Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Èesto Postavljana PitanjaFAQ - Èesto Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista èlanovaLista èlanova   Korisnièke grupeKorisnièke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Formula 1 ::: Sezona 2008
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeci
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Sport
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeæu temu  

Na koga tipujete ove sezone???
Alonso
27%
 27%  [ 5 ]
Raikonen
22%
 22%  [ 4 ]
Masa
5%
 5%  [ 1 ]
Barikelo
0%
 0%  [ 0 ]
Neko drugi
44%
 44%  [ 8 ]
Ukupno Glasova : 18

Autor Poruka
V.D.Vaart
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 17 Apr 2007
Poruke: 327
Lokacija: TSC

PorukaPoslao: Sre Maj 09, 2007 2:12 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Da pijemo ''Catalunya beer'',pusimo ''Messi light'' i slusamo Enrikea.

Bailamoooos ae Scote izvozi tri kruga za mene,a taj cetvrti i ne moras bas.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
philipp_lahm
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 22 Apr 2007
Poruke: 116
Lokacija: http://www.fcbayern.t-com.de

PorukaPoslao: Sre Maj 09, 2007 2:23 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Do j_aja, a pored nas se setaju 100.000 dabrovih 10-ki.... Evil or Very Mad
_________________
da, da, dabar.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora AIM Adresa Yahoo Messenger MSN Messenger
Djemba_Djemba
TS novinar
TS novinar


Pridružio: 06 Maj 2007
Poruke: 99
Lokacija: TS

PorukaPoslao: Sre Maj 09, 2007 2:39 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Normalno da bembara pobedjuje, ce se zalijemo domacinski!!!
_________________
BMW F1 Team
Ne prija ni Guarana ne prjia Koka kola, ponekad neka Rosa, Prolom, Cesma Cesma!!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
philipp_lahm
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 22 Apr 2007
Poruke: 116
Lokacija: http://www.fcbayern.t-com.de

PorukaPoslao: Sre Maj 09, 2007 4:50 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

U koliko sati su kvalifikacije i trka?
_________________
da, da, dabar.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora AIM Adresa Yahoo Messenger MSN Messenger
V.D.Vaart
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 17 Apr 2007
Poruke: 327
Lokacija: TSC

PorukaPoslao: Sre Maj 09, 2007 5:21 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

I trka i kvalifikacije u 14:00,po srednje-ciganskom vremenu,a i po nashem valjda.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Djemba_Djemba
TS novinar
TS novinar


Pridružio: 06 Maj 2007
Poruke: 99
Lokacija: TS

PorukaPoslao: Sre Maj 09, 2007 5:24 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Kvalifikacije su u Subotu u 14h, ne znam zasto obicno su u 13h, a trka je u Nedelju u 14h, pa svi da navijemo za svoje i da Speedy sto vise krugova izvozi!!! Wink
_________________
BMW F1 Team
Ne prija ni Guarana ne prjia Koka kola, ponekad neka Rosa, Prolom, Cesma Cesma!!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
V.D.Vaart
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 17 Apr 2007
Poruke: 327
Lokacija: TSC

PorukaPoslao: Sre Maj 09, 2007 5:27 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Kakve veze ima sto ti kazes da je obicno u 13h,kad ja kazem da je u 14h
Very Happy Very Happy
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Djemba_Djemba
TS novinar
TS novinar


Pridružio: 06 Maj 2007
Poruke: 99
Lokacija: TS

PorukaPoslao: Sre Maj 09, 2007 5:29 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Decko bez dobacivanja da te ne kikujem iz mesta!!! Cool
_________________
BMW F1 Team
Ne prija ni Guarana ne prjia Koka kola, ponekad neka Rosa, Prolom, Cesma Cesma!!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
philipp_lahm
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 22 Apr 2007
Poruke: 116
Lokacija: http://www.fcbayern.t-com.de

PorukaPoslao: Sre Maj 09, 2007 5:31 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Bolje sto je u 14, iz Speed-a u Kovalainena, kvota 999
_________________
da, da, dabar.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora AIM Adresa Yahoo Messenger MSN Messenger
V.D.Vaart
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 17 Apr 2007
Poruke: 327
Lokacija: TSC

PorukaPoslao: Sre Maj 09, 2007 5:32 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Nemoj da pustim Scota na tebe sa sve bolidom,onako napaljen.
MMmmm brm brm TRAS!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridružio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Èet Maj 10, 2007 12:59 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Šumaher stiže na Gran pri Španije
Cetvrtak, 10. maj 2007. 11:20


Sedmostruki prvak sveta Mihael Šumaher u nedelju æe prisustvovati jednoj trci Formule 1 prvi put otkako se krajem prošle godine oprostio od aktivnog bavljenja tim sportom. On æe kao savetnik u timu Ferarija naredni vikend provesti na stazi Katalunja kod Barselone, gde æe biti vožena trka za Veliku nagradu Španije.

"Veoma sam sreæan što æe Šumi biti tu. Njegovo prisustvo sigurno æe nam pružiti dodatni podsticaj", rekao je Brazilac Felipe Masa, nekadašnji Šumaherov klupski drug.

Otkako se povukao sa staze, jedan od najboljih vozaèa svih vremena opuštao se u krugu porodice, promovisao je bezbednost na putevima i bavio jahtingom, mada kaže da je stigao da putem TV-a isprati sva tri gran prija vožena u 2007.

Masa je dodao da æe u Barseloni pokušati da pokaže slavnom Nemcu koliko je napredovao.

"Mihaelu mnogo dugujem. Za vreme koje smo proveli zajedno u Ferariju, nauèio me je mnogim stvarima. Moj napredak je rezultat i njegovog uticaja, probaæu da mu pokažem šta znam".

Masa je trijumfovao na poslednjoj trci, u Bahreinu, pa u generalnom plasmanu zauzima èetvrto mesto sa pet bodova manje od poravnatih Kimija Raikonena (Ferari), Fernanda Alonsa i Luisa Hamiltona (obojica Meklaren).

"Moj cilj je titula i mislim da imam sve uslove da je osvojim. Trenutno zaostajem samo zbog problema sa bolidom koje sam imao u Melburnu, kao i nekim sitnim greškama u Maleziji. Ali mislim da sada taèno znam šta i kako treba da uradim da bih pobedjivao", dodao je "karioka" u Formuli 1.

(MONDO)
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridružio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Èet Maj 10, 2007 1:00 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Raikonen: Èuvajte se Ferarija

Kimi Raikonen je upozorio rivale da se èuvaju Ferarija na trci u Barseloni tokom vikenda, jer se oèekuje da njihov bolid F2007 bude brz i neuhvatljiv.

Pokriæe za ozbiljne pretnje Finac je dobio posle test vožnji na stazi u Katalunji na kojem je italijanska ekipa tokom èetvorodnevnih proba èak tri puta zabeležila najbolje vreme.

Iako je poslednjeg dana najbolji rezultat imao Dejvid Kultard iz ekipe Red Bula, Raikonen je izjavio da je Ferari tokom pauze odradio odlièan posao i da æe se rezultati tog rada videti na trci u Barseloni.

"Dolazimo u Španiju da pobedimo i daæemo sve od sebe da ponovo budemo najbolji. Ovaj šampionat je neizvestan tako da je svaki poen veoma važan. Nezahvalno je porediti se sa ostalim ekipama na testiranjima, jer to nije pravo stanje stvari, ali rezultati u Barseloni daju nam za pravo da se nadamo odliènom skoru tokom vikenda", izjavio je Raikonen, nakon provere novog aerodinamiènog paketa bolida Ferarija.

Trka u Barseloni, prva je na evropskom tlu ove sezone. Start ukupno èetvrte trke u ovogodišnjem šampionatu zakazan je za nedelju od 14 èasova.

U šampionatu vozaèa prvo mesto dele vozaèi Meklarena Fernando Alonso, Luis Hamilton i Kimi Raikonen sa 22 poena, dok ih u stopu prati drugi as Ferarija Felipe Masa sa 17 bodova.

U konkurenciji konstruktora liderska pozicija pripada Meklarenu sa 44 boda, drugi je Ferari sa pet poena manje, a na treæem mestu nalazi se BMW koji je sakupio 18 bodova iz èetiri trke.

(MONDO)
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridružio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Èet Maj 10, 2007 1:01 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

F1: Reno predvidja još jedan težak vikend


Aktuelni šampion Formule 1, ekipa Renoa, oèekuje da narednog vikenda na stazi Katalunja u Barseloni doživi još teških trenutaka, pošto su njeni vozaèi na prva tri gran prija nove sezone osvojili svega devet bodova.

"Prethodnih nedelja smo prièali da æe naš put do konkurentnog nivoa biti dugaèak i to još uvek stoji. Postigli smo napredak u analizi i razumevanju našeg bolida R27, ali ne oèekujemo da se to u subotu i nedelju pozitivno odrazi na naše rezultate. Predstoji nam teška borba za svaki bod", rekao je glavni inženjer tima Pet Simonds.

Na trci koja æe ove sezone biti prva na evropskom tlu, Reno je prošle godine slavio pobedu, ali zahvaljujuæi dvostrukom prvaku sveta Fernandu Alonsu, koji je u medjuvremenu postao èlan Meklarena.

Sada je glavni vozaè ekipe Italijan Djankarlo Fizikela, kom je Flavio Brijatore pridodao finskog debitanta Heikija Kovalainena. Fizikela je dosad osvojio osam od devet Renoovih bodova.

"Djankarlo zna kako je kada tokom sezone morate da izvlaèite maksimum iz komplikovanog bolida. Isto što radi sada sa R27, radio je i 2001. godine. Mislim da je na dosadašnjim trkama izvukao maksimum iz bolida kojeg je teško voziti na konstantno visokom nivou. Od Fizija ne možemo da tražimo ništa više", dodao je Simonds.

On je pohvalio i Kovalainena, rekavši da "brzo uèi" i da je posle lošeg poèetka profi-karijere u Melburnu pokazao da je "jak timski igraè".

(MONDO)
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Djemba_Djemba
TS novinar
TS novinar


Pridružio: 06 Maj 2007
Poruke: 99
Lokacija: TS

PorukaPoslao: Èet Maj 10, 2007 2:49 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

BMW niko ne pominje,aaaa polako; pominjace i njih uskoro!!!
_________________
BMW F1 Team
Ne prija ni Guarana ne prjia Koka kola, ponekad neka Rosa, Prolom, Cesma Cesma!!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
V.D.Vaart
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 17 Apr 2007
Poruke: 327
Lokacija: TSC

PorukaPoslao: Èet Maj 10, 2007 3:25 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Verovatno ce Speeda da spomenu,pa nikad i nece,tako treba.
Decko je underground. Twisted Evil
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Sport Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeci
Strana 7 od 10

 
Skoèi na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group