Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - esto Postavljana PitanjaFAQ - esto Postavljana Pitanja   TraiTrai   Lista lanovaLista lanova   Korisnike grupeKorisnike grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Formula 1 ::: Sezona 2008
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeci
 
Napii novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Sport
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeu temu  

Na koga tipujete ove sezone???
Alonso
27%
 27%  [ 5 ]
Raikonen
22%
 22%  [ 4 ]
Masa
5%
 5%  [ 1 ]
Barikelo
0%
 0%  [ 0 ]
Neko drugi
44%
 44%  [ 8 ]
Ukupno Glasova : 18

Autor Poruka
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridruio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Sub Feb 17, 2007 3:11 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Prvi kilometri za R27

Ovogodišnji R27 bolid momèadi Renault odradio je prva testiranja èak pet dana prije predviðenog termina. U momèadi Flavia Briatorea trenutno vlada alarmantno stanje. Nakon što je iz momèadi otišao Fernando Alonso malo tko vjeruje u obranu vozaèkog i konstruktorskog naslova u Formuli 1.

Testni vozaè francuske momèadi, Nelsinho Piquet, odvozio je dvadesetak kilometara dugo testiranje na natkrivenom dijelu staze Silverstone. Probno je testiranje odraðenu u najveæoj tajnosti, a prvo službeni biti æe u utorak. Tada æe za upravljaè bolida R27 sjesti Giancarlo Fisichella i Heikki Kovalainen.


Izvor: AutoGodine.hr
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku MSN Messenger
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridruio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Sub Feb 17, 2007 3:11 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ferari predstavio novi bolid

Ekipa Ferarija u nedelju popodne u Maranelu predstavila novi bolid F2007 za èijim æe volanom Kimi Raikonen i Felipe Masa u predstojeæoj sezoni Formule 1 pokušati da vrate “Skuderiju” na sam svetski vrh.

Model F2007, 53. jednosed koji je napravljen u pogonima Ferarija specijalno za takmièenje u F1, sa nekoliko inovacija znaèajno se razlikuje od svog prethodnika modela 248F1.

Posebno se istièe inovativno prednje ogibljenje koje je sa aspekta aerodinamike puno bolje rešenje od starog. Zadnji kraj bolida dosta je uži zahvaljujuæi boljem smeštaju menjaèa koji je opremljen sistemom “quick-shift” (sedam brzina plus rikverc), koji skraæuje vreme promene stepena prenosa.

Zadnje ogibljenje slièno je prošlogodišnjem, medjutim, tu æe biti još dosta posla za inžinjere italijanskog tima s obzirom na to da æe se ono tek morati da se prilagodi novim Bridžston (Bridgestone) pneumaticima za 2007. godinu.

Prednja i zadnja krilca za sada su identièna onima sa starog bolida, ali kako je najavljeno na prezentaciji novog na kojoj nije bilo dozvoljeno fotografisanje, do poèetka sezone F2007 æe dobiti nove stabilizatore.

Novi model Ferarija je nessto manje od deset kilograma tezzi od svog prethodnika, jer je shodno novim pravilima bilo neophodno ojaccati prednji deo i bokove bolida.

F2007 æe svoju premijeru na stazi doživeti u ponedeljak za kada je Ferari zakazao testove u Fioranu.

Izvor: MTS-Mondo
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku MSN Messenger
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridruio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Sub Feb 17, 2007 3:13 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Mclaren predstavio mp4-22




Momèad Mclaren predstavila je novi bolid oznake MP4-22 s kojim æe nastupati u sezoni 2007. Zanimljiva je èinjenica da je razvoj MP4-22 bolida zapoèeo još prije nego li je MP4-21 napravio prve kilometre. Planiranje razvoja bolida za 2007. zapoèelo je još u prosincu 2005., a u odnosu na prošlogodišnji bolid modificirano je èak 11.000 komponenti.

U sklopu predstavljanja bolida, kojem je svjedoèilo èak 100.000 ljudi, Fernando Alonso i Lewis Hamilton su, na oduševljenje mnoštva, po prvi puta isprobali novi Mclaren. Osim moguænosti bolida, Fernando Alonso je predstavio i novu frizuru.


Izvor: AutoGodine.hr
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku MSN Messenger
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridruio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Sub Feb 17, 2007 3:14 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Alonso veæ spalio jedan motor, McLaren MP4-22 u dimu i plamenu na prvom testiranju
Tehnièki problemi nisu zaobišli ni McLaren ekipu.

U posljednjem krugu na stazi, na prvim testiranjima, Alonso je bio primoran parkirati novi MP4-22, a brzo se probio dim ispod pokrova motora, i ulje ispod bolida.
McLaren za sada nije objavio razloge eksplozije motora, a zabrinutost o nepouzdanosti motora koja prati McLaren u posljednje vrijeme samo je narasla nakon još jedne kvara.
Sezona u McLarenu za Fernanda Alonsa izgleda poèinje frustrirajuæe.

() 2007-01-17 17:00:00

Izvor www.pungas.com
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku MSN Messenger
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridruio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Sub Feb 17, 2007 3:15 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Sumaherov tim uz Raikonena


Iako je Mihael Šumaher krajem prošle godine otišao u penziju, inženjeri Ferarija uz èiju pomoæ je stigao do pet titula svetskog prvaka, ostali su u ekipi i naredne sezone uèiniæe sve kako bi "krunisali" i Kimija Raikonena.

Prvi operativac Ferarija Žan Tod prošle nedelje je najavio da æe Raikonen i drugi vozaè tog tima Felipe Masa imati isti status, èini se da je Finac veæ na startu dobio prednost.

Takav zakljuèak nameæe se nakon vesti da æe podrška Raikonenu u novoj sezoni biti èuveni inženjer Kris Dajer, koji je bio jedan od najzaslužnijih za Šumaherove uspehe.

Tridesetosmogodišnji australijski struènjak je 2002. godine preuzeo mesto glavnog inženjera, a 2003. i 2004. Šumaher je stizao do titule.

"Kimi æe, praktièno dobiti Šumaherovu ekipu, koja je ostala nepromenjena", rekao je Tod.
Ferari æe u nedelju na stazi u Fioranu predstaviti novi bolid i ekipu za nastupajuæu sezonu u kojoj æe pokušati sa trona da svrgne Reno.

(MONDO)
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!


Poslednji izmenio skiner_x dana Sub Feb 17, 2007 3:17 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku MSN Messenger
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridruio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Sub Feb 17, 2007 3:16 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

BMW PREDSTAVIO F1.07

BMW Sauber je prošle sezone bio jedno od prijatnih iznenaðenja. Njihovi su vozaèi osvojili ukupno 36 bodova i dva puta su bili na podijumu, što im je donelo peto mesto u poretku konstruktora. Prilikom predstavljanja novog F1.07, u BMW-u su rekli da sa novim bolidom žele nastaviti tamo gde su stali prošle godine...
Prema reèima šefa BMW Motorsporta, Marija Theissena, novi F1.07 je najbolji bolid koji je tim dosad napravio. "Ovo je najbolji bolid koji smo ikada napravili, a je li dovoljno dobar da ispuni naše ciljeve saznaæemo u predstojeæim danima." rekao je Theissen. BMW-ov F1.07 predstavljen je u Valenciji. "Radujemo se prvom testu na stazi i prvim uporeðivanjem sa našim suparnicima." dodao je.
Tehnièki direktor Willy Rampf rekao je da je novi F1.07 ispunio ciljeve koji su zadati kada je zapoèelo njegovo dizajniranje. "Ovaj bolid je upravo onakav kakav smo želeli da bude, a trenutno radimo na prvim razvojnim koracima." objasnio je. "Sami smo postavili ciljeve vezane za težinu i aerodinamièku efikasnost i sreæni smo što smo ih postigli. Sada æemo videti jesmo li dovoljno dobri u odnosu na konkurenciju."
"Što se tièe šasije, imali smo dva glavna zadatka. Prvi je bio poveæanje aerodinamièke efikasnosti, a drugi je bio da postignemo fleksibilnost za Bridgestone.
"Boènim stranama smo posvetili dosta pažnje i na njima je mnogo više detalja nego na F1.06, što je rezultat testiranja u vazdušnom tunelu.
Prvi put, F1.07 koristiæe novi mjenjaè koji je dizajnirao i izradio BMW, a tim je uveren da æe sklop biti spreman za prvu trku sezone u Australiji.
Nemaèki tim je 2006. završio na petom mestu u poretku konstruktora, zahvaljujuæi Nicku Heidfeldu i Robertu Kubici koji i ove godine ostaju u timu. Za 2007. BMW planira da se naðe meðu vodeæa èetiri tima.


http://www.kgauto.com/
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku MSN Messenger
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridruio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Sub Feb 17, 2007 3:16 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Bahrein i dalje uz Formulu jedan

Bahrein æe organizovati trke Formule jedan i u narednoj deceniji, pošto je objavljeno produženje ugovora, koji osigurava da æe ta država i dalje predstavljati lidera na srednjem Istoku u motosport industriji.

Bahrein je prvi put organizovao trku 2004. godine, a novoj stazi u Sakiru èija je izgradnja koštala 150 miliona dolara.

U saopštenju za javnost koje su izdali organizatori trke u Bahreinu stoji da je prošlogodišnja trka, koja je vožena na poèetku sezone donela 394 miliona dolara direktnog prihoda kraljevini.

„Bahrein ne samo da je izgradio jednu od najlepših staza formule jedan na svetu, nego je dobio osnov za porast interesa i investiranja u formulu jedan u srednjem Istoku“, rekao je Berni Eklston, èelni èovek tog takmièenja.

Produžetak saradnje došao je kao uvod u demostraciju „Posveæenu šampionima“ koja æe se u subotu održati u Abu Dabiju. Vodeæi piloti formule jedan Fernando Alonso, Rubens Barikelo, Kimi Raikonen, Felipe Masa i drugi uèestvovaæe u specijalnoj vožnji koja æe se odvijati na specijalnoj stazi na ulicama Abu Dabija.

„Mubadala“ kompanija iz Abu Daija je vlasnik pet procenta „Ferarija“, dok je „Mumtalakat“ kompanija iz Bahreina ovog meseca kupila 30 odsto akcija Meklarena.

Dve predsezonske test vožnje u februaru i martu održaæe se u Bahreinu.



http://www.b92.net/
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku MSN Messenger
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridruio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Sub Feb 17, 2007 3:17 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Predstavljen novi RB3



Momèad Red Bull predstavila je novi bolid oznake RB3. Veæ je na prvi pogled vidljiva velika sliènost bolida RB3 s prošlogodišnjim bolidom Mclarena. Razlog tome je dolazak genijalnog dizajnera, Adriana Neweya, koji je proteklih godina dizajnirao bolide za Mclaren i Williams.

Iako su u protekloj sezoni osvojili samo 16 bodova, u momèadi Red Bull uvjereni su u ulazak meðu najveæe. 'Ove smo zime krenuli od nule, a postigli smo jako puno. Tehnièki smo iznimno jaki i stoga se nadam da æe godine koje su pred nama pokazati pravu nagu naše momèadi. Adrian Newey je umjetnik i s njim smo znatno konkurentniji nego prije.' – rijeèi su kojima se obratio šef momèadi, Christian Horner.

Bolidima æe ove sezone upravljati David Coulthard i Mar Webber, a u ulogama testnih vozaèa biti æe Robert Doornbos i Michael Ammermuller.


Izvor: AutoGodine.hr
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku MSN Messenger
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridruio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Sub Feb 17, 2007 3:18 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Brijatore: Fizikela mora još mnogo da radi


Prvi èovek Renoa Flavio Brijatore poruèio je svom vozaèu Djankarlu Fizikeli da mora još mnogo da radi ukoliko želi da se nametne kao vodja te ekipe.

"On ima talenat potreban za pobedu, ali mora da se koncentriše i pronadje naèin kako da bolje saradjuje sa ekipom. Mora mnogo da radi ako želi da postane broj jedan", rekao je Brijatore.

Iako je pre šest godina izjavio da Fizikela nema kvalitet za angažman u vrhunskoj ekipi, Brijatore je nedavno izjavio da je iskusni Rimljanin znaèajno napredovao u poslednji nekoliko sezona.

"Djankarlo mora bolje da saradjuje sa inženjerima i da pokaže da mu je stalo do uspeha na svakoj trci. Niko mu ništa neæe pokloniti, veæ mora sam da se potrudi i zgrabi priliku", ocenio je Brijatore.

Fizikela je u poslednje dve godine ostvario samo dve pobede u šampionatu Formule 1, naspram 14 koliko je u istom periodu zabeležio njegov tadašnji klupski drug i svetski šampion Fernando Alonso.

(MONDO)
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku MSN Messenger
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridruio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Sub Feb 17, 2007 3:18 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Veber: Šumaher "guši" Raikonena


Mark Veber, vozaè Red Bula, izjavio je u utorak da ne bi bio spreman da podnosi pritisak kojem je na poèetku svoje karijere u Ferariju izložen Kimi Raikonen.

Australijanac je izrazio èudjenje mirnoæom Raikonena, dok nedavno "penzionisani" Mihael Šumaher provodi vreme u Ferarijevoj trening bazi u Maranelu.

Sedmostruki prvak sveta angažovan je od strane svog bivšeg tima kao savetnik, ali Veber misli da pojava slavnog nemaèkog vozaèa samo dodatno optereæuje Finca, koji je po završetku minule sezone stigao iz Meklarena.

"To je kao da vam vise nad glavom bivši momak ili devojka. Mora da je èudno oseæati pogled 'uèiteljevog ljubimca' dok se trudite da shvatite kako funkcionišu vaš novi bolid i novi tim uopšte. Recite mi da li je to gušenje ili nije", izjavio je Veber za televiziju ITV.

Nedavno je tridesetogodišnji Veber, prilikom predstavljanja novog Red Bulovog bolida, konstatovao kako Šumaher nije uvek bio dobar po Formulu 1.

(MONDO)
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku MSN Messenger
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridruio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Sub Feb 17, 2007 3:19 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Kovalainena majka uèila da vozi

Ko æe biti novi šampion Formule 1, Fernando Alonso ili Kimi Raikonen? Odgovor je, ni jedan ni drugi veæ Heiki Kovalainen. Naravno, to je mišljenje Flavija Brijatorea, šefa Renoa, koji svim srcem i novèanikom veruje u 25-godišnjeg Finca.

- Mislim da je to preambiciozno jer ne smemo da zaboravimo da debitujem u Formuli 1. Fizikela, Alonso, Raikonen i Masa su u velikoj prednosti. Oni su osetili šta znaèi prava trka, a ne test vožnja - izjavio je Kovalainen.

Vozaè Renoa otkriva da je prvi put za volanom sedeo s pet godina.

- Bio sam nizak i nisam mogao da dohvatim papuèice. Otac me je stavio u krilo. On je ubrzavao i koèio, dok sam ja upravljao volanom. Ipak, najbolji vozaè u našoj porodici bila je moja majka. Zime u Finskoj su duge i hladne, a majka se sjajno snalazila na zaleðenom putu. Dosta sam nauèio od nje.

Kovalainen je zadužen da u Renou zameni dvostrukog prvaka Fernanda Alonsa.

- Želim da stvorim sopstveni imidž, a ne da se provlaèim kao neèija zamena. Alonso je Alonso i sve najlepše mislim o njemu. Volim da vozim brzo i ljudi æe uskoro shvatiti da se razlikujem od šampiona.

Finac je jedan od retkih vozaèa koji može da se pohvali da je u jednom danu pobedio Mihaela Šumahera i Sebastijana Leba.

- Bilo je to 2005. godine na „Trci šampiona" u Parizu - skroman je Kovalainen.
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku MSN Messenger
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridruio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Sub Feb 17, 2007 3:20 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Alonso najbrži na testovima u Valensiji

Prvi vozaè Meklarena i dvostruki svetskli šampion u Formuli 1 Fernando Alonso ostvario je najbolje vreme na testovima koji su voženi na stazi u Valensiji.

Španski pilot je odvozio najbrži krug u vremenu od jednog minuta, 12 sekundi, što je bilo za sekundu brže od novog vozaèa Ferarija Kimija Raikonena.

"Ledeni Finac" bi verovatno zabeležio bolje vreme da trening nije morao da okonèa sa dimom na zadnjem delu svog bolida.

Treæu najbolje vreme u Valensiji ostvario je prvi vozaè Renoa Djankarlo Fizikela koji je stazu prešao za nešto više od jedno minuta i 13 sekundi.

Izvor: MTS-Mondo
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku MSN Messenger
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridruio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Sub Feb 17, 2007 3:21 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Nezvanièni rezultati testova voženih u Valensiji:

1. Fernando Alonso, McLaren, 1:12.581
2. Giancarlo Fisichella, Renault, 1:12.731
3. Heikki Kovalainen, Renault, 1:12.769
4. Kimi Raikkonen, Ferrari, 1:12.861
5. Nick Heidfeld, BMW Sauber, 1:13.024
6. Jarno Trulli, Toyota, 1:13.297
7. Robert Kubica, BMW Sauber, 1:13.303
8. Felipe Massa, Ferrari, 1:13.574
9. Rubens Barrichello, Honda, 1:13.680
10. James Rossiter, Honda, 1:13.734
11. Ralf Schumacher, Toyota, 1:13.839
12. Pedro de la Rosa, McLaren, 1:14.283
13. Kazuki Nakajima, Williams, 1:14.406
14. Takuma Sato, Super Aguri, 1:14.812
15. David Coulthard, Red Bull, 1:15.948
16. Giedo van der Garde, Super Aguri, 1:26.348
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku MSN Messenger
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridruio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Sub Feb 17, 2007 3:22 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ferrari je predstavio kompletno novo zadnje krilo i nesto malo modifikovan prednji deo drugog dana u Barseloni. Za sada nova krila daju rezultate. Vise od 1 sec su brzi od mclarena juce. Takodje ferrari je konacno poceo da "sakuplja" krugove. Koliko vidim i massa i kimi su za pola dana presli 77 odnosno 101 kruga za razliku od ranijih testova gde su za ceo jedan dan prelazili maksimum oko 50 krugova.

Poredak prva tri na pauzi za rucak drugog dana:

1 Felipe Massa Ferrari F2007 1:21.181 77
2 Kimi Räikkönen Ferrari F2007 1:21.719 + 0.538 101
3 Heikki Kovalainen Renault R27 1:21.819 + 0.638 73
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku MSN Messenger
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridruio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Sub Feb 17, 2007 3:23 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Novi F2007 ceka Sumahera.

It is very possible that retired seven time world champion Michael Schumacher will return to the wheel of a Ferrari in 2007.

We have learned that at the same time as producing personalised team equipment and race overalls bearing the names of its race and test drivers, Maranello based Ferrari also ordered that Schumacher-branded versions be prepared in the event that the 38-year-old German wants to drive.

For example, we can reveal that four 'Michael Schumacher' branded 2007-spec overalls are already waiting to be worn.


The team's new 'advisor' attended a day of Barcelona testing this week, but Schumacher is expected to conduct a few days at the wheel of the F2007 at another venue - probably Fiorano - later this year.
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku MSN Messenger
Prikai poruke iz poslednjih:   
Napii novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Sport Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeci
Strana 2 od 10

 
Skoi na:  
Ne moete pisati nove teme u ovom forumu
Ne moete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne moete menjati vae poruke u ovom forumu
Ne moete brisati vae poruke u ovom forumu
Ne moete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group