Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - esto Postavljana PitanjaFAQ - esto Postavljana Pitanja   TraiTrai   Lista lanovaLista lanova   Korisnike grupeKorisnike grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Fudbal ::: Reprezentacija Srbije
Idi na stranu 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Sledeci
 
Napii novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Sport
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeu temu  
Autor Poruka
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridruio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Uto Mar 13, 2007 10:31 am    Naslov: Fudbal ::: Reprezentacija Srbije Odgovoriti sa citatom

"Orlovi" nad Evropom

Potencijalni reprezentativci fudbalske reprezentacije Srbije za meè protiv Portugala 28. marta i ove nedelje su širom Evrope igrali za svoje klubove. Kao i svake nedelje, pregled njihovih nastupa možete naæi na internet stranici sport.b92.net.

Kapiten „orlova“ i prvotimac Intera, Dejan Stankoviæ, odigrao je svih 90 minuta, i bio jedan od boljih na terenu, u pobedi svoje ekipe u gradskom derbiju protiv Milana od 2:1.

Nemanja Vidiæ je u èetvrtfinalu engleskog FA kupa, sa svojim Manèester junajtedom, odigrao 2:2 na gostovanju u Midlzbrou, a naš reprezentativac odigrao je ceo meè u timu Aleksa Fergusona.

Naši „Španci“ nisu imali uspeha kao u prethodnim kolima. Rasing Santander Nikole Žigiæa odigrao je 1:1 kao domaæin protiv Espanjola, a Žigiæ je, iako nije postigao gol, ponovo odigrao ceo meè. Boško Jankoviæ je sa Majorkom poražen 3:1 na gostovanju Real Sosijedadu. Jankoviæ je zamenjen u 68. minutu, a bivši reprezentativac Darko Kovaèeviæ je svoj 250. meè za Sosijedad obeležio golom u 43. minutu utakmice.

Mladen Krstajiæ je ponovo odigrao 90 minuta, i bio stub odbrane Šalkea, koji je odigrao 1:1 na gostovanju protiv Hanovera. Marko Panteliæ zbog suspenzije nije igrao za svoju Hertu, koja je poražena od Menhengladbaha 3:1.


fanatik.ekolay.netSaša Iliæ je u pobedi svog Galatasaraja nad Trabzonom Milana Stepanova od 2:1 uèestvovao postizanjem drugog gola i odliènom partijom, pa je dva minuta pre kraja napustio teren kao najbolji pojedinac susreta. Stepanov je u Trabzonu odigrao svih 90 minuta. Mateja Kežman se takoðe upisao u strelce. Kežman je postigao drugi gol i proveo ceo meè na terenu u pobedi Fenerbahèea nad Konjom 3:0.

Lans, Milana Biševca i Nenada Kovaèeviæa, odigrao je samo 1:1 kod kuæe protiv Sedana. Kovaèeviæ je odigrao svih 90 minuta, dok je Biševac zamenjen pred kraj prvog poluvremena. Marko Baša je sa kapitenskom trakom predvodio Le Man u pobedi protiv Sent Etijena 2:1.

Vitese, za koji su ceo meè odigrali Vladimir Stojkoviæ i Danko Lazoviæ, igrao je kod kuæe 2:2 protiv Den Haga. Milan Jovanoviæ je sa svojim Standardom izgubio kao domaæin od Genta 0:1, a Jovanoviæ je igrao ceo meè.

Miloš Krasiæ je odigrao ceo meè za CSKA iz Moskve, koji je pobedio Rubin 3:1. Igor Duljaj je pobedio sa svojim Šahtjorom na gostovanju Metalistu 1:0, a Duljaj je zamenjen tri minuta pre kraja utakmice. Najveæi rival Šahtjora u Ukrajini, Dinamo iz Kijeva, igrao je samo 1:1 na gostovanju Krivbasu, a Marijan Markoviæ je za Dinamo odigrao prvih 45 minuta meèa. Ivan Ergiæ je za Bazel, koji je igrao bez golova sa Šafhauzenom, odigrao ceo meè.
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku MSN Messenger
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridruio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Uto Mar 13, 2007 10:33 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Kuzmanoviæ rešio da igra za Srbiju
Zdravko Kuzmanoviæ, fudbaler Fiorentine i donedavno mladi reprezentativac Švajcarske, odluèio je da ubuduæe nastupa za nacionalni tim Srbije. Kuzmanoviæ je roðen 22. septembra 1987. godine, a pre Fiorentine igrao je za Jang Bojs i Bazel, odakle je za tri miliona evra ove zime prešao u klub Serije 'A'.

Oèekuje se da æe se Kuzmanoviæ naæi na spisku Miroslava Ðukiæa, a mladi fudbaler odbio je poziv selektora mlade reprezentacije Švajcarske Šalanda pred meèeve te selekcije sa Turskom i Bosnom i Hercegovinom.

"Nije mi bilo lako da kažem 'ne' selektoru Švajcarske, ali odluèio sam da igram za Srbiju," rekao je Kuzmanoviæ za 'Zontags Blik'.

Kuzmanoviæ je roðen u Bernu, igra na sredini terena, a važi za igraèa koji se dobro snalazi na više pozicija u timu.
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku MSN Messenger
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridruio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Mar 13, 2007 2:16 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Svaka cast, Kuzmanovicu Exclamation

Bravo, care!
_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku Poalji email MSN Messenger
Innuendo
Prepodobni
Prepodobni


Pridruio: 17 Jun 2006
Poruke: 3958
Lokacija: Ul. osnivaèa Politike

PorukaPoslao: et Mar 15, 2007 11:48 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Basa je odlucio da igra za Srbiju, ako je verovati Blicu. Mozda i Burza Maradona dobije poziv.
_________________
Uprava napolje!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku Poalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
casper
Duh Zastitnik
Duh Zastitnik


Pridruio: 05 Jan 2007
Poruke: 4412

PorukaPoslao: Pet Mar 16, 2007 9:11 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Innuendo ::
Basa je odlucio da igra za Srbiju, ako je verovati Blicu. Mozda i Burza Maradona dobije poziv.


Nista jos nije sigurno, ali najverovatnije Crna Gora Exclamation
_________________
http://mineagle.deviantart.com
oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇɥsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku MSN Messenger
casper
Duh Zastitnik
Duh Zastitnik


Pridruio: 05 Jan 2007
Poruke: 4412

PorukaPoslao: Pet Mar 16, 2007 9:58 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

16. mart 2007.

LICEMER

Fudbaler Le Mana Marko Baša još jednom promenio mišljenje i odluèio da igra za reprezentaciju Crne Gore

Fudbaler Le Mana Marko Baša demantovao je navode medija da æe nastupiti za reprezentaciju Srbije! Naime, Baša je u intervju za podgorièke Vijesti rekao da je njegov jedini izbor Crna Gora i da iz objektivnih razloga nije mogao da se odazove selektoru Filipoviæu za prijateljsku utakmicu protiv Maðarske.
- Moj jedini izbor je Crna Gora i tu nema dileme. Zbog objektivnih okolnosti propustiæu meè sa Maðarskom, ali od juna sam na raspolaganju selektoru Filipoviæu - rekao je Baša.

Ukoliko su navodi crnogorskih medija taèni, onda je nesuðeni srpski reprezentativac na krajnje licemeran naèin obmanjivao èelnike Fudbalskog saveza Srbije i javnost države u kojoj je roðen obeæanjima da æe se od juna staviti na raspolaganje selektoru Havijeru Klementeu.


Njegovo poigravanje traje od avgusta i prijateljske utakmice sa Èeškom, koju je otkazao zbog navodnih bolova u leðima. Naredne meèeve je izbegavao uz slièna opravdanja, ali je, uprkos stalnim pozivima, za šta u FSS postoji dokumentacija, prièao srpskim medijima da se na njega ne raèuna ozbiljno u struènom štabu reprezentacije Srbije.

Vrhunac se dogodio nekoliko dana pred utakmicu Sošo - Le Man, kada je otkazao sastanak sa Klementeom, koji je želeo da ga uveri u svoje poštene namere. Drugu dimenziju ove fudbalske prevare stvorili su rukovodioci Fudbalskog saveza Crne Gore, koji su posle razdvajanja napravili džentlmenski sporazum o nepreuzimanju fudbalera roðenih na teritoriji druge republike.

Umesto poštovanja dogovora, cela Srbija je prethodnih meseci bila svedok otvorenog lova crnogorskog selektora i ostalih skauta na igraèe po prvoligaškim srpskim stadionima. Po principu da dolazi u obzir svako kome se utvrdi crnogorsko poreklo do desetog kolena unazad, angažovano je nekoliko igraèa.

Kvalitet "lovine" neæe mnogo oštetiti Srbiju, ali da se Srbija u buduænosti ne bi pretvorila u crnogorsku fudbalsku koloniju, kao što je to Surinam za Holandiju, predsednik Zvezdan Terziæ bi morao još jednom da podseti kolege iz FSCG na džentlmenski sporazum.

Sreæni Filipoviæ

Selektor reprezentacije Crne Gore Zoran Filipoviæ nije krio zadovoljstvo zbog odluke Marka Baše.
- Lepa vest i dobar znak. Kao što sam veæ rekao, kvalitet igraèa je veoma važan, ali možda je važnija želja fudbalera da igraju za crnogorsku reprezentaciju, da ostave srce na terenu zbog nacionalnog tima, države... To je poenta. Ovim gestom Baša je spojio obe osobine. Reè je o odliènom igraèu, koji, eto, ima želju da nosi dres Crne Gore. Baša je, uz to, kapiten Le Mana, što je znak i da je prava osoba, lider. Nije lako biti kapiten u stranoj zemlji. U svakom sluèaju, drago mi je što je prièa sa Bašom imala sreæan kraj za nas - rekao je Filipoviæ za Vijesti.

_________________
http://mineagle.deviantart.com
oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇɥsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku MSN Messenger
Maxmilijan
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridruio: 06 Jul 2006
Poruke: 1095
Lokacija: Hell

PorukaPoslao: Pet Mar 16, 2007 12:44 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Juce sam se cuo sa Marko i on je rekao da se jos uvek nista ne zna za koga ce da igra!!!

Novinari pisu svasta,ne treba citati novine uopste jer nista u vezi njega nije tacno!!!!

_________________
"One, two, Freddy’s coming for you.Three, four, better lock your door.Five, six, grab your crucifix.Seven, eight, gonna stay up late.Nine, ten, never sleep again.”
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku
casper
Duh Zastitnik
Duh Zastitnik


Pridruio: 05 Jan 2007
Poruke: 4412

PorukaPoslao: Pet Mar 16, 2007 1:08 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ovo sam izvukao iz Blica, ali naravno znajuci kakav je Basa mislim da to nije tacno, ipak na kraju nadam se da ces nam ti Maxo dati zadnju informaciju o tome gde ce da igra Exclamation
_________________
http://mineagle.deviantart.com
oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇɥsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku MSN Messenger
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridruio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Mar 16, 2007 2:07 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Maxo, gde je rodjen Marko?

Po onom dogovoru dva saveza, oni koji su rodjeni u Srbiji, igraju za Srbiju i obrnuto.
_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku Poalji email MSN Messenger
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridruio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Pet Mar 16, 2007 2:27 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ma dace mu lovu sigurno. Oni ne mogu da skupe 11 igraca ako im oni odu. Bice kao sa onim Misimovicem ( FC Bayern ) sto je presao da igra za Bosnu. Para vrti gde burgija nece!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Maxmilijan
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridruio: 06 Jul 2006
Poruke: 1095
Lokacija: Hell

PorukaPoslao: Pet Mar 16, 2007 2:47 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Marko je rodjen u Trsteniku,ali ne mora da znaci da ce na osnovu mesta rodjenja da igra za Srbiju!!!


Ima jos malo vremena da se izjasni,pa cemo za par dana da saznamo za koga ce stvarno igrati!!
_________________
"One, two, Freddy’s coming for you.Three, four, better lock your door.Five, six, grab your crucifix.Seven, eight, gonna stay up late.Nine, ten, never sleep again.”
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku
Innuendo
Prepodobni
Prepodobni


Pridruio: 17 Jun 2006
Poruke: 3958
Lokacija: Ul. osnivaèa Politike

PorukaPoslao: Pet Mar 16, 2007 4:01 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Hanibaal ::
Po onom dogovoru dva saveza, oni koji su rodjeni u Srbiji, igraju za Srbiju i obrnuto.


Prlainovic igra za Srbiju, a rodjen je u H. Novom. Pavlovic je rekao da ce da igra za nas, a rodjen je u Baru. Ima izuzetaka sto se tice mesta rodjenja.
_________________
Uprava napolje!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku Poalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridruio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Sub Mar 17, 2007 1:05 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Marko Baša æe igrati za Crnu Goru
Fudbaler francuskog Le Mana Marko Baša definitivno je odluèio da ubuduæe igra za reprezentaciju Crne Gore, pišu podgorièke 'Vijesti'. Baša neæe biti u sastavu Crne Gore na prvoj utakmici sa Maðarskom ali æe od juna Zoran Filipoviæ moæi da raèuna na njega.

"Moj jedini izbor je Crna Gora i tu nema dileme. Zbog objektivnih okolnosti propustiæu meè sa Maðarskom, ali od juna sam na raspolaganju selektoru Filipoviæu. Želim sreæu momcima koji budu igrali protiv Maðarske, nadam se da æe pobijediti na debiju i tako napraviti dobru uvertiru za iskušenja koja nas oèekuju," rekao je Baša za 'Vijesti'.

Zoran Filipoviæ, selektor reprezentacije Crne Gore pozdravio je odluku igraèa koji je 2005. godine za 'A' selekciju Srbije i Crne Gore odigrao tri meèa.

"Lepa vest i dobar znak. Kao što sam veæ rekao, kvalitet igraèa je veoma važan, ali možda je važnija želja fudbalera da igraju za crnogorsku reprezentaciju, da ostave srce na terenu zbog nacionalnog tima... To je poenta. Ovim gestom Baša je spojio obe osobine. Reè je o odliènom igraèu, koji ima želju da nosi dres Crne Gore. Baša je uz to kapiten Le Mana, što je znak i da je prava osoba, lider. Nije lako biti kapiten u stranoj zemlji. U svakom sluèaju, drago mi je što je prièa sa Bašom imala sreæan kraj za nas," rekao je Filipoviæ.

Marko Baša roðen 29. decembra 1982. u Trsteniku, a igrao je za Prvu petoletku, Proleter iz Zrenjanina, OFK Beograd i Le Man.

JEL ON PRSO?
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku MSN Messenger
casper
Duh Zastitnik
Duh Zastitnik


Pridruio: 05 Jan 2007
Poruke: 4412

PorukaPoslao: Sub Mar 17, 2007 1:44 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

skiner_x ::
JEL ON PRSO?


Citaj sta smo pisali pre tebe, nemoj samo da ostavljas postove. Maxa je Basin brat i on to najbolje zna, tako da ce nas on o tome obavestiti kad Basa odluci za koga ce da nastupa Exclamation
_________________
http://mineagle.deviantart.com
oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇɥsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku MSN Messenger
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridruio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Sub Mar 17, 2007 6:01 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

"Gužva" na sredini terena

Debitant Zdravko KuzmanoviæSelektor fudbalske reprezentacije Srbije Havijer Klemente objavio je spisak igraèa pred dve kvalifikacione utakmice, sa Kazahstanom 24. marta u Almati i Portugalijom, èetiri dana kasnije u Beogradu.

Na Klementeovom spisku su 22 imena, èetvorica debitanata i samo trojica napadaèa. Najveæa 'gužva' je na sredini terena, gde su zbog toga što Dejan Stankoviæ ima parne kartone i neæe igrati u Kazahstani, èak desetorica igraèa.

Na spisku se nalaze golmani Stojkoviæ i Avramov, igraèi odbrane Markoviæ, Rukavina, Krstajiæ, Dragutinoviæ, Tošiæ, Vidiæ i Stepanov, igraèi sredine terena Duljaj, Kovaèeviæ, Stankoviæ, Ergiæ, Trišoviæ, Koroman, Jankoviæ, Kuzmanoviæ, Baboviæ i Krasiæ i napadaèi Panteliæ, Žigiæ i Lazoviæ.

Dejan Stankoviæ æe igrati samo u drugoj utakmici sa Portugalcima, ali æe trenirati sa ostalim reprezentativcima do odlaska u Kazahstan i posle njihovog povratka iz Azije. U meðuvremenu æe raditi u Milanu sa svojim klupskim drugovima.

U Fudbalskom savezu istièu zadovoljstvo što je na 10 dana pre utakmice protiv Portugalije na Marakani veæ prodato 30.000 od 50.000 štampanih ulaznica.
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku MSN Messenger
Prikai poruke iz poslednjih:   
Napii novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Sport Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Sledeci
Strana 1 od 17

 
Skoi na:  
Ne moete pisati nove teme u ovom forumu
Ne moete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne moete menjati vae poruke u ovom forumu
Ne moete brisati vae poruke u ovom forumu
Ne moete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group