Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Da li bi se digli u vazduh za pravi cilj?
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeci
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> ƈovek
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeęu temu  
Autor Poruka
PM91
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 22 Okt 2007
Poruke: 148

PorukaPoslao: Pon Jun 09, 2008 9:12 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Cestitamo Trax, troll'ovali su te imbecili koji nisu ni znali da troll'uju. Tako ti i treba, ides po nasumicnim opstepopularnim forum'ima radi "inteligentne diskusije".

Savet od prof'ija: nisu ti to samo ameri, vecina ljudi na netu su retardiranog mentaliteta centriranog izdrkavanju svog E-penis'a sa nekim dogmaticnim enforcerskim nacinom razmisljanja.

Also, ovo je sve spam.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
grad moje mladosti
Sanjalica


Pridružio: 13 Mar 2006
Poruke: 1914

PorukaPoslao: Pon Jun 09, 2008 10:38 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Hahahaha Lorde ti ocigledno nemas druga posla.
Trebali smo da te prijavimo kao Seseljevog svedoka,mozda bi vas dvojica isterali pravdu. Laughing

Znaci ne mogu da verujem.
_________________
"Kazi da sam blesav, pevam pesme naivne,
al' ne mozes mi nista, smejem se,
nadji sretne misli kao Petar Pan,
leteti je lako kad si bezbrizan,
ma dodaj malo boje u ovaj sivi dan,
pogledaj u nebo, nisi vise sam."
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Pon Jun 09, 2008 10:42 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

PM91 ::
Cestitamo Trax, troll'ovali su te imbecili koji nisu ni znali da troll'uju. Tako ti i treba, ides po nasumicnim opstepopularnim forum'ima radi "inteligentne diskusije".

Savet od prof'ija: nisu ti to samo ameri, vecina ljudi na netu su retardiranog mentaliteta centriranog izdrkavanju svog E-penis'a sa nekim dogmaticnim enforcerskim nacinom razmisljanja.

Also, ovo je sve spam.


Moja zelja nije bila da se sa nekim dokazujem. Moja zelja je bila da pokazem nasim ljudima koji i dalje imaju iluzije o americkoj lepoti, pameti, osecaju za pravdu... Prvin nekoliko puta nisam ni sacuvavao, a posle jednistavno nisam mogo da ne sacuvam. 2. deo Dr. Lordosove analize domaceg zivlja cete uskoro videti. Nisam siguran gde da stavim doticnu analizu, jer ispunjava uslove i za podforum humor i za podforum covek.
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Innuendo
Prepodobni
Prepodobni


Pridružio: 17 Jun 2006
Poruke: 3958
Lokacija: Ul. osnivaĆØa Politike

PorukaPoslao: Pon Jun 09, 2008 10:59 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Lorde, mislim da ti je velika greÅ”ka Å”to poseƦujeÅ” ameriĆØke forume. Ako si iÅ”ao samo da se svaĆ°aÅ”, onda nisi ni trebao da se ubacujeÅ” kod njih. Ili te je samo zanimalo miÅ”ljenje javnog mnjenja? Ja ne mislim da Ameri imaju lepo miÅ”ljenje o nama, ali mislim ni da ti forumi nisu relevantni za neku ocenu. Mislim da proseĆØan Amer nema neke velike informacije o životu van njegovog sela. Mi Ʀemo za njih uvek biti bad guys, mada taj imidž može da se promeni na bolje. Oni su navikli na crno i belo, na kauboje i indijance.

Citat:
Dakle: rezime. Rekao sam ranije da bih vise voleo da je stradao kip slobode (za neke ropstva). Ameri su jednako krivi sto nisu evakuisali zgradu na vreme... Nije da nisu znali. Da su je evakuisali nebi imali izgovor da skembaju Avganistan, tako da imam osnova da sumnjam da evakuacija nije namerno naredjena (dakle, ne trvrdim to, vec kazem da imam razloga da sumnjam u tako nesto).


Nisam fan teorija zavera, ali je vrlo moguƦe da je to ruÅ”enje WTC nameÅ”taljka od strane Amera, baÅ” zbog Avganistana. Mislim da je i tvoj omiljeni politiĆØar priĆØao o tome. Ali ostaje ĆØinjenica da su nevini stradali, bez obzira na to Å”ta neko piÅ”e po forumu.
_________________
Uprava napolje!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Pon Jun 09, 2008 11:02 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Nisam rekao da j teorija zavere. Govorim da je prilicno moguce da su ameri ostavili civile u zgradi neobavestene, jer nebi imali pokrice u slucaju samog rushenja da krenu na Avganistan. Da su zgrade skembane bez zrtava, nebi imali dovoljan izgovor da sravne Avganistan.
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Dr?
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 07 Apr 2007
Poruke: 486

PorukaPoslao: Pon Jun 09, 2008 11:04 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Za Irak su imali proĆ°u da prave hemijsko oružje, za Iran imaju proĆ°u za nuklearno oružje (mada i to je na klimavim nogama). A za Avganistan nisu imali niÅ”ta, pa su morali da naprave neki incident na sopstvenom tlu da bi mogli svom mnjenju da ih prikažu kao podržavaoce Al Kaide, teroriste itd. Barem je to neko moje miÅ”ljenje.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
PM91
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 22 Okt 2007
Poruke: 148

PorukaPoslao: Pon Jun 09, 2008 11:12 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

lord.trax ::
PM91 ::
Cestitamo Trax, troll'ovali su te imbecili koji nisu ni znali da troll'uju. Tako ti i treba, ides po nasumicnim opstepopularnim forum'ima radi "inteligentne diskusije".

Savet od prof'ija: nisu ti to samo ameri, vecina ljudi na netu su retardiranog mentaliteta centriranog izdrkavanju svog E-penis'a sa nekim dogmaticnim enforcerskim nacinom razmisljanja.

Also, ovo je sve spam.


Moja zelja nije bila da se sa nekim dokazujem. Moja zelja je bila da pokazem nasim ljudima koji i dalje imaju iluzije o americkoj lepoti, pameti, osecaju za pravdu... Prvin nekoliko puta nisam ni sacuvavao, a posle jednistavno nisam mogo da ne sacuvam. 2. deo Dr. Lordosove analize domaceg zivlja cete uskoro videti. Nisam siguran gde da stavim doticnu analizu, jer ispunjava uslove i za podforum humor i za podforum covek.


Ja nisam rekao da pokusavas da se dokazujes, ne ne, ono sto pokusavam da ti dam do znanja, posto sam bio na itekako razlicitim forumima i da skratim pricu dugu pet redova pohvala, ona "realna ruznoca Amerikanaca" na koju ti pokusavas da ukazes, ona je generalna ruznoca sveta. Ako planiras da mrzis budale, ne mrzi ih po nacionalnosti, vec po glupoci kao sto je ta. Poznajem amere koji nisu idioti i koji nisu nastrojeni ka predrasudi, isto kao sto poznajem bas takve budale. Ali poenta je da to nisu samo ameri vec svi, ukljucujuci i Srbi. Ne moras da mi verujes, sto se mene tice ako dovoljno lutas internetom i sam ces to da shvatis da je (nasumicna cifra) 90% populacije mentalno ograniceno i nije sposobno objektivnog, racionalnog i opste sazetog pogleda na situaciju. Nazalost, vecina ne shvataju kada i oni sami pripadaju toj cifri.

Ukratko, sve vrste (nacionalnost itd) ljudi su govna. Ne trazi govna nego izuzetke.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Dr?
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 07 Apr 2007
Poruke: 486

PorukaPoslao: Pon Jun 09, 2008 11:15 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

PM91 ::
Ukratko, sve vrste (nacionalnost itd) ljudi su govna. Ne trazi govna nego izuzetke.

HoƦeÅ” reƦi, govna su govna. Razlika je samo u boji, mirisu, obliku... Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Pon Jun 09, 2008 11:16 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Svestan sam da njih oko 80% nema blage veze o zivotu, ali ima mnogo ljudi u Srbiji koji Ameriku zamisljaju kao raj na zemlji. "Sex and the City" na svakom koraku. Ribe zgodne sisate, a shire noge, momci napucani manekeni u novoj crnoj koshulji...I onda razmisljaju: I wonna some of that! Ovo je istrazivanje za sve one koji su mislili da su amerikanci normalan narod.
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
PM91
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 22 Okt 2007
Poruke: 148

PorukaPoslao: Pon Jun 09, 2008 11:39 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

lord.trax ::
Svestan sam da njih oko 80% nema blage veze o zivotu, ali ima mnogo ljudi u Srbiji koji Ameriku zamisljaju kao raj na zemlji. "Sex and the City" na svakom koraku. Ribe zgodne sisate, a shire noge, momci napucani manekeni u novoj crnoj koshulji...I onda razmisljaju: I wonna some of that! Ovo je istrazivanje za sve one koji su mislili da su amerikanci normalan narod.


Pa gledaj, lako mozemo da dokazem da je svaki narod "nenormalan", pogledaj srbe, ni mi nismo ista bolji. Amerika je, prema svim standardima pocela naglo da propada po svemu sudeci, ali onda, jos uvek nema idealna zemlja a Amerika je dobra za stranca koji samo zeli da pobegne od stanja u njegovoj drzavi.

Ali poenta sad jeste da je taj "dokazujem ti da tvoj bog ne postoji" stav, koji ti sad ovde pokusavas da ubedis (Amerika je precenjena itd) je nista vise nego americki biprodukt tog "prosecnog" mentaliteta. Najveca greska koju covek moze da napravi jeste da zauzme stav pre vremena. Smatras da je tvoja logika bez greske, ali iskreno, da li zbog nacina na koji je predstavljas ili zato sto mozda i ima greske, dolazi do kontradikcija u mnogim tackama.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
senka08
TS novinar
TS novinar


Pridružio: 31 Maj 2008
Poruke: 43

PorukaPoslao: Uto Jun 10, 2008 9:05 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

zivot je jedan a ciljeva je vise tako da ne bi
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Innuendo
Prepodobni
Prepodobni


Pridružio: 17 Jun 2006
Poruke: 3958
Lokacija: Ul. osnivaĆØa Politike

PorukaPoslao: Uto Jun 10, 2008 11:33 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

lord.trax ::
Svestan sam da njih oko 80% nema blage veze o zivotu, ali ima mnogo ljudi u Srbiji koji Ameriku zamisljaju kao raj na zemlji. "Sex and the City" na svakom koraku. Ribe zgodne sisate, a shire noge, momci napucani manekeni u novoj crnoj koshulji...I onda razmisljaju: I wonna some of that! Ovo je istrazivanje za sve one koji su mislili da su amerikanci normalan narod.


Na pogreŔnom si forumu, ne znam ko to ovde ima takvo miŔljenje o USA.

lord.trax ::
Nisam rekao da j teorija zavere. Govorim da je prilicno moguce da su ameri ostavili civile u zgradi neobavestene, jer nebi imali pokrice u slucaju samog rushenja da krenu na Avganistan. Da su zgrade skembane bez zrtava, nebi imali dovoljan izgovor da sravne Avganistan.


LiĆØi mi na teoriju zavere. Ali ne kažem da nije moguƦe. Sasvim je moguƦe da je to nameÅ”taljka.
_________________
Uprava napolje!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Sre Jun 11, 2008 7:57 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Citat:
Na pogreŔnom si forumu, ne znam ko to ovde ima takvo miŔljenje o USA.


Napisao sam "... u srbiji ...", a ne "... na forumu ..."...
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
katrin
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 04 Okt 2007
Poruke: 347
Lokacija: ts-bg

PorukaPoslao: Pet Jun 13, 2008 1:00 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Digla bih se pod uslovom samo da imam AIDS, verovatno sama u cilju mog brzeg raspadanja.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Pet Jun 13, 2008 1:06 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Sto bre? To ti je svalerska bolest Wink
Ako umres od side znas da si nesto j...o a ako umres od Nato bombe, znaj da su tebe j.....i Exclamation
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> ƈovek Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeci
Strana 7 od 8

 
Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group