Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Navijacke Strasti ::: Delije Severna Tribina Trstenika
Idi na stranu 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Sledeci
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Sport
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeęu temu  
Autor Poruka
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridružio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Uto Feb 20, 2007 4:09 pm    Naslov: Navijacke Strasti ::: Delije Severna Tribina Trstenika Odgovoriti sa citatom

Први пут у 2007.



Још једна текма у Европи која није прошла без подршке Делија. У ден Бошу на УЛЕБ купу поред добре бројности `домаћих` Звездаша на трибини било је Делија из Клана, који су у сарадњи са европским огранцима Звездаша (одрадили) подигли неколико парола, а упаљено је и десетак стробова. Што се навијања тиче могли би га оценити са неком пролазном оценом, али ако погледамо да су играчи бодрени искључиво "изворним" песмама са Севера, можемо бити више него задовољни и рећи да је то почетак једне нове светлије будућности за Делије и идентитет звездиних навијача. Оно што нам је свакако сметало је констатна музика са разгласа.

Било је мањег цимања са обезбеђењем око пиротехнике, али на крају су ипак напустили коп не би ли поузроковали (читај избегли) већи инцидент.. Све у свему прва Звездина текма ове сезоне, подршка са трибина није изостала као ни још једна победа..
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridružio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Uto Feb 20, 2007 4:10 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Идемо даље...



Долазим у Железник, већ успут срећем људе са трибине које нисам видео од краја јесењег дела сезоне. Испред капије много људи, ветар дува из све снаге, али не пролази кроз масу која се тиска да уђе на фудбалску утакмицу после вишемесечне паузе. Улази се споро, само три редара претресају људе, што диже температуру у реду. Са једне стране гурање, са друге интервенција, а време пролази, ближи се почетак.

Ко је ушао-ушао, ко није налази алтернативно решење - скок преко ограде. Након почетка утакмице капије се широм отварају улази се масовно и људи заузимају своје место на трибини.

Још са капије могли су се видети барјаци са мотивима Делија, Звезде, Београда, Србије. Заставе су на месту, креће песма...

Уз уобичајен репертоар било је и прозивки на рачун "Марије" Ђуровски, а било је и "стварања буке", како и колико је ко могао, умео, а све у циљу стварања притиска и покушаја да помогнемо тиму.

Димови на почетку другог полувремена испали су боље него што је било за очекивати обзиром на јачину ветра.
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridružio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Sre Feb 21, 2007 6:01 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Карте за Реал



Карте за утакмицу са Реалом ( уторак, 18 ) продаваће се у комплету са утакмицом НЛБ лиге против Цибоне по цени од 500 динара. Уз улазницу свако ће добити и званични календар КК. Карте ће бити у продаји у петак од 11 сати на благајни Пионира.
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
casper
Duh Zastitnik
Duh Zastitnik


Pridružio: 05 Jan 2007
Poruke: 4412

PorukaPoslao: Sre Feb 21, 2007 8:10 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

To je sasvim normalna cena a i nisi trebao to da napises dolazim u veliko iskusenje da se pojavim tamo!
_________________
http://mineagle.deviantart.com
oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇɥsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridružio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Feb 21, 2007 9:59 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

500 djunti???

Pa, to je strava!!!

slonce
_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridružio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Sub Feb 24, 2007 11:39 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

NLB: Zvezda zaustavila Cibonu
Subota, 24. februar 2007. 22:58

U predveĆØerje velikog okraÅ”aja sa madridskim Realom u ULEB kupu, koÅ”arkaÅ”i Crvene zvezde pobedili su u Beogradu starog rivala Cibonu sa 93:89 (25:21, 26:24, 14:19, 28:25) u meĆØu 22. kola NLB lige.

Crveno-beli sada imaju skor od 12 pobeda i deset poraza i zahvaljujuƦi porazu BuduƦnosti u Sarajevu ostala u trci za mesto koje vodi u ULEB kup.

Oba tima uÅ”la su nekompletna u duel, Igor MiloÅ”eviƦ nije igrao zbog povredjenog rebra, dok je Ciboni falio najbolji pojedinac Davor Kus.

ZagrepĆØani su za nijansu bolje poĆØeli utakmicu, na kojoj je bilo 4.500 navijaĆØa, i u uvodnim minutima imali ĆØetiri do pet poena viÅ”ka.

Ipak, crveno-beli brzo su se vratili u igru i zahvaljujuƦi Milanu GuroviƦu i Stivenu MarkoviƦu napravili preokret i na prvi odmor otiÅ”li sa vodjstvom od 25:21.

Drugi period igre obeležila je rezultatska ā€žklackalicaā€œ u kojoj su Zvezdu u igri držali GuroviƦ i Petar PopoviƦ, dok su u redovima zapažene uloge imali Voren i Viznevski. Tek u finiÅ”u prvog poluvremena zahvaljujuƦi raspoloženom GuroviƦu stekla pet pogodaka viÅ”ka - 51:46.

Tu prednost izabranici Dragana Å akote uspevali su da održe sve do finiÅ”a treƦe deonice, kada je zahvaljujuƦi poenima Ivana Tomasa stigla do izjednaĆØenja (64:64).

DomaƦi koÅ”arkaÅ”i su u 35. minutu imali sedam poena prednosti (78:71), ali je Cibona "trojkom" Tomasa u 39. minutu uspela smanji na 86:83.

Zvezda, je medjutim, u penal zavrÅ”nici koja je usledila, poenima Burksa i Pere AntiƦ stigla do nove pobede.

"ƈestitam igraĆØima na kvalitetnoj partiji, a publici na velikoj podrÅ”ci. Posle poraza u VrÅ”cu nama je cilj da dobijemo sve preostale utakmice. Krenuli smo odliĆØno, dobili Cibonu koja je trenutno u problemima, ali, ni mi nismo bili kompletni. MiloÅ”eviƦ je dobio udarac u rebro, AntiƦ je bio rovit. Želeo sam da odigramo bolje u odbrani, jer mislim da to možemo", prokomentarisao je trener Zvezde Dragan Å akota posle pobede.

Strateg Cibone Dražen AnzuloviƦ izjavio je, uprkos porazu, da je zadovoljan izdanjem svoje ekipe u Beogradu.

"RespektujuƦi individualni kvalitet Zvezde i njenog trenera, pokuÅ”ali smo da odigramo na gornjoj granici. U tome smo i uspeli, s obzirom na probleme sa povredama koje smo imali u protekloj nedelji. Dali smo sve od sebe da izgledamo Å”to bolje, uspeli smo u toj nameri. Bilo je i greÅ”aka, ali one su sastavni deo igre".

CRVENA ZVEZDA: PopadiƦ, MarkoviƦ 7, PopoviƦ 17, KovaĆØ 4, MiÅ”anoviƦ 2, GuroviƦ 19, RadivojeviƦ 9, DragiƦeviƦ 12, AntiƦ 8, Burks 12, Aleksandrov 3.

CIBONA: Rajt 11, Voren 17, KrasiƦ 5, AndriƦ 4, Bader, Žuža, Tomas 18, RoziƦ 11, Mance, Viznevski 23.

(MONDO, foto: MN Press)
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Rumenige
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 28 Jan 2007
Poruke: 3148

PorukaPoslao: Uto Feb 27, 2007 6:46 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Aj, ako vec idete na tekmu..odradite neke fotke Cool
_________________
Србија Србима!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
casper
Duh Zastitnik
Duh Zastitnik


Pridružio: 05 Jan 2007
Poruke: 4412

PorukaPoslao: Uto Feb 27, 2007 9:32 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Zvezda izgubila 11 razlike, imamo revans u Madridu ali svi dobro znamo da je to realno nemoguce tamo dostici!
_________________
http://mineagle.deviantart.com
oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇɥsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridružio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Ned Mar 04, 2007 2:34 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Обележен 62. рођендан
sd-crvenazvezda.net
У медија центру стадиона Црвене звезде данас је обележен 62. рођендан СД Црвена звезда. Том приликом додељене су и традиционалне награде за најбоље спортисте и клубове.

Лауреати у главним категоријама су: Вук Рогановић, тренер наших рукометаша, добио је признање за најбољег тренера, најбољи појединац у мушкој конкуренцији је Милан Гуровић, док је у женској то признање поново, по једанаести пут, припало Јасни Шекарић.
За најбољи клуб у прошлој години прглашен је фудбалски клуб, освајач дупле круне.
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridružio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Ned Mar 04, 2007 2:35 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Убедљиво у Зрењанину
Црвена звезда је у утакмици 18. кола МСЛ победила у Зрењанину екипу Баната резултатом 4:1. Иако је Банат почео офанзивно, гол је прва постигла Звезда и то преко Кастиља који је био најспретнији у гужви после центаршута и главом матирао голмана домаће екипе.

Предност је удвостручио наш најбољи стрелац, Душан Ђокић, који је из непосредне близине сместио лопту у мрежу након што је Бурзановићев покушај одбранио голман Пустињаковић.

Наша екипа је меч почела у прилично неочекиваном саставу, чак и када се узме у обзир да је шеф стручног штаба, Душан Бајевић, најавио промене. Врло офанзивна формација је у потпуности оправдала очекивања, а поједини играчи показали да се на њих може најозбиљније рачунати.

Започето у првом, довршено је у другом полувремену. Милијаш је ефектним голом са око 17 метара после индиректног ударца решио питање победника, а већ у следећем минуту Кастиљо је искористио грешку одбране Баната и маниром центарфора постигао свој други погодак на утакмици.

До краја сусрета Зрењанинци су голом Микића ублажили пораз, а у дресу Црвене звезде је дебитовао Милош Бајалица који је одиграо првих двадесетак минута за нашу екипу. Треба издвојити и детаљ из 88. минута када је запажени Игор Бурзановић погодио стативу.


Црвена звезда: Ранђеловић, Баста, Анђелковић, Гај (84' Перовић), Ђорђевић, Кастиљо, Милијаш, Бурзановић, Рашковић, Ђокић (73' Бајалица), Пуровић (52' Короман)
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridružio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Uto Mar 06, 2007 1:36 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

2007-03-04 20:53:22 Извор: www.kk-crvenazvezda.net

Уместо Шакоте Караџић
Смењен
Кошаркашки клуб одлучио је да смени досадашњег тренера и да на то место именује Стевана Караџића. Преносимо саопштење клуба у целини:

Обавештавамо јавност да је КК Црвена звезда на захтев Драгана Шакоте споразумно раскинула уговор са својим досадашњим шефом стручног штаба. До прекида сарадње је дошло услед изостанка задатих резултата у НЛБ лиги. Захваљујемо се Шакоти на досадашњем раду и коректном односу, а посебно на освајању прошлогодишњег Купа Радивоја Кораћа. Такође желимо да напоменемо да је, како прошле, тако и ове године селектирао одличан тим, који, ми дубоко верујемо, има велику перспективу.

Клуб је после вишемесечне анализе донео одлуку да промени и модернизује досадашњи начин рада у оквиру спортског менаџмента. У складу са том одлуком, Клуб је поверио мандат потпредседнику задуженом за кошаркашка питања, свом некадашњем играчу и функционеру Бранку Ковачевићу, уз обавезу да обавља и посао спортског директора клуба и да током времена обучи и на то место ангажује адекватног стручњака из наших редова.

Сходно предлогу Бранка Ковачевића, Клуб ће са посебним задовољством на месту првог тренера пружити шансу још једном свом бившем играчу, досадашњем помоћном тренеру Стевану Караџићу. Караџић је пуних девет сезона носио дрес Црвене звезде, док је осам година радио као тренер у нашим редовима. Он је имао запажен резултат и као тренер националних селекција. Био је помоћник Светислава Пешића на Светском шампионату у Индијанаполису 2002. године, када је освојио златну медаљу, а исто одличје припало му је као главном тренеру јуниорске екипе Србије и Црне Горе која је била првак Европе у Београду 2005. године.

�Указана ми је велика прилика коју са задовољством прихватам. Црвена звезда је одувек била мој клуб, мој дом и моја породица. Даћу све од себе како бих испунио очекивања и оправдао поверење�, рекао је нови шеф стручног штаба Црвене звезде Стеван Караџић.

Клуб верује да ће се, уз још неколико корекција у играчком кадру и систему рада и пуну подршку Звездине јавности новом стручном вођству и играчима, развити довољно јака енергија која ће нас све заједно довести до титуле првака Србије.
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridružio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Uto Mar 06, 2007 1:38 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Хуманитарна аукција
У оквиру акције 'Помозимо Ани из Шапца' на E-bay је постављен оригинални дрес ФК са потписима играча. Комплетан приход од продаје дреса биће уплаћен на жиро рачун за помоћ Ани
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridružio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Pet Mar 09, 2007 9:07 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Дежурни кривци



Реакције на суботњи меч у Зрењанину и више су него жестоке због туче која се десила на улазу на јужну трибину стадиона. Тим поводом данас се и локална полиција огласила саопштењем у којем се наводи да су, а шта се друго могло и очекивати, укратко речено, Делије криве за нереде.

Такође, наводи се и да је један полицајац испалио три метка у ваздух "у тренутку кад му је живот био непосредно угрожен". Не можемо а да не приметимо да хици нису испаљени један за другим, већ је између њих постојала пауза и да онај којем је "живот био угрожен" био у тоалету у који нико од Делија није ни ушао. Такође, било би интересантно да објасне како је то "пуцао у ваздух", а при том погодио качкет на глави једног од навијача у маси.

Вратимо се мало уназад. Пре почетка утакмице дошло је до првог кошкања које су изазвали редари са навијачима који су већ уредно прошли капију стадиона. Редари се, благо речено, нису понашали нимало професионално него су, практично изазивали и изазвали инцидент својим понашањем. У њихову професионалност су могли да се увере и сви фото репортери после утакмице.
Идемо даље, ако знамо да су, због лоше органиѕације, само 3 (три) редара претресала навијаче, иако их је више било на улазу, многе ствари постају јасније. На трибини је, сви ће се сложити било бар 1000 људи. Ако је минумум времена потребан за претрес 15 секунди, да би 3 редара претресла све њих потребно је 15000 секунди односно нешто више од 4 сата! Сви знамо да се ни капије отварају тако рано.
Даље, за време туче, главни из фирме која је довела обезбеђење, је са атлетске стазе више пута викао полицији да пуцају, а по завршетку туче је одломљене делове ограде однео до својих људи који су стајали на стази и рекао "ево вам ако навијачи уђу у терен".

Требало би да му неко надлежан објасни да посао службе редара није да изазива или ескалира инцидент.

Да се вратимо још мало уназад, односно на прву утакмицу ове полусезоне, у Железник, на којој је постојао исти проблем са бројем редара који су претресали људе на улазу. Тада је инцидент избегнут отварањем капија, па су људи са купљеним улазницама могли да уђу на стадион пре него што истекне прво полувреме.

Дакле, две утакмице, два пута потпуно исти проблем. Ако у Чачку, на Карабурми, у Кули, у Ивањици... могу да направе добру организацију и обезбеде довољан број редара, зашто то није могло бити учињено и у Зрењанину?
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridružio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Pet Mar 09, 2007 9:09 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Умало победа



Звезда је вечерас била на корак од изненађења и на прагу да Реалу нанесе први овосезонски пораз у Мадриду, ипак, крајњи резултат је 79:78 (17:13, 21:13, 20:29, 21:23).

Прво полувреме протекло је у доминацији Рејеса под кошем (14ск), са укупно 5! личних за Реал и врло малим бројем поена.
У другом се променила једна ствар, а то је да су наши играчи почели да погађају кош противника. Реал је и поред већег броја изгубљених лопти (21:12) и мањег број украдених (6:10) имао предност захваљујући скоку (38:25) и одличном шуту за три поена 7/19.

Серију су, у трећем периоду, наши играчи направили док су бековски пар чинили Милошевић и Марковић пришавши на само пола коша 53:52. На почетку четврте четвртине Лопез глуми да је ударен од стране Марковића којем досуђују намерну личну, прву од три колико су нам судили у том последњем периоду.

На минут и 20 секунди пре краја, при резултату 77:73, Гуровић (2/10 ѕа три) је направио тежак промашај за три поена, након њега и Радивојевић. Драгићевић је дошао до лопте након чега је фаулиран испод коша. Погодио је оба бацања, а Реал ниј еуспео да погоди кош у следећем нападу. Шут за ново вођство Звезде промашио је Гуровић покушавши да погоди тројку.

Булок (22п, 9/9 за 1, 3/3 за 3) је погодио 2 бацања и решио питање победника, а Гуровић је тројком ублажио пораз.

Караџић није имао много времена да припреми Звезду за ову утакмицу према свом нахођењу, али утисак је да се ипак играло дисциплинованије, чвршће и пожртвованије него раније. Да ли се први мачићи у воду бацају показаће наредне утакмице.


ЗВЕЗДА: Милошевић 5, Марковић 6, Поповић 13, Ковач, Мишановић, Гуровић 19, Радивојевић 12, Драгићевић 6, Антић (5 ск, 3 блк), Буркс 5 (5 ас), Александров 12.
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
casper
Duh Zastitnik
Duh Zastitnik


Pridružio: 05 Jan 2007
Poruke: 4412

PorukaPoslao: Pet Mar 09, 2007 7:05 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Da, ali uz pobedu je trebalo stici i onih 12 razlike za Real iz Beograda! Sta je tu je idemo dalje, valjda ce nas sledeci put posliziti malo sreca pa nece pasti Real!
_________________
http://mineagle.deviantart.com
oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇɥsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Sport Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Sledeci
Strana 1 od 12

 
Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group