Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - esto Postavljana PitanjaFAQ - esto Postavljana Pitanja   TraiTrai   Lista lanovaLista lanova   Korisnike grupeKorisnike grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Navijacke Strasti ::: Delije Severna Tribina Trstenika
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Sledeci
 
Napii novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Sport
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeu temu  
Autor Poruka
Innuendo
Prepodobni
Prepodobni


Pridruio: 17 Jun 2006
Poruke: 3958
Lokacija: Ul. osnivaèa Politike

PorukaPoslao: Pet Mar 09, 2007 11:37 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Sledeci put dovesti dobrog trenera, dobre igrace, pa ce se mozda nesto i uraditi. U suprotnom, rasformirati klub.
_________________
Uprava napolje!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku Poalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
casper
Duh Zastitnik
Duh Zastitnik


Pridruio: 05 Jan 2007
Poruke: 4412

PorukaPoslao: Sub Mar 10, 2007 5:30 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Zvazda ima solidne igrace mozda treba 2 ili 3 pojacanja i bila bi timcina, ali tu je uvek i pitanje trenera, koga angazovati?
_________________
http://mineagle.deviantart.com
oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇɥsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku MSN Messenger
Innuendo
Prepodobni
Prepodobni


Pridruio: 17 Jun 2006
Poruke: 3958
Lokacija: Ul. osnivaèa Politike

PorukaPoslao: Sub Mar 10, 2007 3:35 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Zvezda ima qrac od igraca. Burks plej bez suta, Radivojevic bek bez suta, Antic centar koji samo siba trojke, Popovic centar koji ne moze da skoci, Misanovic nesposoban u napadu, Kovac katastrofa. Svi samo gledaju u Gurovica sta ce da uradi, pa tek posle razmisljaju. Sakota je bio uzas od trenera. Toliko.
_________________
Uprava napolje!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku Poalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
casper
Duh Zastitnik
Duh Zastitnik


Pridruio: 05 Jan 2007
Poruke: 4412

PorukaPoslao: Sub Mar 10, 2007 7:53 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ne slazem se oko nekih igraca sa tvojim misljenjem, a za trenera si potpuno u pravu, ali necemo sad da pocinjemo raspravu o tome!
_________________
http://mineagle.deviantart.com
oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇɥsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku MSN Messenger
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridruio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Ned Mar 11, 2007 12:24 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Извор: www.delije.net

Пуче брука!
безопасан
Као да пораз у претходном дербију и нерешен резултат против Бежније нису били довољна опомена. Као да је победа у Зрењанину представљала подвиг. Као да ће сви који дођу на Маракану да играју бункер, да се неће усудити да нападну. Као да ће се противник предати. Тако су данас играли фудбалери Звезде.

Ни гол примљен већ у седмом минуту није успео да их отрезни. Након другог примљеног гола и скандирања "Душане одлази", сад већ највероватније бивши тренер Бајевић је напустио клупу и изашао са терена.

Нећемо трошити речи на игру и играче.

Екипу која је остварила најубедљивији пораз на нашем терену у ко-зна-колико времена чинили су:
Ранђеловић, Баста, Бајалица, Гај, Анђелковић (59' Тришовић), Кастиљо, Милијаш, Короман (46' Перовић), Бурзановић (65' Георгијев), Пуровић, Ђокић.
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku MSN Messenger
casper
Duh Zastitnik
Duh Zastitnik


Pridruio: 05 Jan 2007
Poruke: 4412

PorukaPoslao: Ned Mar 11, 2007 1:29 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Nemam komentara, samo znam da sam popizdeo na celu Zvezdinu postavu sa jebenim trenerom!
_________________
http://mineagle.deviantart.com
oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇɥsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku MSN Messenger
casper
Duh Zastitnik
Duh Zastitnik


Pridruio: 05 Jan 2007
Poruke: 4412

PorukaPoslao: Ned Mar 11, 2007 4:01 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Dušan Bajeviæ podneo ostavku na mesto trenera Zvezde nakon što je u debaklu od Vojvodine napustio teren u 73. minutu
Dušan Bajeviæ više nije trener Crvene zvezde, posle ubedljivog poraza od Vojvodine (0:3)! Mostarac je napravio nesvakidašnji skandalozan potez, kad je u 73. minutu, posle prozivki Delija, napustio klupu i otišao u svlaèionicu. Posle meèa, usmeno je podneo ostavku predsedniku kluba Draganu Stojkoviæu, koji ju je odmah prihvatio.


Delije

Ipak, taj èin Delije nisu htele da priznaju, jer smatraju da niko ne može na taj naèin da se igra s ugledom Crvene zvezde. Voðe Delija Vladimir Šavija i Dragan Vasiæ izašli su pred novinare i izneli svoj stav posle neprimerenog gesta Dušana Bajeviæa.

- Ovo što se dešava u Zvezdi je više od vanrednog stanja. Bruka i sramota za Dušana Bajeviæa da onako napusti Crvenu zvezdu. Ne prihvatamo ostavku, veæ jasno kažemo da je on OTERAN iz kluba. Svojim sramnim ponašanjem narušio je ugled našeg kluba - rekle su Delije, a onda poruèile èelnicima kluba:

- Upravi æemo jasno staviti do znanja šta od njih oèekujemo. Zvezdi je mesto u Evropi i titula mora da bude odbranjena. Ukoliko tako ne bude, sami æe ispisati svoju sudbinu. Sve ovo æemo da im kažemo u oèi. Mi smo ovde celog života i tu æemo i ostati. Ko ne može da izdrži velièinu Crvene zvezde, može veæ sada da pakuje kofere zajedno sa Bajeviæem.

Predsednik Crvene zvezde Dragan Stojkoviæ saopštio je da je prihvatio ostavku Dušana Bajeviæa.
- Samim èinom napuštanja klupe Crvene zvezde Dušan Bajeviæ je napustio naš klub. Taj njegov potez nije dostojan klupskog renomea, jer je Zvezda iznad svakog pojedinca. Emocije su jedno, a odgovornost nešto drugo. Prièao sam sa Bajeviæem, i on mi je usmeno podneo ostavku. Koliko je njegova odluka loša, najbolje ilustruje potez Rafe Beniteza, koji nije poklekao kad je njegov Liverpul gubio sa 0:3 u finalu Lige šampiona. Verovao je u svoj tim i bio nagraðen titulom.

Piksi je istakao da æe pitanje novog trenera biti rešeno u najkraæem roku, a ekipu æe do tada voditi Boško Ðurovski.
- Imamo odliènu saradnju s navijaèima i znam šta su rekli. Neæemo da donosimo ishitrene odluke, što se tièe pakovanja kofera. Ako ne odbranimo titulu, u šta iskreno ne verujem, videæete šta æe biti. Bio bi to moj veliki lièni poraz.

Po završetku meèa, Delije su se spustile do kraja tribina, tražeæi od igraèa da doðu do tribine, a kad su se ovi uputili prema njima, zasuli su ih stolicama i topovskim udarima, pa su fudbaleri promenili pravac i otrèali u tunel.
_________________
http://mineagle.deviantart.com
oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇɥsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku MSN Messenger
casper
Duh Zastitnik
Duh Zastitnik


Pridruio: 05 Jan 2007
Poruke: 4412

PorukaPoslao: Ned Mar 11, 2007 4:06 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Nije mu prvi put da napusti ekipu usred utakmice

Dušan Bajeviæ nije prvi put u karijeri napustio teren u toku utakmice. Isti potez povukao je 24. januara 2004. godine, kad je, ljut na navijaèe AEK, otišao sa stadiona u 31. minutu meèa s Iraklisom. Bajeviæ je tada danima bio konstantno izložen uvredama vatrenih pristalica AEK, koji mu nikada nisu oprostili prelazak na klupu Olimpijakosa. Na pomenutom meèu, pripadnici grupe Original 21 bacali su na teren lutke Žapca Kermita, a nezadovoljstvo srpskog struènjaka kulminiralo je kad je istaknut transparent "Ti nisi princ, ti si žabac sa Neretve".
Pre ovog incidenta na stadionu, Bajeviæ je imao sluèajan susret s navijaèima u jednom atinskom restoranu, gde je na njihove pretnje i uvrede odgovorio da æe ih pobiti ako bilo kojem èlanu njegove porodice bude falila dlaka sa glave.

_________________
http://mineagle.deviantart.com
oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇɥsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku MSN Messenger
Rumenige
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridruio: 28 Jan 2007
Poruke: 3148

PorukaPoslao: Pon Mar 12, 2007 1:01 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Koja je ckapi taj Bajevic. Uzas..
_________________
Србија Србима!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku Poseti sajt autora
casper
Duh Zastitnik
Duh Zastitnik


Pridruio: 05 Jan 2007
Poruke: 4412

PorukaPoslao: Pon Mar 12, 2007 7:16 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Rumenige ::
Koja je ckapi taj Bajevic. Uzas..


Samo da je pored mene na 2 min. da mu ja slatko saspem zube u grlo!!!
_________________
http://mineagle.deviantart.com
oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇɥsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku MSN Messenger
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridruio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Sre Mar 14, 2007 9:42 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

1/4 Финале Купа



Сутра, са почетком у 14 часова, Звезда ће гостовати Чукаричком у оквиру Купа. После одласка Бајевића, екипу ће водити Бошко Ђуровски.
Цена карте је прилично висока - 500 динара.
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku MSN Messenger
casper
Duh Zastitnik
Duh Zastitnik


Pridruio: 05 Jan 2007
Poruke: 4412

PorukaPoslao: Sre Mar 14, 2007 9:54 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

ÐUROVSKI ZABRANIO REÈ PORAZ

Zvezda s novim trenerom protiv Èukarièkog u èetvrtfinalu Lav kupa Srbije

Crvena zvezda s novim trenerom Boškom Ðurovskim želi trijumf protiv Èukarièkog i izlazak iz velike krize. Crveno-beli oèekuju da savladaju "brðane" i izbore prolaz u polufinale Lav kupa Srbije, a u kombinaciji neæe biti kažnjenog Raškoviæa, nespremnog Bajalice i povreðenog Burzanoviæa.

Strateg Zvezde Boško Ðurovski uneo je dosta novina u rad s fudbalerima posle odlaska Dušana Bajeviæa.
- Posle svih dešavanja u Crvenoj zvezdi, atmosfera se polako stišava, raspoloženje kod igraèa i svih struktura u klubu raste. Danas oèekujem 18 pravih momaka koji æe zajedništvom doneti pobedu Zvezdi.

- Najviše pažnje poklonio sam taktièkom delu, koji je dosad nedovoljno raðen, a igraèi su èak i premoreni. Nama nedostaje agresivnost, brzina i reakcija na terenu - poruèio je Ðurovski, koji je stalno gestikulirao èvrsto stisnutom pesnicom, dodavši:
- Kod nas je od danas zabranjena reè PORAZ!

Osokoljeni serijom pobeda kojima su se vratili u borbu za šampionsku titulu, fudbaleri Partizana danas (14.00) u okviru èetvrtfinala Lav kupa Srbije gostuju ekipi Mladosti u Apatinu.
- Kup nam je izuzetno važan i zbog toga moramo maksimalno ozbiljno da priðemo današnjem meèu u Apatinu. Mladost je veoma opasna ekipa, s kojom nam neæe biti nimalo lako. Ipak, mi smo Partizan, i u svakom susretu želimo da ostvarimo pobedu, pa æe tako biti i ovoga puta.

- Kad je sastav u pitanju, sasvim je izvesno da æe biti odreðenih promena, jer je neophodno da ekipu osvežim i psihièki i fizièki, ali je sigurno da nas nije obuzela euforija zbog dobrih rezultata u prvenstvu - kaže trener crno-belih Miroslav Ðukiæ.
_________________
http://mineagle.deviantart.com
oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇɥsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku MSN Messenger
LUNATICS
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridruio: 15 Mar 2007
Poruke: 248
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: et Mar 15, 2007 9:10 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

ZVEZDA MI JE SVE
ZVEZDA ZIVOT JE
SRCE MOJE JE
UVEK UZ TEBE
ZVEZDO VOLIM TE
NAPRED ZVEZDA ALE....

TUTI
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridruio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: et Mar 15, 2007 10:24 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Извор: www.delije.net, fc-redstar.net

Победа у Купу


fc-redstar.net
Пред око 2000 гледалаца Звезда је изборила победу у дуелу са Чуакричким и остала у трци за дуплу круну.
Голове су постигли Пуровић у 63. и Тришовић у 80. минуту.

У првих петнаестак минута утакмице није се десило готово ништа. Обе екипе играју доста опрезно па није виђена ни једна акција после које би могла да се изроди опасност по гол противника. Нешто више је наша екипа покушавала по левој страни преко Анђелковића и Перовића, али све се завршило на покушајима.

Црвена звезда је имала привидну иницијативу јер је имала више лопту у свом поседу, али изостале су чак и полуприлике за гол. Покушавано је и дугим лоптама, али ни на тај начин није могао да се пронађе пут до гола домаћег тима. Тек у 37. минуту Милан Пуровић успева да се нађе у шанси за гол. Наш нападач је био сам на неколико метара од гола, али је Исаиловић одбранио његов шут.

На полувреме се отишло без голова што и није толико чудно када се узме у обзир да осим Пуровићеве шансе није виђено ама баш ништа.

Звезда је офанзивно кренула у другом полувремену и прву шансу ствара преко Анђелковића у 48. минуту. Тачније, наш играч је шутирао искоса са леве стране, али је Исаиловић одбранио. Наша екипа игра брже него у првом полувремену и све је чешће пред голом Чукаричког.

Бољу игру и иницијативу у другом полувремену Звезда успева да материјализује водећим поготком. Дејан Миловановић је набацио лопту са десне стране, а Милан Пуровић ударцем главом са 7-8 метара успева да погоди мрежу домаћина.

Звезда има иницијативу, али игра у релативно лаганом ритму и без проблема меч приводи крају. После соло продора Тришовића, предност је удвостручена. После десетак минута проведених на терену, наш играч је ушао у казнени простор после соло акције, шутирао искоса и погодио мрежу.

Овај погодак је дефинитивно решио питање победника. Звезда није блистала, али је остварила зацртани циљ и остала у трци за одбрану трофеја у националном купу.

Чукарички: Исаиловић, Петровић (52' Окука), Вилотић, Марковић, Тубић, Вишњић, Блажић, Новковић (50' Хрњак), Поповић (67' Делибашић), Марјановић, Добрашиновић

Црвена звезда: Ранђеловић, Баста (70' Тришовић), Анђелковић, Гај, Ђорђевић, Короман (46' Трајковић), Перовић, Миловановић, Кастиљо (56' Милијаш), Ђокић, Пуровић
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku MSN Messenger
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridruio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: et Mar 15, 2007 12:58 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

LUNATICS ::
ZVEZDA MI JE SVE
ZVEZDA ZIVOT JE
SRCE MOJE JE
UVEK UZ TEBE
ZVEZDO VOLIM TE
NAPRED ZVEZDA ALE.


Pozdrav, Ludi!!! papa

Budi sa nama...
_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku Poalji email MSN Messenger
Prikai poruke iz poslednjih:   
Napii novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Sport Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Sledeci
Strana 2 od 12

 
Skoi na:  
Ne moete pisati nove teme u ovom forumu
Ne moete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne moete menjati vae poruke u ovom forumu
Ne moete brisati vae poruke u ovom forumu
Ne moete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group