Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - esto Postavljana PitanjaFAQ - esto Postavljana Pitanja   TraiTrai   Lista lanovaLista lanova   Korisnike grupeKorisnike grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Premier Liga
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeci
 
Napii novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Sport
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeu temu  
Autor Poruka
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridruio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Pet Mar 09, 2007 9:04 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

| Izvor: B92, eurosport | Miloš Todoroviæ
Krauè razmatra odlaganje operacije
APPiter Krauè razmatra da odloži za kraj sezone operaciju nosa koja je bila zakazana za vikend. Centarfor Liverpula i Engleske trebalo je da bude operisan u petak, ali je zabrinut zbog moguænosti da bi zbog operacije morao da bude van terena u najbitnijim momentima sezone.

„Specijalista mi je rekao da je operacija neophodna i sve je bilo zakazano za petak, ali ja i dalje razmišljam da li treba ili ne treba da se operišem i da li to mogu da odložim za kraj sezone“, otkrio je Krauè.

„Zaista ne želim da propustim nijednu utakmicu i najbolje bi bilo kada bi operacija mogla da saèeka. Jedino je problem to što momentalno ne dišem onako kako bi trebalo. Ukoliko to bude uticalo na moje igre, onda æu da se operišem i da završim sa tim“.

„Lekar je rekao da æu posle operacije morati da mirujem tri ili èetiri nedelje. To bi bilo jako frustrirajuæe pošto je ovo deo sezone kad ne želim da propustim nijedan meè“.

Operacija bi sigurno spreèila 26-godišnjaka da igra za Liverpul protiv Aston Vile, kao i za Englesku na kvalifikacionim utakmicama za EP 2008 sa Izraelom i Andorom.

Krauèovo odustvo bi otežalo planove selektora Engleske Stiva Meklarena da ne izgubi nijednu utakmicu, u nadi da bi ipak mogli da se plasiraju na EP koje æe da se igra u Austriji i Švajcarskoj.
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku MSN Messenger
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridruio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Pet Mar 09, 2007 9:05 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Izvor: B92, eurosport
Ronaldo, zasad, sreæan u Junajtedu
APKristijano Ronaldo je izjavio kako je sreæan u Manèester junajtedu i da pregovara o novom ugovoru, uprkos neprestanim glasinama koje ga povezuju sa prelaskom u Španiju.

„Razgovarali smo i nadam se da æemo postiæi dogovor što je pre moguæe“, rekao je Ronaldo za radio stanicu Antena1.

„Želeo bih da ostanem, ali još uvek ništa nije odluèeno“.

Ronaldo, koji je asistirao Henriku Larsonu prilikom postizanja jedinog gola na utakmici Lige šampiona proiv Lila, priznao je da voli španski stil igre.

„Svi znaju da volim Španiju. Voleo bih jednog dana da igram tamo“.

„Ipak, sreæan sam u Manèesteru. Ako ne odem sada, ako odem za dve, tri, èetiri, pet godina, bio bih sreæan. Ja sam u velikom klubu“.

Ipak, Ronaldo je na neki naèin i upozorio rukovodstvo ’Crvenih ðavola’.

„Ni za šta ne možete da budete sigurni u životu. U fudbalu ne postoje garancije“.

„Ali, kako sam rekao, sreæan sam i želim da ostanem ovde“.
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku MSN Messenger
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridruio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Ned Mar 18, 2007 10:35 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pobede Èelsija i Man. Junajteda

APFudbaleri Manèester Junajteda i Èelsija zabeležili su nove pobede u 30. kolu engleske Premijer lige. Junajted je bio ubedljiv protiv Boltona 4:1, dok je Èelsi pobedio Šefild Junajted 3:0. U ostalim utakmicama Totenhem je pobedio Votford 3:1, Manèester Siti je bio bolji na gostovanju Midlzbrou na Riversajdu 2:0, dok je Vest Hem pobedio Blekburn na Ivud parku 2:1.

Ekipa Aleksa Fergusona zabeležila je i šestu pobedu u nizu u Premijer ligi, ovoga puta je na Old Trafordu pao Bolton. Junajted je sav posao završio za 25 minuta. Park je u 14. minutu doveo Junajted do voðstva nakon asistencije Ronalda, a samo tri minuta kasnije bilo je 2:0. Ponovo je Ronaldo bio asistent, a egzekutor je ovoga puta bio Vejn Runi. U 25. minutu Ronaldo sa ivice kaznenog prostora šutira levom nogom, Jaskelainen brani, ali na loptu natrèava Park i poveæava voðstvo na 3:0.

Do kraja meèa Runi je u 74. minutu svojim drugim golom poveæao na 4:0 nakon asistencije Smita, da bi Bolton poèasni pogodak postigao tri minuta pre kraja nakon penala koji je skrivio Vidiæ, a siguran sa bele taèke bio je Gari Spid. Maèester osam kola pre kraja ima 75 bodova, šest viša od Èelsija, dok je Bolton peti sa 47 bodova.

Èelsi je održao korak za vodeæim Manèeserom. Izabranici Žozea Murinja su prema oèekivanjima lako izašli na kraj sa Šefild Junajtedom. Ševèenko je veæ u 4. minutu naèeo mrežu Šefilda nakon sjajnog poluvoleja. U 17. minutu Ševèenko je na centaršua Rajt-Filipsa prosledio loptu do Kalua koji poveæava na 2:0. Konaènih 3:0 postavlja Mihael Balak u 58. minutu nakon dobro izvedenog prekida Rajt-Filipsa. Èelsi je takoðe kao i Manèester u seriji od šest pobeda u nizu u Premijeru i ima 69 bodova, dok je Šefild 17. sa 31 bodom, sedam više od zone ispadanja.


APTotenhem je u seriji od èetiri pobede u Premijer ligi. Izabranici Martina Jola su u 30. kolu bili bolji od Votforda 3:0. Dženas je èetiri minuta pred kraj poluvremena doveo domaæina do prednosti nakon odliènog centaršuta Èimbonde. Do 2:0 Totenham dolazi na neobièan naèin. Golman „pevaca“ Pol Robinson(na slici dole) izveo je slobodan udarac sa svoje polovine, lopta je odskoèila ispred golmana Votforda Fostera, preskoèila ga i završila u mreži. Do kraja je Hosam Gali u 85. minutu poveæao na 3:0, da bi Votford jedini gol postigao u poslednjem minutu, a strelac je bio Henderson. Totenhem je trenutno šesti sa 45 bodova, dok je Votford pretposlednji sa 20 osvojenih bodova.

Manèester Siti je zabeležio prvi trijumf u istoriji Premijer lige na Riversajdu. Silvan Distan je „graðane“ doveo u voðstvo u 61. minutu, a Belgijanac Emil Mpenza je u 74. minutu postavio konaèan rezultat. Siti je sada 15. u ligi sa 33 boda, a Midlzbro je 12. sa tri boda više.

Fudbaleri Vest Hema pobedili su Blekburn na Ivud parku 2:1, i tako nastavili grèevitu borbu za opstanak u Premijer ligi. Blekburn je do prednosti došao u 47. minutu, a strelac je bio Kristofer Samba. Karlos Tevez poravnava u 72. minutu iz penala koji je sam iznudio, a potpuni preokret desio se samo tri minuta kasnije a gol je posle velike gužve u kaznenom prostoru postigao Bobi Zamora. Vest Hem je sada pretposlednji sa 23 boda, dok je Blekburn 10. sa 40 bodova.
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku MSN Messenger
Maxmilijan
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridruio: 06 Jul 2006
Poruke: 1095
Lokacija: Hell

PorukaPoslao: Pon Mar 19, 2007 3:32 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Koga zanima gol Pola Robinsona sa 80 metara evo linka

http://my.break.com/media/view.aspx?ContentID=250993
_________________
"One, two, Freddy’s coming for you.Three, four, better lock your door.Five, six, grab your crucifix.Seven, eight, gonna stay up late.Nine, ten, never sleep again.”
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridruio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Mar 19, 2007 3:36 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

skiner_x ::
Fudbaleri Vest Hema pobedili su Blekburn na Ivud parku 2:1


Ma ono nije gol - ono je sramota!!! Strasno!!! A posle mi grmimo kako se to samo kod nas desava...
_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku Poalji email MSN Messenger
Rumenige
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridruio: 28 Jan 2007
Poruke: 3148

PorukaPoslao: Uto Mar 20, 2007 12:08 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Da je srece bilo, ovakav gol sam mogao i ja da postignem na skolskom prvenstvu sezone 2000/2001.
_________________
Србија Србима!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku Poseti sajt autora
casper
Duh Zastitnik
Duh Zastitnik


Pridruio: 05 Jan 2007
Poruke: 4412

PorukaPoslao: Sre Mar 21, 2007 9:46 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

ENGLEZI SU MI ISUVIŠE MEKANI

Defanzivac Manèester junajteda iznenaðen "blagom" igrom fudbalera na Ostrvu

Reprezentativac Srbije Nemanja Vidiæ kaže da je glavni problem u njegovom privikavanju na engleski fudbal bio to što se na Ostrvu igra mnogo mekše nego u Rusiji! U intervjuu za Dejli miror odbrambeni fudbaler Manèester junajteda tvrdi da su fudbaleri u Premijer ligi previše zaštiæeni od strane sudija, kao i da se na skoro svaki grublji start dosuðuje faul.

Vidiæ je u svojoj karijeri nastupao za Crvenu zvezdu i moskovski Spartak, da bi u januaru 2006. godine prešao na Old Traford za oko 11 miliona evra. Iako je doveden kao veliko pojaèanje, Vidiæ je prvih nekoliko meseci proveo na klupi ili van tima, da bi poèetkom ove sezone postao nezamenljiv u odbrani "crvenih ðavola".

- U Englesku sam stigao iz liga u kojima se igrao potpuno drugaèiji fudbal. Prva tri meseca u Junajtedu su bila zaista teška za mene jer nisam uspevao da se prilagodim. Nisam igrao dobro, ali se nisam ni oseæao dobro, pa sam bio primoran da se što pre priviknem na engleski stil igre.

- Najviše mi je smetalo to što su igraèi u Premijer ligi previše zaštiæeni od strane sudija. Arbitri ne dozvoljavaju oštriju igru, na koju sam navikao nastupajuæi u Zvezdi i Spartaku. Meðutim, morao sam da budem strpljiv. Shvatio sam da je u engleskom fudbalu strpljenje važnije od snage - rekao je Vidiæ za engleski tabloid.

Komandant odbrane "orlova" kaže da su se prvi znaci poboljšanja u igri pojavili krajem protekle sezone. Vidiæ je od tog perioda iz startne postave potpuno istisnuo Vesa Brauna.
- Posle prvih nekoliko meseci u klubu, osetio sam da se moja igra sve više poboljšava. Poèeo sam da napredujem i to se oseæalo iz nedelje u nedelju. To mi je dalo snagu da nastavim sa radom i ubrzo sam dogurao do prve postave - isprièao je reprezentativac Srbije.



Na svakom treæem meèu - žuti karton

Nemanja Vidiæ je u Premijer ligi ove sezone u dresu "crvenih ðavola" ostvario 23 nastupa, na kojima je postigao tri pogotka, ali i zaradio èak sedam žutih kartona. Uz Pola Skolsa, Vida je igraè sa najveæim brojem javnih opomena u Manèester junajtedu, ekipi koja važi za jedan od mekših timova na Ostrvu. Srpski defanzivac odigrao je i sedam meèeva u Ligi šampiona i postigao jedan pogodak. Za "orlove" je odigrao 22 utakmice i dva puta bio strelac.
_________________
http://mineagle.deviantart.com
oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇɥsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku MSN Messenger
casper
Duh Zastitnik
Duh Zastitnik


Pridruio: 05 Jan 2007
Poruke: 4412

PorukaPoslao: Sre Mar 21, 2007 6:54 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Èelsi - Junajted 4 dana pred kraj

Kljuèni meè za rasplet Premijer lige izmeðu Èelsija i Manèester Junajteda odložen je za 9. maj, zbog nastupa oba kluba u polufinalu FA kupa. Junajted je trebalo da putuje na Stamford Bridž u nedelju, 15. aprila, a ta utakmica trebalo je da ima odluèujuæi znaèaj u finišu prvenstva. Osam kola pre kraja "Crveni ðavoli" imaju šest bodova više od Èelsija i mnogo bolju gol-razliku (za 15 golova).



To njihovu prednost praktièno poveæava na sedam bodova (jer je u engleskom fudbalu kriterijum razdvajanja klubova sa istim brojem bodova gol-razlika).

Zbog toga je bio poveæan znaèaj meèa na Stamford Bridžu, na kojem Èelsi nijednom nije poražen u Murinjovoj eri.

Pomeranjem meèa za poslednju sredu šampionata (èetiri dana pre poslednjeg kola) meè u zapadnom Londonu mogao bi da ostane bez rezultatskog znaèaja, ukoliko gosti do tada dobiju sve utakmice.

Oba kandidata za titulu izborila su mesto u polufinalu u ponedeljak, u ponovljenim meèevima. Èelsi je kao gost pobedio Totenhem 2:1, Junajted je kod kuæe bio bolji od Midlzbroa 1:0.

Junajted je morao da pomeri još jednu utakmicu – njihov duel sa Šefild Junajtedom biæe pomeren sa desetog na sedamnaesti april.

Raspored oba kluba do kraja Premijer lige:

Èelsi:
31. mart @ Votford
7. april v Totenhem
18. april @ Vest Hem
21. april @ Njukasl
28. april v Bolton
5. maj @ Arsenal
9. maj v Manèester Junajted
13. maj v Everton

Manèester Junajted:
31. mart v Blekburn
7. april @Portsmut
18. april v Šefild Junajted
21. april v Midlzbro
28. april @ Everton
5. maj @ Manèester Siti
9. maj @ Èelsi
13. maj v Vest Hem
_________________
http://mineagle.deviantart.com
oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇɥsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku MSN Messenger
LUNATICS
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridruio: 15 Mar 2007
Poruke: 248
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: et Mar 22, 2007 9:33 am    Naslov: ZVEZDA Odgovoriti sa citatom

Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised [/img]

OH my GOD,oh my GOD,
Liverpool in my heart,
and you'll never walk alone
you'll never walk alone!!!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridruio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: et Mar 22, 2007 2:04 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pozdravi mi Krnjinku batice... Cool I promeni klub keve ti.
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku Poseti sajt autora
casper
Duh Zastitnik
Duh Zastitnik


Pridruio: 05 Jan 2007
Poruke: 4412

PorukaPoslao: et Mar 22, 2007 3:18 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Gigs siguran u pobedu nad Votfordom

Legendarno krilo Manèester Junajteda Rajan Gigs rekao je da je siguran da æe njegov tim pobediti Votford u polufinalu FA kupa, i da æe uèestvovati u prvom finalu kupa u istoriji novog Vemblija.



Vodeæoj ekipi Premijer lige bio je potreban ponovljen meè u èetvrtfinalu kako bi izbacili Midlzbro, i sada mogu da se spremaju za meè protiv Votforda koji se igra na Vila parku, stadionu gde je Gigs postigao fenomenalan gol u istoj fazi, i u istom takmièenju, protiv Arsenala na putu ka èuvenoj trostrukoj tituli.

„Biæemo ogromni favoriti ali nismo još u finalu“, rekao je Gigs za Manchester evening news.

„Imamo veliku priliku, i zaista sam zadovoljan što æu ponovo igrati u plufinalu. Uvek sa uživanjem idemo na Vila park, a tako æe biti i sada. Neæemo podceniti protivnika jer nam predstoji težak meè protiv Votforda, ali nadam se da æemo biti na Vembliju.“

„Još uvek se borimo na tri fronta, i mislim da sada možemo da odemo na reprezentativne zadatke sa znanjem da smo u dobroj poziciji na sva tri fronta, a to je upravo ono što smo želeli“, završio je Gigs.
_________________
http://mineagle.deviantart.com
oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇɥsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku MSN Messenger
casper
Duh Zastitnik
Duh Zastitnik


Pridruio: 05 Jan 2007
Poruke: 4412

PorukaPoslao: et Mar 22, 2007 3:31 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Rajkard prva zamena za Murinja?

Frenk Rajkard je jedan od favorita za preuzimanje Èelsija, ukoliko Žoze Murinjo bude napustio klub sledeæeg leta, piše britanska štampa. Murinjov odnos sa vlasnikom Èelsija Romanom Abramovièem se pogoršao, pa se oèekuje da Portugalac napusti Stamford Bridž na kraju sezone.


Independent piše da je Rajkard skoèio na vrh liste zato što se veruje da je sposoban da donese napadaèki fudbal za kojim ruski milijarder bukvalno èezne. Trener Barselone je takoðe mirnijeg karaktera u odnosu na Murinja koji konstantno privlaèi pažnju medija svojim ponašanjem i izjavama.

Murinjo je dalje razbesneo Abramovièa kada je pre utakmice sa Portom u Ligi Šampiona izjavio kako ga ne bi bilo briga ukoliko bi bio otpušten jer bi otišao kao milioner i da ne bi imao problema da momentalno pronaðe novi posao.

Independent tvrdi kako su poslednje izjave navele Abramovièa da razmisli o otpuštanju Muiranja pre kraja sezone i da ga zameni sa nekim sa liste, koja ukljuèuje trenera Sevilje Huande Ramosa, trenera Intera Roberta Manæinija, bivšeg selektora Holandije Gusa Hidinka i trenera Juventusa Didijea Dešampa.

U meðuvremenu, Džon Teri je prvi u anketi meðu navijaèima Barselone kao najpoželjnije letnje pojaèanje.

Teri je u sporu sa Èelsijem oko novog ugovora, nakon što je ponuda 9-godišnjeg ugovora kapitenu engleske reprezentacije, iznenada povuèena i ponuðena nova, petogodišnja.

U anketi koju je objavio Star iz Barselone, Teri je dobio 45 procenata glasova, ispred Frenka Lamparda sa 35% i Arjena Robena koji je dobio 20 procenata.
_________________
http://mineagle.deviantart.com
oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇɥsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku MSN Messenger
casper
Duh Zastitnik
Duh Zastitnik


Pridruio: 05 Jan 2007
Poruke: 4412

PorukaPoslao: et Mar 22, 2007 3:38 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Rafa:"Apsolutno posveæen Liverpulu"

Menadžer Liverpula Rafa Benitez je potvrdio da neæe napustiti Enfild, uprkos interesovanju njegovog bivšeg kluba, Reala iz Madrida. Benitez je u medijima bio povezivan sa prelaskom u Real Madrid, nakon što se amerièki biznismeni Džordž Džilet i Tom Hiks nisu sastali sa Špancem kada su poslednji put bili u Liverpulu, za vreme utakmice u Ligi Šampiona sa Barselonom.


Španac je potvrdio da je apsolutno posveæen Liverpulu, izjavljujuæi za oficijelni sajt kluba: „Mislim da je bitno da navijaèi znaju da sam kompletno posveæen Liverpulu i da nigde ne idem. Znam da je bilo puno špekulacija u španskim medijima koji su me povezivali sa Real Madridom“.

„Bilo koji menadžer bi bio poèastvovan da bude povezan sa tako slavnim klubom, pogotovo što je Madrid moj rodni grad i takoðe moj bivši klub, Ipak, želim da to rašèistimo. Vrlo sam sreæan na Enfildu i vrlo sam sreæan u Engleskoj i posebno sam uzbuðen onim šta buduænost donosi za Liverpul“.

„Imao sam nekoliko vrlo pozitivnih diskusija sa novim vlasnicima i delim njihov entuzijazam i doslednost da se klub vrati na sam vrh“.

Benitez je prema mišljenjima medija bio uznemiren nedovoljnim kontaktom sa novim vlasnicima, ali je Hiks uverio menadžera da je on „apsolutno“ u svim njihovim planovima za buduænost.

„Zakazali smo sastanak sa Rafom posle utakmice sa Arsenalom. Cela moja porodica æe biti prisutna, Džordžova porodica æe biti prisutna i proslaviæemo zajedno našu prvu utakmicu kao novi vlasnici“, izjavio je Hiks za Radio Fajv Lajv.

„Onda æemo sledeæeg dana da sednemo i da razgovaramo sa Rafom o svemu“.

Liverpul igra sa Arsenalom 31. marta i oba kluba se bore za treæe mesto u Premijer ligi.
_________________
http://mineagle.deviantart.com
oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇɥsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku MSN Messenger
LUNATICS
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridruio: 15 Mar 2007
Poruke: 248
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Mar 23, 2007 8:49 am    Naslov: LIVERPOOL Odgovoriti sa citatom

Krnjinka ti je pozdravljena,ali klub se ne menja!

Liverpool do smrti!!!!
RED OR DEAD!!!!L.F.C.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridruio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Pet Mar 23, 2007 10:37 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Dovedite nam koleginice na praksu kad vam bude bila. Da nauce nesto...Mi smo ozbiljna firma kolo
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Prikai poruke iz poslednjih:   
Napii novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Sport Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeci
Strana 3 od 9

 
Skoi na:  
Ne moete pisati nove teme u ovom forumu
Ne moete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne moete menjati vae poruke u ovom forumu
Ne moete brisati vae poruke u ovom forumu
Ne moete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group