Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Elitna ekipa - trstenicki rap
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Sledeci
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Muzika i Filmovi
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeęu temu  
Autor Poruka
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridružio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Okt 11, 2007 1:41 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

light elita ::
SPOT !!! PREDSTAVLJAMO TRSTENIK:)

link za download : http://www.speedyshare.com/131919572.html


light elita ::
AKO NEKOM NECE DA SKINE EVO JOSH JEDNOG LINKA!!!

http://www.sendspace.com/file/ugqlby

Mislim ovo je pesma o vashem gradu i spot tako da bi trebali to da skinete..chisto da vidite ako vas ne zanima hip hop muzika!


light elita ::
prvi put smo pustili spot u beogradu na mts televiziji...a u trsteniku josh nisu..jebem ti takav grad!..toliko o gradu..a i koliko je ljudi skinulo ovaj spot..bruka za grad..

_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridružio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Okt 11, 2007 1:42 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

light elita ::
HVALA SVIMA...Ali hocu vam reci da od ovog grada nismo nishta dobili..bili smo na B92 gde smo prichali o Trsteniku i predstavljali grad..dobili smo knjigu sa potpisom "TRSTENIK NEK SE PONOSI"..

Razmishljali smo o sponzorima..ali o toga slaba vajda..videcemo da uradimo neshto po tom pitanju..

2 spot se snima...mislim kadrovi...bice gotov za nekih mesec dana...ali vishe necemo da predstavljamo grad kada taj grad ne daje podrshku!


light elita ::
evo emisija sa b92..

link za download

http://rapidshare.com/files/33319340/FM000003.WAV.html

http://rapidshare.com/files/33321743/dddd.rar.html

_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridružio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Okt 11, 2007 1:45 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

light elita ::
elitna ekipa(light & p4) - plavi biju se po nosu

www.soundclick.com/drumstudio

_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridružio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Okt 11, 2007 1:54 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Intervju Elitna ekipa

1.Za pocetak recite nam ko sve cini Elitnu Ekipu?

Elitnu ekipu chini odredjeni broj ljudi koji stoji iza nas i ljudi bez chije podrshke nikada ne bi smo stigli do ovde, ali prvenstveno sa tri choveka na chelu ā€“ Milosh Veselinovic [light] ā€™90to, i dva brata - Pavle Peshterac [p4] ā€™88mo i Petar Peshterac [rope] ā€™85to godishte...

2.Kako je nastala grupa? I zasto bas ,,Elitna Ekipa,,?

Grupa je nastala leta 2005 sa idejom da se spojimo i napravimo istu, jer smo u ono vreme svo trojica snimali solo i saradjivali medjusobno. Prvo je sve to bilo sa ciljem da snimamo pesme za neko nashe drushtvo, ali je sve to vremenom preraslo u neshto vishe. Pa bilo je rechi da nam se grupa zove elita, pa onda ekipa, pa je na kraju ispalo elitna ekipa, bez ikakvog znachenja. Mozhda zvuchi malo oshtro jer vecini bodemo ochi sa imenom, ali je sad kasno, a i glupo da ga menjamo...

3.O cemu obicno govore vase pesme?

Nastojimo da svaka nasha pesma ima neki sadrzhaj tj. neku temu i celinu, za razliku od ogromnog procenta ljudi sa domace demo scene kojima je cilj da u jednoj pesmi stvore shto veci broj multija i panchlajnova, da se gadjaju sa nekim MC tehnikama, pa im je na kraju celokupno gledano svaka pesma na isti fazon i ima istu sushtinu. Imamo dosta pesama i trudimo se da ne liche jedna na drugu, mada smo u zadnje vreme snimili par klubskih pesama, a one sve podsecaju jedna na drugu, sve je ista tematika, pricha o troshenju para sa ekipom na ribe i alkohol i sva logika se vrti oko toga. E sad postoje razni ljudi, nekom se svidja jedno, nekome drugo, pa ne mozhemo bash svima da udovoljimo koliko se god trudili, mada najvishe tezhimo da se nashe pesme svide prvo onima za koje je hip hop samo recitovanje, e tek ako nam neko takav kazhe da je dobro, onda je to stvarno dobro, jer takav chovek ne broji multije i panchlajnove da bi na kraju prokomentarisao da su nam pesme sranje...

4.Da li imate neke muzicke uzore? I koji su?

Fokusirani smo na strani hip hop i to je uglavnom fazon koji rade ljudi koji uspevaju u tome. Ne zhelimo da kopiramo nichiji fazon, vec da imamo neshto svoje. Komentari i kritike koje najvishe cenimo i poshtujemo su oni komentari i kritike koje dobijamo od ljudi koji su opredeljeni za skroz drugi muzichki pravac i od ljudi koje hip hop kao vrsta muzike ne tangira, pa se prema tome i trudimo da korigujemo sve shto shvatimo da bi trebalo da promenimo kod sebe. Citiracu samo jedan savet koji smo na pochetku dobili od mnogo iskusnijih: ā€žNe gazite tudje korake, jer iza sebe necete da ostavite tragoveā€œ, pa se toga najvishe i pridrzhavamo...

5.Koji su vam planovi za buducnost?

Pa u nekoj bliskoj buducnosti imamo u planu josh jedan spot, za jednu malo zhivlju pesmu, u koji cemo da ulozhimo mnogo vishe truda i vremena dok ne ispadne bash onako kako smo sve to zamislili, razmishljamo o albumu, uvek imamo odabranih 15tak pesama koje bi smo mogli da izdvojimo za tako neshto, ali chesto snimamo nove pesme tako da sve to ide u krug i menja nam ceo koncept shto se tiche tih odabranih pesama...

6.Da li imate u planu neke nastupe, gostovanja po emisijama...i tako te stvari?

Iza sebe imamo izmedju 10-15 nastupa, od kojih su pola bili u nashem gradu i pred istim grupama ljudi koji prate nash rad i stoje uz nas, gostovali smo par puta na radiju ā€žvrnjachka banjaā€œ, jednom na radiju ā€žb92ā€œ u najpopularnijoj hip hop radio emisiji u srbiji ā€žword upā€œ kod prve dame srpskog hip hop Aunt Sandre, bili smo jedna od tema tv emisije ā€žshowtimeā€œ na muzichkom ā€žmtsā€œ kanalu kod Andreja, choveka koji je snimao intervjue sa najpoznatijim reperima na svetu , emisije koja promovishe samo afirmisane izvodjache. Ne bi smo odbili nijedno gostovanje u bilo kojoj emisiji, a najinteresantnije je shto do sada nikad nismo gostovali ni na jednoj radio ili tv emisiji u svom gradu koji ima dva tv kanala i tri radio stanice...

7.Pre nekoliko dana prikazan je vas novi spot, sta mislite kako ce se slusaocima hiphop-a svideti?

Prvo da se zahvalimo svim ljudima koji su nam na bilo koji nachin pomogli oko snimanja spota, prvenstveno Viktoru Leposavicu i Marku Milicu, koji su bili sa nama iza i pored kamere od prvog do poslednjeg kadra! Spot je odradjen na brzinu, odradili smo ga sami bez ichije pomoci i to sa ciljem da shto vishe ljudi chuje da tamo negde na juznoj obali Zapadne Morave postoji jedan mali tamni grad Trstenik i da ljudi u njemu chuju i vide se mi ozbiljno bavimo ovom vrstom muzike i ako mnogima sve to zvuchalo kao recitovanje...

8.Uskoro izlazi i album Elitne Ekipe...pa recite nam i nesto o albumu?

Uh, bash uskoro ne verujemo da ce da bude, uskoro mozhemo jedino da saberemo materijal koji imamo i da ponudimo u par izdavachkih kuca, konsultujemo se sa ljudima koji vec imaju izdato po album-dva, chujemo njihove savete, pa tek onda da reshimo shta bi smo i kako mogli...

9.Sa kim sve saradjujete na albumu, a i uopste?

Dosta afirmisanih izvodjacha, ljudi koji su vec godinama duboko u svetu hip hopa i dugo na domacoj sceni i koji su chuli za nas, uglavnom hvale nash rad, svidjaju im se nashe pesme, komentari su bukvalno svi pozitivni, a ne znamo se ni sa kim od njih lichno, dok nas npr. ljudi sa foruma pljuju, prichaju svashta. E mi ne zhelimo da se vracamo u nazad da bi smo se nekome svideli, a ne mozhemo bash svakome ni da udovoljimo, ali da ne skrecemo sa teme, do sad su ljudi sa kojima smo saradjivali uglavnom bile demo grupe i demo izvodjachi koji su i dalje u svetu hip hopa anonimni. U zadnje vreme najvishe saradjujemo sa hard metal grupom ā€žsimargalā€œ, koja iza sebe ima 3 albuma, sad spremaju chetvrti na kome bi trebalo da bude i par pesama koje su kombinacija najtvrdjeg metala i hip hopa, neshto skroz novo i album ce biti izdat u izdavachkoj kuci ā€žsimargalā€œ koja se nalazi u Bechu...

10. I za sam kraj...Sta biste radili da niste poceli da se bavite hip-hopom?

Pa hip hop definitivno nije posao od kog zhivimo, i od kog bi smo mogli, bar josh uvek ne na nashim prostorima jer medju ljudima koji vole ovu vrstu muzike nema medjusobnog respekta. Light se josh uvek shkoluje, dok nas dvojica imamo porodichni posao, radimo po ceo dan i od toga zhivimo, a sve ovo je samo neka vrsta hobija, neki nash nachin izrazhavanja i pokushaj da neko svoje mishljenje pretvorimo u pesmu i da se to nama i ekipi svidi, na kraju krajeva repovacemo samo za nashe drushtvo ako se sve ovo ne pretvori u neshto vishe od onoga shto trenutno jeste... pozdrav nashim ljudima, oni znaju ko su...


by LiL-eYe....

Preuzeto sa http://elitnaekipa.forumotion.com
_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
katrin
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 04 Okt 2007
Poruke: 347
Lokacija: ts-bg

PorukaPoslao: Čet Okt 11, 2007 9:24 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Jel mogu ja negde da preuzmem taj spot, posto su vam ovi linkovi istekli, izbrisani ili sta god vec. Volela bih da ga pogledam/imam pa ako neko hoce da mi prosledi isti neka me obavesti.

Inace jel zna neko da li rade nesto Rogi, Nikola i Ivan. Stalno slusam neke price a ne vidim ni jedno konkretno delo pa eto.?????
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
casper
Duh Zastitnik
Duh Zastitnik


Pridružio: 05 Jan 2007
Poruke: 4412

PorukaPoslao: Čet Okt 11, 2007 9:29 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Idi na njihov forum i tamo ƦeÅ” sve Å”to ti je potrebno da nadjeÅ”! Forum
_________________
http://mineagle.deviantart.com
oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇɥsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridružio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Okt 11, 2007 4:18 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

katrin ::
Inace jel zna neko da li rade nesto Rogi, Nikola i Ivan. Stalno slusam neke price a ne vidim ni jedno konkretno delo pa eto.?????


I ja isto, veruj mi. A nisam ih nesto vidjao.

Sto se tice EE, Casper ti lepo rece - sve imas na njihovom forumu.
_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
katrin
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 04 Okt 2007
Poruke: 347
Lokacija: ts-bg

PorukaPoslao: Pet Okt 12, 2007 9:35 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ma da mislila sam da EE nesto znaju o njima. Da li imaju neki sajtic ili bilo sta gde mogu da budem konkretno vidim sta oni rade. Posto my friend Rogi se nikad ne seti da mi dopremi materijal. Neozbiljno.

Videla sam spot, nice. Vuce mene sve to jer nisam tamo pa se lozim na takve textove. Ali nigde nisam uspela da ga skinem pa ako neko moze nek mi prosledi.

Hvala
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
light elita
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 30 Nov 2006
Poruke: 120
Lokacija: Trstenik - Central Srbija

PorukaPoslao: Pet Okt 12, 2007 10:23 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

evo spot-a

http://www.youtube.com/watch?v=4gqTNMDN_Lg

imash sve na myspace-u

www.myspace.com/elitnaekipa

...msn kontakt :
lightmc_90@yahoo.com
_________________
ELITNA EKIPA MYSPACE
www.myspace.com/elitnaekipa

Elitna Ekipa(Paket Pesama) 140 Mb. http://www.sendspace.com/file/tryp5s
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
gundjalo
TS pro
TS pro


Pridružio: 16 Sep 2007
Poruke: 11

PorukaPoslao: Pet Okt 12, 2007 10:42 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ne slusam i ne pratim taj fazon,ali ovi klinci su simpaticni-svaka cast! Rolling Eyes
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
light elita
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 30 Nov 2006
Poruke: 120
Lokacija: Trstenik - Central Srbija

PorukaPoslao: Pet Okt 12, 2007 12:21 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

gundjalo ::
Ne slusam i ne pratim taj fazon,ali ovi klinci su simpaticni-svaka cast! Rolling Eyes


hvala
_________________
ELITNA EKIPA MYSPACE
www.myspace.com/elitnaekipa

Elitna Ekipa(Paket Pesama) 140 Mb. http://www.sendspace.com/file/tryp5s
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
katrin
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 04 Okt 2007
Poruke: 347
Lokacija: ts-bg

PorukaPoslao: Pet Okt 12, 2007 12:34 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

E ljudi sve je to lepo ja i dalje ne mogu da downloadujem spot jer ga je neko izbrisao a taj vas sajt www.elitnaekipa.co.sr vam ne radi.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
light elita
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 30 Nov 2006
Poruke: 120
Lokacija: Trstenik - Central Srbija

PorukaPoslao: Pet Okt 12, 2007 6:21 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

katrin ::
E ljudi sve je to lepo ja i dalje ne mogu da downloadujem spot jer ga je neko izbrisao a taj vas sajt www.elitnaekipa.co.sr vam ne radi.


pa postoji fazon da ga skines sa youtube-a...a ja ga ne znam..znam da postoji sajt za to...unesh url i skines

ja mogu da okacim spot sutra..ako ti nije frka...Wink
_________________
ELITNA EKIPA MYSPACE
www.myspace.com/elitnaekipa

Elitna Ekipa(Paket Pesama) 140 Mb. http://www.sendspace.com/file/tryp5s
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
katrin
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 04 Okt 2007
Poruke: 347
Lokacija: ts-bg

PorukaPoslao: Sub Okt 13, 2007 11:03 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Bila bih ti zahvalna Very Happy
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
katrin
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 04 Okt 2007
Poruke: 347
Lokacija: ts-bg

PorukaPoslao: Uto Okt 16, 2007 2:54 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

I da Centar Srbije Stil je izbacio svoj profila na my space proverite.... ja nisam odusevljena
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Muzika i Filmovi Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Sledeci
Strana 4 od 13

 
Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group