Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Èesto Postavljana PitanjaFAQ - Èesto Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista èlanovaLista èlanova   Korisnièke grupeKorisnièke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Fudbal ::: Italijanska Seria A
Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5  Sledeci
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Sport
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeæu temu  
Autor Poruka
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridružio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Uto Feb 20, 2007 2:21 am    Naslov: Fudbal ::: Italijanska Seria A Odgovoriti sa citatom

Katanija na neutralnom terenu do kraja sezone

Italijanski fudbalski prvoligaš Katanija do kraja sezone æe sve utakmice kao domaæin igrati na neutralnom terenu bez prisustva publike, odluèio je disciplinski sudija Fudbalske federacije Italije.

Tako drakonska kazna izreèena je zbog nereda do kojih je došlo za vreme i posle utakmice Katanija - Palermo 2. februara, kada je život izgubio 38-godišnji policajac, a više od sto osoba je bilo teže i lakše povredjeno.

Pored suspenzuije stadiona, Katanji je izreèena i novèana kazna u iznosu od 50.000 evra.
Katanija je u subotu trebalo da na svom stadionu doèeka Fiorentnu, ali za sada nije poznato gde æe ta utakmica biti odigrana

Izvor: MTS-Mondo
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridružio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Uto Feb 20, 2007 2:21 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

--------------------------------------------------------------------------------
Fudbal u Italiji ponovo pod reflektorima

Italijanska vlada ukinula je zabranu odigravanja fudbalskih utakmica po mraku, što je bila jedna od mera uvedena zbog navijaèkih nereda u kojima je pre dve nedelje poginuo jedan policajac.

Veèernje utakmice koje ne predstavljaju nikavu pretnju za bezbednost moæi æe ponovo da igraju od subote, 24. februara, saopštilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova Italije.

U Italiji su sve fudbalske utakmice bile odložene zbog nereda tokom jedne utakmice Serije A pre dve nedelje, kada je poginuio policajac.

Vlada je posle toga uvela hitne mere, dozvolivši da se meèevi igraju samo od 15.00 sati, odnosno da se završe pre nego što padne mrak.

Takodje, vlada je mnoge stadione u Italiji zatvorila za publiku, pooštrivši propise bezbednosnim sistemima. Na veæini zatvorenih stadiona sada se izvode radovi, kako bi publika mogla da se vrati.

Izvor: MTS-Mondo
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridružio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Uto Feb 20, 2007 2:21 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Inter gazi, dva gola Ronalda za pobedu

Milanski Inter poneæe naziv "kazena ekspedicija", pošto su Manæinijevi puleni na svom terenu savladali Kaljari sa 1:0 u 24. kolu Serije A i upisali 16. uzastopnu pobedu.

Iako su neroazuri, predvodjeni Dejanom Stankoviæem, konstantno napadali, mreža gostiju zatresla se samo jednom. To se dogodilo u 11. minutu, kada je posle kornera Nikolas Burdiso u gužvi u šesnaestercu gostiju bio najsnalažljiviji i glavom matirao golmana Fortina. Fudbaleri milanskog kluba tako su napravili lepu uvertiru za prvi meè osmine finala Lige šampiona sa Valensijom, koji æe ipak biti odigran na stadionu Djuzepe Meaca.

Dobra utakmica vidjena je u Sijeni, gde je domaæi tim poklekao pred Milanom tek u samom finišu (4:3).

Milan je poveo preko Ronalda u 15. minutu, kome je ovo bio prvenac u dresu rosonera, ali je samo èetiri minuta kasnije izjednaèio Vergasola. Novu prednost Milanezima doneo je Oliveira u 28. minutu, ali je domaæin ponovo posle samo nekoliko minuta poravnao, a strelac je bio Masimo Makarone.

Milan je u 78. minutu ostao sa igraèem manje, pošto je crveni karton zaradio Kristijano Broki zbog oštrog faula na Koci. Ta èinjenica, medjutim, nije smetala Ronaldu da u 81. minutu ponovo donese prednost svom timu, ali je dva minuta pre kraja meèa svojim drugim golom na meèu Makarone nagovestio osvajanje boda.

Ipak, kada su svi oèekivali da sudija odsvira kraj, u èetvrtom minutu zaostavnog vremena Masimo Ambrosini obezbedio je trijumf Milana.

U treæem meèu subotnjeg programa, Roma je neprijatno iznenadila svoje tifoze i izgubila na gostovanju Empoliju (1:0), prekinuvši seriju od sedam utakmica bez poraza.

Trenutak odluke dogodio se veæ u petom minutu, kada je Buske odlièno proigrao Pocija, a ovaj rutinski zatresao mrežu Rome.

Zahvaljujuæi neuspehu "vuèice", Inter je sada poveæao prednost u odnosu na Romu na 14 bodova i praktièn o veæ može da poène da slavi osvajanje titule šampiona.


Izvor: MTS-Mondo
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridružio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Uto Feb 20, 2007 2:23 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Empoli - Roma 1:0 (1:0)
Poci 4'

Inter - Kaljari 1:0 (1:0)
Burdiso 11'

Sijena - Milan 3:4 (2:2)
Vergasola 19', Makarone 30', 89' - Ronaldo 15', Oliveira 28', Ronaldo 81', Ambrozini 90'

Askoli - Udineze 2:2 (0:2)
Sonæin 58', 69' - Jakinta 35', Bareto 41'

Katanija - Fiorentina 0:1 (0:0)
Toni 87'

Lacio - Torino 2:0 (1:0)
Pandev 11', 60'

Livorno - Mesina 2:1 (1:0)
Fjore 26', Lukareli 69' - Kpolo 78'

Palermo - Kjevo 1:1 (1:1)
Di Mikele 23' - Obina 45'

Parma - Sampdorija 0:1 (0:0)
Kvaljarela 57'

Reðina - Atalanta 1:1 (0:0)
Amoruzo 63' - Talamonti 74'
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridružio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Feb 20, 2007 2:24 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

E, moze Serie A...

Forza Inter!!!

Konacno i ja da docekam da vidim Inter sa peharom!!!

slonce
_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridružio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Uto Feb 20, 2007 2:26 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom


_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Innuendo
Prepodobni
Prepodobni


Pridružio: 17 Jun 2006
Poruke: 3958
Lokacija: Ul. osnivaèa Politike

PorukaPoslao: Uto Feb 20, 2007 2:40 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Sta sam ti rekao za Mondo?

Calcio sucks! Postali su najgora liga u Evropi. Naravno da ce Inter da bude prvi. Vala, bio bi i red.
_________________
Uprava napolje!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridružio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Uto Feb 20, 2007 2:44 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ma mondo daje tacne podatke, jedino grese malo ali jebi ga sad
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
casper
Duh Zastitnik
Duh Zastitnik


Pridružio: 05 Jan 2007
Poruke: 4412

PorukaPoslao: Uto Feb 20, 2007 1:58 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ma kakav mondo!
_________________
http://mineagle.deviantart.com
oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇɥsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Rumenige
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 28 Jan 2007
Poruke: 3148

PorukaPoslao: Sre Feb 21, 2007 1:38 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Zabarska liga je nekada bila ok. Ova, danasnja, nikad bednija...unistili su fudbal, unistili i navijanje.
_________________
Србија Србима!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridružio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Feb 21, 2007 2:24 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pa, profolirali se zabari...

slonce
_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Sre Feb 21, 2007 10:57 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Mi ponosito nosimo titulu najgore lige u evropi, ali calcio je liga koja je najvise propala u proteklih 3-4 godine. To se najbolje vidi u kvalitetu igre.
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
casper
Duh Zastitnik
Duh Zastitnik


Pridružio: 05 Jan 2007
Poruke: 4412

PorukaPoslao: Sre Feb 21, 2007 1:07 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Dobro nismo bas najgora liga u Evropi ima tu par gorih da ih ne nabrajam!
_________________
http://mineagle.deviantart.com
oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇɥsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Rumenige
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 28 Jan 2007
Poruke: 3148

PorukaPoslao: Sre Feb 21, 2007 1:42 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Propao je zbog brojnih afera i namestanja..jbg.
_________________
Србија Србима!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridružio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Sre Feb 21, 2007 6:09 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Kapiten Sampdorije pozitivan na kokain

Kapiten italijanskog fudbalskog prvoligaša Sampdorije Franèesko Flaki bio je pozitivan na testu na kokain, saopštio je Italijanski olimpijski komitet (CONI).

Flaki je pao na anti doping testu koji je uradjen 28. januara, nakon prvenstvene utakmice u kojoj je Sampdorija, na svom terenu, poražena od Milana sa 2:0.

Italijanski mediji tvrde da æe kapiten Sampdorije biti odmah suspendovan i da æe moæi da zatraži "B" analizu. Ukoliko i tom prilikom bude utvrdjeno da je koristio kokain, Flaki æe se suoèiti sa dugoroènijom zabranom igranja.

Predstavnici Sampdorije još nisu komentarisali vest da je tridesetjednogodišnji Flaki, koji poslednjih sedam godina nosi dres tog kluba, bio pozitivan na kokain na anti doping kontroli.

Lokalni mediji podseæaju da su èelnici italijanske fudbalske lige 21. septembra prošle godine, zbog nedozvoljenog kladjenja, na dva meseca, suspendovali napadaèa Sampdorije.

U dosadašnjoj karijeri Flaki je, osim za Sampdoriju, igrao i za Fiorentinu, èiji je vatreni navijaè, Ankonu i Bolonju.

U proteklih sedam godina za Sampdoriju je odigrao 250 utakmica i postigao je 88 golova, a jedini meè za državni tim Italije odigrao je 2004. godine.


Izvor: MTS-Mondo
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Sport Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5  Sledeci
Strana 1 od 5

 
Skoèi na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group