Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Èesto Postavljana PitanjaFAQ - Èesto Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista èlanovaLista èlanova   Korisnièke grupeKorisnièke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Narkomanija u skolama
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeci
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Problemi i Predlozi
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeæu temu  
Autor Poruka
uskee1512
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 24 Jan 2008
Poruke: 193
Lokacija: Trstenik yooo

PorukaPoslao: Pon Jan 28, 2008 9:44 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

miloche ::

krenuæemo po školama. ko zavija... pAm!.



ako je vutra droga onda bi alkohol trebalo da zabrane!
pricam o likovima koji su na ozbiljnim drogama
Kad kazes NARKOMAN onda mislim na zombija navucenog na belo ili zuto kome je u glavi samo gudra i nista drugo.
Takvog narkomana nemozes da izlecis!Mozes da ga sa jakih droga prebacis na slabije ali tesko da ga skines...kad dodje na stadium da guta bensendine onda si kao uspeo..i narkoman vise nije to!!!?
a takav covek ti nemoze biti ni prijatelj ni brat ni sestra...pobijes govna...i lisis svet takvih majmuna pa ce svaki sledeci da se zapita...jel vredno umiranja sve to?
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
windfucker
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 11 Jan 2008
Poruke: 336
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Pon Jan 28, 2008 9:52 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Narkomanija je bolest koja se, za razliku od nekih drugih bolesti, uspešno leèi. A problem nije u dilerima, veæ u tome što klinci ne vide drugi naèin da ispune vreme, a to SIGURNO nije njihova greška!
By the way, ono što je najveæa zabluda i što me jako nervira, je èinjenica da neupuæeni ljudi, èim vide klinca/klinku u rock/metal/punk/hippie fazonu, odmah kažu - narkoman. Nisu svesni da æe milion puta više junkie-a naæi u Aqui, nego u Americi ili Pinku. Narkomani više ne nose martinke i starke, sada su u patikama od 300e, i izgledaju kao napuderisani i nabildovani fancy pederi. Fakat!
_________________
OF ALL THE THINGS I LOST, I MISS MY BRAIN THE MOST!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Pon Jan 28, 2008 10:14 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Kad bi deca imala sta da rade, nebi bilo narkomana! Meni se cini da su deca previse dokona. Zato milslim da je neophodno da se poostri kriterijum u skolama, tacnije da se uvede obavezan domaci. Solidna ideja je i ovodjenje drustveno-korisnog rada. Tu mislim na sve nezaposlene, radno sposobe ljude starije od 16 godina. Da postoji odredjeni broj casova drustveno korisnog rada koji treba da se odradi godisnje. Jedna od najboljih ideja je i obavezna rehabilitacija za narkomane! Postoji mnogo ljudi koje znam (koje sam znao), koji su u evidenciji narkomana, a nista ne preduzimaju povodom toga. Jednako su krivi i narkomani i dileri.
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
windfucker
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 11 Jan 2008
Poruke: 336
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Pon Jan 28, 2008 10:20 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ima još jedan veliki problem: ljudi imaju seljaèku filozofiju - jednom narkoman, uvek narkoman. E, zbog te gluposti, èovek koji se skine sa gudre, ne može da se vrati u "normalan" život. Sva vrata su mu zatvorena, niko nema poverenja u njega, ne daju mu posao, ne dozvoljavaju mu da se na dostojanstven naèin ukljuèi u društvo. I onda, naravno, kad neko takav milion puta "poljubi vrata" na svakom koraku, potpuno razoèaran, digne ruke i vrati se u pakao heroina. Moramo biti otvoreniji prema ljudima koji žele da "ožive" posle godina mrtvila u kojima su zaglavili.
_________________
OF ALL THE THINGS I LOST, I MISS MY BRAIN THE MOST!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
uskee1512
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 24 Jan 2008
Poruke: 193
Lokacija: Trstenik yooo

PorukaPoslao: Pon Jan 28, 2008 10:23 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

lord.trax ::
Kad bi deca imala sta da rade, nebi bilo narkomana! Meni se cini da su deca previse dokona. Zato milslim da je neophodno da se poostri kriterijum u skolama, tacnije da se uvede obavezan domaci. Solidna ideja je i ovodjenje drustveno-korisnog rada. Tu mislim na sve nezaposlene, radno sposobe ljude starije od 16 godina. Da postoji odredjeni broj casova drustveno korisnog rada koji treba da se odradi godisnje. Jedna od najboljih ideja je i obavezna rehabilitacija za narkomane! Postoji mnogo ljudi koje znam (koje sam znao), koji su u evidenciji narkomana, a nista ne preduzimaju povodom toga. Jednako su krivi i narkomani i dileri.


to je dobar predlog...lorda za predsednika!!!
samo se neslazem za ovu rehabilitaciju...nema izlecenog narkomana...jednom narkoman zauvek narkoman...najbolji narkoman,mrtav narkoman(to sam vec rekao i mozda izgledam kao paranoicna budala ali svakog narkomana i pedera bi nabo na kolac u centru grada!!)
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
uskee1512
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 24 Jan 2008
Poruke: 193
Lokacija: Trstenik yooo

PorukaPoslao: Pon Jan 28, 2008 10:27 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

windfucker ::
Ima još jedan veliki problem: ljudi imaju seljaèku filozofiju - jednom narkoman, uvek narkoman. E, zbog te gluposti, èovek koji se skine sa gudre, ne može da se vrati u "normalan" život. Sva vrata su mu zatvorena, niko nema poverenja u njega, ne daju mu posao, ne dozvoljavaju mu da se na dostojanstven naèin ukljuèi u društvo. I onda, naravno, kad neko takav milion puta "poljubi vrata" na svakom koraku, potpuno razoèaran, digne ruke i vrati se u pakao heroina. Moramo biti otvoreniji prema ljudima koji žele da "ožive" posle godina mrtvila u kojima su zaglavili.

pa jesam ih ja nabio u to mrtvilo!?
razumem coveka koji je voleo zene zenu koja je volela muskarce pa naisli na sidasa i sad cekaju kraj!!!To je zalosno!Ili kad sidasica i neznajuci da je to rodi dete pozitivno na HIV-ili neke invalide..takvim ljudima treba pomoci a majmunu koji je izabrao put droge najlepse zelim da overi i zavrsi u nekom blatu mrtav.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Pon Jan 28, 2008 10:30 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

uskee1512 ::
lord.trax ::
Kad bi deca imala sta da rade, nebi bilo narkomana! Meni se cini da su deca previse dokona. Zato milslim da je neophodno da se poostri kriterijum u skolama, tacnije da se uvede obavezan domaci. Solidna ideja je i ovodjenje drustveno-korisnog rada. Tu mislim na sve nezaposlene, radno sposobe ljude starije od 16 godina. Da postoji odredjeni broj casova drustveno korisnog rada koji treba da se odradi godisnje. Jedna od najboljih ideja je i obavezna rehabilitacija za narkomane! Postoji mnogo ljudi koje znam (koje sam znao), koji su u evidenciji narkomana, a nista ne preduzimaju povodom toga. Jednako su krivi i narkomani i dileri.


to je dobar predlog...lorda za predsednika!!!
samo se neslazem za ovu rehabilitaciju...nema izlecenog narkomana...jednom narkoman zauvek narkoman...najbolji narkoman,mrtav narkoman(to sam vec rekao i mozda izgledam kao paranoicna budala ali svakog narkomana i pedera bi nabo na kolac u centru grada!!)


Postoji odredjeni broj ljudi koji ce se izleciti. Takvim ljudima trab obezbediti posao, bilo kakav posao. Sto se tice ostalih, bolje u rehabilitacionom centru nego na ulici!
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
windfucker
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 11 Jan 2008
Poruke: 336
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Pon Jan 28, 2008 10:30 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

@uskee:

Svako ima pravo na svoj stav i svoje mišljenje, ali mislim da nisi u pravu. Probaj da zamisliš da je (ne daj Bože i daleko bilo) neko tebi blizak i drag naj'bao od tog sranja, pa vidi da li bi ga streljao, ili bi dao sve od sebe da mu pomogneš.
_________________
OF ALL THE THINGS I LOST, I MISS MY BRAIN THE MOST!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
uskee1512
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 24 Jan 2008
Poruke: 193
Lokacija: Trstenik yooo

PorukaPoslao: Pon Jan 28, 2008 10:33 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

windfucker ::
@uskee:

Svako ima pravo na svoj stav i svoje mišljenje, ali mislim da nisi u pravu. Probaj da zamisliš da je (ne daj Bože i daleko bilo) neko tebi blizak i drag _ _ od tog sranja, pa vidi da li bi ga streljao, ili bi dao sve od sebe da mu pomogneš.

imam sina i znam sta pricam...svom svojom snagom i znanjem cu ga odvracati od toga
ako neuspem(daleko bilo)potrudicu se da mu jedna doza okonca muke...veruj mi...MRZIM NARKOMANE kao sto mrzim I PEDERE
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
windfucker
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 11 Jan 2008
Poruke: 336
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Pon Jan 28, 2008 10:36 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pa dobro, druže, kao što rekoh - svako valjda zna šta je za njega najbolje. Ne slažem se sa tobom, ali nadam se da te to ne ljuti. Smile
_________________
OF ALL THE THINGS I LOST, I MISS MY BRAIN THE MOST!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
uskee1512
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 24 Jan 2008
Poruke: 193
Lokacija: Trstenik yooo

PorukaPoslao: Pon Jan 28, 2008 10:39 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

sto bi se ljutio...forum je mesto za raspravu ne za svadje!!!Svako za svoje...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
rubeoli
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 27 Okt 2005
Poruke: 318
Lokacija: Underground

PorukaPoslao: Pon Jan 28, 2008 11:09 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Svim narkomanima puno overavanja u ovoj godini a i u narednom periodu zeli vas Rubeoli!!!!
_________________
Zenu dupe krasi a tortu orasi!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Innuendo
Prepodobni
Prepodobni


Pridružio: 17 Jun 2006
Poruke: 3958
Lokacija: Ul. osnivaèa Politike

PorukaPoslao: Pon Jan 28, 2008 11:34 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

A Å¡to ne bismo lepo streljali dilere? I sve pandure koji, umesto da rade svoj posao, diluju drogu i rade u dosluhu sa dilerima?
_________________
Uprava napolje!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Pon Jan 28, 2008 11:38 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Tesko ces to u ovoj zemlji uraditi, a da ne popijes kratak rafal.
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
shane91
Pripovedac
Pripovedac


Pridružio: 13 Avg 2007
Poruke: 2639
Lokacija: Gdje svoga nema i gdje brata nije

PorukaPoslao: Uto Jan 29, 2008 12:21 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Lako je ljudi pricati o ubistvima, masovnim streljanjima itd... Svi dobro znamo da od toga nema nista ! Zato imam visoko misljenje o rehabilitacionim centrima SPC a uskoro i muslimanske zajednice... Narkomani dolaze dobrovljno, trude se da izdrze i sve zavisi od njih ! Vrata su im, kao sto su bila i za dolazak, otvorena i za odlazak ! I sami biraju kojem ce putem...
_________________
"Sreæno ti muško, Aæime! Žensko je dobro samo ako je stoka."

Koreni
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Problemi i Predlozi Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeci
Strana 3 od 10

 
Skoèi na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group