg 18, 2008 2:21 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Prava ljudi i slobode razvili su se, i razvijaju se vekovima od kada su se "odvojili" od same religije. Zato danas imamo nazovi pravnu drzavu koja je potpuno otrgnuta od crkve, sa ciljem da drzava bude dom svih gradjana, a ne samo vernika ili jedne nacije. I siguran sam da ce sve ici samo na bolje, i da sve dok jedan ima da nosi prometejev plamen, dobro je.

Pa kada bivsi komunisti danas mogu biti najveci vernici, sve kombinacije dolaze u obzir. Smile
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Pon Avg 18, 2008 7:08 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Daj brate meni je sve to jedan veliki shit. Zene samo bez opterecivanja jer sam ja uvek tu, bez bojazni da ce me stici "Gay je ok" talas Cool
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Tojo
Dusan Basta
Dusan Basta


Pridružio: 08 Apr 2008
Poruke: 2359

PorukaPoslao: Pon Avg 18, 2008 8:40 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

grad moje mladosti ::

E tu si vec i mene svrstao,mislim u tu grupu koja je nadojena zapadnom promisli.

Ako homoseksualnost ne posmatras kao ljudsku slobodu,kako moze jedan pravoslavac da bude japanofil?


Pa cekaj malo Laughing , nije isto biti gay i ljubitelj jedne drzave zbog njene kulture, naroda i vojnih (ne)uspeha. Sa sintoizmom/budizmom ne vucem nikakve konce.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
katrin
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 04 Okt 2007
Poruke: 347
Lokacija: ts-bg

PorukaPoslao: Pon Avg 18, 2008 10:48 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Sve to sto ti pricas je jedna velika politika, a nigde realnosti. Ja sam takodje pravoslavna, ali ne koristim to kao izgovor da bih dokazala svoju cistotu i sakrila svoje gresne misli. Po pravoslavlju svi smo mi mnogo veliki gresnici, ako mi ne verujes odi do nekog svestenika i zapitaj ga sta ti kao pravoslavac ne bi smeo sve da radis. Zacudices se kada budes sve to saslusao.

Realno, ti ne mozes nikome nista da ogranicis, pa ni sexualno opredeljenje o tome se radi. Okreni se samo pa pogledaj koliko gejeva ima u Trsteniku, ja ih znam najmanje petoro, a ima ih sigurno vise. Pa, sta cekas uzmi stanglu, nadji ih i ubi stoku, samo zato jer su drugaciji. Idealisto!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Tojo
Dusan Basta
Dusan Basta


Pridružio: 08 Apr 2008
Poruke: 2359

PorukaPoslao: Pon Avg 18, 2008 11:52 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Sve sto sam hteo da kazem je to da nije u interesu Srbije, i naroda Srpskog, da nam ulicama hodaju muskarci drzeci se za ruke. Da, ovo jeste politika koju treba pretociti u realnost. Sloboda je postala apstraktni pojam u 20/21 veku. Razumem borbu za jednaka prava polova no LGBT je jednostavno faktor kojem nije mesto u ovom veku.
Mozda bi trebala da shvatis da je brak sveto jedinstvo muskarca i zene pred ocima Boga.
Kad smo vec kod idealizma, vidi pacovdlaka- on u sustini prati manifesto.
Samo zene i ekstremni levicari mogu da se zalazu za LGBT! Laughing

Evo jos 1 pitanja za tebe- bi li svom sinu/kceri dozvolila da se vidja sa osobom istog pola?!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
miloche
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 07 Apr 2007
Poruke: 963
Lokacija: trstenik

PorukaPoslao: Pon Avg 18, 2008 1:16 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Citat:
Mozda bi trebala da shvatis da je brak sveto jedinstvo muskarca i zene pred ocima Boga.


skeptici bi pitali sledeƦe: da li to znaĆØi da se ti zalažeÅ” samo za prokreativni seks ( tj onaj u vreme reprodukcije) ? ako postoji ( a postoji ) i seksualni odnos samo iz zadovoljstva, Å”ta ima loÅ”e da se dve devojke tu i tamo zabave?

Citat:
Okreni se samo pa pogledaj koliko gejeva ima u Trsteniku

Å”ta viÅ”e jedan od evropskih ''homo-lidera'' je iz Trstenika (tek da se ne priĆØa kako je ovo malograĆ°ansko mesto)


[/quote]
_________________
http://www.jeriningrad.org.rs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
shane91
Pripovedac
Pripovedac


Pridružio: 13 Avg 2007
Poruke: 2639
Lokacija: Gdje svoga nema i gdje brata nije

PorukaPoslao: Pon Avg 18, 2008 2:05 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Da, iz trstenicke opstine... Tacnije, iz Bresnog Polja !
_________________
"SreƦno ti muÅ”ko, AƦime! Žensko je dobro samo ako je stoka."

Koreni


Poslednji izmenio shane91 dana Pon Avg 18, 2008 3:05 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
katrin
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 04 Okt 2007
Poruke: 347
Lokacija: ts-bg

PorukaPoslao: Pon Avg 18, 2008 2:11 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Evo jos 1 pitanja za tebe- bi li svom sinu/kceri dozvolila da se vidja sa osobom istog pola?![/quote]

A molim te odgovori mi ti na pitanje: Na koji nacin bi ti zabranio svom sinu ili kceri da to uradi?
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
shane91
Pripovedac
Pripovedac


Pridružio: 13 Avg 2007
Poruke: 2639
Lokacija: Gdje svoga nema i gdje brata nije

PorukaPoslao: Pon Avg 18, 2008 2:16 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Dete se vaspitava do 10 godine... Roditelji tu imaju kljucnu ulogu, i ako ga do tad ne vaspitaju kako treba (u ovom slucaju - nacional-svesno) posle mu ne mogu nista... Dakle, tad se formira licnost i uopste covek...

E tu dolazimo do, mozda i, najvaznijeg pitanja: Da li se homoseksualac radja ili se postaje ?
_________________
"SreƦno ti muÅ”ko, AƦime! Žensko je dobro samo ako je stoka."

Koreni
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Tojo
Dusan Basta
Dusan Basta


Pridružio: 08 Apr 2008
Poruke: 2359

PorukaPoslao: Pon Avg 18, 2008 2:46 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

katrin ::
A molim te odgovori mi ti na pitanje: Na koji nacin bi ti zabranio svom sinu ili kceri da to uradi?


Svakako, no ocekujem da odgovoris na moje pitanje posto dam odgovor.

U osnovi, kao sto rece shanel, samo angazovanje roditelja je kljuc valjanog odgajanja. U sustini u 80% slucajeva TV je krivac- znaci obratiti paznju na crveni krug u gornjem levom uglu bi bilo broj 1- de facto.
Paziti s kim se druzi- broj 2 i to bi od prilike bilo to; ne vidim sta bi drugo moglo da preokrene coveka sem medija, jel?

U suprotnom uvek se mozes okrenuti govnjivoj motki. Laughing
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Pon Avg 18, 2008 9:04 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Rizikujem da me neko ismeje jer pisem s' mora, ali me boli kobas.
Sloboda homicima i ostalim peskirima vodi u seksualni haos kojim ce se kao taboo osloboditi nove bolestine, a fegetluk ce postati everyday thing, kao ispijanje piva ispred zadruge i odmeravanje mladih djeva, tek pristiglih u selo na boravak iz BG. Onda ces slobodu dati animofilima i pedofilima, pa zatim nesto potpuno novo o cemu se ne snimaju filmovi u jeftinoj produkciji. Tim gay bolestima se mora stati na kraj momentalno, inace ce doci do opsteg rasula koje niko pametan ne zeli... Momentalno se ogradjujem od misljenja gospodina pacova (jbg, Donja Mala), koji se ocigledno ugledao na LDP (Liga Dupeglavih Pedera) u svakom smislu. Dakle: Gay Stop!
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
pacovdlak
Komesar
Komesar


Pridružio: 26 Sep 2006
Poruke: 1691
Lokacija: Bresno Polje

PorukaPoslao: Pon Avg 18, 2008 10:23 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Kako ne kapirate da ce vas vreme pregaziti? Sve se to desava u mali koracima, ali se ipak desava. Siguran sam da bi se pobunili kada bi vam neko recimo zabranio politicku opredeljenost (a imam to u planu), i to je potpuno isto kao kada ce neko da vam kaze sta se sme a sta ne u krevetu. Interesi levice jesu zdravo i radno drustvo, i sve dok to nije ugrozeno nece biti problema sa ovim.
Svoju decu planiram da vaspitam na pravi nacin, cak i o sexy, necu ocekivati da to nauci u skoli ili na ulici. I naravno recicu sta je prirodno, ali ne mogu ocekivati da njemu nece nesto kvrcnuti u glavi kasnije i bude zbunjeno sta sada?
Neka me neko ispravi, ali mislim da je 10-15% svetskog stanovnista LGBT populacia. To bi znacilo kao recimo da ignorisemo sve levake koji cine 20% populacije, ili da ih naucimo da pisu desnom rukom. Mislim....
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Politika Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Sledeci
Strana 3 od 21

 
Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group