Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Nastavi pricu (koristeci nickove sa foruma)
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeci
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Forumske Igre
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeęu temu  
Autor Poruka
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridružio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Apr 02, 2007 2:31 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Taj mu se odgovor ucinio jako poznatim...

Seti se davnih vremena... Ratova sa Rimljanima i zivota u izgnanistvu... Vratise mu se svi lepi sni iz Gadesa i Nove Kartagine... A onda ga kao igla probode kroz praznu ocnu duplju pomisao na...
_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
pacovdlak
Komesar
Komesar


Pridružio: 26 Sep 2006
Poruke: 1691
Lokacija: Bresno Polje

PorukaPoslao: Pon Apr 02, 2007 7:00 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Na Cat-fight! E to je bila drevna borilacka vestina pri kojoj su se prelepe zene Rima borile u bacvi nunoj prezrelog grozdja i pravile nadaleko cuveno vino koje su mnogi placali zivotima
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Innuendo
Prepodobni
Prepodobni


Pridružio: 17 Jun 2006
Poruke: 3958
Lokacija: Ul. osnivaĆØa Politike

PorukaPoslao: Sre Apr 04, 2007 11:30 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Oftopik:

Hanibaal ::
Hanibaal zmirnu zacudjeno...


jel Je l' ovako?
_________________
Uprava napolje!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
SCHPITZ
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 01 Apr 2007
Poruke: 144
Lokacija: TS u srcetu hehe

PorukaPoslao: Pet Apr 06, 2007 6:36 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

I svi popadase u neosves'
_________________
p.s (ZIVOT JE QRAC OD OVCE)
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
coldman
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 26 Feb 2007
Poruke: 960

PorukaPoslao: Sre Maj 16, 2007 12:20 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ali onda odnekud iskoci Vutra-man i rece:"Vidi ruke na sta mi lice!" Svi ga pogledase i uvidese da covek govori istinu, s toga Hanibal izvuce svoju mocnu sekiru i ofikari mu jajca pa rece:"Sada zasigurno imas veci problem!" Na to se svi nasmejase, zatim uperise prstom ka Vutra-man-u i pocese glasno da se smeju, sem Coldman-a koji je, naravno, sve ovo shvatao s malim zakasnjenjem. Onda je i on poceo da se smeje, pa je zatim lord prdnuo kako bi najzad uspavao ovu rasejanu gomilu. Da stvar bude jos bolja, na radiju je bila pesma PEVAJ UJKO PEVAJ RODE

Poslednji izmenio coldman dana Čet Maj 17, 2007 9:51 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
V.D.Vaart
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 17 Apr 2007
Poruke: 327
Lokacija: TSC

PorukaPoslao: Sre Maj 16, 2007 11:37 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

U tom trenutku DJEMBA gadja prechku,ali je Lahm doleteo iz shesnaesterca i glavom odbio loptu ka meni.Ja iskreno nisam znao shta da radim sa loptom,pa sam je prosledio TOSHICU,a on mi natochio pivo.Kome je poslao loptu nem pojma,znam samo daje ona zavrshila kod JEREMIJE,a on je shutnuo preko Morave direktno do LOODMANA koji je istu na ajnceru nosio i spichio dropshot ka meni,ja sam samo blenuo i roknuo return...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
coldman
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 26 Feb 2007
Poruke: 960

PorukaPoslao: Čet Maj 17, 2007 9:56 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

I iz svega ovoga su zakljucili da ne trebaju da duvaju vutru dok igraju fudbal, moze pre, moze posle, ali za vreme igranja nema! U to priskoci Hanibal i Casperu, kome su ruke iz kop zna kojeg razloga bile prljave rece: "Vidi ruke na sta ti lice!" U to ce ti i pacovdlak: "OTKAD SAM SE RODIOOOOO, RODIOOOOO, RODIOOOO..." Svemocni skiner dofati opanak koji se sasvim slucajno nasao na njegovoj nozi i pogodi pacovdlaka u vuglu koji sada, onako rasrdjen, izvadi svoju svetu machugu i rece: ...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Djemba_Djemba
TS novinar
TS novinar


Pridružio: 06 Maj 2007
Poruke: 99
Lokacija: TS

PorukaPoslao: Pet Maj 18, 2007 11:55 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Tako mi machuge carne odrezacu ti mudo za ovo! U dom je doleteo Zuperman i sprzio ih je na licu mesta svojim mocnim pogledom i uz to rekao:
"Decu krmeljivu nabijem"! Tu se naso i Vaart koji se lagano pocesao po levom mudu i poceo tiho da besedi Zupiu o njegovom cudnom ponasalju....
_________________
BMW F1 Team
Ne prija ni Guarana ne prjia Koka kola, ponekad neka Rosa, Prolom, Cesma Cesma!!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
V.D.Vaart
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 17 Apr 2007
Poruke: 327
Lokacija: TSC

PorukaPoslao: Pet Maj 18, 2007 12:44 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

...Ooo Zupi tako mi Dubljanskog zita,Djembina vojska je sve bliza i bliza nashemu dvoru,rekoh mu.Zupi ce na to:''Hm vi se spremite za odbranu donjeg dvora,reci Loodmanu da pokupi sve moguce ajncere iz naseg sela,kako bi s njima odbijali Djembine magije,koje on bacaiz svog stomaka''.
Ja sam krenuo do Loodmana dok je Zupi leteo kroz odaje nasheg charnog dvora...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Innuendo
Prepodobni
Prepodobni


Pridružio: 17 Jun 2006
Poruke: 3958
Lokacija: Ul. osnivaĆØa Politike

PorukaPoslao: Uto Jun 05, 2007 8:10 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

ā€žI sad opet svog MijuÅ”ka jaÅ”em...ā€œ zaĆØula se pesma drumom. Isti je pohodio, niĆØim izazvan, glavom i bez brade, Hanibal. Lepo je pevao, ali ga je bilo mnogo teÅ”ko sluÅ”ati, bio je opÅ”ti zakljuĆØak retardirane družine. Svi su zapitali: gde se to Veliki VoĆ°a zaputio...
_________________
Uprava napolje!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridružio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Jun 06, 2007 1:14 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pitajuci se tako, retardirana druzina nije ni slutila da je sebi isto pitanje postavljao sebi i nezajazljivi vodja. Djemba batali sa svojim madjijama, Vaart i Loodman prekidose sa okopavanjem kuruza, Innu sidje sa drveta na koje je pobegao i svi skupa pogledase kroz durbin u vodju koji je zastao da napoji vernoga Mijuska...

Vodja razmisli na tren, pa rece: Hajdemo na ovu stranu. Uto ce Mijusko: Zar ces ti slep da mi pokazujes put?! Hanibaal sasma mirno odgovori: Tebi Innu smeta zato sto ga vidis, a ja ga ne gledam, pa mi ne smeta... Ides li ili ne ides?
_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Ned Jun 24, 2007 8:56 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Zayebano bese te tihe noci. Druzina je bila, koliko retardirana, toliko i umorna. Loodman je bio mnogo umoran, kao i vodja, a lord.trax je vec bio zaspao koliko je bio umoran. Innu je krenuo da priziva "kurats krasni". To je bozanstvo plemena Kok'chibuk koje je Innu dobro poznavao jer je tamo studirao. Iz Innuevog cshmara izadje neka duga prilika. Bese to Kurats Krasni i oko njega dim i svetlost kao na grand paradi. Imao je crvene oci, dug vrat i modru glavu. Pevao je na njima nepoznatom jeziku dok je pljuvao...
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
leBron88
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 11 Jun 2007
Poruke: 226
Lokacija: Cleveland

PorukaPoslao: Pon Jun 25, 2007 10:46 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Tako pevajuci predlozi da igraju basket u po zmajeve kugle. Retardirana druzina na celu sa Hannibalom prihvati izazov. R.D. je na klupi drzala zvezdu LeBrona koji je sa nestrpljenjem cekao da udje u igru. Dok je on sedeo na klupi u igri su bili:

Lord.trax(C) Pacovdlak(PF)


Innuendo(SF) Bronx(SG)


Hannibal(PG) Trener:Zoran Moka Slavnic

Zbog ovakve postave ekipa tog _ _ je vec na poluvremenu vodila sa 64 razlike protiv retardiranih ali mudrih Hannibalovih pulena. 5 minuta pred kraj ulazi AFRICKA MAMBA, kako su ga tada zvali. Dobija napad epilepsije i postize 104 poena. Zmajeve kugle su pametno iskoristene za povratak Rumenigea i lecenje Traxove guze.......................
_________________
face the price you pay for the games you play, when its all said and done at the end of the day.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Pon Jun 25, 2007 4:01 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Iance, Traxu se guza ojela jer mu je LeBrone konstantno lizao...
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Innuendo
Prepodobni
Prepodobni


Pridružio: 17 Jun 2006
Poruke: 3958
Lokacija: Ul. osnivaĆØa Politike

PorukaPoslao: Pon Jun 25, 2007 4:31 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

U pozi 69...
_________________
Uprava napolje!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Forumske Igre Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeci
Strana 4 od 8

 
Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group