Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Hapsenje Radovana
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeci
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Politika
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeęu temu  
Autor Poruka
shane91
Pripovedac
Pripovedac


Pridružio: 13 Avg 2007
Poruke: 2639
Lokacija: Gdje svoga nema i gdje brata nije

PorukaPoslao: Uto Jul 22, 2008 5:55 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

natasa vujovic ::
Stvar je u tome sto ispada da naser oric nije zlocinac ili hasim taci oni su oslobodioci svog naroda a samo su Srbi zlocinci a jedini smo mi na...


Da li je ƐorĆ°e PetroviƦ heroj u oĆØima Turaka ???
_________________
"SreƦno ti muÅ”ko, AƦime! Žensko je dobro samo ako je stoka."

Koreni
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
natasa vujovic
NAXINA THE GREAT
NAXINA THE GREAT


Pridružio: 16 Apr 2008
Poruke: 827
Lokacija: ovde sam bre

PorukaPoslao: Uto Jul 22, 2008 5:57 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pa kakvi smo mi nebi me cudilo i njega da se odreknemo zbog genocida i etnickog ciscenja.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
shane91
Pripovedac
Pripovedac


Pridružio: 13 Avg 2007
Poruke: 2639
Lokacija: Gdje svoga nema i gdje brata nije

PorukaPoslao: Uto Jul 22, 2008 6:03 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

U pravu si ti da su nam bili nacionalnu svest, i da su ranije trebali da nas uce o Jasenovcu i Velikoj Gradiski, ali sve je to trebalo da bude a nije ! A rat je izgubljen. To je bilo. Dakle, nemoj da zalazimo u razloge poraza, ali moramo da snosimo, a na ovaj nacin i snosimo posledice poraza !!! I Ribentrop je naprimer bio heroj do 1945 ! Ali pobednici pisu istoriju, i to je de facto ! A mi nismo pobednici...
_________________
"SreƦno ti muÅ”ko, AƦime! Žensko je dobro samo ako je stoka."

Koreni
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
grad moje mladosti
Sanjalica


Pridružio: 13 Mar 2006
Poruke: 1914

PorukaPoslao: Uto Jul 22, 2008 7:00 pm    Naslov: Re: Hapsenje Radovana Odgovoriti sa citatom

Ciroza ::
Ako nam otvore diznilend, ajde u to da gledamo kao svetinju, nismo za drugo...



Nemoj mi reci da si u Radovana gledao kao u svetinju? Shocked


Uh tragedije...bas sam se potresla zbog hapsenja. trt Zabole me bre djon od cipela jbt...Ne mora niko da mu sudi,presudice onaj "gore",pa dal je to Radovan,Musa ili Stipe yebe mi se(izvinte zbog mog izrazavanja).
Trebao je sam da se preda a kao drugo zasto se nije krio po Bosni ili rodnoj Crnoj gori nego doso u Beograd?Sad cujem ovde ove nase zatucane Bosance kako psuju "Srbijance" zbog izdaje.Nek se i oni gone,sto ga nisu krili u Banja luci nego vecito Srbija ispasta zbog necega.


I dalje ostajem pri tome da kod nas postoji 50% glupe populacije.Takvi kad vide bolesnog coveka-smeju mu se a kad vide da je uhapsen Karadzic oni ga zale.

Prema tome ovo je trebalo mnogo ranije da se desi,ne zbog Evropske unije jer ovo je tek pocetak a i nije jedini uslov,ima ih jos 100,niti zbog Kosova,vec da vise ne slusam sra_nja o ratovima,o Karadzicu,o Mladicu i o onim budalama zbog kojih cela drzava pati.

I cuj ove demonstracije...smesno.Jos se Vucic javlja i zvalavi kojekakve budalastine.Muka mi je od svega... pustivodu
_________________
"Kazi da sam blesav, pevam pesme naivne,
al' ne mozes mi nista, smejem se,
nadji sretne misli kao Petar Pan,
leteti je lako kad si bezbrizan,
ma dodaj malo boje u ovaj sivi dan,
pogledaj u nebo, nisi vise sam."
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Ciroza
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 06 Okt 2005
Poruke: 832
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Uto Jul 22, 2008 7:21 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ti si trbuhom za "kruhom" otisla i ne treba ni da te briga... cuvaj djonove.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
shane91
Pripovedac
Pripovedac


Pridružio: 13 Avg 2007
Poruke: 2639
Lokacija: Gdje svoga nema i gdje brata nije

PorukaPoslao: Uto Jul 22, 2008 7:37 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Danas je postalo i vise nego ocigledno, da neko, da bi dokazao je intinski srpski patriota, mora da razbije minimum pet dela kulture. Dakle, da bi odali podrsku opstanka Kosova u Srbiji, moramo da zapalimo neku ambasadu, a da bi dokazali podrsku herojstvu Radovana Karadzica moramo da razbijemo desetak umetnickih figura Belefa !!! I sta posle svet da misli o nama !? Kad nama kvazipatriota A. VuĆØiƦ kreira nacionalnu misao i vodi demonstrante...

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad


Citat:
Za cije babe zdravlje izginuse generacije ponosnih, ispravnih Srba?


To i mene interesuje !???

Evil or Very Mad
_________________
"SreƦno ti muÅ”ko, AƦime! Žensko je dobro samo ako je stoka."

Koreni
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Ciroza
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 06 Okt 2005
Poruke: 832
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Uto Jul 22, 2008 7:58 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

tvoje reci odgovaraju tvom avataru
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Tojo
Dusan Basta
Dusan Basta


Pridružio: 08 Apr 2008
Poruke: 2359

PorukaPoslao: Uto Jul 22, 2008 8:05 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

shane91 ::
I Ribentrop je naprimer bio heroj do 1945

Odakle iskopa ovo? Branio se kao kompletni retard u Nirnbergu, i sam je cika Herman potvrdio je ovo.

Na koji nacin njegove reci odgovaraju avataru? Confused
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
shane91
Pripovedac
Pripovedac


Pridružio: 13 Avg 2007
Poruke: 2639
Lokacija: Gdje svoga nema i gdje brata nije

PorukaPoslao: Uto Jul 22, 2008 8:21 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

#Bolest Jetre AlkoholiĆØara


Zar nista bolje nisi mogao da smislis !?

Govorim o nama, Srbijancima ! Svestan sam za koga su ginuli moji pradedovi 1876, 1877, 1878, 1885, 1912, 1913 i 1914 ... Ali sve posle toga mi je nekako nepoznato... Ko se za odbranu koje drzave borio 1941 i 1991 ? Sa kime smo hteli da gerilskom borbom ocuvamo jugoslovenstvo ? Da li smo gradjanskim ratom u Bosni i Hrvatskoj branili suverenitet i teritorijalni integritet Jugoslavije ? Da li se priznavanjem R.S.K. i R.S. branila Jugoslavija mozda ?

Interese cije drzave su branili Radovan Karadzic i Ratko Mladic ? Psihijatar - strucnjak za depresije i nacelnik staba i ujedno zamenik komadanta u Komandi Druge vojne oblasti Jugoslovenske Narodne Armije u Sarajevu !!!


@Tojo

To je bio samo primer... To moze biti i Gering, Himler pa i sam Hitler !
_________________
"SreƦno ti muÅ”ko, AƦime! Žensko je dobro samo ako je stoka."

Koreni
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Ciroza
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 06 Okt 2005
Poruke: 832
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Uto Jul 22, 2008 8:29 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

jel ti sad jasno, tojo?
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
shane91
Pripovedac
Pripovedac


Pridružio: 13 Avg 2007
Poruke: 2639
Lokacija: Gdje svoga nema i gdje brata nije

PorukaPoslao: Uto Jul 22, 2008 8:35 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Verovatno se misli sto uporedjujem nemacke nacisticke zlocince iz Drugog Svetskog Rata sa "najvecim junacima koje jedna srpkinja moze roditi" !!! Mozemo ih porediti sa bilo kojim drugim liderima cije su drzave izgubile rat ! Samo ja ne znam koje je bila njihova drzava !? Jugoslavija, Bosna i Hercegovina, Republika Srpska ili Srbija ?
_________________
"SreƦno ti muÅ”ko, AƦime! Žensko je dobro samo ako je stoka."

Koreni
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
uskee1512
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 24 Jan 2008
Poruke: 193
Lokacija: Trstenik yooo

PorukaPoslao: Uto Jul 22, 2008 9:07 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

shane91-jel ovo 91 tvoje godiÅ”te?Bolje da jeste jer priĆØaÅ” kao jedno malo nezrelo deriÅ”te!!!

ko ovde uopÅ”te i pokuÅ”ava da nazove MladiƦa i KaradziƦa srpskim herojima!?Sramota je to Å”to kad su hapsili ove Å”iptare(nasera i td)hapsili smo ih mi ili ovi umproforci a ne Å”ipci!Sramota je to Å”to kad udjeÅ” u Gostivar(malo mestaÅ”ce u hrvatskoj)stoji na putu veliki bilbord sa slikom Gotovine!!A mi ljude koji su branili Srbiju i ginuli za naÅ”u buduƦnost-za koju su oni verovali da Ʀe biti bolja-hapsimo i Å”aljemo da zbog naÅ”e slobode robuju po nekim tamo zatvorima!!!
NeÅ”to nisam video da su hrvatske televizije prikazivale dokumentarce koje ljagaju njihove vojnike koji su se borili za ljepu njihovu!a pogledajte naÅ”e televizije!Krenimo,normalno,od B92(najveƦe izdajice srpske zemlje)

kad budu uhvatili i Mladica i ovog drugog za ĆØlanstvo u uniju ce da ostane uslov joÅ” da priznamo Kosovo,pa Vojvodinu,pa ond da priznamo da je teritorijalni deo Kosova do Leskovca pa.....Srbe pod vrbe!!!

sve u svemu-svi smo mi pi...ĆØketine!Srbi su davno izumro narod(zato sam ja kao poslednji mohikanac)
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
shane91
Pripovedac
Pripovedac


Pridružio: 13 Avg 2007
Poruke: 2639
Lokacija: Gdje svoga nema i gdje brata nije

PorukaPoslao: Uto Jul 22, 2008 10:13 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

91 jeste moje godiste. Dakle rodjen sam 4.6.1991 godine u Krusevcu !

Shodno sa time, verovatno i logicno, pricam kao jedno malo nezrelo deriste!!! (izostavio si razmazeno, jer verovatno nisi znao da sam i jedinac!) Ali, sto je najzalosnije od svega, ti verovatno neces, ali mi vise lici da ne mozes da pratis sta ja pricam. Ti si se u ovom tekstu tako yebeno nalupao neverovatnih gluposti ! Po meni je ovo tragikomicno...


Citat:
Sramota je to Ŕto kad su hapsili ove Ŕiptare(nasera i td)hapsili smo ih mi ili ovi umproforci a ne Ŕipci!


Nisam znao da je Naser Oric Siptar ! Takodje nisam znao da su njega uhapsili Shiptari ili / ne umprofor vec unprofor ("United Nations PROtection FORces")/, nego je njega uhapsio SFOR !

Citat:
A mi ljude koji su branili Srbiju i ginuli za naÅ”u buduƦnost


uskee1512, oprosti meni rabi Bozijem Vladimiru, ali nisam znao da se Drzava Srbija brani u Drzavi Bosna i Hercegovina ! I molio bih da definises to nasu buducnost, jer od kako mi je pradeda bio cetiri godine i cetiri dana u zarobljenistvu u Nirnbergu, ne znam dal se jos neko borio za licno moju buducnost ! Pretpostavljam da ne mislis da je Ratko Mladic (koji inace nije heroj!) branio buducnost trstenicana u Srebrenici !?

Citat:
NeŔto nisam video da su hrvatske televizije prikazivale dokumentarce koje ljagaju njihove vojnike koji su se borili za ljepu njihovu!


Zasto bi iko normalan na ovome svetu ljagao vojsku koja je pobednik u ratu ??? Pogotovo ako je to sopstvena vojska !!! Apsolutno paradoksalno...


Citat:
Krenimo,normalno,od B92(najveƦe izdajice srpske zemlje)


Voleo bih da cujem od, ocigledno, jednog srpskog patriote sta to jednu instituciju, pokret ili coveka karakterise kao izdajicu, jer ne bih voleo da se probudim jednog jutra i da saznam da sam i ja vec duze vreme izdajnik otadzbine ! Ovo je dakle molba personalne prirode !


Citat:
kad budu uhvatili i Mladica i ovog drugog za ĆØlanstvo u uniju ce da ostane uslov joÅ” da priznamo Kosovo,pa Vojvodinu,pa ond da priznamo da je teritorijalni deo Kosova do Leskovca


Ovaj drugi je verovatno Goran Hadzic.
Volim kad vidim jednog radikalnog srpskog patriotu kako narice imena svih unapred izgubljenih teritorija. Naravno, posto bih rekao da doticni gospodin nema dovoljno kapaciteta ni leksikografskog znanja, pretpostavljam da je ovo cuo od srpkog junaka Å eÅ”elja ili njegovih paltrona A. VuĆØiƦa, T. NikoliƦa, eventualno G. Pop LaziƦ, ili V. Dr KoÅ”tunice i V. IliƦa... Da si pak to ti smislio, moje misljenje bi bilo mogao da radis na TV Melos kao prorok, tj potkazatelj sudbine ili eventualno dopisnik Treceg Oka.

I jedna molba. Voleo bih da mi neko objasni termin teritotijalni deo !?

Citat:
Srbi su davno izumro narod(zato sam ja kao poslednji mohikanac)


Svaka potencijalna kritika ove izjave bi bila spustanje na nivo nedostojan Kaligulinog Incitatusa !



Dakle, jos jedanput moje misljenje. Svi smo mi u jednom velikom krugu istorije, i nista van njega ne moze da se posmatra. Tako ni jugoslovenski gradjanski rat, koji nije bio nista vise do jos jednog gradjanskog secesionistickog rata. Jedna strana je bila podrzana od najjacih vojnih sila sveta u tom trenutku. Nazalost, mi nismo bili ta strana pa smo, logicno, izgubili rat. Kao neminovna posledica poraza u ratu je i predaja kako vojnih tako i civilnih vodja neprijateljskim sudovima. Ova sudjenja i presude muslimanskim, hrvatskim i siptarskim ratnim zlocincima su tu cista fikcija stvorena da umiri srpsku javnost. Da ne bude zabune, kad pricam o nama, pricam o Srbima uopste.
_________________
"SreƦno ti muÅ”ko, AƦime! Žensko je dobro samo ako je stoka."

Koreni
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Ciroza
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 06 Okt 2005
Poruke: 832
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Uto Jul 22, 2008 10:44 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Davis.

Nadojen si germanizmom, a to su nam najveci naprijatelji.

Te 91 ja sam demostrirao protiv Slobe a doslo je vreme da sve sto se danas vidi u ovoj drzavi je deset puta gore od njega tih godina... Tuzno. Svako se bavi politikom i svako je u pravu.

Toliko se debila izredjalo po pozicijama i svako je odradio po svoj deo... i eto, danas mi dajemo i guzicu pod kiriju.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
shane91
Pripovedac
Pripovedac


Pridružio: 13 Avg 2007
Poruke: 2639
Lokacija: Gdje svoga nema i gdje brata nije

PorukaPoslao: Uto Jul 22, 2008 10:58 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ako si tad demonstrirao protiv njega onda je zalosno sto danas mislis da je ta politika bila dobra, ili eventualno bolja od ove danas !
_________________
"SreƦno ti muÅ”ko, AƦime! Žensko je dobro samo ako je stoka."

Koreni
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Politika Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeci
Strana 2 od 4

 
Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group