Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Sportske vesti!
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeci
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Sport
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeęu temu  
Autor Poruka
Innuendo
Prepodobni
Prepodobni


Pridružio: 17 Jun 2006
Poruke: 3958
Lokacija: Ul. osnivaĆØa Politike

PorukaPoslao: Uto Dec 25, 2007 3:20 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

125. derbi Listaj do kraja i piÅ”e da je NaĆ°a predriblao. MrĆ°a je bio negde u Belgiji, igrao je letos za mladu rep. kad smo osvojili 2. mesto. JankoviƦ je u Palermu, bio je najbolji od svih gorepomenutih, ali sad tamo iĆØ ne igra.
_________________
Uprava napolje!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridružio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Dec 25, 2007 3:23 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ma, moze da pise sta hoce... Odlicno se secam crnca!!! West, bese??? Onaj sa kikicama? Taj, taj... Taribo West?

Fin je bio taj derbi...
_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Innuendo
Prepodobni
Prepodobni


Pridružio: 17 Jun 2006
Poruke: 3958
Lokacija: Ul. osnivaĆØa Politike

PorukaPoslao: Uto Dec 25, 2007 3:31 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Kad je igrao Vest, Žiga je dao dva gola (to mu je bio debi u derbijima), a Mivela je dao gol krajem prvog poluvremena. Ono Å”to ide na reklami je onaj derbi ĆØiji sam link ostavio gore.
_________________
Uprava napolje!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Uto Dec 25, 2007 3:39 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ma Nadj 100%. Secam se ko da je juce bilo.
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
shane91
Pripovedac
Pripovedac


Pridružio: 13 Avg 2007
Poruke: 2639
Lokacija: Gdje svoga nema i gdje brata nije

PorukaPoslao: Pet Nov 28, 2008 11:18 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom





Ден Тана био код Мирослава Мишковића

Председник Црвене звезде за данас заказао прву седницу Управног одбора у новом сазиву


Председник фудбалског клуба Црвена звезда Ден Тана (73) заказао је за данас у 18 часова прву седницу Управног одбора у новом сазиву, која ће бити одржана на ā€žМараканиā€. На недавној изузетно бурној изборној Скупштини, одржаној 13. новембра, поред председника Дена Тане чланови УО су засад: Владимир Југовић, Марко Мишковић, Драги Мићовић, Миодраг Ђорђевић, Драган Симовић, Драгољуб Лекић и Душан Секулић, који се одмах нашао на удару Звездиних ā€žделијаā€, због сумње да је навијач Партизана. Очекује се да за потпредседнике данас буду изабрани Југовић и Мишковић који се још увек налази у САД. У Звездиној управи је тренутно осам чланова, а по Статуту је могуће да их у УО буде највише 15.

Уочи првог састанка управе, Ден Тана је, помало несмотрено, рекао да је недавно био код председника једне од наших највећих компанија ā€žДелта холдингаā€ Мирослава Мишковића, чији син Марко важи за водећег финансијера Црвене звезде (мада је Ден Тана недавно изјавио да ā€žфинансијери само позајмљују новацā€). Ден Тана је пренео да му је Мирослав Мишковић изричито рекао да нема намеру да купи Звезду, предложивши да би било боље да на ā€žМараканиā€ буде више власника, као и да се мора водити рачуна о свима који су на терену допринели Звездиној слави у европским и светским размерама. ā€žРекао ми је још и да је за његовог сина Марка, великог заљубљеника у фудбал и поготово Звезду, боље да буде ангажован у клубу, него да дангуби по овдашњим кафићимаā€, додао је Ден Тана.

Генерални секретар Црвене звезде Саша Козић ових дана је био најзапосленији на ā€žМараканиā€, пошто је највише био ангажован на прављењу нове систематизације радних места, којом би око тридесетак запослених у клубу били вишак, а међу њима је и много тренера у Омладинској школи чијим радом челници клуба нису задовољни, попут Павловића, Глушчевића, Кљајића, Перковићаā€¦

На дневном реду свакако ће бити и консолидација тешког финансијског стања, с обзиром на то да је ревизорска кућа БДО БЦ ā€žЕкселā€ из Београда недавно утврдила да Звездин дуг износи чак 16,2 милиона евра. Ове године су у односу на претходну драстично смањени приходи од продатих улазница, ТВ права и маркетиншких активности. Што је још горе, у Звездиној маркетинг служби на челу с младим директором Николом Недељковићем више су заокупљени кадровском проблематиком, него идејама и акцијама неопходним за поправљање резултата у важној области клупског деловања.



(U mladosti je verovatno pakovao gajbice Laughing )
_________________
"SreƦno ti muÅ”ko, AƦime! Žensko je dobro samo ako je stoka."

Koreni
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
mira
Nadzornik
Nadzornik


Pridružio: 06 Okt 2005
Poruke: 451
Lokacija: trstenik

PorukaPoslao: Pet Dec 05, 2008 4:56 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

da li e nase rukometasice da pobede neku reprezentaciju na ep u makedoniji
_________________
trstenik je moj izbor
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Aleksandar PejĆØiƦ
TS novinar
TS novinar


Pridružio: 03 Dec 2008
Poruke: 99

PorukaPoslao: Ned Dec 07, 2008 11:03 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

RukometaÅ”ice izgubile sve tri utakmice i zavrÅ”ile takmiĆØenje.Izgubile i od Makedonije koju je , ĆØini mi se pobedila VrnjaĆØka Banja na gostovanju u Skoplju.To bolje zna ĆØika Å ole

U subotu bilo prvenstvo u karateu.u hali sportova.Samo jedan slomljen nos i 5 lakŔih krvarenja iz nosa
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Aleksandar PejĆØiƦ
TS novinar
TS novinar


Pridružio: 03 Dec 2008
Poruke: 99

PorukaPoslao: Ned Dec 07, 2008 11:07 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Izvinite

Sara je uzela zlato u borbama a mali Rade ŽivanoviƦ srebro.Bio sam dežurni pa nisam mogao da sve ispratim a dodeĆØla medalja bila iza paravana pa nisam video ko je Å”ta uzeo
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
drOcultis
TS novinar
TS novinar


Pridružio: 04 Jun 2008
Poruke: 67
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Uto Dec 09, 2008 8:50 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Direktor SRC-a ima zavrŔenu samo srednju Ŕkolu i platu od skoro 50 000 dinara !!!!!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Yahoo Messenger
Dejan_Ig
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 23 Feb 2007
Poruke: 1022
Lokacija: Boka

PorukaPoslao: Sre Dec 10, 2008 12:39 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ne bih da istupim ''ostrinu'' tvog navoda, ali zasto bi mi poverovali u isti.
Navedi ime i prezime tog trosadzije , SRC u kojoj zaradjuje tu ''sic'u'',ime i prezime izvora informacije uz tvoj potpis
Mogu ljudi da se prime pa ostrve na coveka , ne ide ...
s'postovanjem Vas Dejan
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
marijeta
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 16 Dec 2007
Poruke: 300

PorukaPoslao: Sre Dec 10, 2008 9:10 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

LJudi na takvim polozajima ne rade za "sicu" Wink
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
drOcultis
TS novinar
TS novinar


Pridružio: 04 Jun 2008
Poruke: 67
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Sre Dec 10, 2008 3:12 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Dejan_Ig ::
Ne bih da istupim ''ostrinu'' tvog navoda, ali zasto bi mi poverovali u isti.
Navedi ime i prezime tog trosadzije , SRC u kojoj zaradjuje tu ''sic'u'',ime i prezime izvora informacije uz tvoj potpis
Mogu ljudi da se prime pa ostrve na coveka , ne ide ...
s'postovanjem Vas Dejan

direktoru je prezime ƐokoviƦ,u TS-u ima samo jedan sportsko rekreativni centar,plata njegova nije tajna veƦ javna informacija pa ako neƦe direktor da Vam kaže kolika mu je plata ju je gospodin Å vabiƦ koji je poverenik za informacije od javnog znaĆØaja
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Yahoo Messenger
Dejan_Ig
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 23 Feb 2007
Poruke: 1022
Lokacija: Boka

PorukaPoslao: Sre Dec 10, 2008 3:38 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

DrO , Vi ste pokrenuli odlicnu razmenu informacija , sa zadovoljstvom Vas je bilo citati ALI se prepoznala i pristrasnost( sto je ok)
Najvise me ja zanimalo koja strucna sprema je potrebna za obnasanje duznosti direktora SRC.To i jeste srce mete u koju ste gadjali( i pogadjali)
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridružio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Dec 10, 2008 5:56 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ovo nije mesto za takve rasprave. Predjite na prigodniju temu.
_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
shane91
Pripovedac
Pripovedac


Pridružio: 13 Avg 2007
Poruke: 2639
Lokacija: Gdje svoga nema i gdje brata nije

PorukaPoslao: Pet Dec 12, 2008 7:47 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Srpski plivaĆØ Milorad ƈaviƦ osvojio je zlatnu medalju u disciplini 100 metara delfin na Evropskom prvenstvu u 25-metarskim bazenima u Rijeci.



ƈaviƦ je vremenom od 49,19 sekundi postavio novi evropski rekord. Drugi predstavnik Srbije u finalnoj trci 100m delfin, Ivan LenĆ°er, zauzeo je Å”esto mesto, rezultatom 50,47 sekundi. ƈaviƦ je tokom cele trke bio u voĆ°stvu, posle drugog okreta ĆØak i ispred svetskog rekorda, koji je na kraju ipak ostao u vlasniÅ”tvu Jana Krokera (49,07).

"Ovo je neoĆØekivan rezultat za mene. Imao sam dužu pauzu, nisam se dovoljno pripremao. Neki su spemniji od mene, ali ja sam željniji", izjavio je ƈaviƦ odmah nakon trke.

Drugo mesto pripalo je Å pancu Rafaelu Perezu (49,74), dok je 'bronzu' osvojio Rus Nikolaj Skvorcov (49,98 ).
_________________
"SreƦno ti muÅ”ko, AƦime! Žensko je dobro samo ako je stoka."

Koreni
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Sport Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeci
Strana 6 od 7

 
Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group