Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Èesto Postavljana PitanjaFAQ - Èesto Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista èlanovaLista èlanova   Korisnièke grupeKorisnièke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Muški kutak!!!
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeci
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Korzo
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeæu temu  
Autor Poruka
pacovdlak
Komesar
Komesar


Pridružio: 26 Sep 2006
Poruke: 1691
Lokacija: Bresno Polje

PorukaPoslao: Uto Jul 24, 2007 7:37 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

A ne ne, Rambo Amadeus, ti me zanimas.....
Razumem ja to, ali u ovo doba je poceli bas da to bude zaraza i da oduzima vreme, na to sam mislio.
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Pon Jul 30, 2007 11:36 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Braco muskarci!
Svanuo je dan muske kosevine,
zenskom zitu se ne moze vjerovati,
zato kose u ruke i na posao!("Noz")

Vreme je da se lopta vrati na drugu stranu. Evo ovako....
Mirjana.....U prirodi manje brbljiva nego na Forumu Twisted Evil. Od tehnickih karakteristika bih izdvojio: prijatne spoljasnjosti i pogleda, blago isfolirana ali osvojiva, osim sto me je gresno gledala citave veceri(hvatam ja te poglede vesto) smatram da nije toliko divlje prirode i da se iza tog pogleda kojim skida muskarce, krije jedna usamljena i neiskvarena dusa. Posto nije htela da dodje na okupljanje iz poznatih razloga mozemo zakljuciti, devojka kratkog fitilja. Karakteristike ove devojke u pijanom stanju nisu poznate tako da tu nemam sta da kazem. Za jedno okupljanje je dovoljno od mene.....
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
casper
Duh Zastitnik
Duh Zastitnik


Pridružio: 05 Jan 2007
Poruke: 4412

PorukaPoslao: Pon Jul 30, 2007 4:08 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Nesto si i rekao o njoj a kao da nista i nisi! Nego da mi zavrsimo sa Genie!

... devojka koju niposto ne treba prekidati dok prica posebno ne ako prica sa Haanibalom inace moze da pocne znate ono cupanje kose Twisted Evil Inace nije losa devojka u sustini samo ima tu manu, veliku manu, ogromnu manu, ma to nije mana to je ne znam ni ja sta vec, ali gajiti simpatije prema nekim tamo mladim Americkim naucnicima koji sebe nazivaju Srbima, i jaoooo pa to ne znam kako da nazovem. Nego da Genie nebi lose mislila o nama posto se skorije seli u BG ovde cu da prekinem inace imam jos dosta "materijala za obradu" Laughing
_________________
http://mineagle.deviantart.com
oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇɥsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
pacovdlak
Komesar
Komesar


Pridružio: 26 Sep 2006
Poruke: 1691
Lokacija: Bresno Polje

PorukaPoslao: Pon Jul 30, 2007 11:13 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Joj... nema nam spasa. Prvo, ogovaranje nije muska tema, to je evolucijom odredjeno. A sta ja o kome mislim, to verujte nije za forum. Jer ako postanem iskren, necu docekati zoru, bicu banovan. Znaci, moje misljenje zadrzavam za sebe, po bilo kom pitanju. Sve ostalo me pitajte na PP, odgovaram bez razmisljanja.
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
sistem_error
TS novinar
TS novinar


Pridružio: 03 Maj 2007
Poruke: 76
Lokacija: Tu...Odma...preko mosta

PorukaPoslao: Uto Jul 31, 2007 10:51 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

sada su pale i provokacije Twisted Evil
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
pacovdlak
Komesar
Komesar


Pridružio: 26 Sep 2006
Poruke: 1691
Lokacija: Bresno Polje

PorukaPoslao: Sre Avg 01, 2007 2:54 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Obavestavam Mirjanu da ja ne citam ZENSKE TEME pa samim tim i nisam mogao tamo da vidim njen komentar pa samim tim i ne mogu da ga komentarisem. Ajd zdravo!
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridružio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Pet Avg 03, 2007 4:28 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Mirjana ::
Dobro ajde da nastavim sa ovim analiziranjem, da imate sta da citate (ma znam koliko vas muskaraca kradom cita ovo, znam znam Smile )

Koga cu sledeceg? Hmmm.... Koga? Koga? Pa ajde recimo Skiner_x
I on je mnoooooogo fin dechko Smile Ma i ja sam se zapitala, sta je bre ovo, sve neki fini i dobri, sve mi toplo oko srca sto ih sve poznajem Smile

Simpatichan, iskren, duhovit, veran prijatelj. Omiljena tema za razgovor su filmovi. Savet devojkama ako ucestvuju u razgovorima na temu filmova sa skinerom: Posto je apsolutni fanatik, mala je sansa da znate vise od njega, zato samo cutati i smeshkati se, jer ce posle odredjenog vremenskog intervala prestati da prica o istim.... posle malo duzeg vremenskog intervala.... Smile

Ako ikada u zivotu pozelite da se osecate kao direktor, potrazite od Skinera da vas provoza malo Very Happy
Dobar muzicki ukus. Ma ume bre da sarmira, opasan je on, samo se pravi, hihii. Jedan od onih za koje mozes da se otopis kad raspali nekog ko te samo popreko pogleda Smile Samo mu dajte priliku Smile



Мира царица!!! Ни сам имао појма да ме девојке тако виде pljuga
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Ciroza
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 06 Okt 2005
Poruke: 832
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Pet Avg 03, 2007 6:48 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

sistem_error ::
sada su pale i provokacije Twisted Evil


Nisu pale, uzdigle se. Jeri nam odaje položaj, pa se brže vraca... sve je stvar taktike i strpljenja, ko i vožnja bicikla.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridružio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Avg 06, 2007 1:57 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

MinnieGennie ::
A vidim da je mister hanibal vec uspeo da me "predstavi" iako me ni on ne zna...


Doticni te nije spomenuo... Obrati se svojim drugaricama sa zenskih tema...

Lijep pozdrau!
_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Innuendo
Prepodobni
Prepodobni


Pridružio: 17 Jun 2006
Poruke: 3958
Lokacija: Ul. osnivaèa Politike

PorukaPoslao: Èet Avg 16, 2007 7:22 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Daj, bre, što ste stali? Žene, pokrenite opet onu vašu temu, odavno se nisam onoliko smejao. Opis Hanibala je toliko taèan da to nije normalno. Nego, pošto je ženama ovde zabranjen ulaz, ova tema je trebala da ide u èovej, jer, kao što je poznato, žene nisu ljudi. (Sve što krvari 5 dana i ne umre posle toga nije èovek - South park).

Ovde pišite o fudbalu i pivu - èisto muške teme, ipak je Beer fest u toku.
_________________
Uprava napolje!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
cuka
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 26 Mar 2006
Poruke: 980
Lokacija: Èabar-varoš

PorukaPoslao: Pon Sep 24, 2007 7:28 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Leleeee,ko kome ovde prodaje tri frtalja u kilo?????????????
_________________
kad ti se prijatelj vine visoko,ne prilazi mu dok te ne potraži
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Innuendo
Prepodobni
Prepodobni


Pridružio: 17 Jun 2006
Poruke: 3958
Lokacija: Ul. osnivaèa Politike

PorukaPoslao: Sub Sep 29, 2007 10:04 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Izvinjavam se što ovo pišem sa velikim zakašnjenjem, stvarno mi je žao, potpuno sam zaboravio da odgovorim.

Mirjana ::
A i ti, mogo si da se setis pa da na onom okupljanju pridjes i kazes "Zdravo ja sam onaj najlepshi", pa da i ti dodjes na red za analizu, a ti nista... Ovako mogu samo da napisem Innuendo mutav


Nije Innuendo mutav, nego malo prièa, ima razlike. A i nešto imam utisak da je Pacov proglašen za najlepšeg, je l’ treba sad da se samoreklamiram? Nisam mogao da preskoèim onolike muškarce kojima si bila okružena na okupljanju. A i ti si razmenjivala poglede sa Onim Koji Radi U Lokvi, a sa nekima ideš na palaèinke, jogurt ili šta veæ. Tako da je za mene bilo malo prostora.

Mirjana ::
Sta da pokrenem? Ne dok vi ne pisete nesto za zene na muskoj temi! Ali vama je to ispod casti, zaboga.... Svaka cast Jerinenu, on se bar nesto setio da napise... njega tek treba da 'obradim' Smile u ovoj temi, ali nikako da stignem..
Znaci hocu uvrede, prljavstinu i slicno (necu se ljutim Smile samo izvolte, ali stvarno nije mi interesantno da pisem kad niko od muskih nece da mi izadje u susret. Doduse, kada bi mi neko ponudio vocni jogurt, ko zna.. možda se i potrudim Smile
A za Hanija ako zelis mogu jos da lupam, ali plasim se da posle toga nece ni Morava moci da ga opere Very Happy


Šta da pišemo o ženama? Ne daju nam prostora da o njima napišemo prljavštine. Mnogo slabo pišete. Mi muški se ubismo od pisanja, Pacov je izneo sve svoje probleme na forum, sad je i Skiner krenuo njegovim stopama, a vi ništa. Takoðe sam primetio da su struène analize radili samo oni ljudi koji su objekte poznavali i lièno, van foruma. Tako je mnogo lakše, daj odradi nekog samo na osnovu njegovog pisanija. Ja sam samo Onog Kome Je Zabranjen Dolazak Na Okupljanja poznavao pre foruma.

Ajd recimo, neka Genije bude na tapetu. Došla na forum da bi zafrkavala bivšeg, još se urotila sa njegovom drugaricom. Pravi se pametna, pokreæe neke raspravke i kad se druga strana ne slaže sa njom, prekida dijalog sa poznatom floskulom: ukusi se razlikuju ili to je tvoje mišljenje. Ne sviða mi se njen stil pisanja. Nije mi odgovorila u onoj temi za datum roðenja, ne znam sad kako se zove tema. Jedno vreme je imala 20 poruka na dan i to je bilo u vreme kad sam ja pravio pauzu od foruma, tako da nisam baš sve upratio šta je pisala. Ovo je bilo onako na blic. Može?

A za Hanija slobodno iznesi prljavštinu, neæe on da se buni.
_________________
Uprava napolje!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridružio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Sre Okt 03, 2007 1:49 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Даклем овако Иннуендо тебра ниси ама баш у опште у праву, стекао си толико погресно мишљење о Марини да је то катастрофа, упоизнај је па онда суди о њој. А ако слушаш Марка то ти и није баш паметно јер он прича све и свашта о свакој девојци која га је откачила и која није хтела да му да, а по некад прича и намерно из непознатих разлога. Тако да би прво требао да је упознаш попричаш са њом па онда суди до ујутру
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridružio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Sre Okt 03, 2007 1:58 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

pacovdlak ::
Obavestavam Mirjanu da ja ne citam ZENSKE TEME pa samim tim i nisam mogao tamo da vidim njen komentar pa samim tim i ne mogu da ga komentarisem. Ajd zdravo!


Ако не читаш женске теме ево ти цитат на мушким

Mirjana ::
Ovako Pacovdlak:
Fin mladicj, u narodu poznat kao Marko (onaj sto ne ide u crkvu, i sto je mozda u nekoj sekti, pu pu, crni sinko), ili Pacov. Nekadasnji san da upise vojnu akademiju, medjutim posto je bio suvise dobar za njih, odbijena je njegova molba za prijem pod izgovorom "Izvinite ali vojna akademija prosto nije sposobna da takav potencijal prihvati ovde i na pravi nacin to iskoristi. Vi ste suvise dobri za nas" Sta da se radi, zivot je takav....
Inace pravi smeker... ja ne znam boljeg. Previse dobar za devojke. Zato devojke i nemaju hrabrosti da mu pridju, nego se drze na distanci Smile
Od devojke trazi da ne gleda u njega vec u istom pravcu... (slatko)
Uzrecica: :Ispalila me" Smile
Very Happy
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
pacovdlak
Komesar
Komesar


Pridružio: 26 Sep 2006
Poruke: 1691
Lokacija: Bresno Polje

PorukaPoslao: Sre Okt 03, 2007 10:56 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

skiner_x ::
Даклем овако Иннуендо тебра ниси ама баш у опште у праву, стекао си толико погресно мишљење о Марини да је то катастрофа, упоизнај је па онда суди о њој. А ако слушаш Марка то ти и није баш паметно јер он прича све и свашта о свакој девојци која га је откачила и која није хтела да му да, а по некад прича и намерно из непознатих разлога. Тако да би прво требао да је упознаш попричаш са њом па онда суди до ујутру


He he, sta ce mu to da prica sa njom? A tebi se jezik opasno razvezao od kada si poceo da se druzis sa njom, pazi da se ne sapletes. Ipak su ovo niski udarci, iako je konkurs u toku. Bices diskvalifikovan, spavao sam sa clanovima ziria.
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Korzo Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeci
Strana 2 od 8

 
Skoèi na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group