Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Za nekih 20 godina....
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Humor
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeęu temu  
Autor Poruka
miloche
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 07 Apr 2007
Poruke: 963
Lokacija: trstenik

PorukaPoslao: Sre Feb 11, 2009 6:12 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

ĆØitam, ĆØitam.
kako tanju javlja:
poznati tatarski terorista dr che ponovo je napao. posle proÅ”lonedeljne akcije kada je osujeƦen njegov pokuÅ”aj da na pejovaĆØkom mostu napiÅ”e grafit : hasta la trstenik siempre !
sada je u drskoj akciji nasuo prikolicu peska na divlji pružni prelaz kod 4.jula. i to baÅ” kada su se mesne zajednice Trstenik I i Trstenik II dogovorile da se saobraƦaj izmeĆ°u njih odvija starim ĆØairskim drumom preko aleksandrovca, kruÅ”evca, jasike i grabovca (uz oslobaĆ°anje plaƦanja mostarine osim na grabovaĆØkom mostu ), ĆØime bi se postojeƦa trasa preko jagodine i levĆØa smanjila za oko 30 km. gradonaĆØelnik grabovca Jerry najoÅ”trije je osudio ovaj drski napad na nedužne budžetske korisnike.
_________________
http://www.jeriningrad.org.rs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Čet Feb 12, 2009 10:35 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Na knjizevnoj veceri, na kojoj je kako nezvanicno saznajemo oboren i dosadasnji opstinski rekord u ispijanju vodke, dr.Miloche je predstavio narodu svoju 537.knjigu o uskoj povezanosti Tatara sa vecinom naroda sirom planete, ovoga puta pod nazivom "Tatarsko vojvodstvo Argentina".
Nakon anateme koju je dobio od svih pravoslavnih i katolickih poglavara(delo "Sv.apostoli Tatar i Pavle") i nagrade za njegovu glavu koju su raspisali Mosad i matica Malezijska(dela"Sveta tatarska zemlja Izrael" i "Otkud ti babi kose oci?") on nastavlja borbu bez kompromisa "hiljadugodisnjim krivotvorenim istorijama tzv. naroda" kako je naveo.
-"Istoriju cak tumace i ljudi kojima fale dva ispita do diplome. Sa takvim ljudima je nemoguce u skolski sistem uvesti osnovna znanja:od materijalnih dokaza da su jos Adam i Eva rodjeni u kolibi na Tatarni, preko tatarske najezde na Inke i Maje pa do potpuno razumnih objasnjenja otkud u Australiji ostaci tatarskih tropskih barova"
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
shane91
Pripovedac
Pripovedac


Pridružio: 13 Avg 2007
Poruke: 2639
Lokacija: Gdje svoga nema i gdje brata nije

PorukaPoslao: Čet Feb 12, 2009 12:27 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Kandicu, preyebo si sam sebe... Svaka ti dala...
_________________
"SreƦno ti muÅ”ko, AƦime! Žensko je dobro samo ako je stoka."

Koreni
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Čet Feb 12, 2009 1:17 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

U hrvatskom kulturnom centru "Nenad Ɔanak" u Pavelicevoj Mitrovici, predavanje je odrzal cjenjeni ex srpski analiticar Innduendo Canak (prezime je umjetnicko). U predavanju je iznet sijaset mogucnosti odakle su tjetnici dosli, ali je i fakat razmatrano kuda ih dalje poslat. Posle nazdravljanja u tjast 10 godina HrvatskoUgarske vladavine Vojvodinom (novogrvatski: Bivsetjetnitjka Zupanija Vojvodina), innuendo je uzneo jos par dokaza da su tjtnicki nenaoruzani civili pravili velike ratne zlocine nad hrvatskim trupama u operaciji Å ljis, ili domobranskom oslobadjanju Bivsecetnicke Zupanije Vojvodine od dugogodisnje tjetnicke okupacije. Lider bivsesrpske liste Stakor Pacovdlakov je prisutnim novinarima rekao da mu ne smeta sto je Bivsetjetnitjka Zupanija Vojvodina sada pod vlascu Hrvate, jer je, kako je naveo, ona oduvek njihova i bila. Cinovnici LDP su se masovno preselili u novonastalu Zupaniju i uzeli Hrvatsko drzavljanstvo jer im to omogucuje putovanje gde god zele i master studije u Pragu. "Fakat sam prezadovoljna natjinom na koji se tretiraju bivsi tjetnici ovde... Fakat me je sramota sto sam bila tjetnikinja, ali kaj ja sad tu mogu? Nadam se da mi to nece uzet za zlo ovdje. Jos utjim novohrvatski i u tome mi mnogo pomaze moj muz Ante koji je pravi fakat Hrvat! Mozete li vjerovat? Kaj drugo moze jedna ex tjetnikinja pozelet?" izjavila je za dnevnik "Ruznoca i Bolest" ex tjetnikinja Milica Petrovic aka. Janica Boban. Toliko iz slobodne Vojvodine, nove informacije uskoro.
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridružio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Feb 13, 2009 12:36 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Na jubilarnom sedamnaestom skupu pod nazivom "Saranovi dani" na kome su gostovali poznati autori iz naseg kraja predstavljeno je dosad najobimnije delo cuvenog tatarniste doktora Milosilja Hecimovica pod nazivom "Romantizam u Tatara". Pored ovog kapitalnog i za povest naseg kraja vrlo znacajnog rada, svoju publikaciju je izlozio i nas poznati sakupljac narodnog blaga Hani J. Kuratovic "Razlicne narodne junacke pesme sakupljene po stranama pejovackim i cairskim i oko odzacke crkve".

Poslednji autor koji je predstavljen bio je Shane Saranovic, pocasni clan Nemacke Rajhsakademije nauka i umetnosti. On je potpisivao svoj novi hit roman "Certe i reze sa skolske klupe - memoari jednog gimnazijalca".

Ipak, zvezda veceri je svakako bio Mladjan Jerinenstadt, ministar finansija u prethodnom sazivu vlade, arijevac mesanog srpsko-nemackog porekla. On je siroj javnosti po prvi put predstavio svoju ispovesnu knjigu "Kako sam prebrodio Pejovac" koju je stampao ovdasnji izdavac "Sistem eror graf".
_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Humor Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group