Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Mamin sin...
Idi na stranu 1, 2, 3  Sledeci
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Ljubav
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeęu temu  
Autor Poruka
grad moje mladosti
Sanjalica


Pridružio: 13 Mar 2006
Poruke: 1914

PorukaPoslao: Čet Mar 06, 2008 12:22 am    Naslov: Mamin sin... Odgovoriti sa citatom

Da cujemo...Sta mislite o tome?

Zasto kod balkanaca i dalje postoji taj sindrom da mama radi sve za svog sina pocevsi od pranja,peglanja,sredjivanja sobe,ciscenja wc solje za njim Laughing -da bi se kasnije ozenili i majku zamenili zenom?

Kompleksi ili nesto drugo?

Licno divim se svakom samostalnom muskarcu koji zna sam da brine o sebi sto ne znaci da ocekujem da to radi istom merom kao i ja...ali da postoji neka tolerancija i ravnopravnost.
_________________
"Kazi da sam blesav, pevam pesme naivne,
al' ne mozes mi nista, smejem se,
nadji sretne misli kao Petar Pan,
leteti je lako kad si bezbrizan,
ma dodaj malo boje u ovaj sivi dan,
pogledaj u nebo, nisi vise sam."
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
betelgez
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 20 Dec 2007
Poruke: 1306
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Čet Mar 06, 2008 12:32 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

zans kako, potpuno se slazem sa tobom. iskreno, meni majka udje u sobu samo kad treba da posurfuje malo na netu. cela kuca se cisti kolektivno kada za to dodje vreme ili kada imamo vremena. mene bi bilo sramota kada bi neko cistio zamnom. nisam nesposoban. ne volim niko da mi se petlja u stvari koje radim. volim sve da sam obavim, pa i po cenu da ne znam i ne umem. sto se tice dlaka na sapunu i wc solje, dlake na glavi nemam, a tako gde ih imam ne otpadaju, tj. ne linjem se, a wc, ja mislim da bih propao u zemlju kada bi neko usao posle mene u wc i osetio mile mirise, a kamo li da vidi ostatke. to nikada nisam ostavio. za kulturne postoji cetka kojom se lako, za par sekundi sve ocisti, a za malu nuzdu preporucujem losim strelcima da sednu ako ne umeju klasicno.

jbg, cela porodica sa muske strane je u vojsci, pa se red i disciplina znala od samog pocetka. da ne pricam o sklapanju stvari, peglanju i sredjivanju kreveta. moj otac to radi daleko bolje i brze od moje majke, a naravno i ne daje joj da ona to radi. uvek on sredi njihov krevet i pegla stvari, sto je od uvek trazio i od mene. jednom recju, nije od nas napravio nesposobne debile, nego ljude sposobne da zive samostalno. takav sam od malena
_________________


stellar-mass black holes in red, intermediate-mass black holes in purple, supermassive black holes in blue


Poslednji izmenio betelgez dana Čet Mar 06, 2008 12:38 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
shane91
Pripovedac
Pripovedac


Pridružio: 13 Avg 2007
Poruke: 2639
Lokacija: Gdje svoga nema i gdje brata nije

PorukaPoslao: Čet Mar 06, 2008 12:37 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Veliku ulogu u tome kakav ce muskarac da postane covek ima upravo majka... Ona mora u njemu da probudi taj osecaj samostalnosti i nezavisnosti...

Ne mislim da je to kompleks, pre bih rekao da je to neki nas mentalitet...
_________________
"SreƦno ti muÅ”ko, AƦime! Žensko je dobro samo ako je stoka."

Koreni
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Čet Mar 06, 2008 8:01 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Mislim da bi muskarci trebalo da pocnu da peru ves, peglaju, brisu prasinu, usisavaju i slicno. Jos ako bi savladali tehniku pushenja samom sebi zene bi izgubile svaki smisao i znacaj(mislim cemu Laughing?) Apelujem na Milocheove kolege da provale vec jednom kako da radjamo i da se jednom kao ljudi nadjemo u nekoj kladionici(znas ono "jel ima grceve, sta uradio Mancester, pa daj mu nek pije kim to je extra za grceve, Toti yebem ti oca.... Laughing )

Cut` bre tu! Cuj njih "mamini sinovi".....
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Dejan_Ig
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 23 Feb 2007
Poruke: 1022
Lokacija: Boka

PorukaPoslao: Čet Mar 06, 2008 8:49 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

meni majka udje u sobu samo kad treba da posurfuje malo na netu -betelgez
koji nik ima na krstarici??Smile)
Mamin sin? Pa predrasuda je da je stetno sto roditelji pomazu deci, oni koji u zeni traze majku su valjda u problemu?
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
marijeta
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 16 Dec 2007
Poruke: 300

PorukaPoslao: Čet Mar 06, 2008 9:18 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

betelgez ::
zans kako, potpuno se slazem sa tobom. iskreno, meni majka udje u sobu samo kad treba da posurfuje malo na netu. cela kuca se cisti kolektivno kada za to dodje vreme ili kada imamo vremena. mene bi bilo sramota kada bi neko cistio zamnom. nisam nesposoban. ne volim niko da mi se petlja u stvari koje radim. volim sve da sam obavim, pa i po cenu da ne znam i ne umem. sto se tice dlaka na sapunu i wc solje, dlake na glavi nemam, a tako gde ih imam ne otpadaju, tj. ne linjem se, a wc, ja mislim da bih propao u zemlju kada bi neko usao posle mene u wc i osetio mile mirise, a kamo li da vidi ostatke. to nikada nisam ostavio. za kulturne postoji cetka kojom se lako, za par sekundi sve ocisti, a za malu nuzdu preporucujem losim strelcima da sednu ako ne umeju klasicno.

jbg, cela porodica sa muske strane je u vojsci, pa se red i disciplina znala od samog pocetka. da ne pricam o sklapanju stvari, peglanju i sredjivanju kreveta. moj otac to radi daleko bolje i brze od moje majke, a naravno i ne daje joj da ona to radi. uvek on sredi njihov krevet i pegla stvari, sto je od uvek trazio i od mene. jednom recju, nije od nas napravio nesposobne debile, nego ljude sposobne da zive samostalno. takav sam od malena
DEVOJKE NAVALITE,PRED VAMA JE IDEALAN MUSKARAC!!!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
betelgez
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 20 Dec 2007
Poruke: 1306
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Čet Mar 06, 2008 11:47 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Dejan_Ig ::
meni majka udje u sobu samo kad treba da posurfuje malo na netu -betelgez
koji nik ima na krstarici??Smile)
Mamin sin? Pa predrasuda je da je stetno sto roditelji pomazu deci, oni koji u zeni traze majku su valjda u problemu?


ne ide ona na krstaricu. ako ce da se slozite oko kupo-prodaje akcija na berzama i proracuna promene inflacije. onda ok.
_________________


stellar-mass black holes in red, intermediate-mass black holes in purple, supermassive black holes in blue
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Čet Mar 06, 2008 11:56 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

betelgez ::

ne ide ona na krstaricu. ako ce da se slozite oko kupo-prodaje akcija na berzama i proracuna promene inflacije. onda ok.


Lazes da ti je keva Kori Udovicki(ex-guvernerka NBJ) Twisted Evil ?
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
betelgez
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 20 Dec 2007
Poruke: 1306
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Čet Mar 06, 2008 12:11 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

e pa ti pretera. ne znam, iskreno i ne zanima me sta moji rade. znam samo da se nesto zeza na berzi.
_________________


stellar-mass black holes in red, intermediate-mass black holes in purple, supermassive black holes in blue
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Čet Mar 06, 2008 12:41 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

betelgez ::
e pa ti pretera. ne znam, iskreno i ne zanima me sta moji rade. znam samo da se nesto zeza na berzi.

"Ja nisam ni znala da je moja majka pevacica"-Cer`a Vesne Zmijanac Cool
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
live
kupačica


Pridružio: 03 Nov 2007
Poruke: 1364
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Čet Mar 06, 2008 4:35 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

grade brate Laughing , jel ovo audicija za mladozenju... hi hi hi
ajde moci, idemo...
metle u ruke, da ne idete pesice Razz
salim se, mada...ko najvise bude leteo, mozda dobije i cilim Very Happy
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
maverik018
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 15 Jul 2007
Poruke: 152
Lokacija: Nish

PorukaPoslao: Čet Mar 06, 2008 7:06 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Vec sedam godina sam odvojen od kuce, tako da mi keva ponekad opere ves i to tutne u masinu i to je sve a obzirom da cesto ni po 2-3 meseca ne dolazim kuci znaci da sam perem, sobu sam sredjujem, a od kad stanujem privatno (poslednje tri godine) i kupatilo, da ne pominjemo kuvanje, pranje sudova...Maminim sinovima zelim sve najlepse u zivotu al kad tad ce ih stici to sto nisu samostalni Wink
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
grad moje mladosti
Sanjalica


Pridružio: 13 Mar 2006
Poruke: 1914

PorukaPoslao: Čet Mar 06, 2008 9:52 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Momci svaka cast...
_________________
"Kazi da sam blesav, pevam pesme naivne,
al' ne mozes mi nista, smejem se,
nadji sretne misli kao Petar Pan,
leteti je lako kad si bezbrizan,
ma dodaj malo boje u ovaj sivi dan,
pogledaj u nebo, nisi vise sam."
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
grof
Sef pogona
Sef pogona


Pridružio: 18 Feb 2007
Poruke: 1011
Lokacija: Grabovac

PorukaPoslao: Pet Mar 07, 2008 12:12 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Tap 011 - Zbog Tebe (gace)
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
betelgez
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 20 Dec 2007
Poruke: 1306
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Pet Mar 07, 2008 2:07 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

mislim da samostalnos nikome nije skodila, niti ce nekome pasti kruna sa glave ako odvoji par minuta da sredinjesra iza sebe. oni ce biti mirniji i srecniji, a ostali oko njih se nece osecati neprijatno.
_________________


stellar-mass black holes in red, intermediate-mass black holes in purple, supermassive black holes in blue
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Ljubav Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu 1, 2, 3  Sledeci
Strana 1 od 3

 
Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group