Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Vredi probati

 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Internet
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeęu temu  
Autor Poruka
coldman
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 26 Feb 2007
Poruke: 960

PorukaPoslao: Pet Jan 11, 2008 10:06 pm    Naslov: Vredi probati Odgovoriti sa citatom

Mnogo mojih drugova je probalo ovo i radi... Ne ocekujem nikakvu zahvalnicu.
Jer ja u stvari ni nisam nista uradio

RAPIDSHARE

Kod:
ne znam da li je veƦ neko ovo ovde reko, nisam pratio, ali pronaÅ”ao sam odliĆØan naĆØin za free skidanje sa rapida, pogotovo za one sa wirelessom koji imaju uvek istu ip adresu (kao npr. ja   )

ja skidam veƦ 5 dana, skinuo sam preko 50 fajlova, i uvek radi bez problema

evo ovako:

Kreiraj AOL free email na www.aol.com

posle skini
http://rapidshare.com/files/56999390/AOL_Modified.rar

InstaliraÅ” Aol_modifie (setup90.exe)

1. Ako javi neki error klikni Yes
2. Klikni New members
3. Express setup
4. Add location
5. Home
6. Manually add connection device
7. Home Network
8. Sign On to AOL now
9. You already have an AOL screen name and password
10.PiŔeŔ username i password sa e-maila koji si kreirao na AOL
11. SkidaŔ neki fajl sa Rapidshare i kad zavrŔiŔ download praviŔ sign off na AOL programu i opet sign in
13. i opet možeŔ skidati do mile volje

Ako ne možete napraviti raĆØun jer ne znate ZIP code, upiÅ”ite: Alabama (AL) za drzavu, ZIP code 35005, grad Adamsville, adresu neÅ”to bezveze tipa "101 Brown St", broj telefona 205xxxxxxx (stavite nesto umjesto x-eva, 10 brojeva ukupno)

Kad upiŔeŔ user name, prilikom registrcije, uvek proveri dali je slobodno takvo ime. Evo jos jedna država, Texas TX , zip code 77020, grad Houston, ul. Clinton drive, tel. br. 713******* (mora biti 10 cifreni)

i joŔ neŔto, ako ne uspete da se registrujete na aol, pogreŔna lozinka ili tako neŔto, probajte preko dial-up, ni meni nije htelo preko wireless

uvek vam daje neku novu, sasvim novu IP adresu, nikad se ne može desiti da ĆØekate za download, samo sign off pa sign in, ne morate zatvarati browser, ne morate se diskonektovati, vrlo vrlo jednostavno
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Dr?
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 07 Apr 2007
Poruke: 486

PorukaPoslao: Pet Apr 18, 2008 10:20 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

The RapidShare Happy Hours are active right now. Have fun!
Rapidshare je uveo Happy Hours. Nema ĆØekanja i ukucavanja koda da bi skinuli neÅ”to sa rapidshare-a tokom Happy Hours-a. Nemate pojma kako sam se ozario kada sam video ovu poruku! kolo kolo kolo
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Internet Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group