Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Sta ako se desi da Vam ponude novac?
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeci
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Ljubav
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Uto Jan 15, 2008 7:17 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

marijeta ::
NEKADA SAM I JA VEROVALA DA POSTOJI NESTO STO NE MOZE DA SE KUPI ILI PRODA ALI SAM VREMENOM NAUCILA DA NIJE TAKO.SVE I SVAKO IMA CENU SVIDELO SE TO NAMA ILI NE.DAJ BUDIMO REALNI...



Covek treba da gleda sebe. Neka se drugi prodaju, my ass ain't for sale!
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
live
kupačica


Pridružio: 03 Nov 2007
Poruke: 1364
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Uto Jan 15, 2008 7:21 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

lord.trax ::
my ass ain't for sale!


i ja kazem da saletu ne das guzu Very Happy
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Maxmilijan
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 06 Jul 2006
Poruke: 1095
Lokacija: Hell

PorukaPoslao: Uto Jan 15, 2008 7:21 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ma daj...
_________________
"One, two, Freddy’s coming for you.Three, four, better lock your door.Five, six, grab your crucifix.Seven, eight, gonna stay up late.Nine, ten, never sleep again.”
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Genie
Vesnik proleća


Pridružio: 15 Jul 2007
Poruke: 2900
Lokacija: Planeta Zemlja

PorukaPoslao: Uto Jan 15, 2008 7:53 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Neke stvari su neprocenjive. Za sve ostalo, tu je master card Very Happy
_________________
be, was/were, been
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger
marijeta
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 16 Dec 2007
Poruke: 300

PorukaPoslao: Uto Jan 15, 2008 9:29 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Draga moja MIRJANA nisam imala namere da uvredim ni tebe ni bilo koga.Mozda nisam ni svoje misljenje iskazala na najbolji nacin.Sve je to lepo sto si rekla i tu se slazem sa tobom.Sigurno je da sve ono sto se tice moje porodice nema cenu,meni su moj muz i cerka na prvom mestu ali je mnogo lepsi zivot kad znas da si materjalno obezbedjen.Bas je onako kako je to neko vec rekao -NEKE STVARI NEMAJU CENU A ZA SVE OSTALO TU JE MASTER CARD -Nisam ja bez mozga samo zivim daleko od svoje kuce pa mi je mozda i ovaj zapadnjacki nacin zivota promenio neke poglede na svet.Ako sam bilo koga uvredila jos jednom IZVINITE
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Maxmilijan
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 06 Jul 2006
Poruke: 1095
Lokacija: Hell

PorukaPoslao: Uto Jan 15, 2008 9:33 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ja mislim da nikog nisi uvredila...Svako dobro...
_________________
"One, two, Freddy’s coming for you.Three, four, better lock your door.Five, six, grab your crucifix.Seven, eight, gonna stay up late.Nine, ten, never sleep again.”
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
betelgez
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 20 Dec 2007
Poruke: 1306
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sre Jan 16, 2008 12:27 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Mirjana ::
marijeta ::
SVE I SVAKO IMA CENU SVIDELO SE TO NAMA ILI NE.DAJ BUDIMO REALNI...

Brate..... znaci po prvi put na forumu moracu da budem ozbiljna, jer ne mogu da verujem u ono sto citam. Izvini, jel ces sutra dan svoje dete tako da vaspitavas? Nije tacno da sve ima cenu. Postoje trenuci u zivotu koje ja nebih menjala ni za kakve pare, niti tako nesto moze ikad da se kupi. Sestrinu ljubav, majchinu suzu, stisak ruke u teskom trenutku, jel to mozes da kupis?? Necu da nabrojavam, jer izgleda prosti umovi kao Vasi koji gledaju sve kroz pare nece to moci da pojme.
Jerinenstadt ::
cuka ::
"svako-svaka ima svoju cenu!!!!!!!!

Ovo je definitivno najbolji post na Forumu. Potpuno se slazem sa tobom Cuko. Samo je pitanje za koliko?

Ama, sta je sa vama bre? I posle se pitamo kuda ovaj svet ide? Sramota jedna. Bedno je kad covek ovako uprlja prvobitnu cistotu u sebi.


potpuno se slazem sa tobom. za mene nemaju cenu trenuci kraj voljene osobe, ili pomoc prijatelja u trenucima kada ti je to neophodno. kada si nemocan da pomognes sebi, kao na primer, kada si pijan i povracas celu noc i kad je tu neko da ti se nadje. po cenu toga da celu noc sedi na patos, samo da bi mi se nasao. ne moze se kupiti trenutak kada iznenada vidis sebi dragu osobu, potpuno neocekivano bane ispred tebe, a ti si, npr. u Kalci ispred npr. igraonice............... i tako...... to se za mene ne kupuje. to je sreca.
_________________


stellar-mass black holes in red, intermediate-mass black holes in purple, supermassive black holes in blue
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
betelgez
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 20 Dec 2007
Poruke: 1306
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sre Jan 16, 2008 3:08 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

... kao sto se ne moze kupiti osecaj topline koji te oblije kada smrznut stojis na hladnoj terasi i na vratima ugledas nekog ko je dosao da te zgreje...
_________________


stellar-mass black holes in red, intermediate-mass black holes in purple, supermassive black holes in blue
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Sre Jan 16, 2008 3:28 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

betelgez ::
... kao sto se ne moze kupiti osecaj topline koji te oblije kada smrznut stojis na hladnoj terasi i na vratima ugledas nekog ko je dosao da te zgreje...



Da li mislis na SSovca sa bacacem plamena? Twisted Evil
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Sre Jan 16, 2008 7:57 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

live ::
jerina, jesu li tebe mama i tata zlostavljali kad si bio mali? Laughing

Devojcice iz Pejovca nisam mislio na ono:"Koliko za "ono"(Joko Ono) nego smatram a tako i jeste da sve ima svoju cenu. Recimo sta ako se pojavi toliko dobar muskarac kog bi bez razmisljanja "skinula" najboljoj drugarici recimo?(to je prodaja jel tako?) Nije sve u Master cardu bab` Laughing
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
live
kupačica


Pridružio: 03 Nov 2007
Poruke: 1364
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Sre Jan 16, 2008 9:39 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

izvini jerina, ali ovo je jako glup primer. druga stvar, drugaricu nikad ne bih dala za dobrog frajera, trece, imam ekstra frajera Very Happy
mene iznenadjuje da podrzavas citate koji su jako povrsni, netemeljni, gradjeni na kompleksima i imaju sjaj "jacine". lose je kad covek sebe ne ostvari u zivotu, pa pokusava da bude vazan gazeci po drugima. ako neko ne uspe nesto da uradi, ili ne moze da uradi, ne znaci da ce ga podrugljivost velicati, ili da ce time nesto vratiti, osim ogorcenosti.

marijeta kaze da se "srodila" sa surovim kapitalizmom ( koliko sam ja razumela), pa je videla kolika je cena. ovaj segment je vezan samo za moc novca. ljudi sve imaju, ali je dusa prazna.

kako kazu stihovi- "Crvena jabuka"

"...Probao sam rajsko voce
i pune dzepove para
al malo ko da hoce
slusat tugu sanjara..."
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Sre Jan 16, 2008 11:09 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Komentar je suvisan......Ljubav mi je u minusu, imam najboljeg frajera, nemam cenu i slusam Zeru Jabuku Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sto bi rekli Bugari:"Liiiiiiiiii Shocked "
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
live
kupačica


Pridružio: 03 Nov 2007
Poruke: 1364
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Sre Jan 16, 2008 11:17 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

dobro pamtis informacije. to je bila faza u vezi,nisam rekla da je moj frajer najbolji, vec da je ekstra. on je ljudina koja je vredna postovanja zbog svojih vrlina. cenu nemam i ne stidim se da budem ono sto sam. pozzz Very Happy
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Sre Jan 16, 2008 11:21 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Arhiviram sve podatke na 5 godina(po Zakonu Laughing ) Bankarka koja nema cenu.......bravo Live, nema sta. Pozdrav za ljudinu Cool
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
grof
Sef pogona
Sef pogona


Pridružio: 18 Feb 2007
Poruke: 1011
Lokacija: Grabovac

PorukaPoslao: Čet Jan 17, 2008 11:53 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Citat:
drugaricu nikad ne bih dala za dobrog frajera
sljap
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Ljubav Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeci
Strana 4 od 5

 
Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group