Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Da li bi se digli u vazduh za pravi cilj?
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeci
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> ƈovek
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeęu temu  
Autor Poruka
PM91
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 22 Okt 2007
Poruke: 148

PorukaPoslao: Čet Jun 05, 2008 9:48 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Znaci iz svega sto sam pokupio u ovom thread'u jedina "ZOMG PRAVEDNA" stvar za koju mozete da upotrebite tih 10 kg jeste da ubijete sami sebe. Uzivajte.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Dr?
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 07 Apr 2007
Poruke: 486

PorukaPoslao: Čet Jun 05, 2008 10:32 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

lord.trax ::
Dr? ::
Pretpostavljam da je povod ove diskusije sve veƦi broj islamskih fundamentalista koji praktikuju ovaj vid "borbe". OdgovoriƦu kratko i jasno. Ne. ZaÅ”to? Zato Å”to smatram da ne postoji cilj na ovom svetu zbog kog bi ja ili bilo ko drugi trebao sebe da digne u vazduh i pritom ubije joÅ” tuce ljudi koji su se ni krivi ni dužni naÅ”li tu. Ne prihvatam nikakve izgovore i opravdanja za takav vid terorizma, tj. bilo kakav vid terora.
A Å”to se tiĆØe njihove motivacije za tako neÅ”to, tu se previÅ”e stvari prepliƦu i vrlo je teÅ”ko reƦi neÅ”to u nekoliko tomova a kamoli redova.


znas sta si ti
???
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Innuendo
Prepodobni
Prepodobni


Pridružio: 17 Jun 2006
Poruke: 3958
Lokacija: Ul. osnivaĆØa Politike

PorukaPoslao: Ned Jun 08, 2008 3:16 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

lord.trax ::
Drago mi je sto su te dve zgrade pretvorene u gomilu pepela.


lord.trax ::
Covek koji ubija i u tome uziva zasluzuje da umre! Vrlo je prosto.


Kakve veze imaju ljudi koji ubijaju i u tome uživaju sa ove dve sruŔene zgrade?
_________________
Uprava napolje!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Ned Jun 08, 2008 4:05 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Vlada USA => Ljudi koji ubijaju i u tome uzivaju
Dve srushene zgrade E (elemenat) USA
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Innuendo
Prepodobni
Prepodobni


Pridružio: 17 Jun 2006
Poruke: 3958
Lokacija: Ul. osnivaĆØa Politike

PorukaPoslao: Ned Jun 08, 2008 4:17 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Teorija ti je do jaja. Takvu filozofiju su imali i Ameri kad su nas bombardovali. Ne znam da li si u nekom trenutku primetio da su u bliznakinjama bili uglavnom (a možda i svi) civili. Al' jbg, ko im je kriv Ŕto su u pogreŔno vreme bili u zgradi koja pripada SAD.
_________________
Uprava napolje!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Ned Jun 08, 2008 9:07 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Amerikanci su roknuli raketu u centar Nisha... Tu nije bio ni jedan vojnik, sta cemo s' tim? Na mostu u Varvarinu je bilo nekoliko desetina ljudi, sta cemo s' tim?
Svetski trgovinski centar je bio simbol moci (cita: izivljavanja) USA. Time sto je pao, dokazano je da USA nije untouchable! Iskreno mi je zao sto nisu skembali kip slobode umesto STC, ali jbg... Dakle, da se razumemo, ja ne podrzavam ubijanje civila, ali skembavanje simbola izivljavanja mi je omiljeni sport. Isto ko sto prosecnom (glupom) Ameru nije zao ljude iz Nisha (nije ni cuo za to), ni meni nije zao ljudi iz STC (previse).
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
grad moje mladosti
Sanjalica


Pridružio: 13 Mar 2006
Poruke: 1914

PorukaPoslao: Ned Jun 08, 2008 9:42 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

[quote="lord.trax"]skembavanje simbola izivljavanja mi je omiljeni sport.quote]


Au dokle si ti dos`o...

Zar nisu u bombardovanju ucestvovale sve zemlje NATO-a a ne samo Amerikanci?

Mnogo bolesno razmisljas...
_________________
"Kazi da sam blesav, pevam pesme naivne,
al' ne mozes mi nista, smejem se,
nadji sretne misli kao Petar Pan,
leteti je lako kad si bezbrizan,
ma dodaj malo boje u ovaj sivi dan,
pogledaj u nebo, nisi vise sam."
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
PM91
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 22 Okt 2007
Poruke: 148

PorukaPoslao: Ned Jun 08, 2008 9:52 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

[quote="grad moje mladosti"]
lord.trax ::
skembavanje simbola izivljavanja mi je omiljeni sport.quote]


Au dokle si ti dos`o...

Zar nisu u bombardovanju ucestvovale sve zemlje NATO-a a ne samo Amerikanci?

Mnogo bolesno razmisljas...


Pravilan izraz je alternativno. Ne ocekujes valjda da se svako slozi sa tvojim misljenjem? Ne moras da ih primas, ali postuj tudja misljenja.

Ali ovde sam samo da kazem, spamujete, osim ako ne gledate da se ubijete oko svadje o world trade center'u i mostu -sto se desilo pre uskoro 10 godina-, sto vam predlazem. Imate PrivateM, upotrebite ih.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
live
kupačica


Pridružio: 03 Nov 2007
Poruke: 1364
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Ned Jun 08, 2008 10:50 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

jeste li culi sta vam "P"ouĆØno "M"ladalcki mustaci savetuju.
nemojte da se ponasate Laughing
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Innuendo
Prepodobni
Prepodobni


Pridružio: 17 Jun 2006
Poruke: 3958
Lokacija: Ul. osnivaĆØa Politike

PorukaPoslao: Pon Jun 09, 2008 12:14 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

lord.trax ::
Amerikanci su roknuli raketu u centar Nisha... Tu nije bio ni jedan vojnik, sta cemo s' tim? Na mostu u Varvarinu je bilo nekoliko desetina ljudi, sta cemo s' tim?


U WTC nije bio nijedan vojnik - Å”ta Ʀemo sa tim?

lord.trax ::
Svetski trgovinski centar je bio simbol moci (cita: izivljavanja) USA.


Vau, jedna zgrada simbol moƦi, interesantno...

lord.trax ::
Time sto je pao, dokazano je da USA nije untouchable!


Ide, bre. SruÅ”ili dve zgrade i poljuljali najveƦu svetsku silu? To je kao u vicu kad komarac yebe kravu i ona prdne, a komarac kaže: prdiÅ”, qrvo, dok te baja cepa.

lord.trax ::
Dakle, da se razumemo, ja ne podrzavam ubijanje civila, ali skembavanje simbola izivljavanja mi je omiljeni sport. Isto ko sto prosecnom (glupom) Ameru nije zao ljude iz Nisha (nije ni cuo za to), ni meni nije zao ljudi iz STC (previse).


A Å”ta je bio napad na WTC nego ubijanje civila? Tebi je OK ako se neki ''simbol'' sruÅ”i i tom prilikom pogine na hiljade civila? Isti si kao i Amerikanci, ĆØudi me da ih mrziÅ” toliko. Poslednjom reĆØenicom si sebe izjednaĆØio sa proseĆØnim (glupim) Amerom, ĆØestitam.
_________________
Uprava napolje!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Pon Jun 09, 2008 3:09 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

K'o sto sam i ranije reko, ne podrzavam ubijanje civila, ma na cijoj strani to bilo, ali mi je samo rushenje zgrade prilicno simpaticno. Mozda nije uzdrmalo administraciju, ali je sve one americke gayove koji su se osecali sigurno nateralo da puste koji stidljivi brabonjak u fensi panalone, sto je imba. Cinjenica je da prosecnog Amerikanca boli kljun od patke za Nish (vecina nije ni cula, oko 95%), a i kad cuju, u vecini ce reci da su prokleti muslimani (misle da smo muslimani) to zasluzili. Takodje je cinjenica da se samo mi smaramo ratnim zlocinima, kad nisu pocinjeni na nama. Takodje, moram reci, da je WTC bio simbol ekonemske moci USA.
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Innuendo
Prepodobni
Prepodobni


Pridružio: 17 Jun 2006
Poruke: 3958
Lokacija: Ul. osnivaĆØa Politike

PorukaPoslao: Pon Jun 09, 2008 4:11 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

U WTC je poginulo dosta stranca, ljudi koji nisu Amerikanci. S jedne strane kažeÅ” da ne podržavaÅ” ubijanje civila, a sa druge da ti je drago Å”to je WTC sruÅ”en, a pritom je dosta civila poginulo. Malo kontradiktorno?! Ali dobro, tebi je najvažnije da u Ameri isflekali gaƦe i pantalone. I opet se porediÅ” sa proseĆØnim Amerom.

Citat:
Cinjenica je da prosecnog Amerikanca boli kljun od patke za Nish (vecina nije ni cula, oko 95%), a i kad cuju, u vecini ce reci da su prokleti muslimani (misle da smo muslimani) to zasluzili.


Je l' ovo proverena informacija?

Citat:
Takodje, moram reci, da je WTC bio simbol ekonemske moci USA.


I koja je korist od skembavanja simbola ekonomske moƦi?
_________________
Uprava napolje!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Pon Jun 09, 2008 7:35 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Provereno... Uskoro objavljujem srudiju Dr. Lordosa Traxopulosa, pa ces se uveriti. Stavka 1. je:

Banovali su me sa 10 americkih politickih foruma samo jer sam reko da Ahmadinejad nije los covek. Njihovi komentari su uglavnom:

1. Dr.T: Iran is doing well. Ahmadinejad is not a bad president, that's for sure.
Tard: Izrael will kick their asses!
2. Kill that sick terrorist! I hope he dies of leper!
3. I hope all of the arabs die!

A sad, vezano za nas:

4. Fuck Serbia, Kosova is independent at last!
5. R-TARD: Kosovo is a punishment for Srebrenico!!!
Dr. Lordos: Do you even know where Srevrenica is? Have you heard of muslim terror in Kamenica? Didn't think so...
R-TARD (Admin, btw): I'm gonna ban you, you stupid terrorist!!!
6. Dr. Lordos: Serbian monasteries are on Kosovo.
R-Tard2: I don't give a shit!
Dr. Lordos: Albanians burned 9th century monastery "Bogorodica Ljeviska" for fun... How do you explain that?
R-Tard: You've burned their monasteries too, you retards! Serbs do not deserve to live! Ban this stupid terrorist!!!!
7. Dr.T: Why do you celebrate victory of terrorism on Kosovo?
R-Tard3: We're celebrating freedom for a newborn country!
Dr.T: Have you heard of UCK?
R-Tard4: I too support Kosovo's independence! Freedom at last for the poor Albanians!
R-Tard3: UCK? @R-Tard4, join the party!
Dr.T: UCK is Kosovo Liberation Army, a terrorist organisation that was hunting Serbs on Kosovo.
R-Tard3: After Srebrenica, you Serbs all deserve to die!
R-Tard5 (nas degen): Fuck you Americans! Kosovo will always be Serbian, always!!!! KoCoBo je Cp6uja!
R-Tard3: I didn't know that Croatia lets you guys use internet Razz
Dr. T: Srebrenica? Srebrenica is in Bosnia, what does it have to do with Kosovo?
R-Tard3: You killed a million Croatian civilians, you terrorist!
Dr. T: Croatians? You do not have a clue, do you?
R-Tard3: Doesn't matter... Kosovo is independent and there is nothing you can do about it!!!
Dr. T: What about Serbian civilians who's organs were sold on black market? Are going forget that?
R-Tard3: You are making that up as we speak... Even if it was so, that's nothing comparing to Srebrenica.
Dr. T: Srebrenica is in today's Bosnia, and the victims were Bosnian Muslims, not Croats or Albanians! I see that you've heard of Srebrenica, but what about Kamenica? Have you ever heard anything about that terror?
R-Tard3: Again, making up... Nobody listens to you... Stop making up rubbish, and admit that you Serbs are terrorists!
Dr. T is banned from that forum.
8. Dr. T: What do you thing of government in Serbia?
R-Tard6: Serbia? Who gives a shit about Serbia? lol
R-Tard7: Don't know much. Do you still judge by Kur'an?
Dr. T: Serbia is an Orthodox Christian country mostly, so the answer is no.
R-Tard8: After Bosnian war, USA should have burned you all!
Dr. T: USA bombed us in 1999... There was no good reason for that, but they didn't care.
R-Tard8: R U Fucking kidding me? No reason? Sprebinca? Kosovo terror? You all deserve to die!
R-Tard9: There certainly was a reason, but I'm not much into that stuff.
Dr. T: Why do we all deserve to die? Stop writing that rubbish, or you'll be banned!!!
R-Tard10: I decide who'll get banned here, and so far, you're closer to ban than R-Tard8! Stop writing those stupid lies! They bombed you because you're terrorists, It's that simple.
Dr. T: Why did they throw bombs in the center of the city of Nish? No military target was there, only civilians...
R-Tard9: Ban him! He's making up some stupid lies!
R-Tard10: Slow down, R-Tard9. Never heard of the City, and I do not really care. You should have thought of that while killing Romanians (?), Croats and Muslims in Bosnia! You have well deserved that bombing!
Dr. T: You know what, fuck you and your retarded minions!
Ban.


Edit: Zaboravih da nepomenem... Bilo je izmedju postova koji su podrzavali gospodu experte. Takve komentare "Well said!" nisam ni kopirao u log. Inace, na jednom forumu sam popio ban jer sam postavio clip na kom Albanci pale manastir (?). Vecina clanova tih foruma (ili ucesnika na chatu, whatever) se slaze da je Srbija zasluzila bombe. Kad ih pitam za razlog, vecina kaze terrorism, jedan deo se seti Srebrenice, a jako malo njih (mozda 1) pomene krizu na Kosovu. Cinjenica je da ni jednog od njih ne pamtim po dobrom. Niko se nije setio da pomene zlocine nad Srbima. Drugo: znam na sta ste posumnjali, ni jedan od ljudi (ljudi?) koje sam citirao nije Albanac, a ni Albanskog porekla. Bilo je i takvih, ali nisam imao ni zelju ni volju da ih citiram.




Kosrist? Pa sama cinjenica da se Amerima pune gace na pomen reci Al Kaida je za mene dovoljna. Uskoro ce napraviti novu seriju "Fear of terror, sex and the city". Amerikanci su nevidjeni smradovi, zbog cega mi je drago sto im se versace pantalone pune braon zmijama kad vide muslimana na ulici. Dakle: rezime. Rekao sam ranije da bih vise voleo da je stradao kip slobode (za neke ropstva). Ameri su jednako krivi sto nisu evakuisali zgradu na vreme... Nije da nisu znali. Da su je evakuisali nebi imali izgovor da skembaju Avganistan, tako da imam osnova da sumnjam da evakuacija nije namerno naredjena (dakle, ne trvrdim to, vec kazem da imam razloga da sumnjam u tako nesto).
_________________


Poslednji put izmenio lord.trax dana Pon Jun 09, 2008 8:05 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridružio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Pon Jun 09, 2008 7:44 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom


_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Tojo
Dusan Basta
Dusan Basta


Pridružio: 08 Apr 2008
Poruke: 2359

PorukaPoslao: Pon Jun 09, 2008 9:06 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Dakle, ti na osnovu (gore navedenih) komentara gospode (donatora mozga) dolazis do zakljucka da je ovo opste misljenje Amera o Srbima?!

Ma daj bre, slusao sam gore stvari i na Megadeth forumu... (doduse tad sam imao Drazinu sliku kao avatar Embarassed ).
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> ƈovek Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeci
Strana 6 od 8

 
Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group