Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

11.Jul- srpski dan borbe protiv islama(Srebrenica)
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeci
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Politika
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeęu temu  
Autor Poruka
BronX
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 03 Jun 2007
Poruke: 605

PorukaPoslao: Ned Jul 08, 2007 4:24 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ma da!Vidis kako si me provalio.Nisi ti bas toliko glup!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Lepljiva
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 14 Maj 2007
Poruke: 1708

PorukaPoslao: Ned Jul 08, 2007 7:07 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

BronX ::
Kazem Lepljivoj i Pacovdlaku!


Opet si u problemu?
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Ned Jul 08, 2007 7:18 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Lepljiva ::
BronX ::
Kazem Lepljivoj i Pacovdlaku!


Opet si u problemu?



Ma pusti ga, vidis da ne zna decko sta prica.
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
pacovdlak
Komesar
Komesar


Pridružio: 26 Sep 2006
Poruke: 1691
Lokacija: Bresno Polje

PorukaPoslao: Ned Jul 08, 2007 10:09 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ma batali ga.
Inace, i ja kazem da je Srebrenica ratni zlocin, sto pre priznamo to, pre ce nam ti ljudi i oprostiti.
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Innuendo
Prepodobni
Prepodobni


Pridružio: 17 Jun 2006
Poruke: 3958
Lokacija: Ul. osnivaĆØa Politike

PorukaPoslao: Ned Jul 08, 2007 11:52 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

lord.trax ::
Opa bronx cvika od Innua. Laughing


Autoritet.

pacovdlak ::
Inace, i ja kazem da je Srebrenica ratni zlocin


Da l' nisi i ti na forumu B92, a? Idi to tamo prosipaj a ne ovde.




















Å alim se, nisam bio tamo, pa ne znam istinu. BivÅ”i cimer je iz FoĆØe i on mi je priĆØao o tome. Po njegovom, to je bila osveta. Po muslimanima, najgori zloĆØin posle AuÅ”vica. Istina je uvek na sredini.
_________________
Uprava napolje!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Pon Jul 09, 2007 12:29 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Naravno da cu i ja da dam svoje misljenje. Mislio sam da ce se neko potruditi(osim Innuenda) da napise nesto ozbiljnije. Sa islamom uvek ozbiljno! Dakle....Moja najiskrenija poruka do sada. Posto sam ja clan vise demokratskih opcija resio bih to na Americko-demokratski nacin. Stvorio bih tajnu net policiju koja bi pohapsila sve clanove tih foruma. Forum B 92? Bilo bi mi veliko zadovoljstvo da odete tamo i da vidite sta sve pisu nasi gradjani o najvaznijim temama za ovu zemlju. Njih bi demokratski zatvorio u licnoformirani logor na Pesteru i to na 20 god minimum i to zajedno sa onim balijama iz Sandzaka. Innuendo brate, priznaj sam da li je ono normalno na B 92 forumu???? A misljenje po pitanju Srebrenice- pa ljudi ratovalo se(a rat ne poznaje termin FAUL). Svaki je muslimanski grad trebao da bude Srebrenica ili bar Vukovar!!!!
FREE SRPSKA!!!! Exclamation
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Dr?
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 07 Apr 2007
Poruke: 486

PorukaPoslao: Pon Jul 09, 2007 1:02 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Srebrenica je bila velika politicka namestaljka tadasnjih muslimanskih vlasti u Sarajevu i celnika NATO-a. NATO-u je bio potreban izgovor za rasporedjivanje svojih vojnika i igranje njihove opstepoznate uloge "svetskog policajca", a gde ces bolji izgovor od "genocida". Tadasnje muslimanske vlasti u Sarajevu su naredile komandantu muslimanskih snaga u Srebrenici, opste poznatom Naseru Oricu da se povuce sa polozaja sto je i ucinio da bi se zrtvovao oko 5000 muslimana koji su bili u tom regionu. Ostatak njihove vojske se sporadicno borio izmedju sebe. NATO je racunao na to da ce jedinice VRS krenuti na grad, u znak odmazde za zlocine protiv Srba u periodu 92-95 i takodje su racunali da ce se desiti neki masakr. A masakr se i desio, samo ne u onom obimu u kom plasira medjunarodna zajednica i muslimanske vlasti u Sarajevu, i eto vam ekspresan "genocid" tj. izgovor da NATO postane "svetski policajac" i razlog da se vrsi pritisak na Srbe do dana danasnjeg. U ratu nema pravila i na tu premisu su i racunali. Zlocin jesu izvrsili pripadnici VRS i paravojnih formacija ali su ih zrtvovali njihovi predstavnici vlasti i medjunarodna zajednica. Ja zaista ne vidim logicnije objasnjenje svega toga. Tipican primer americke politike, udarati sto nize i sto podmuklije.

Nisam pripadnik nijedne politicke ideologije, mozda sam antiglobalista. Ne mrzim pripadnike ni jednog naroda, zeleo bih samo da istina izadje na videlo i ako je moguce da dodje do pomirenja izmedju naroda na ovim prostorima, krvi je svima dosta.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
miloche
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 07 Apr 2007
Poruke: 963
Lokacija: trstenik

PorukaPoslao: Pon Jul 09, 2007 4:25 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

mi nemamo pojma sta se dogodilo u srebrenici. meni nije jasno da li su ti ljudi stradali u borbi ili su streljani (kao oni jadnici sa snimka).

odmah da se izjasnim. mislim da je srebrenica zlocin.

bez ali, zeleo bih da kazem da su mlako reagovanje u pocetku sukoba, slobina jugonostalgija, neodlucnost i zablude dovele do 4-tog cina srpske katastrofe koji se zove srebrenica.

svako nase skretanje teme na muslimane (njihove zlocine i zavere) ili na nato (njihova nedela i planove) nije opravdano cak i kada je tacno. ne znam za situaciju u kojoj su srbi pocinili tako strasno masovno ubistvo (izuzev onih u blajburgu (ustase) i zidanom mostu (cetnici) ali o tome nema dovoljno dokaza, jer su tada partizani bili na pravoj strani rata.)

da zakljucim. nadam se da vise necemo nikada doci u ovakvu situaciju.
_________________
http://www.jeriningrad.org.rs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Pon Jul 09, 2007 4:39 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ne znamo tacno sta se desilo ali je tacno da su balije napravile od pileta vuka.
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridružio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Jul 10, 2007 2:07 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

@ Innu

Nisu me banovali. Malo sam im opet pisao, sad idem da vidim da li ima odgovora. Muka mi je vise od njih, a nema 'leba da se raspravljas... BTW, pogledaj ovo i kazi mi jel ti poznat ovaj lik... http://www.raskaoblast.com/forum/viewtopic.php?t=657

E, sad moram da odgovorim na Germaninovu prozivku. Nisam odgovorio nisat ovde na tvoju temu jer mi je puna kapa tih sranja!!! Ne mogu vise da pisem o tome... Iskreno, nemam ni toliko vremena na netu. Kad se nadjemo, pa cemo da pricamo o cemu god hoces, ja ne bezim ni od cega.
_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Innuendo
Prepodobni
Prepodobni


Pridružio: 17 Jun 2006
Poruke: 3958
Lokacija: Ul. osnivaĆØa Politike

PorukaPoslao: Čet Avg 16, 2007 11:33 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Znam ga kao zlu paru, taj me i banovao na Torcida forumu.

@Onaj Koji Radi U Lokvi: kao Å”to rekoh na okupljanju, politiku na B92 forumu NE poseƦujem. U poĆØetku jesam, tu sam se maksimalno nervirao i batalio tu rabotu. PDF sport je moj domen.
_________________
Uprava napolje!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
Innuendo
Prepodobni
Prepodobni


Pridružio: 17 Jun 2006
Poruke: 3958
Lokacija: Ul. osnivaĆØa Politike

PorukaPoslao: Čet Avg 30, 2007 1:26 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Opet sam bio na Torcidinom forumu, poÅ”to mi je istekao jednogodiÅ”nji ban. Majmuni. I opet sam poĆØeo da se raspravljam sa njima, zato Å”to sam i ja majmun i opet se nerviram. Nekad se pitam od koga su nastali stanovnici RaÅ”ke oblasti, poznatiji kao Muslimani ili BoÅ”njaci. Je l' su oni Srbi poreklom? Ajde istoriĆØari.
_________________
Uprava napolje!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
Rumenige
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 28 Jan 2007
Poruke: 3148

PorukaPoslao: Čet Avg 30, 2007 11:17 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ras, druze. Ima li ista bitnije za pocetke stvaranja srpske drzave? Mozda je po njima Nemanja bio Turcin. Smile
_________________
Србија Србима!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridružio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Sep 04, 2007 12:01 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Sto je neka zemlja mladja, to se vise trudi da ima sopstvenu istoriju.

Ziburg
_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
dragon
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 10 Mar 2007
Poruke: 223
Lokacija: MaĆØkovac

PorukaPoslao: Sre Sep 05, 2007 9:44 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Polako, polako.

Neke stvari treba posmatrati, posebno kad nas to direktno ugrožava, iz drugog ugla, a i mnogo Ŕire.

Ako je zloĆØin, on je zloĆØin posebno ako je poĆØinjen u naÅ”e ime. Od svakakvih loÅ”ih stvari treba se saĆØuvati, a prvenstveno ih ne ĆØiniti.
Srbi sebe mogu izvuƦi iz ove situacije, ali sa puno odricanja i samo dobrim vladnjem. Žig nam je udaren i proƦiƦe vreme da to izbledi. Verovatno Ʀe po mnogo loÅ”em scenariju za nas usleĆ°ivati podseƦanja na zloĆØine koja Ʀe se koristiti u raznorazne dnevnopolitiĆØke svrhe

Licitacija žrtava samo pogorŔava situaciju.

Mi forumaŔi, ako želimo da budemo bolji od nekoga u životu ili na forumu moramo da se trudimo da stvarno budemo bolji, a ne joŔ gori. Širina u shvatanjima i tolerantnost su neke od vrlina kojima trebamo težiti.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Politika Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeci
Strana 2 od 7

 
Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group