Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Nastavi Pricu
Idi na stranu 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Sledeci
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Forumske Igre
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridružio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Ned Jan 28, 2007 2:45 am    Naslov: Nastavi Pricu Odgovoriti sa citatom

Jednom davno jos u prastara vremena,ziveo je jedan kralj koji je imao 3 sina.Jednoga dana kralj pozove sva tri sina te im reche:
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridružio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Jan 28, 2007 6:25 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

(Bravo, Bresnopoljac, care!!!)

"Sinovi moji, ja sam vam tesko bolestan i osecam da mi je konac blizu... Nego vi podjite u svet te sebi zene potrazite. Ko mi dovede najbolju snahu, taj ce presto naslediti."

slonce
_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
casper
Duh Zastitnik
Duh Zastitnik


Pridružio: 05 Jan 2007
Poruke: 4412

PorukaPoslao: Ned Jan 28, 2007 1:05 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Najmladji ode u daleku zemlju Penilopeziju i uoci prelepu devojku na terasi prevelikog dvorca! Posto mu je u istom trenutku zaigralo srce resi da je ima. Ali to nije bilo tako lako...

(bravo care, ovo mi se svidja)
_________________
http://mineagle.deviantart.com
oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇɥsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridružio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Jan 28, 2007 2:24 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

(Cekaj, bre, a sta je sa prvom dvojicom? Da se vratis na njih nekako kad bude tvoj red!)

Njen otac, mocni i oholi car, ne htede je dati bas tako lako. Odluci da mladica stavi na probu.

slonce
_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
casper
Duh Zastitnik
Duh Zastitnik


Pridružio: 05 Jan 2007
Poruke: 4412

PorukaPoslao: Ned Jan 28, 2007 4:41 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

...i car mu rece: "Mladicu da bi dobio moju cerku moraces da mi doneses iz tamnih dolina Simprotopije lekoviti cvet retke biljke koju cuva sedmoglava neman da izlecim moju voljenu suprugu"...

(Kad zavrsimo pricu o najmladjem onda ide srednji i najstariji...)
_________________
http://mineagle.deviantart.com
oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇɥsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridružio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Jan 28, 2007 6:20 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

(Pa, kojim to redom prvo najmladji? On treba da bude heroj.)

Mladi kraljevic odmah ode spremiti se za put. Kod krcmara se raspita o mestu na koje ide. "Ko je tamo krenuo, vise vidjen nije", rece mu starac. "Moj sin je isto hteo sto i ti i, eto, sad mi je jedino secanje na njega ova brojanica koju mi ostavi kad krenu. Nego, sinko, ako si vec resen ici tamo, ja te necu odgovarati. Ali me poslusaj jedno. Na tri dana odavde ima grad ciji je car jako mudar, kazu najmudriji na svetu. Idi k njemu, on ce te znati posavetovati."

I tako mladic krenu.

slonce
_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
pacovdlak
Komesar
Komesar


Pridružio: 26 Sep 2006
Poruke: 1691
Lokacija: Bresno Polje

PorukaPoslao: Ned Jan 28, 2007 7:56 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

I nadje carevic taj grad, i premudrog starog cara! I upita ga: Stari, mislim brate, koji je smisao zivota? - Vidis sine, smisao zivota, to ti je ova reka koja tece kroz grad! - U je, a ja mislio repa, kolica, gudra, zenske, zezanje, zurke... - U je, a ja mislio reka! - Odgovori mu car! Carevic ga tupo pogleda i rece....
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Pon Jan 29, 2007 1:05 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

..."Sto si bre tolka _ _?". Car ga pogleda zacudjeno i poce da cese siljatu bradu nadogradjenim noktima. Znao je da ma sta odgovori bice ugasen. Resio je da prekine neprijatnu tizinu, pa je prdnuo kao nikada pre i pritom zapalio i plast i tron i pola zamka. Od siline prdeza car je ustao i poleteo pet metara napred kao supermen. Ubrzo se vatra sa plasta prosirila i zahvatila ga celog. Na samrti je tiho rekao "_ _ ti u gacama". Carevic je pokrio po glavi sa plastom. Ne zato sto je ugasen vec zato sto je Carev prdez smrdeo bas carski. Dovukao se do cara i poskidao mu prstenje(da se nadje za gudru). kada je skinuo zadnji prsten, carevic se izgubio u oblaku dima prema izlazu. Kada je izasao video je visoku glavatu priliku sa zubma retkim kao prestupne godine. Carevic se nasmesio i pitao ga...
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Innuendo
Prepodobni
Prepodobni


Pridružio: 17 Jun 2006
Poruke: 3958
Lokacija: Ul. osnivaèa Politike

PorukaPoslao: Pon Jan 29, 2007 1:24 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Hanibaale, brate, okud ti ovde?
_________________
Uprava napolje!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Pon Jan 29, 2007 2:05 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Glavata prilika iz mesta isuka mac iz korica i uperi vrh u izbezumljenog carevica. "Vrati cudotvorni prsten!" rece Rugoba ljutito. "Cudotvorni prsten?" odgovori carevic zacudjeno "Tolkin se prevrce u grobu kao bozicnjar na raznju". "E jebi ga sad nisam mogo da se setim niceg boljeg a ni pametnijeg" rece Rugoba i nastavi "doslo mi da nekog ubijem pa lupam razloge" i jos kaze "a ti ubio cara? A? Govno jedno sad cu da te ubijem!!!". Rugoba zamahnu macem na carevica ali on vesto izbeze jer je sastavio butterfly i imao 25%evasion. Onda je izvadio svoj mac i iz jednog lakog udarca opalio kritikal 250 i ubio rugobu na mestu. Tek je onda carevic uvideo vaznu stvar: kenjalo mu se sve vreme a u odsustvu klonje morao je to da uradi u svoje cipkane gace. Posto se oprao na reci Cmaraci posao je da potrazi recept za Burizu jer je od rugobe uzeo Deamon Edge. Put ga je odveo u sveti grad Klortutarunk na levoj obali Kretutareturiakulacna jezeru koje su izkopali kretutarciajanci neposredno pre invazije ujedinjenih Klertutarewewewerianaca i njihovih robova Kela. Odmah je primetio da zene ne nose brusove. To ga je zaintrigiralo, ali se vise iznenadio kada je video da nema zena uopste. Tada je shvatio da je to sveti grad u kome je napravljena Buriza. Kada je video kretutarciajanskog svestenika opitao ga je za put do kovacnice. Ovaj mu je skacuci (ritulano)odgovorio:...
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridružio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Pon Jan 29, 2007 2:25 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Bezi bre budalo upisa cu se (to je inace ritual gde svi skackajuci pisaju cesuci se po glavi posveceno bogu Chibutku), videvsi tu grozotu mladi carevic je brzo strugnuo preko polja i pobegao glavom bez obzira, ali se setio kasnije kada je bio negde na 12 km severno od Lihburgerda da je zaboravio pejdzer sto mu je tetka poklonila za 13. rodjendan ali nije mogao da se vrati jer mu je ponestajalo snage. Kada je naisao na telefonsku govornicu setio se da moze poslati poruku na pejdzer koja sadrzi virus H5N1 pa je tako unistio svoj pejzer da ga vise niko nikada ne koristi. Medjutim u tom trenutku je prepisan pejdzer preneo virus kontaktom preko mokrace i one stvari i zarazio sve ljude i pretvorio ih u prelepe sisate devojke sa fazoniranim polnim organima. Carevic je ukrao konja sarca od jednog brkatog varvarina i brzo nastavio put prema zalasku sunca. Kada je stigao u Bledurgin na ulazu u grad ga je cekala tabla na kojoj je pisalo...
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridružio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Jan 29, 2007 2:55 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ovo je ulaz u Bledurgin - naj grad na ceo svet!!!

Shvatio je, na svoju nesrecu, prekasno da je to taj grad! Da je to Bledurgin, grad u kome svi govore unazad. Pridje prvom prolazniku i upita ga na cistom bledurginskom: DOBRO VECE, KAKO BIH MOGAO DA NAJBRZE STIGNEM DO ULICE MILJAIMA ISE? Prolazniku se ucini da je kraljevic stranac, jerbo su Bledurginanci poznati po tome sto mogu da procitaju i najmanju gresku u akcentu i namerno ga pogresno uputi do...

slonce
_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
casper
Duh Zastitnik
Duh Zastitnik


Pridružio: 05 Jan 2007
Poruke: 4412

PorukaPoslao: Pon Jan 29, 2007 3:00 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

(Ja stvarno ne smem da nastavim inace niko vise nista nece da pise zgadice vam se ova soba)
_________________
http://mineagle.deviantart.com
oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇɥsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
pacovdlak
Komesar
Komesar


Pridružio: 26 Sep 2006
Poruke: 1691
Lokacija: Bresno Polje

PorukaPoslao: Pon Jan 29, 2007 3:13 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

I stigao je u predstavnistvo francuske legije stranaca, mada su svi bili fracuzi. Tamo je prepoznao druga iz vojske Ulemek Milorada zvanog Boki, i krenuse u obliznji pab. I kad su se vina napojili stane Boki carevicu besediti: Doso sam u ovaj grad da zavrsim neku skolu i fakultet, da uzmem sebi diplomu za firmu, da postanem neki sef i poslovodja, da batalim vise da radim sa svajs aparat i metlu u podrumu. Da stvorim sebi neku novu proslost, da zenim devojke, da budem neko i nesto.....
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridružio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Sre Jan 31, 2007 3:07 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Carevic sa suzom u ocima i govnom u dupetu je posmatrao svog ratnog druga, bilo mu je drago sto je njegov prijatelj konacno pronasao svoju srecu u legiji stranaca. Posle dugog pozdrava i ljubljenja (ki za slavu) mladi carevic se uputio dalje napokon je stigao do znaka na kome je pisaolo "Dolina Simprotopija gde ima lekoviti cvet retke biljke koju cuva sedmoglava neman" ali nije imao mnogo srece jer je znak kao i vecina u Sirbistanu bio polomljin i okrenut naopako. Morao je brzo da odluci ako je hteo da vidi ponovo svoju voljenu, nabio je prst u dupe i shavtio da mu je govno jos uvek tu, posto se dobro israo i obrisao dupe sa koprivu, liznuo je svoj prljav prst i podigao ga je visoko, smer vetra je pokazivala ka jugo severu tamo se i uputio. Sarac je isao kao metak, bio je to udoban konj, sa ful opremom pruzao svakom jahacu sve uslove da bezbolno predje svaku udaljenost, ali je imao jednu manu, nije hteo da ide dok mu se ne napuni rezeorvoar detelinom i 'ladnom izvorskom vodom. Mladi i nesikusni crevic to nije znao i zbog toga je posle nekoliko stotina predjenih kilometara morao da vozi sarca na servis u "Milenkov Bunar i Rolingova livada" to je inace cuveni konjski servis u glavnom gradu Sirbistana Singidunumu. Posto je sve to obavio i isplatio majstore i u lokalnoj krcmi se raspitao da li je na pravom putu, mladi carevic je kresnuo sarca i uputio se prema "Dolini Simprotopije"
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Forumske Igre Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Sledeci
Strana 1 od 17

 
Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group