Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Èesto Postavljana PitanjaFAQ - Èesto Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista èlanovaLista èlanova   Korisnièke grupeKorisnièke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Luda planeta!
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeci
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Èovek
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeæu temu  
Autor Poruka
casper
Duh Zastitnik
Duh Zastitnik


Pridružio: 05 Jan 2007
Poruke: 4412

PorukaPoslao: Sre Mar 28, 2007 1:52 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ogromne žabe okupirale Australiju



Žaba velièine kuèeta, nazvana Todzila, uhvaæena je u severnoj Australiji. Todzila je najveæa žaba krastaèa do sada pronaðena u Australiji, i teška je nešto malo manje od kilograma. Ova vrsta žabe doneta je sa Havaja, tridesetih godina prošlog veka, u neuspelom pokušaju da se kontroliše jedna vrsta insekata. Biolozi pokušavaju da zaustave širenje ovog otrovnog reptila. Naime, ova žaba se vrlo brzo razmnožava. Procenjuje se da ima 200 miliona primeraka ove žabe.
_________________
http://mineagle.deviantart.com
oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇɥsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
casper
Duh Zastitnik
Duh Zastitnik


Pridružio: 05 Jan 2007
Poruke: 4412

PorukaPoslao: Sre Mar 28, 2007 1:53 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Urgirali kod pape zbog sveštenika „Šumahera“



Portugalski aktivisti u kampanji za sigurnije puteve tražili su od Vatikana da se pobrine da se sveštenik koji poseduje „ford fijestu“, „uzdrži od brze vožnje“. Otac Antonio Rodrigez, vlasnik „ford fijeste 2000 ST“ zahvaljuje se bogu što nikad nije kažnjen za brzu vožnju, navodi se u pismu auto-moto saveza papi.
_________________
http://mineagle.deviantart.com
oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇɥsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
casper
Duh Zastitnik
Duh Zastitnik


Pridružio: 05 Jan 2007
Poruke: 4412

PorukaPoslao: Sre Mar 28, 2007 1:53 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Društvo u krevetu zaglupljuje muškarce



Austrijski nauènici kažu da deljenje postelje s nekim privremeno smanjuje aktivnost mozga kod muškaraca. Kada muškarac spava u istom krevetu s nekim, njegov san je nemiran, bilo da je vodio ljubav ili ne, i to smanjuje njegove radne sposobnosti narednog dana. S druge strane, žene koje dele postelju s nekim, to lakše podnose jer imaju dublji san.
_________________
http://mineagle.deviantart.com
oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇɥsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
casper
Duh Zastitnik
Duh Zastitnik


Pridružio: 05 Jan 2007
Poruke: 4412

PorukaPoslao: Pet Mar 30, 2007 1:15 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Slepi putnik na luksuznom krstarenju

Osamu Ikegame (40), oduševljen izgledom luksuznog britanskog broda „Aurora“, usidrenog u Jokohami, popeo se preko ograde visoke dva i po metra i ušunjao na brod. Tako je sebi omoguæio besplatno krstarenje, koje se završilo posle sedam dana na Havajima kada je otkriveno da nema kartu. Inaèe, na brodu najjeftinija kabina košta 33.400 dolara.
_________________
http://mineagle.deviantart.com
oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇɥsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
casper
Duh Zastitnik
Duh Zastitnik


Pridružio: 05 Jan 2007
Poruke: 4412

PorukaPoslao: Pet Mar 30, 2007 1:15 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Farma marihuane urušila put

Policija je otkrila ilegalnu farmu za uzgajanje kanabisa u Lidsu, nakon što se deo puta urušio, zato što su uzgajivaèi iskopali tunel kako bi farmu povezali sa strujom i vodom. Pokazalo se da je zasaðeno više od hiljadu stabljika ove biljke.
_________________
http://mineagle.deviantart.com
oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇɥsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
casper
Duh Zastitnik
Duh Zastitnik


Pridružio: 05 Jan 2007
Poruke: 4412

PorukaPoslao: Pet Mar 30, 2007 1:16 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Dijamant od pepela dragog pokojnika

Posmrtne ostatke Mika Igana iz Blekpula njegova porodica pretvorila je u dijamant. Njegova žena Suzan i æerka Selest želele su da na jedinstven naèin ovekoveèe uspomenu na njega. Iz njegovog pepela izdvojen je ugljenik, koji se zagrevanjem na visokim temperaturama pretvorio u grafit. U specijalnim presama je potom dobijen kristal dijamanta, koji je izbrušen po želji porodice.
_________________
http://mineagle.deviantart.com
oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇɥsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Cica Jeremija
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 29 Mar 2007
Poruke: 166
Lokacija: Sudbina je tako htela da odem iz rodnog sela...

PorukaPoslao: Pet Apr 27, 2007 6:33 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ode ovaj svet u pizdu lepu materinu!!!
_________________
Srbija je vecna dok su joj deca verna!!!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
casper
Duh Zastitnik
Duh Zastitnik


Pridružio: 05 Jan 2007
Poruke: 4412

PorukaPoslao: Sub Apr 28, 2007 11:40 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Za 10.000 funti kupili borbeni avion



Nil Banvel iz Somerseta za 10.000 funti kupio je preko interneta avion „harijer“ vredan 35 miliona funti. Pobedio je na aukciji na eBay i kupio avion koji je uèestvovao u Foklandskom ratu. „Nisam mogao da verujem kad sam video šta se nudi. Bilo je to na 14. roðendan moje æerke Džes, pa je ona dala ponudu umesto mene. Onda smo taj dan slavili njen roðendan, a sledeæeg jutra videli smo da smo dobili ‘harijer’.“ Avion, dug 14 metara, stoji u hangaru u blizini njegove kuæe.
_________________
http://mineagle.deviantart.com
oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇɥsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
casper
Duh Zastitnik
Duh Zastitnik


Pridružio: 05 Jan 2007
Poruke: 4412

PorukaPoslao: Sub Apr 28, 2007 11:41 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Policijska stanica - najgore mesto za udes



Jirgen Berger (36) iz Švajcarske, uspeo je u pijanom stanju da automobilom uleti u policijsku stanicu. U krvi je imao tri puta više alkohola nego što je dozvoljeno. Policija je izjavila: „Ni on ni njegov pas nisu povreðeni, što se ne može reæi za njegov automobil i za stanicu. Berger može da se oprosti sa svojom vozaèkom dozvolom.“
_________________
http://mineagle.deviantart.com
oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇɥsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
casper
Duh Zastitnik
Duh Zastitnik


Pridružio: 05 Jan 2007
Poruke: 4412

PorukaPoslao: Sub Apr 28, 2007 11:42 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Baku zamenili s dilerom



Policija koja je bila u poteri za narko-dilerima sa Jamajke, upala je u kuæu 80-godišnje bake. Beti Kin je spavala u trenutku kad su policajci grunuli u njenu spavaæu sobu. Pošto su, posle èetiri sata, ustanovili da su greškom upali u njenu kuæu, popravili su joj ulazna vrata i baki, koja ima 55 unuèadi i praunuèadi, poklonili veliki buket cveæa.
_________________
http://mineagle.deviantart.com
oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇɥsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
grad moje mladosti
Sanjalica


Pridružio: 13 Mar 2006
Poruke: 1914

PorukaPoslao: Èet Nov 08, 2007 7:37 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

casper ::
Društvo u krevetu zaglupljuje muškarce



Austrijski nauènici kažu da deljenje postelje s nekim privremeno smanjuje aktivnost mozga kod muškaraca. Kada muškarac spava u istom krevetu s nekim, njegov san je nemiran, bilo da je vodio ljubav ili ne, i to smanjuje njegove radne sposobnosti narednog dana. S druge strane, žene koje dele postelju s nekim, to lakše podnose jer imaju dublji san.



Kazi nesto novo! Laughing
_________________
"Kazi da sam blesav, pevam pesme naivne,
al' ne mozes mi nista, smejem se,
nadji sretne misli kao Petar Pan,
leteti je lako kad si bezbrizan,
ma dodaj malo boje u ovaj sivi dan,
pogledaj u nebo, nisi vise sam."
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
live
kupačica


Pridružio: 03 Nov 2007
Poruke: 1364
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Pon Nov 26, 2007 12:27 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

nije tacno da zena ima dublji san. u ostalom, posto nemam prilike da spavam svake noci sa devojkom u krevetu, ja najverovatnije nisam kompetentan da pricam o nekom opustenom spavanju. to verovatno dodje s vremenom. za sad mi se ne spava, pa mi sutrasnji dan uglavnom bude tezak u jednu ruku, a u dugu ispunjen pozitivom.
to bi trebalo da pitamo ove ozenjene
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
casper
Duh Zastitnik
Duh Zastitnik


Pridružio: 05 Jan 2007
Poruke: 4412

PorukaPoslao: Pet Nov 30, 2007 2:41 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Izopaèeni obožavaoci fetiša u Belgiji i Holandiji poludeli za novom vrstom seksualnog zadovoljstva - jedenjem fekalija



Izopaèeni obožavaoci fetiša u Belgiji i Holandiji poludeli su za novom vrstom seksualnog zadovoljstva - jedenjem ljudskog izmeta! Naime, veæinu bordela širom severne Evrope preplavili su seksualni manijaci, poznatiji kao „šit-itersi“, koji orgazam mogu da dožive jedino kada ih prostitutka nahrani izmetom.
Ponuda holandskih i belgijskih bordela poslednjih dana, pored obiènih seksualnih zadovoljstava, obiluje „kavijarom“ i „šampanjcem“. Svaki normalan èovek bi pomislio da se na meniju nalazi omiljena hrana i piæe bogataša, ali ne i „šit-itersi“. Oni znaju da je „kavijar“ samo drugi naziv za konzumiranje ljudskog izmeta, dok je „šampanjac“ u stvari degustiranje mokraæe! Cene ovih usluga kreæu se izmeðu 50 i 200 evra, u zavisnosti od toga šta klijent želi. Razume se, ukoliko poklonik ovog fetiša želi da ga prostitutka nahrani izmetom, ta usluga æe ga stajati 50 evra. Meðutim, ako želi da on nahrani prostitutku, cena je èetiri puta viša.

Vlasnik jednog bordela na istoku Holandije kaže da u toku jednog dana njegov lokal poseti i po desetak „šit-itersa“, a posebno zadovoljstvo im prièinjavaju devojke koje imaju dijareju.

- U poslednje vreme dolazi i po deset „šit-itersa“ dnevno. Izgleda da su konaèno izašli iz ilegale. Šalim se. Izuzetno ih cenim kao mušterije i spreman sam da im u svakom trenutku izaðem u susret. Posebno su mi zanimljivi oni koji insistiraju da devojka ima dijareju - rekao je vlasnik bordela.

Prostitutke kažu da nije nimalo lako ispuniti zahteve izopaèenih mušterija. Prema njihovim reèima, potrebna je velika koncentracija da bi se mušteriji pružio nezaboravan užitak.

- Meni je to malo bolesno. Meðutim, moram da ispunim svaki zahtev mušterije. Za tako nešto je potrebna velika koncentracija. Ipak, trudim se da potpuno zadovoljim klijenta - kaže devojka èije je umetnièko ime Toalet Suzi.

I dalje biste u Evropu Laughing
_________________
http://mineagle.deviantart.com
oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇɥsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridružio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Nov 30, 2007 2:52 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

casper ::
- Meni je to malo bolesno. Meðutim, moram da ispunim svaki zahtev mušterije. Za tako nešto je potrebna velika koncentracija. Ipak, trudim se da potpuno zadovoljim klijenta - kaže devojka èije je umetnièko ime Toalet Suzi.


Znaci, potpuno sam zanemeo...

Jbt...
_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Pet Nov 30, 2007 3:57 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

„šit-itersi“




_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Èovek Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeci
Strana 3 od 4

 
Skoèi na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group