Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Èesto Postavljana PitanjaFAQ - Èesto Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista èlanovaLista èlanova   Korisnièke grupeKorisnièke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Xpert eleven!!!
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3 ... 45, 46, 47, 48  Sledeci
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Sport
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeæu temu  
Autor Poruka
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridružio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Feb 22, 2010 2:14 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Innuendo ::
Prokleta je ova nedelja...

Zaista cudna nedelja i 3 cudne utakmice. Prvo neverovatan poraz od Odžacana, koji su bili novcano stimulisani (a u isto vreme se poklopilo da su uzeli pare na kladionici, prim. B), zatim neverovatan preokret u polufinalu kupa protiv Smonicara i na kraju pobeda protiv bratske ekipe iz Pejovca. Zakljucak je da Stragarci ostaju u trci za sva 3 trofeja - mada se mora naglasiti da prvenstvo u svojim rukama drži Gradina.

Miroljub Bohemian nije želeo da komentariše nove otrovne strelice iz Odžaka vezane za seksualne manjine i vecine, samo je podsetio da se na podrucju te MZ grade cak 3 sigurne kuce za gay muškarce, i da su njihovo otvaranje pozdravili i odbegli ex predsednik PTL i (bivši?) menadžer Jugenda.

_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridružio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Feb 22, 2010 2:15 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Innuendo ::
Obavijest

U renomiranom trstenickom restoranu Kod Saje je odrzan redovni sastanak rukovodstva PTL. Na sastanku su donete sledece odluke:

1. Iz lige se izbacuje ekipa Morave iz Medvedje.
2. Umesto njih, u ligu ulazi ekipa Real de Pejovac, sa mladim i perspektivnim menadzerom Minettijem na celu, ciji je pradeda jedan od najpoznatijih trenera u Italiji, a trenirao je, izmedju ostalih, Avelino, Askoli i Kozencu.
3. Liga krece u subotu, 30.1. sa pocetkom u 12:00.
4. Mozete davati predloge za ime novog kupa.

Sastanku su prisustvovali i predstavnici bratskog fudbalskog saveza iz Kazanja, drugovi Nikita Stevanovic Pacovljev i dr Vladimir Vladimirovic Stojkov.

Miroljub Prepodobni Bohemian, predsednik FST
Mihail Radovanovic Medenomudov, potpredsednik FST
Cedomir Saranovic, clan UO FST

_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridružio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Feb 22, 2010 2:16 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Innuendo ::
Pažnja, pažnja.

Na vanrednom sastanku rukovodstva PTL, odluceno je da novi kup ponese ime Silne Jerine, u cast žene koja je obeležila istoriju Trstenika i okoline. Kup startuje u sredu.

Od vanfudbalskih aktivnosti, odluceno je da se u što skorijem roku održe balet Moravska legenda i predstava Gradjenje grad Grabovca.

Više na : www.fst.rs

_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridružio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Feb 22, 2010 2:17 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

shane91 ::
Rijaset GZS: Minneti uvredio aristokrate

Germanska zajednica Srbije osudila je izjavu menadzera Minnetija o bratimljenju, ocjenjujuci je kao uvredljivu.
Rijaset Germanske zajednice Srbije (GZS) uputio je pismo Real de Pejovac-u tražeci zvanicno tumacenje izjave menadzera Minnetija o "bratskom" deljenju novca na kladionici, rekao je generalni sekretar GZS, Alexander Bauer. List "Paulstadten Allgemeine Zeitung" preneo je danas izjavu menadzera da je filozofija kladionice da menadzeri, kada igraju kladionicu, trebaju da se ponašaju bratski i da budu korektni.
"Mi smo zahtevali da se da zvanicno saopštenje RdPa - da li ce to uraditi menadzer licno ili UO sasvim je svejedno. Bitno je da se da zvanicno tumacenje toga što je receno. Ukoliko je to u onoj meri u kojoj se može razumeti, a iz te poruke se svašta može razumeti. To je krajnje neprihvatljivo i nekorektno", kazao je danas Bauer agenciji Alfa.

Bauer je kazao da je u listu "Paulstadten Allgemeine Zeitung" receno da je izjava menadzera objavljena 30. januara autenticna i da postoji snimak, a da je na sajtu GZS objavljeno saopštenje u kojem se navodi da kvalifikacije menadzera RdPa vredaju germanske artistokrate Srbije.

_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridružio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Feb 22, 2010 2:18 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Minetti ::
Stultorum infintus est numerus!!!

Sto se tice Izjave trenera Moravian Jugenda i izjave da trazi izvinjenje sve sto treba da zna pise u naslovu ovog press-a!!!!
Takozvani rijaset bi trebao da pomogne ujedinjenju pejovackix prostora, koji od skoro obuhvataju Beljike do Cirinog bresta, a takodje i odzacke njive pored Morave, tako da nikakvog izvinjenja nece biti a mogao bih cak i Minetti da trazi izvinjenje za 'klevecanje' ali on nije takav covek jer je iz Pejovca i tako se mora ponasati!!!!

Izvor: Dnevni list- 'Velika pejovacka MZ'

_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridružio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Feb 22, 2010 2:19 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

shane91 ::
Tudje necemo, svoje ne damo !

Odgovor menadzera Milanova menadzeru Real de Pejovac-a HoneyBall-u Minnetiju

Mladi, neiskusni, zavedeni kolega,
ja, koji sam na Sorboni, na latinskom jeziku, izmedju ostalih branio i doktorsku disertaciju na temu "Odzaci - kolevka evropske kulture" i uspesno je odbranio, stvarno ne mogu da razumem ovaj vas naslov. Jedino ako niste hteli da kazete Stultorum infinitus est numerus, sto bih razumeo, ali to bi onda govorilo vise o Vama, nego o nama, jel ` tako ?
Dalje,
Rijaset nikad nece priznati genocidne i vestacke tvorevine tipa Trstenik-a II (ne mogu ni da zamislim kakvi se sve kompleksi mogu navuci kad ceo zivot prozivite u senci vecih, a jedina razlika u imenu je redni broj) a isto tako treba da znate da Rijaset GZS-a i tezi ujedinjenju svih tih, po Vasim recima "pejovackix (x?) " , po cinjenicama odzackih prostora, i da je finalni korak u tom planu etnicko ciscenje i biolosko unistenje dosljaka i kolonizatora, a poceo je da se ostvaruje onog trenutka kada su odzacki kontraobavestajci pokazali prvu biljku kanabisa vasoj omladini. A verujte mi, to sto je Pavlovic Cirin Brest pod trenutnom opsadom razoraznih kaura, to je prolazna stvar poput svake druge kuge.
I na kraju,
ceo UO Morawian Jugend-a a i ja licno, voleli bi da nam objasnite, sa pravne tacke gledista, kako smo mi Vas oklevetali. Morate, dragi kolega, napraviti jasnu granicu izmedju realnosti i imaginacije, istine i lazi, gospode i kmetova, Odzaka i par redova blokova u pasnjaku, autohtonog i pridoslog, ukratko, izmedju nas i vas.

Iskreno,
Vladica Milanov

_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridružio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Feb 22, 2010 2:20 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Innuendo ::
Promene u PTL

Ovih dana su se desile 2 promene na klupama trstenickih prvoligaša. Prvo je ambiciozna uprava odžacke ekipe smenila Barbiku Šaranovica zbog loših rezultata i na njegovo mesto postavila bugarskog strucnjaka Vladicu Milanova. Nedugo zatim, ekipa Podrumara iz Riljca se posle godina životarenja u raznim ruralnim podrucjima konacno skrasila u gradskoj sredini i sada se zove Kesten, na celu sa ne tako mladim, ali neiskusnim trenerom poreklom iz Holandije, Gusom Niemanom.

Naši novinari su sproveli malu anketu na ulicama našeg grada:

Milojko Jovanovic (4Cool, ugostiteljski radnik:
-Ma bitno je samo oni seljaci iz Grabovca ne igraju u 1. ligi, pa ono je stvarno bila sramota! Odvratni ljudi, teren nikakav, selo propalo... Za koga navijam? Ja, kao stari komunista, navijam za momke iz Cajkinog sela, iako su autsajderi.

Stamena Živadinovic (72), penzioner:
-Sine, da ti kažem nešto: kad god je rat, udri Bugare, neceš da pogrešiš.

Vladimir Pavlovic (19), ucenik:
-Š'a bilo, mamu ti j***m?! Ajde, beži u k***c, šabane! P***o jedna smrdljiva! Da te nisam video ovde više, si cuo!

_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridružio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Feb 22, 2010 2:21 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Innuendo ::
Hronika

Juce su, u gluvo doba noci, pod okriljem mraka, nepoznata lica skinula zastavu sa novootvorenih prostorija stranke VMRO u Ulici presvetog vladike Nikolaja Srbskog Velimirovica. Ocevici iz okolnih kuca kažu da su trojica muškaraca, sa kapama i šalovima na glavama, brzo obavili svoj posao i pobegli u nepoznatom pravcu, a da su retki vozaci pozdravili ovu akciju trubeci i pokazujuci tri prsta.

Nacelnik trstenickog SUP-a, Milan Manojlovic Žika, je za naš list rekao da je istraga u toku i da ce pocinioci uskoro biti privedeni pred lice pravde.

Više na: www.tribina.ts/info

_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridružio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Feb 22, 2010 2:22 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Vreme smrti...

U gimnaziji Vuk Karadzic u Trsteniku, vecitom bastionu slobodnog uma, nenadano su osvanuli klerofasisticki simboli. Na zidu hodnika ispred jedne od ucionica na prvom spratu skolskog zdanja jutros su zabezeknuti radnici zatekli cuveni klerikalni, a u novije vreme i fasisticki simbol krst sa ocilima.

- Nasa je ustanova, za razliku od susedne Masinske tehnicke skole, uvek bila slobodarski nastrojena i usmeravala mlade ka humanim i nadvremenskim vrednostima, rekao je direktor skole Rade Miljkovic. Ovakav cin svakako iznenadjuje. Ni u kom slucaju nismo ocekivali da se to ovde dogodi.

- Verujte ja sam zatecen, govori nam u pero lokalni koordinator Kancelarije za mlade, do malo pre smo bili na sednici skolskog parlamenta i svi su bili toliko aktivni, narocito dok se govorilo o evropskim integracijama, a sad ovo!

- Ako je to bio neko iz mog odeljenja, to cete vec do sutra znati, trckarao je za direktorom predsednik ucenickog parlamenta gimnazije Vladimir Pavlovic, ja imam autoritet medju njima. Mada, ja sam ubedjen da su to bili ovi fasisti iz Kraljeve omladine ili Jerininog grada.

- Kako bilo, ko god da je to bio, bio je dovoljno glup da to radi tacno ispred sigurnosne kamere. Vec koliko sutra cu pogledati snimke i imacemo krivca, samouveren je direktor.

Do kraja dana famoznog crteza je misteriozno nestalo i sve se naizgled vratilo u normalu. Da li je nepoznati "umetnik" ucenik ove elitne skole ili neko od pripadnika desnicarskih i klerofasistickih organizacija, koje od skoro deluju i na teritoriji nase opstine, nije ni bitno. Tek, ostao je samo blagi osecaj nelagodnosti i misao da zivot u gimnaziji vise nikad nece biti isti...

izvor: KZM Herald
_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...




Poslednji izmenio Hanibaal dana Pon Feb 22, 2010 2:29 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridružio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Feb 22, 2010 2:23 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

shane91 ::
Uzalud vam trud sviraci...

Groteskne laži i poluistine su bile upucene na racune menadžera i predsednika Morawian Jugenda, gospodu Milanova i Barbiea, od strane pseudo i kvazi menadzera TrstenikIIckih timova HoneyBalla i njegovog glasogovornika, marionete i produžene ruke - Minnetija.
- "Oni bedni izgovori za menadžere ? Pa, molim vas... Vi znate da sam ja covek pod bensedinima... Pustite me u... Necu da dižem ni pritisak zbog onog Vecitog Mladoženje, ni šecer zbog onog Direktora marketinškog trika... Zovite gospodina Vladicu, možda on ima nešto više da kaže...", kratak ali buran je bio odgovor predsednika Barbiea na pitanje da li ima komentara u vezi izjava gorepomenutih menadžera.
- "Mislim da sam ja svoje rekao na terenu!" ,konkretna je bila uvodna recenica Vladice Milanova. - "I zaista nemam nameru da se sa njima prepirem preko novina. Ja sam fin covek, gospodin, a ta njihova prozivanja po razoraznim pressovima, više govore o njima, nego o meni ili gospodinu Barbieu. Možda samo mogu onom Minnetiju, kome samo pertle još vire, da kažem da ako stvarno misli da je "F.K. Štip" bugarski klub, onda zaista treba da ide na terapiju kod onog Marinka Cetnikovica. Ko zna, možda ude i u UOKO." , eksplicitan je bio menadžer Milanov.
Za kraj samo da podsetimo da je u poslednjem kolu, Morawian Jugend, i pored neigranja kapitena i timske legende Andrije Pantelica, uspeo da savlada favorizovaniju FC Gradinu rezultatom 2:1 i time prakticno dokaže svoju kulturnu, etnicku i sportsku superiornost u odnosu na skoronastale susede. Placna, indisponirana i nadasve tužna je bila povorka Jajara koja se preko brda vracala u svoju Nedodiju (nažalost, misli se sa Pavlovic Cirin Brest i Trstenik II, a ne na Goc i Sandžak!). Nerazjašnjena nam jedino ostaje misteriozna parola Jugendovatza istaknuta na severnom delu JugendFelda - "Pejovac na Grabovac" ! A šta su time hteli reci, jedino ce istorija pokazati.

Paulstadten Allgemeine Zeitung

_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...




Poslednji izmenio Hanibaal dana Pon Feb 22, 2010 2:27 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridružio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Feb 22, 2010 2:23 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Europa Barbarorum

Skandalozno ponasanje igraca Omladinca na utakmici minulog kola izazvalo je burne reakcije u mnogim krugovima. Podsecanja radi, Omladinac je savladao Gradinu posle blago receno tucnjave na terenu. Cak dva igraca gostiju su prerano morali da napuste teren zbog povreda koje su im naneli Odzacani i jedan nakon zaradjenog iskljucenja u samom finisu utakmice.

- Moji momci su izvanredno podnosili pritisak, izjavio je nakon meca Honey Ball. Ali kad vas neko bukvalno tuce celu utakmicu, ne mozete, a da ne budete besni na sudije koje to ne sankcionisu. Ponisten gol, nedosudjen penal, crveni karton, produzetak od sedam minuta... Sta je sledece na redu?! Sudija Buske bolje da se ne pojavljuje u Pejovcu neko vreme. Da li se UEFA zaista okomila na nas necu da ulazim u to, ali sigurno necu kazniti mladog Nikoslava zbog ranijih izjava na tu temu. Ako se u takvu Evropu ulazi, drago mi je sto sam ovde!

Odzacki 'odza Mirsad Karoglu ima drukcije vidjenje.

- Nikhad nijesmo, niti cemo, pozivat na mrznju. Pejovchani, nalet ih bilo, mogu pricat' stogod hoce, nije bilo nikakvijeh parolah kojeno su na djihad pozivale. Honey Ballu, shejtan ga u djehenem odnio, bi bolje bilo u svoj vilajet gledat'. Svaki je covjek ovdje u Odjacima dobar insan i musliman, sem menadjera Milanova, naravno, koji je vjernik bratske nam bugarske crkve.

U zastitu Omladinca i trenera Vladice Milanova uskocio je i predsednik romskog udruzenja "Grabovac" Saban Sandokandic.

- Mi Srbi mora se ispomazemo. Ovi, bre, Pejovcani dosli i oce nam uznu sve! Uzeli Pejovac, ajde, al sad oce se sire. Neki pricaju Cirin brest, ko zna, mozda zauznu i Grabovac, a to mi nece da damo! Osaonica i bivala i nije ciganska, al Mala-Velika reka, Nadzak-babin grob i sve u Grabovac je uvek bilo nase! Mi nasu podrsku dajemo Odzacima i ako treba ce da se poturcimo i mi.

Deo izvestaja komesara Zajednice trstenickoligasa Marka Erica
_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...




Poslednji izmenio Hanibaal dana Pon Feb 22, 2010 2:25 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridružio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Feb 22, 2010 2:24 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Innuendo ::
Izbacimo rasizam iz fudbala!

Posle najnovijih fašistickih ispada koji su se dogodili na podrucju naše opštine, celnici FST su, zajedno sa svojim medijskim partnerima: TRT, Tribina, Peyton bizz, Odžaci zeitung i Amen adjes (novoformirana televizija koje su zajedno osnovale MZ Osaonica i MZ Grabovac), rešili da se ozbiljno pozabave ovim problemom.

Akciju je pozdravilo Romsko društvo Grabovac, koje se nada da ce konacno prestati napadi na njene clanove, dok se nalaze na svojim radnim mestima na trstenickim raskrsnicama i dok se bave prikupljanjem sekundarnih sirovina. Takodje, i Grabovacki mešihat, na celu sa Nusretom Al-Khandicem, je izrazio želju da komšije žive u miru u slozi i predstavili su svoju novu kampanju: ''Grabovcanin - svi znamo makar jednog''.

http://i50.tinypic.com/4jqcgh.jpg

Za kraj su crnpurasti mladi Grabovcani otpevali pesmu: ''Lec kik rejsizm aut of fudbol!''

www.ptl.org

_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Pon Feb 22, 2010 7:21 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ocu d`igram Laughing !
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
gegule
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 20 Jul 2009
Poruke: 331
Lokacija: Svabija

PorukaPoslao: Pon Feb 22, 2010 4:54 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

ööööööööööö Shocked
uu jbt........
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Rumenige
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 28 Jan 2007
Poruke: 3148

PorukaPoslao: Pon Feb 22, 2010 10:43 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Jerinenstadt ::
Ocu d`igram Laughing !


Играј уместо мене..ионако посећујем игру једном месечно.
_________________
Србија Србима!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Sport Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3 ... 45, 46, 47, 48  Sledeci
Strana 46 od 48

 
Skoèi na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group