Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Profesori uce djake da se parama sve moze kupiti!
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sledeci
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Problemi i Predlozi
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeęu temu  
Autor Poruka
Lepljiva
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 14 Maj 2007
Poruke: 1708

PorukaPoslao: Čet Feb 14, 2008 9:31 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pitah jednu malu koja ide u to odeljenje da li se to zaista desilo i ona mi je to potvrdila. Nisam je pitala da li je rekla roditeljima. Da se to desilo u odeljenju moje Ʀerke verovatno bih to prijavila makar razrednom stareÅ”ini.

Bojim se da Ʀe ovo Å”to se desilo u trsteniĆØkoj gimnaziji ostati ispisano samo ovde.

@live
a da se svi uĆØlanimo u neku stranku, ako Ʀe nam to doneti neku korist?
_________________
Govorim tiho i nosim oklagiju sa sobom.
"Dobar dan tetka Lepa"

-"Sine 'se nosish u pizdu materinu i ti i tvoje dobar dan"
Munje
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
slimecough
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 25 Jul 2007
Poruke: 302

PorukaPoslao: Čet Feb 14, 2008 9:59 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Srebro je uvek bio "malo" lud covek, ali ovo je vec previse.. imao je svakakve ispade na casovima kad je meni bar predavao ali ovo cujem prvi put... I'm speachless...
_________________
Si Tacuisses, Philosophus Mansisses.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
live
kupačica


Pridružio: 03 Nov 2007
Poruke: 1364
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Čet Feb 14, 2008 10:27 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Lepljiva ::


@live
a da se svi uĆØlanimo u neku stranku, ako Ʀe nam to doneti neku korist?

hmmmmmmmm, nemamo mi dupeta za prodaju Cool
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
miloche
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 07 Apr 2007
Poruke: 963
Lokacija: trstenik

PorukaPoslao: Pet Feb 15, 2008 1:06 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Citat:
danas se uclanis u politicku stranku, postanes deo lopovskog klana,ili...

**da je lasno biti crnogorac bilo bi ih koliko i ljudi!!!**

skrivena namera kovaĆØa i zidara politike je da nam ogade partije i stranke da bi sa Å”to manjim brojem ĆØlanova ostvarili Å”to veƦu kontrolu. lek za to je Å”to masovnije uĆØlanjenje u te polu-sekte-polu-bratstva.

koliko ja znam ĆØoveka (srebro-a) navedeni teatar apsurda se stvarno desio, ali su uĆØesnici pogreÅ”no shvatili smisao.
_________________
http://www.jeriningrad.org.rs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridružio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Feb 15, 2008 1:39 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Moram da se slozim sa tobom, Dentiste. Ipak, skrenuo bih Radislavku paznju da mu se ne ponavljaju takve stvari. Jeste on ovakav i onakav, ali to nikako nije na mestu.

Jos prvi razred??? Katrin, dobar si naslov dala.

Jbt...
_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Pet Feb 15, 2008 9:36 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Mirjana ::
Jerinenstadt ::
Sta kao trebaju nam izvodi u zivotu ili matrice Shocked ? Ova nauka je cista bolest....

Rolling Eyes Pa ako kopash i riljash negde nece da ti treba mnogo shto shta... Ma da, boles' ... Rolling Eyes

Ajde da mi odgovoris u kojim zivotnim situacijama covek moze primeniti znanje o trecem izvodu f-je? Tovare te ceo zivot da ucis neke gluposti koje ti nikada nece trebati a pola omladine nije videlo net, o gramatici da ne govorim, istoriji i ostalim naukama koje se povrsno rade u skolama. Klasican primer naseg "skolstva" je to sto sam zavrsio 4 godine Srednje ekonomske i jos malo mi ostalo da slistim i Visu a u tih milion redova gluposti nije predvidjeno da se ucenicima pokaze kako se popunjava najobicniji nalog za prenos, niko ne zna sta je zavrsni racun, poreska prijava, niko nije video program za knjizenje kako izgleda Shocked Ali te zato uredno yebu sa determinantama, kilometrima "znanja" o ekonomskim pravcima od Fenikije do danas, o dobijanju celika i nalazistima boksita.....Alo bre! Ko ce to da prati sve Evil or Very Mad
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Maxmilijan
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 06 Jul 2006
Poruke: 1095
Lokacija: Hell

PorukaPoslao: Pet Feb 15, 2008 1:44 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

casper ::
Moram da ti kažem da ne lupaÅ”! Å ta Ʀe nam onda Å”kole, daj onda sve da kupujemo?! Rolling Eyes


Brate,na faxu sam matematiku polagao jedno 14 puta i jedva polozio,ponudio sam pare,ali profesorka je trazila mnogo vise,naravno nisam dao,dok nisam spremio!!!Sto kaze Jerinenstadt cista bolest,sta ce meni menadzeru elektronskog poslovanja integrali,izvodi i ostali qrcevi!!!

P.S.Sve za pare ako imas dovoljno da das....
_________________
"One, two, Freddyā€™s coming for you.Three, four, better lock your door.Five, six, grab your crucifix.Seven, eight, gonna stay up late.Nine, ten, never sleep again.ā€
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
grad moje mladosti
Sanjalica


Pridružio: 13 Mar 2006
Poruke: 1914

PorukaPoslao: Pet Feb 15, 2008 2:33 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Kod nas nije problem samo u prosveti vec svuda.
Nije bitno kakav si djak,ako ti je tata "budza" platice i zaposlices se bez imalo muke dok ce izvisiti oni koji su zavrsavali sa desetkama...
Za zdravstvo da ne pricam.Ako imas pare-lecices se,ako nemas mozes i da umres.Gorih ustanova od nasih bolnica i domova zdravlja nisam videla-prljavo,smrdi,neljubaznost na nivou,pusenje u hodnicima...Cak se trazi i veza za doktora koji treba da te operise. Shocked
Ako putujes busom iz Bg-a za Ts i poznajes vozaca zauzeces bilo koje mesto u busu iako rezervacija vazi,a bolesna zena na cije mesto si seo stajace ceo put i pored toga svadjas se sa njom.
Ako treba da carinis auto,yebu te kako konja iako znaju da je sve ispravno...ali njima je u cilju da sto duze drze auto na carini zbog lezarine ili da platis da ti srede ranije.A kad pripretis da ces dovesti inspekciju,cvikaju kao misevi...
Pijani covek ubije neduznog coveka na putu...on trazi vezu da bi ga oslobodili krivice.

Prema tome nisu samo profesori krivi vec je ceo taj lanac povezan jedan s drugim.Korupcija "na izvolte".Zbog toga retko kome i verujem kod nas.
_________________
"Kazi da sam blesav, pevam pesme naivne,
al' ne mozes mi nista, smejem se,
nadji sretne misli kao Petar Pan,
leteti je lako kad si bezbrizan,
ma dodaj malo boje u ovaj sivi dan,
pogledaj u nebo, nisi vise sam."
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Sub Feb 16, 2008 2:27 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Hehe, kupovina ocena Very Happy ... Kad sam ja iso u skolu (bese to davno) svi su kupovali ocenu iz matematike na rate... Ja im dinar nisam dao niti bih im dao!
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
katrin
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 04 Okt 2007
Poruke: 347
Lokacija: ts-bg

PorukaPoslao: Pon Feb 18, 2008 9:52 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Mene, kao pokretaca ove teme, interesuje da li postoji nacin da se obrati pomenutoj skoli? Ja mogu samo da im posaljem mail sa svojim misljenjem jer sa 200km udaljenosti ne mogu da uticem ni na koji drugi nacin. Celo zivot su me nervirali likovi koji kupuju mesta u budzetu, ocene na ispitu, ona deca koja su donosila jaja, med i kajmak nastavnicima za peticu... uh... besnim... uvek sam se zgrozavala toga.

Ima li neko ideju kako da pokrenemo ovaj grad u nekom drugom pravcu?
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
ivana
TS novinar
TS novinar


Pridružio: 16 Sep 2007
Poruke: 64

PorukaPoslao: Pon Feb 18, 2008 12:05 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

E,dobro-malo ga preteraste!Covek mi je predavao cetiri godine,veliki je laf i saljivdzija,i odlican profesor.Tako je bar bilo pre nekih deset godina!Mislim da ste malo prenaduli stvar!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Maxmilijan
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 06 Jul 2006
Poruke: 1095
Lokacija: Hell

PorukaPoslao: Pon Feb 18, 2008 12:23 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

katrin ::

Ima li neko ideju kako da pokrenemo ovaj grad u nekom drugom pravcu?


Najbolje je da gledamo svoja posla,niko od nas ne moze nista da promeni!!!
_________________
"One, two, Freddyā€™s coming for you.Three, four, better lock your door.Five, six, grab your crucifix.Seven, eight, gonna stay up late.Nine, ten, never sleep again.ā€
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
anita.rad
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 25 Jan 2008
Poruke: 110
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Feb 18, 2008 1:48 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Jel ste mozda citali o onoj uciteljici iz bg sto je pozajmljivala novac od roditelja svojih ucenika,od jednih 1000 franaka,od drugih 600 evra...kao muz joj je bolestan i vratice im.Kada je pocelo drugo polugodiste,nje nema,otisla u penziju.Ministarstvo ispituje slucaj,policija nije nadlezna,roditelji se oprostili od para.Prvo treba da promenis takve roditelje koji daju pare da bi im dete imalo sto bolje ocenel,pa onda profesore,pa drzavu...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
casper
Duh Zastitnik
Duh Zastitnik


Pridružio: 05 Jan 2007
Poruke: 4412

PorukaPoslao: Pon Feb 18, 2008 3:16 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Maxmilijan ::
katrin ::

Ima li neko ideju kako da pokrenemo ovaj grad u nekom drugom pravcu?


Najbolje je da gledamo svoja posla,niko od nas ne moze nista da promeni!!!


Kao pojedinci Maxo sigurno ne možemo niŔta, ali ima nas dosta...
_________________
http://mineagle.deviantart.com
oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇɥsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
live
kupačica


Pridružio: 03 Nov 2007
Poruke: 1364
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Pon Feb 18, 2008 4:07 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

anita.rad ::
Prvo treba da promenis takve roditelje koji daju pare da bi im dete imalo sto bolje ocenel,pa onda profesore,pa drzavu...

Imas ti pravo, ali ja kao pojedinac imam drugacije iskustvo. Sta da radim kad mi profesor trazi 300 maraka za dvojku iz matematike,ili ponavljam...A ja, spremam drugaricu za najvisu ocenu. On radi u dilu sa direktorkom, ja nemam kome da se zalim. Ostalo mi je da menjam skolu , jer ja ne bih mogla da menjam citav sistem. Inace, u Jagodini sam zavrsila srednju skolu, nisam nikoga imala tamo. To su neke strasne stvari koje su se dogadjale, a nemocan si jer nisi na svome. Da je mene pokusao neko u Trsteniku da ofikari, sve bi drugacije bilo.
To sto je on radio su svi znali. Moja razredna mi je rekla da ne moze nista da uradi, niti da pomogne i objasnila mi sa kim imam posla. sta mi vise imamo da pricamo o tome
O Srebru nisam cula puno pozitivnih stvari.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Problemi i Predlozi Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sledeci
Strana 2 od 3

 
Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group