Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

RAZLOZI ZBOG KOJIH STE JOS UVEK U TRSTENIKU
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeci
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Problemi i Predlozi
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeęu temu  
Autor Poruka
katrin
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 04 Okt 2007
Poruke: 347
Lokacija: ts-bg

PorukaPoslao: Pon Nov 26, 2007 9:26 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

cuka ::
Genie ::
... Znate svi za belu kugu!
Kako ce prosecan gradjanin u Beogradu da izdrzava troje dece i placa stan i sve prinadleznosti od neke osrednje plate???????


Da da, a vidimvi svi tamo imate po petoro dece. Drkate uz kompjuter i molite se da vam naidje nekanormalna devojka na vrata? Strasno
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Pon Nov 26, 2007 9:52 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Sreco kako se to izrazavas? Ima nas koji drzimo do kontinuiteta u sexu i radimo na "leku protiv bele kuge". Inace za ovo pojavljivanje na netu sam uredno placen. Ne donosi ishitrene zakljucke. Sencerely yours, Jerinenstadt.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
katrin
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 04 Okt 2007
Poruke: 347
Lokacija: ts-bg

PorukaPoslao: Pon Nov 26, 2007 1:10 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Izvinjavam se forumasima na mom izrazavanju. Uhvatila me je neka neuroza. Nervira me to sto ste se svi okomili na taj Beograd. Zato nam u drzava ide u p.m. jer pljujete na svoje. Slazem se da treba uvesti decentralizaciju. Nije uredu sto sve pare idu u Beograd. Ali Beograd jeste lep grad ja uzivam u njemu, volim da odemu pozoriste, da setam po Kalemegdanu, da posmatram usce, volim da vozim rolere na keju i da idem na Adu, sto mogu da izadjem u grad u 5 ujutru i da slusam muziku koju volim i uvek ima ljudi.

Volim svoj Trstenik, volim da se vratim, volim sto mogu da otsetam na neko brdo da blejim, volim sto nocu mogu da odem na plazu sa drustvom, zapalim vatru i slusam muziku i pijem votku, volim manastir u kome sam krstena, volim sto kad dodjem cima me 20 komsinica za kafu, volim sto su tu ljudi koji me znaju celi zivot....
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Pon Nov 26, 2007 1:17 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Eto vidis da si pogodila. Ne mrzimo mi tebe ili bilo koga ali smo za hitnu decentralizaciju! A Innu jeste shaban jer sebe smatra Beogradjaninom i iznosi ovde neke smesne podatke sto nije ipak primereno nekom ko je `83 godiste(brukas nas sine!). Dakle oko toga smo se razumeli.....A ovo drugo nije lepo. Ako mislis da je neko drkadzija za racunarom pomozi mu da to vise ne radi(Srbi smo i treba da se pomazemo u svemu Twisted Evil ) Pozdrav.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridružio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Nov 26, 2007 4:00 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Slazem se sa oboje. Ali...

Katrince, i drugi bi hteli to sto ti imas u Beogradu. Naravno, ne moze se sve staviti u sve gradove. Ali svako bi mogao da ima deo toga sto ima Bgd; makar deo kolaca. A ne da sav plen pripadne centru.

Ne mrzim ja Beograd. Kako da mrzim jedan od nasih najlepsih srednjovekovnih gradova, prestonicu despota Stefana??? Samo... Kazem ti. I mi bismo malo...
_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Genie
Vesnik proleća


Pridružio: 15 Jul 2007
Poruke: 2900
Lokacija: Planeta Zemlja

PorukaPoslao: Pon Nov 26, 2007 5:05 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

katrin ::
Izvinjavam se forumasima na mom izrazavanju. Uhvatila me je neka neuroza. Nervira me to sto ste se svi okomili na taj Beograd. Zato nam u drzava ide u p.m. jer pljujete na svoje. Slazem se da treba uvesti decentralizaciju. Nije uredu sto sve pare idu u Beograd. Ali Beograd jeste lep grad ja uzivam u njemu, volim da odemu pozoriste, da setam po Kalemegdanu, da posmatram usce, volim da vozim rolere na keju i da idem na Adu, sto mogu da izadjem u grad u 5 ujutru i da slusam muziku koju volim i uvek ima ljudi.

Volim svoj Trstenik, volim da se vratim, volim sto mogu da otsetam na neko brdo da blejim, volim sto nocu mogu da odem na plazu sa drustvom, zapalim vatru i slusam muziku i pijem votku, volim manastir u kome sam krstena, volim sto kad dodjem cima me 20 komsinica za kafu, volim sto su tu ljudi koji me znaju celi zivot....

Hocu i ja to! Crying or Very sad
_________________
be, was/were, been
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger
Innuendo
Prepodobni
Prepodobni


Pridružio: 17 Jun 2006
Poruke: 3958
Lokacija: Ul. osnivaĆØa Politike

PorukaPoslao: Čet Nov 29, 2007 5:35 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Citat:
Kako ce prosecan gradjanin u Beogradu da izdrzava troje dece i placa stan i sve prinadleznosti od neke osrednje plate???????


Isto pitanje, samo umesto Beograda staviti Trstenik.

Jerinenstadt ::
A Innu jeste shaban jer sebe smatra Beogradjaninom i iznosi ovde neke smesne podatke sto nije ipak primereno nekom ko je `83 godiste(brukas nas sine!).


Å aban je Raka kad te tako pametnog drži da radiÅ” u opÅ”tini. Yebo te Innu BeograĆ°anin, kad sam ja to rekao?! Je l' sam promenio govor, je l' priĆØam da sam iz Beograda? Vidim da je tebi svaka NjegoÅ”eva, 1 za tebe. Daj, razmisli malo pre nego klikneÅ” na send.
_________________
Uprava napolje!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Pet Nov 30, 2007 7:23 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Hehehehehhe ne brzaj Hamdija Bes je smrtni greh skolski, a ja se samo malo salim(preterano) sa tobom. Ne padaj u vatru delijo.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
live
kupačica


Pridružio: 03 Nov 2007
Poruke: 1364
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Ned Dec 02, 2007 5:34 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

eto, ko bi rekao da se vas dvojica zayebavate. dok mi nisu rekli da ste skolski drugari, moje misljenje je bilo da se krvnicki ujedate.
mene bi banovali da ja pisem takve stvari.
na ovom forumu, ako nesto napises sto nije u skladu sa tudjim misljenjem, svi skacu na tebe, pojeli bi. to mi se ovde ne svidja.
recimo, ako se vas dvoica podyebavate, ja nemam sta tu da upadam, to je vasa stvar, a vecina to ne postuje. malo je to truleks, al dobro. lobirali ste se
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
casper
Duh Zastitnik
Duh Zastitnik


Pridružio: 05 Jan 2007
Poruke: 4412

PorukaPoslao: Ned Dec 02, 2007 10:04 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Skjuzmi
_________________
http://mineagle.deviantart.com
oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇɥsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
live
kupačica


Pridružio: 03 Nov 2007
Poruke: 1364
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Ned Dec 02, 2007 10:25 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

aj vil skjuz ju pljuga
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
casper
Duh Zastitnik
Duh Zastitnik


Pridružio: 05 Jan 2007
Poruke: 4412

PorukaPoslao: Ned Dec 02, 2007 11:20 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

live ::
aj vil skjuz ju pljuga



_________________
http://mineagle.deviantart.com
oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇɥsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
grof
Sef pogona
Sef pogona


Pridružio: 18 Feb 2007
Poruke: 1011
Lokacija: Grabovac

PorukaPoslao: Ned Dec 02, 2007 11:34 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

live ::
eto, ko bi rekao da se vas dvojica zayebavate. dok mi nisu rekli da ste skolski drugari, moje misljenje je bilo da se krvnicki ujedate.
mene bi banovali da ja pisem takve stvari.
na ovom forumu, ako nesto napises sto nije u skladu sa tudjim misljenjem, svi skacu na tebe, pojeli bi. to mi se ovde ne svidja.
recimo, ako se vas dvoica podyebavate, ja nemam sta tu da upadam, to je vasa stvar, a vecina to ne postuje. malo je to truleks, al dobro. lobirali ste se


Ne treba to da te chudi i da ti nije u redu zato shto su to ljudi koji se znaju, ili od pre ili sa okupljanja.
Za Vas se nagadja i kog ste pola i ochekujete da vas ljudi isto tretiraju, shto je krajnje neprirodno.
Svi su uvek pozvani na okupljanja, nek i Vas slikaju pijane Smile
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
live
kupačica


Pridružio: 03 Nov 2007
Poruke: 1364
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Pon Dec 03, 2007 12:27 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

ne kazem ja da mi nije u redu. cak naglasavam da me to ne interesuje jer nije moj problem. ja nemam nista od toga, pa me nije ni briga. pominjem samo da nema smisla u toliko sto se ovaj forum predstavlja kao nesto ozbiljno, pa s toga i mi treba, kao, da se ponasamo u skladu s tim. meni, licno, citajuci u pocetku, licio je na klasicnu zayebanciju (pored par korisnih tema), pa se tako i "pucalo", a i protiv toga nemam nista. ovo i treba da bude jedan vid opustanja i razonode.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
grof
Sef pogona
Sef pogona


Pridružio: 18 Feb 2007
Poruke: 1011
Lokacija: Grabovac

PorukaPoslao: Pon Dec 03, 2007 12:58 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

live ::
pa me nije ni briga
ovo mi lichi na zenski komentar Smile

Ima ovde registrovanih i ozbiljnih ljudi, mislim konstantno su namrshteni, uvek spremni za domacinske teme, znash ono (prehrana preko lista, cene na kvantashu ... globalno zagrevanje, glad u Etiopiji, krize na blizim i daljim istocima, itd., itd.), al `ebi ga slabo pishu Smile
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Problemi i Predlozi Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeci
Strana 4 od 10

 
Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group