Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Zasto je glupo slaviti Sv. Valentina?
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Sledeci
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Ljubav
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridružio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Feb 02, 2008 3:01 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Hahaha!!!

Mikica, pa ti znas da ja tebe volim! Sta se odma' cimas?!

Ali moraces jednom da se promenis. Ne ide to tako kad dodje brak, deca i tako to...

I ne, nisi stigla mene da upropastis... Suvise kratko smo se druzili dok sam ti se svidjao.
_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Mirjana
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 24 Feb 2007
Poruke: 692
Lokacija: Mackovac / Nis

PorukaPoslao: Sub Feb 02, 2008 3:31 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Hanibaal ::
Mikica, pa ti znas da ja tebe volim!
Ovo kazes svaki put kad ne umes da mi odgovoris. Sissy pll

Hanibaal ::
I ne, nisi stigla mene da upropastis... Suvise kratko smo se druzili dok sam ti se svidjao.
Znaci ti nisi medju dobrim ljudima? Haha. Kad smo se mi to druzili? Jao hani srce moje, pa ne seche bas svaka devojka vene za tobom. Sto imas toliko visoko misljenje o sebi? pll
_________________
http://www.facebook.com/group.php?gid=47101789381&ref=ts
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Legolas
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 26 Jan 2008
Poruke: 373
Lokacija: Zlochudovo

PorukaPoslao: Sub Feb 02, 2008 1:03 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Mirjana ::

Ma koje bre slavlje, daj se setite kad ste poslednji put majci kupili cvet, pa onda da nastavimo sa ovom raspravom.


Svaki 8. mart i njen rodjendan


Mirjana ::
Ne branim praznik, al vi muski i taj jedan dan u godini kad imate priliku da posvetite malo visnje paznje zenama (a neki samo malo paznje) to ne cinite, nego imate savrsen izgovor "ne slavim katolichki praznik".


Pa nego sta je nego katolicni praznik? Najbolje je da sve pokupimo od njih i da se pokenjamo po pravoslavlju!!!!!! Ko je*e Svetog Trifuna, valentino valada! Rolling Eyes
_________________

Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Sub Feb 02, 2008 2:33 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Problem je u tome sto prihvatate samo praznike koji vama odgovaraju... Kako smo poceli, za par godina cemo slaviti 3 Bajrama i 2 bozica.
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
grad moje mladosti
Sanjalica


Pridružio: 13 Mar 2006
Poruke: 1914

PorukaPoslao: Sub Feb 02, 2008 2:54 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ja svoje praznike prihvatam i postujem vise nego neko ko zivi u Srbiji.A opet navodim-s obzirom da zivim ovde gde zivim,postujem svaciju veru,svaciji praznik,nisam opsednuta mrznjom...i mislim da su to 2 razlicite stvari.

A i pravoslavna vera nas uci da ne mrzimo one koji nisu iste vere kao nase,a ne ono-verujem u Boga,idem u crkvu,molim se za svoje dobro a drugima zelim zlo.
_________________
"Kazi da sam blesav, pevam pesme naivne,
al' ne mozes mi nista, smejem se,
nadji sretne misli kao Petar Pan,
leteti je lako kad si bezbrizan,
ma dodaj malo boje u ovaj sivi dan,
pogledaj u nebo, nisi vise sam."
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Mirjana
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 24 Feb 2007
Poruke: 692
Lokacija: Mackovac / Nis

PorukaPoslao: Sub Feb 02, 2008 2:54 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Legolas ::
Mirjana ::

Ma koje bre slavlje, daj se setite kad ste poslednji put majci kupili cvet, pa onda da nastavimo sa ovom raspravom.


Svaki 8. mart i njen rodjendan
Wau brate ti si moj idol trt
Legolas ::

Pa nego sta je nego katolicni praznik? Najbolje je da sve pokupimo od njih i da se pokenjamo po pravoslavlju!!!!!! Ko je*e Svetog Trifuna, valentino valada! Rolling Eyes
Ja nisam ni rekla da slavim katolichke praznike.
_________________
http://www.facebook.com/group.php?gid=47101789381&ref=ts
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Sub Feb 02, 2008 3:03 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

grad moje mladosti ::
Ja svoje praznike prihvatam i postujem vise nego neko ko zivi u Srbiji.A opet navodim-s obzirom da zivim ovde gde zivim,postujem svaciju veru,svaciji praznik,nisam opsednuta mrznjom...i mislim da su to 2 razlicite stvari.

A i pravoslavna vera nas uci da ne mrzimo one koji nisu iste vere kao nase,a ne ono-verujem u Boga,idem u crkvu,molim se za svoje dobro a drugima zelim zlo.




Ja nisam reko da mrzim ikoga! Jednostavno je idiotski slaviti katolicki praznik na dan kad se slavi pravoslavni. Pravoslavna crkva nas takodje uci da ne ulazimo u hramove katolicke ili bilo koje druge crkve radi molitve!
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
grad moje mladosti
Sanjalica


Pridružio: 13 Mar 2006
Poruke: 1914

PorukaPoslao: Sub Feb 02, 2008 3:14 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ja ga i ne slavim a i navela sam da su za mene dve razlicite stvari postovati i slaviti.
Hriscanstvo je jedno(za mene)...pravoslavna crkva u Luzernu nije ni postojala do prosle godine tako da sam isla u katolicke i molila se "svom"Bogu jer nisam htela da cekam samo taj dolazak u Srbiju da bih otisla u crkvu.Ako je to greh,ja ga placam...
_________________
"Kazi da sam blesav, pevam pesme naivne,
al' ne mozes mi nista, smejem se,
nadji sretne misli kao Petar Pan,
leteti je lako kad si bezbrizan,
ma dodaj malo boje u ovaj sivi dan,
pogledaj u nebo, nisi vise sam."
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Mirjana
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 24 Feb 2007
Poruke: 692
Lokacija: Mackovac / Nis

PorukaPoslao: Sub Feb 02, 2008 3:30 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Citat:
Kada kenjate po Sv. Trifuni, tad kenjate i po Pravoslavlju i po svojim korenima! Samo nastavite!

Ko to kenja po Sv. Trifunu? Sram ga bilo.
_________________
http://www.facebook.com/group.php?gid=47101789381&ref=ts
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Sub Feb 02, 2008 3:38 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

grad moje mladosti ::
Ja ga i ne slavim a i navela sam da su za mene dve razlicite stvari postovati i slaviti.
Hriscanstvo je jedno(za mene)...pravoslavna crkva u Luzernu nije ni postojala do prosle godine tako da sam isla u katolicke i molila se "svom"Bogu jer nisam htela da cekam samo taj dolazak u Srbiju da bih otisla u crkvu.Ako je to greh,ja ga placam...



Nismo se dobro razumeli. Ja sam govorio o onomima koji taj dan slave. Postovanje religija oko nas je potpuno normalno, ali u granicama normalnog. Postujem ja njih onoliko koliko oni postuju mene. Ujedinjenje katolicanstva i pravoslavlja je nemoguce posle svega sto je uradila katolicka crkva.

U vezi odlaska u crkvu, ja govorim samo kako sam cuo od veroucitelja. Nasa pravoslavna crkva ne ohrabruje odlaske u katolicku niti u bilo koju drugu crkvu. Na kraju krajeva, ne sudi crkva, vec bog.
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Sub Feb 02, 2008 3:40 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Mirjana ::
Citat:
Kada kenjate po Sv. Trifuni, tad kenjate i po Pravoslavlju i po svojim korenima! Samo nastavite!

Ko to kenja po Sv. Trifunu? Sram ga bilo.





Govorim o milionima Srba (Srpkinja), koji na dan Sv Trifuna proslavljaju "Dan zaljubljenih" i samim tim pljuju na Sv. Trifuna, kome je taj dan posvecen. Kenjaju i po 500 godina mucenja nasih predaka da ocuvaju nasu pravoslavnu crkvu.
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
live
kupačica


Pridružio: 03 Nov 2007
Poruke: 1364
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Sub Feb 02, 2008 3:57 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

grad moje mladosti ::
Ja ga i ne slavim a i navela sam da su za mene dve razlicite stvari postovati i slaviti.
Hriscanstvo je jedno(za mene)...pravoslavna crkva u Luzernu nije ni postojala do prosle godine tako da sam isla u katolicke i molila se "svom"Bogu jer nisam htela da cekam samo taj dolazak u Srbiju da bih otisla u crkvu.Ako je to greh,ja ga placam...


devojka je pokazala da je svoja i da je boli uvo za vasa misljenja i bilo cija. bravo grade! a sad ostalima...
ljudi, sta vam je...
iskulirajte.
nek radi i slavi ko sta hoce. vazno je da ste pozitivni, a ne da iz faking revolta budete gnevni toliko.
budite demokrate malo Laughing
na kraju, sta fali ako, recimo, ja postujem nas praznik, ali tog dana odem sa momkom na veceru???jel to nesto sa cim neko moze da ima problem.
ma ovo je glupo, ne znam ni sto upadoh, nego, muka mi je vise od pokusavanja da se nametne necije misljenje (ma kakvo ono bilo)
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Sub Feb 02, 2008 4:01 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

live ::
grad moje mladosti ::
Ja ga i ne slavim a i navela sam da su za mene dve razlicite stvari postovati i slaviti.
Hriscanstvo je jedno(za mene)...pravoslavna crkva u Luzernu nije ni postojala do prosle godine tako da sam isla u katolicke i molila se "svom"Bogu jer nisam htela da cekam samo taj dolazak u Srbiju da bih otisla u crkvu.Ako je to greh,ja ga placam...


devojka je pokazala da je svoja i da je boli uvo za vasa misljenja i bilo cija. bravo grade! a sad ostalima...
ljudi, sta vam je...
iskulirajte.
nek radi i slavi ko sta hoce. vazno je da ste pozitivni, a ne da iz faking revolta budete gnevni toliko.
budite demokrate malo Laughing
na kraju, sta fali ako, recimo, ja postujem nas praznik, ali tog dana odem sa momkom na veceru???jel to nesto sa cim neko moze da ima problem.
ma ovo je glupo, ne znam ni sto upadoh, nego, muka mi je vise od pokusavanja da se nametne necije misljenje (ma kakvo ono bilo)




Ti, isto tako, mozes sa momkom svaki drugi dan da izadjes na veceru! Sta konkretno cini taj da nposebnim za tu namenu? Ovo nije pokusaj nametanja misljenja, vec tvrdim da je idiotski da se slavi dan zaljubljanih (Valentine's Day - Valentivnov Dan) na dan kada nasa maticna crkva slavi Sv. Trifuna, zastitnika vinogradara. Postoji mladenac, praznik ljubavi i istinski zaljubljenih. Verujem da retko ko ovde zna kad je taj praznik...
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
live
kupačica


Pridružio: 03 Nov 2007
Poruke: 1364
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Sub Feb 02, 2008 4:09 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

ajd mali, sad preterujes
idem zato sto mi se 'oce; idem kad sam gladna;kad mi dune...
ja ti o tome pricam,ali ti si i dalje uporan. meni to nista ne znaci. zivim po svom nahodjenju, a ne po nahodjenju nekog "lorda" koji smatra da je to glupo,idiotski...nek smatra, boli me...
uzgred, da me ne shvatis pogresno, kad kazem na "lorda" ne mislim na tebe, vec na bilo koga sa cijim se misljenjem ne slazem.
moj zivot nije sablon, sto ne znaci da ja odredjene radnje sprovodim u trenucima za to predodredjenim.
ogorcen si mnogo, opusti se. sta tebe boli uvo sta ce ko tog dana da radi.
napises sta mislis i picis dalje. to je tvoje i ja nemam sta sa tim, ali ti ne dam da zadjes ni u moje ako nema prostora jer ti tu nije mesto.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Sub Feb 02, 2008 4:12 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Dobro, vise nikad necu da iznosim svoje misljenje.
Od sledece godina velika atrakcija u Srbiji: 2 bozica, praznik svetlosti, 3 bajrama! trt
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Ljubav Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Sledeci
Strana 3 od 15

 
Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group