Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Nesto sto vas opusta i sto volite da radite...
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeci
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Umetnost
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeęu temu  
Autor Poruka
PM91
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 22 Okt 2007
Poruke: 148

PorukaPoslao: Pet Okt 26, 2007 5:48 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

shane91 ::
PM91 ::
...crtam, onda pratim cas fizike, pa opet crtam...


zaieban Joxa. Twisted Evil


xD ... da je do nastavnika sta bi radio tek kod ranke? a pogledaj mi svesku za hemiju (i geografiju i po neki put veronauku) molim te ! xP

miloche ::
pogledali smo. maĆØka penjaĆØica po tepihu se odmah primila. sve ĆØestitke.


^_^ heh ...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
shane91
Pripovedac
Pripovedac


Pridružio: 13 Avg 2007
Poruke: 2639
Lokacija: Gdje svoga nema i gdje brata nije

PorukaPoslao: Pet Okt 26, 2007 6:58 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Provericu u ponedeljak.... ;P
_________________
"SreƦno ti muÅ”ko, AƦime! Žensko je dobro samo ako je stoka."

Koreni
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Sub Okt 27, 2007 4:12 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Joxa je legenda!!!
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
nightwalker
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 22 Mar 2007
Poruke: 651
Lokacija: ts-bg

PorukaPoslao: Uto Okt 30, 2007 11:20 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

e PM91 pa dobri su ti radovi... ja sam htela da nabavim manga studio ali i onako niakada nemam vremena za to pa sam odustala... mada viÅ”e volim da radim ruĆØicom... Kakav je manga studio?po kom principu radi?
_________________
Yami ni madoishi awarena kage yo,
Hito wo kizutsuke otoshimete,
Tsumi ni oboreshi gou no karma,
Ippen, shindemiru?
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
PM91
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 22 Okt 2007
Poruke: 148

PorukaPoslao: Sre Okt 31, 2007 3:54 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

nightwalker ::
e PM91 pa dobri su ti radovi... ja sam htela da nabavim manga studio ali i onako niakada nemam vremena za to pa sam odustala... mada viÅ”e volim da radim ruĆØicom... Kakav je manga studio?po kom principu radi?


Pa iskreno, smatram ga isto sto i pravi studio (ako imas tablu za crtanje), i takodje smatram da MS 3.0 ex > PS CS 2 .... iz par prostih razloga...

-Svakog dana ima kilo novih "radova" CG ovanih pomocu K***inskih alata ... od kad je bojenje da izberes prostor sa magic wandom i fillujes gradient toolom i posle preradis sa 500'tinak filtera?!? manga studio je kao prava stvar, dostojan je photoshopa ako oces da bojis rucno i kao covek, mada je sistem drugaciji (i to puno, razmiljaj nov layer za svaku boju pa je posle shadeuj kako oces, sto ima svoje prednosti) , i jedina mana je sto su brush'ovi i cetkica sama pomalo nerazvijeni ... kad je u pitanju ubacanje posebnih tonova OK ali kao cetkica za bojenje je dobra samo za shade prelaze, ali ne i pozadinu isl. Ja sam po neki put idem u PS CS2 (zato sto je cs3 samo cs2 sa preradom fotki) da bih cetkarao pozadinu iz dosade.

-Manga studio je stvarno ono sto jeste (neko bi pomislio da je photoshop za preradu slika... ali zasta ga ljudi ne koriste!?!) , alatke su specijalizovane za detaljno crtanje mange (stripa) i jedan oveci deo je skoncentrisan na crno/beli princip, i naravno tono've. Takodje, toolovi s kojim se prave pallete (znas prozori u stripu), lenjiri, word bubbles i razlicite prakticne alatke za skuhanje pro looking manga'e ...

-Ceo program stoji na 3 diska, ali je prvi ustvari samo i potreban dok su druga dva vise manje sampl'i i tonovi. nesto sto sam naso beskorisno. Ima da se piratuje sa bit torrenta program mada to zna da potraje.

-Sve u svemu, moj prvi predlog je da skines CS 2 , zato sto je program koliko god ga mrzim iz dna duse, extra, i stvarno dobar iako je napravljen za jeftine trikove, a ako oces pravi osecaj olovke, cetkice i penkala, kao pravi studio, predlazem manga studio 3.0 ex i wacomova (ok ok ja imam geniusovu zato sto nema leba bez amazona da se nabavi wacom ovde) i dosta (DOSTA) vezbe ... xD LOLOMGZ previse sam napisao
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
shane91
Pripovedac
Pripovedac


Pridružio: 13 Avg 2007
Poruke: 2639
Lokacija: Gdje svoga nema i gdje brata nije

PorukaPoslao: Sre Okt 31, 2007 6:32 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

PM91 ::
nightwalker ::
e PM91 pa dobri su ti radovi... ja sam htela da nabavim manga studio ali i onako niakada nemam vremena za to pa sam odustala... mada viÅ”e volim da radim ruĆØicom... Kakav je manga studio?po kom principu radi?


Pa iskreno, smatram ga isto sto i pravi studio (ako imas tablu za crtanje), i takodje smatram da MS 3.0 ex > PS CS 2 .... iz par prostih razloga...

-Svakog dana ima kilo novih "radova" CG ovanih pomocu K***inskih alata ... od kad je bojenje da izberes prostor sa magic wandom i fillujes gradient toolom i posle preradis sa 500'tinak filtera?!? manga studio je kao prava stvar, dostojan je photoshopa ako oces da bojis rucno i kao covek, mada je sistem drugaciji (i to puno, razmiljaj nov layer za svaku boju pa je posle shadeuj kako oces, sto ima svoje prednosti) , i jedina mana je sto su brush'ovi i cetkica sama pomalo nerazvijeni ... kad je u pitanju ubacanje posebnih tonova OK ali kao cetkica za bojenje je dobra samo za shade prelaze, ali ne i pozadinu isl. Ja sam po neki put idem u PS CS2 (zato sto je cs3 samo cs2 sa preradom fotki) da bih cetkarao pozadinu iz dosade.

-Manga studio je stvarno ono sto jeste (neko bi pomislio da je photoshop za preradu slika... ali zasta ga ljudi ne koriste!?!) , alatke su specijalizovane za detaljno crtanje mange (stripa) i jedan oveci deo je skoncentrisan na crno/beli princip, i naravno tono've. Takodje, toolovi s kojim se prave pallete (znas prozori u stripu), lenjiri, word bubbles i razlicite prakticne alatke za skuhanje pro looking manga'e ...

-Ceo program stoji na 3 diska, ali je prvi ustvari samo i potreban dok su druga dva vise manje sampl'i i tonovi. nesto sto sam naso beskorisno. Ima da se piratuje sa bit torrenta program mada to zna da potraje.

-Sve u svemu, moj prvi predlog je da skines CS 2 , zato sto je program koliko god ga mrzim iz dna duse, extra, i stvarno dobar iako je napravljen za jeftine trikove, a ako oces pravi osecaj olovke, cetkice i penkala, kao pravi studio, predlazem manga studio 3.0 ex i wacomova (ok ok ja imam geniusovu zato sto nema leba bez amazona da se nabavi wacom ovde) i dosta (DOSTA) vezbe ... xD LOLOMGZ previse sam napisao



...i onda je mrmot zavio ĆØokoladu u foliu !!! Cool
_________________
"SreƦno ti muÅ”ko, AƦime! Žensko je dobro samo ako je stoka."

Koreni
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
PM91
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 22 Okt 2007
Poruke: 148

PorukaPoslao: Sre Okt 31, 2007 6:51 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

shane91 ::
PM91 ::
nightwalker ::
e PM91 pa dobri su ti radovi... ja sam htela da nabavim manga studio ali i onako niakada nemam vremena za to pa sam odustala... mada viÅ”e volim da radim ruĆØicom... Kakav je manga studio?po kom principu radi?


Pa iskreno, smatram ga isto sto i pravi studio (ako imas tablu za crtanje), i takodje smatram da MS 3.0 ex > PS CS 2 .... iz par prostih razloga...

-Svakog dana ima kilo novih "radova" CG ovanih pomocu K***inskih alata ... od kad je bojenje da izberes prostor sa magic wandom i fillujes gradient toolom i posle preradis sa 500'tinak filtera?!? manga studio je kao prava stvar, dostojan je photoshopa ako oces da bojis rucno i kao covek, mada je sistem drugaciji (i to puno, razmiljaj nov layer za svaku boju pa je posle shadeuj kako oces, sto ima svoje prednosti) , i jedina mana je sto su brush'ovi i cetkica sama pomalo nerazvijeni ... kad je u pitanju ubacanje posebnih tonova OK ali kao cetkica za bojenje je dobra samo za shade prelaze, ali ne i pozadinu isl. Ja sam po neki put idem u PS CS2 (zato sto je cs3 samo cs2 sa preradom fotki) da bih cetkarao pozadinu iz dosade.

-Manga studio je stvarno ono sto jeste (neko bi pomislio da je photoshop za preradu slika... ali zasta ga ljudi ne koriste!?!) , alatke su specijalizovane za detaljno crtanje mange (stripa) i jedan oveci deo je skoncentrisan na crno/beli princip, i naravno tono've. Takodje, toolovi s kojim se prave pallete (znas prozori u stripu), lenjiri, word bubbles i razlicite prakticne alatke za skuhanje pro looking manga'e ...

-Ceo program stoji na 3 diska, ali je prvi ustvari samo i potreban dok su druga dva vise manje sampl'i i tonovi. nesto sto sam naso beskorisno. Ima da se piratuje sa bit torrenta program mada to zna da potraje.

-Sve u svemu, moj prvi predlog je da skines CS 2 , zato sto je program koliko god ga mrzim iz dna duse, extra, i stvarno dobar iako je napravljen za jeftine trikove, a ako oces pravi osecaj olovke, cetkice i penkala, kao pravi studio, predlazem manga studio 3.0 ex i wacomova (ok ok ja imam geniusovu zato sto nema leba bez amazona da se nabavi wacom ovde) i dosta (DOSTA) vezbe ... xD LOLOMGZ previse sam napisao



...i onda je mrmot zavio ĆØokoladu u foliu !!! Cool


A onda je dabar pitao milku (canic) zasto ona ima tako bele zube ...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
shane91
Pripovedac
Pripovedac


Pridružio: 13 Avg 2007
Poruke: 2639
Lokacija: Gdje svoga nema i gdje brata nije

PorukaPoslao: Sre Okt 31, 2007 7:08 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

ž






Ima nesto u pogledu tvom

_________________
"SreƦno ti muÅ”ko, AƦime! Žensko je dobro samo ako je stoka."

Koreni
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
nightwalker
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 22 Mar 2007
Poruke: 651
Lokacija: ts-bg

PorukaPoslao: Čet Nov 01, 2007 12:23 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

pa joj... iscrpno nego Ŕta...
ma ja zbog faxa koristim photoshop, koristila sam i cs2, sad imam cs3... i sve tako to, mada ja, iskreno, u stvari ne volim da bojim svoje radove poŔto mi uvek posle nekako izgledaju defektni... bolji su mi ako ih samo "istuŔiram"... a i ja imam genius-ovu olovku koja mi je neŔto pobrljavela, moram priznati...
a to, ta vežba to naravno...samo treba imati vremena...
_________________
Yami ni madoishi awarena kage yo,
Hito wo kizutsuke otoshimete,
Tsumi ni oboreshi gou no karma,
Ippen, shindemiru?
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
katrin
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 04 Okt 2007
Poruke: 347
Lokacija: ts-bg

PorukaPoslao: Pet Nov 09, 2007 10:17 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Hm... Pored citanja raznorznih gluposti, knjiga, slusanja muzike i skupljanju iste ja volim da radim nesto drugacije. Volim da se igram sa staklom, voskom i bojama... Od svega toga pravim razne vazice i gluposti... Vecina toga ne traje dugo jer mi ostane u Trsteniku... pa.. cale ili keva bace jer tamo nemam vremena nista da zavrsim. Uglavnom, u stanju sam da jedan predmet radim mesecima, ali samo kad osetim potrebu za tim jer me opusta.

Mozda nije primenjena umetnost, ali meni prija...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
live
kupačica


Pridružio: 03 Nov 2007
Poruke: 1364
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Pet Nov 09, 2007 11:04 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

opusta me sviranje gitare i boravak u prirodi...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
slimecough
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 25 Jul 2007
Poruke: 302

PorukaPoslao: Pet Nov 09, 2007 1:53 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

live ::
opusta me sviranje gitare

opusta me sviranje rastimovane gitare i nerviranje komsiluka istom i pevanje na sav glas iako ne znam da pevam... Twisted Evil
_________________
Si Tacuisses, Philosophus Mansisses.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Pet Nov 09, 2007 2:04 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ja najvise volim da bacam trotil u bunar, al' cuo sam da je ilegalno. Sad
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
coldman
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 26 Feb 2007
Poruke: 960

PorukaPoslao: Pet Nov 09, 2007 6:51 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Volim da slusam muziku glasno, mnooogo glasno!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
grad moje mladosti
Sanjalica


Pridružio: 13 Mar 2006
Poruke: 1914

PorukaPoslao: Pet Nov 09, 2007 10:16 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Volim dugo da setam,tople kupke-minimum pola sata da lezim u kadi i plivanje.
_________________
"Kazi da sam blesav, pevam pesme naivne,
al' ne mozes mi nista, smejem se,
nadji sretne misli kao Petar Pan,
leteti je lako kad si bezbrizan,
ma dodaj malo boje u ovaj sivi dan,
pogledaj u nebo, nisi vise sam."
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Umetnost Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeci
Strana 3 od 7

 
Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group