Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Filmovi koje ste skoro gledali, a koji su vam se svideli...
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3 ... , 50, 51, 52  Sledeci
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Muzika i Filmovi
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeęu temu  

Na kojoj TV se daju najbolji filmovi?
RTS
36%
 36%  [ 16 ]
Pink
13%
 13%  [ 6 ]
Avala
6%
 6%  [ 3 ]
Kosava
0%
 0%  [ 0 ]
FOX
6%
 6%  [ 3 ]
B92
18%
 18%  [ 8 ]
Neka druga... Koja?
18%
 18%  [ 8 ]
Ukupno Glasova : 44

Autor Poruka
zvoncica
Amazonka
Amazonka


Pridružio: 18 Maj 2006
Poruke: 1393

PorukaPoslao: Sub Mar 14, 2009 10:33 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

lord.trax ::
Upravo stig'o sa "Sv. Georgia" i mogu reci da je jedan od najboljih nasih filmova svih vremena... Nije da sam sumnjao, ali je bio red da odgledam pre no sto udelim komentar. Kao sto sam i pretpostavio, dramski deo je u prvom planu dok su scene rata tu samo da pricu zaokruze i upotpune. Film ima dusu, kao i svi na kojima je radio Dusan Kovacevic, a pored toga je dosta ulozeno u montazu i u opremu pa sve to prelepo izgleda. Da ne spoilujem, preporuka za sve.


...i Srưan DragojeviƦ.
Å ta misliÅ”, da li bi ovo mogla da bude trilogija...Lepa sela lepo gore, Rane, Sv. Georgije...?
...da, uz drugaĆØiji redosled gledanja...
_________________
Alisa vise ne glasa ovde...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Sub Mar 14, 2009 10:50 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Vidim ljudi se zale sto je Dragojevic rezirao i tvrde da je sve moglo bolje biti odradjeno... pa bre ljudi to je drama, a ne ratni film. Kao drama, ovaj film pretstavlja ekranizaciju odlicne Kovaceviceve drame upakovanu i prelepo pakovanje kakvo i zasluzuje.
(da ne dodje do zabune, ovo nije komentar na zoncicin post, vec komentar na kritiku)


Pa sva ta 3 filma su dobra i sva 3 pokazuju rupe naseg drustva i nesrecu naseg naroda. Moglo bi se reci da je neki vid trilogije.
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
shane91
Pripovedac
Pripovedac


Pridružio: 13 Avg 2007
Poruke: 2639
Lokacija: Gdje svoga nema i gdje brata nije

PorukaPoslao: Pon Mar 23, 2009 2:06 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Evo, ugrabih malo slobodnog vremena pa odgleda i ja neke filmove... Izmedju ostalih...

Slumdog Millionaire - Veoma dobar film, i verovatno je sa pravom uzeo Oskar... Jedino sto zameram je ono 15. pitanje... Mislim da je isuvise lako, a pogotovo ako uzmemo u obzir kakvo je bilo 14. pitanje... Inace, sve ostalo - odlicno...

Karantin - Licno mi se ne svidja ovakva vrsta snimanja, ovo iz prve ruke , mada se mora priznati da daje odredjenu dozu realnosti... Sve u svemu, po meni, klasican horor b produkcije...

Zona mrtvih - Kakav konglomeratan film... A radnja kao da je preslikana i prosto prosirena od gore navedenog Karantina... Dakle, prica se odvija kod nas u Pancevu, ekipa internacionalnih glumaca, i na engleskom se prica... Nemarom naseg pandura, Pikca, dvojice nasih vojnika i jednog americkog dolazi do sirenja jedinjenja koje ozivljava mrtve pretvarajuci ih u zombije, a koje je upravo i otkriveno u Pancevu, a decenijama su ga koristile strane obavestajne sluzbe... Glavni glumac je, naravno, crnac, koje je dvadeset godina ziveo i radio u Srbiji (zavela ga srpkinja, koja je nazalost poginula...), a ima bogatu karijeru u CIA i InterPolu... Naravno, za dvadeset godina nije naucio rec srpskog... Nebitno... Tu se mesaju jos neki likovi, riba iz Engleske, profesor, snimatelj CNNa, dve nas devojke, zatvorenik - ispostavice se Mesija, i neki lucidni manijak, koji je proveo dugo vremena u isposnistvu u pancevackoj crkvi, verovatno neuspeli student teologije, koji je bolje naoruzan od BIA-e, i koji nonstop, prilikom ubijanja zombija izgovara citate iz Biblije... Sve je to vec vidjeno u Cernobilu, pa sluzbe znaju sta im je ciniti... Ma mislim, katastrofa... Sve u svemu, mislim da je film tesko njesra i da ga treba zakonom sankcionisati jer podstice genocid nad Srbima...
_________________
"SreƦno ti muÅ”ko, AƦime! Žensko je dobro samo ako je stoka."

Koreni
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Pon Mar 23, 2009 1:35 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Citat:
Zona mrtvih - Kakav konglomeratan film... A radnja kao da je preslikana i prosto prosirena od gore navedenog Karantina... Dakle, prica se odvija kod nas u Pancevu, ekipa internacionalnih glumaca, i na engleskom se prica... Nemarom naseg pandura, Pikca, dvojice nasih vojnika i jednog americkog dolazi do sirenja jedinjenja koje ozivljava mrtve pretvarajuci ih u zombije, a koje je upravo i otkriveno u Pancevu, a decenijama su ga koristile strane obavestajne sluzbe... Glavni glumac je, naravno, crnac, koje je dvadeset godina ziveo i radio u Srbiji (zavela ga srpkinja, koja je nazalost poginula...), a ima bogatu karijeru u CIA i InterPolu... Naravno, za dvadeset godina nije naucio rec srpskog... Nebitno... Tu se mesaju jos neki likovi, riba iz Engleske, profesor, snimatelj CNNa, dve nas devojke, zatvorenik - ispostavice se Mesija, i neki lucidni manijak, koji je proveo dugo vremena u isposnistvu u pancevackoj crkvi, verovatno neuspeli student teologije, koji je bolje naoruzan od BIA-e, i koji nonstop, prilikom ubijanja zombija izgovara citate iz Biblije... Sve je to vec vidjeno u Cernobilu, pa sluzbe znaju sta im je ciniti... Ma mislim, katastrofa... Sve u svemu, mislim da je film tesko njesra i da ga treba zakonom sankcionisati jer podstice genocid nad Srbima...



Za sta sam ja dao 250 krvavih jelasicevih... jos citam neki ljudi kazu da je film dobar Shocked , lebac ti poljubim. Nikad vece govno od filma nisam gledao, bilo domace ili strano. Najjace su one nashe kuje so pricaju engleski ko deca iz vrtica Laughing
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
shane91
Pripovedac
Pripovedac


Pridružio: 13 Avg 2007
Poruke: 2639
Lokacija: Gdje svoga nema i gdje brata nije

PorukaPoslao: Pon Mar 23, 2009 2:05 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ona riba sto nije postala zombi je u jednom trenutku pocela da prica sa irackim akcentom... Laughing
_________________
"SreƦno ti muÅ”ko, AƦime! Žensko je dobro samo ako je stoka."

Koreni
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Pon Mar 23, 2009 2:28 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Jel zna neko kad ce "Sveti Djordje" u nasem bioskopu?
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Pon Mar 23, 2009 3:57 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Trebalo bi da dodje uskoro. U Krusevcu su poceli da prikazuju u isti dan kad i u domu sindikata.
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
shane91
Pripovedac
Pripovedac


Pridružio: 13 Avg 2007
Poruke: 2639
Lokacija: Gdje svoga nema i gdje brata nije

PorukaPoslao: Pon Mar 23, 2009 6:51 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

lord.trax ::
Za sta sam ja dao 250 krvavih jelasicevih... jos citam neki ljudi kazu da je film dobar Shocked , lebac ti poljubim. Nikad vece govno od filma nisam gledao, bilo domace ili strano. Najjace su one nashe kuje so pricaju engleski ko deca iz vrtica Laughing


E, moram da se vratim samo jos jednom na ovaj film...

-Džregn /Dragan/ .
-Džregn /Dragon/ !?
-No, just Džregn /Dragan/ !


_________________
"SreƦno ti muÅ”ko, AƦime! Žensko je dobro samo ako je stoka."

Koreni
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Ned Mar 29, 2009 6:50 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom



Idi i Smotri (Na naski bi bilo "Dodji i vidi")... jedan od najboljih ratnih filmova ikad snimljenih. Film bolno realisticno pokazuje kako izgleda biti na ratistu. Inace, film je beloruski, ali ima prevoda. Preporucijem svima da odgledaju jer film je fantastican.
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
nightwalker
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 22 Mar 2007
Poruke: 651
Lokacija: ts-bg

PorukaPoslao: Sub Apr 04, 2009 1:26 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

gledala sam film 'beogradski fantom', iiii svideo mi se... Very Happy


film je dobar...
ima glavnog lika koji je mangup, lepu curicu koja se tu pojavljije tu i tamo... ima Tita, zahebane, rezimske pandure, lokalne zahebante...
brzu voznju, finu muziku...
nema specijalne efekte, a opet adrenalin skace...
ima dosta razgovora sa samim ucesnicima, jednog strava taksistu koji je tako kul lik...
donekle je dokumetarac, a da pritom ni malo nije dosadan...
bavi se jednim herojem- anti herojem, ne krivi, ne optuzuje, ne objasnjava niti opravdava...samo prica pricu o jednom momku koji je deset dana vozio ukradeni beli porse ulicama Beograda, kome policija nije mogla nista...

jako sam se zabavila, i ovo je jedan dobar, sasvim obican domaci film...
i super je da se odgleda...
_________________
Yami ni madoishi awarena kage yo,
Hito wo kizutsuke otoshimete,
Tsumi ni oboreshi gou no karma,
Ippen, shindemiru?
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Sub Apr 04, 2009 7:00 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

nightwalker ::
gledala sam film 'beogradski fantom', iiii svideo mi se... Very Happy


film je dobar...
ima glavnog lika koji je mangup, lepu curicu koja se tu pojavljije tu i tamo... ima Tita, zahebane, rezimske pandure, lokalne zahebante...
brzu voznju, finu muziku...
nema specijalne efekte, a opet adrenalin skace...
ima dosta razgovora sa samim ucesnicima, jednog strava taksistu koji je tako kul lik...
donekle je dokumetarac, a da pritom ni malo nije dosadan...
bavi se jednim herojem- anti herojem, ne krivi, ne optuzuje, ne objasnjava niti opravdava...samo prica pricu o jednom momku koji je deset dana vozio ukradeni beli porse ulicama Beograda, kome policija nije mogla nista...

jako sam se zabavila, i ovo je jedan dobar, sasvim obican domaci film...
i super je da se odgleda...


Film nisam gledao. Svidja mi se sto se kod nas snimaju takvi filmovi, potpuno obicni; bez ratnog zapleta i nesrecne sudbine lika x i likinje y koji je izazvao Slobodan Milosevic (malo presli na Tita). Anyways, recicu sta mi se u startu ne svidja... Glavni glumac nema ni najtanje veze sa glumom (pogledati njegove ostale uloge) i moderni auti u pozadini na koje su morali da obrate paznju. Igrom slucaja sam bio kada je snimano i u jednom kadru (cenim da je jako bitan) se u pozadini nalazi frikomov kamion iz 200x. godine. Anyways, odgledacu pre daljih kritika, ali ovo sam morao da primetim.
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
nightwalker
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 22 Mar 2007
Poruke: 651
Lokacija: ts-bg

PorukaPoslao: Sub Apr 04, 2009 9:44 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

lord.trax ::

Glavni glumac nema ni najtanje veze sa glumom (pogledati njegove ostale uloge)


hehe..pa ni za ovaj film nije morao da se pretrgne....
videces vec...


lord.trax ::
i moderni auti u pozadini na koje su morali da obrate paznju................................... se u pozadini nalazi frikomov kamion iz 200x. godine.


pa dobro... to je vec tipicno za nasu kinematografiju...

ali, da, super je sto je snimljen takav film, za promenu...
_________________
Yami ni madoishi awarena kage yo,
Hito wo kizutsuke otoshimete,
Tsumi ni oboreshi gou no karma,
Ippen, shindemiru?
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Ned Apr 05, 2009 1:40 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

I ja kazem. Videcu da ga uskoro odgledam.
Znam da on nije morao mnogo teksta da nauci za ovu ulogu (ne znam da li on uopste progovara u filmu Very Happy) , ali ako nastavi da se pojavljuje u svakom filmu ima ljudi da ga zamrze pa ce da izbegavaju filmove zbog njega. NJegov performans u Sv. Georgiju je bio toliko ocajan i neuverljiv da su morali da ga sinhroniziju. Mr. Green Znam da su kao razlog naveli nesto drugo, ali cuo sam coveka u prvom traileru... nije potrebno nikakvo drugo opravdanje za sinhronizaciju njegovog glasa. Nek se posveti pravu koje studira i neka se mane glume, to mu je moj savet.
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridružio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Apr 05, 2009 1:32 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

lord.trax ::
NJegov performans u Sv. Georgiju je bio toliko ocajan i neuverljiv da su morali da ga sinhroniziju. Mr. Green


Lazes??? eee


_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Ned Apr 05, 2009 7:38 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

http://www.youtube.com/watch?v=Y9_Yl8wELgw

http://www.azdaha.com/ a ovde je trailer posle editinga.
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Muzika i Filmovi Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3 ... , 50, 51, 52  Sledeci
Strana 51 od 52

 
Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group