Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Èesto Postavljana PitanjaFAQ - Èesto Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista èlanovaLista èlanova   Korisnièke grupeKorisnièke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Dom zdravlja-Trstenik
Idi na stranu Prethodni  1, 2
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Lokalna Uprava
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeæu temu  
Autor Poruka
Dejan_Ig
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 23 Feb 2007
Poruke: 1022
Lokacija: Boka

PorukaPoslao: Sre Mar 24, 2010 6:52 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pa sto ja??Smile) text je iz algemajne zajtunga ,slucaj iz Slovenije , Atlas i Dzoj su mastifi... o lekarki(lekaru) pacijenti imali samo reci hvale... Analogija vise govori o percepciji tvojoj! u Trsteniku nema ni sex shopova
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Komandant Mrak
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 10 Feb 2010
Poruke: 140

PorukaPoslao: Sre Mar 24, 2010 9:38 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Zato, majmunèino, jer si ovakav tekst postavio kao paralelu dobrom lekaru i deèku o kome mi ovde pišemo.
Što se tièe sex šopova, njih ima svuda, pa i u Trsteniku. Te su igraèke svima dostupne online i može ih se poruèiti u svakom trenutku, neko iz zezanja, neko iz hobija, svakome po želji.

Tebi bih, s obzirom na oèigledno izražene sklonosti, preporuèio sledeæi proizvod:

http://sexshopkupidon.com/products/Anal-Bead-Kit.html
_________________
Komandant Mrak je zaštitnik Trstenièana od svih zlih sila. Njegovi prijatelji su Betmen, Mandrak i Fantom. Uzima od bogatih da bi dao siromašnima.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Dejan_Ig
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 23 Feb 2007
Poruke: 1022
Lokacija: Boka

PorukaPoslao: Sre Mar 24, 2010 10:37 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ja to necu da otvaram , devetomartovski junace .Taj doktor ,Vi kazete da ce da se seli iz Trstenika- ja ga ne poznajem!Meta mi je bio Pop, ako uopste citate tudje komentare!?
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Komandant Mrak
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 10 Feb 2010
Poruke: 140

PorukaPoslao: Sre Mar 24, 2010 11:23 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ma otvori, neæe ništa da te boli. A i naslov je transparentan.

Dobro èitam komentare i iz njih se ne nasluæuje da si mislio na Popa.

Pop je bio fin , vaspitan mladic.Duhovit, vedar, radan , a kazu odlican strucnjak. Prosto ne verujem da bi takav smestao nekom mladjem kolegi?!

Plus vise za Popa ! Sta treba ? Da zaposljava Krkobabice i drugove??

Zasto taj momak nije vec u SPO?? Popovicu??


Ako je to neko zakljuèio, svaka mu èast.

Inaèe, i za Popa mislim da je jako dobar lekar, a izbor politièke pripadnosti za to nije bitan. Ionako su svi isti. Popove seksualne sklonosti su za svaku pohvalu - iskljuèivo žene i ne bira mnogo.
_________________
Komandant Mrak je zaštitnik Trstenièana od svih zlih sila. Njegovi prijatelji su Betmen, Mandrak i Fantom. Uzima od bogatih da bi dao siromašnima.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Dejan_Ig
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 23 Feb 2007
Poruke: 1022
Lokacija: Boka

PorukaPoslao: Sre Mar 24, 2010 11:44 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Opet si poceo da nam tumacis seksualne afinitete trstenickih javnih licnosti:) Da li je tvoj sledeci nik na temi parkiranje drFreud?
Pre nego pocnes sa kvalifikacijama i diskvalifikacijama imam pravo pitanje za tebe . Odakle ti znas za ovaj sajt, posebno za konkretan proizvod? Zasto te je ovo oko pasa toliko uzbudilo??Smile)
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Komandant Mrak
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 10 Feb 2010
Poruke: 140

PorukaPoslao: Sre Mar 24, 2010 11:59 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Zašto me je uzbudilo, objasnio sam ti dva posta iznad. Pošto ne èitaš, da ponovim: praviš insinuacije i neosnovano kvalifikuješ ljude sa dokazanim moralnim vrednostima.
Što se preporuèenog sajta tièe, mnogi takvi se reklamiraju kroz banere, pa zašto ne posetiti i videti šta se nudi. Ima interesantnih stvari za ljude koji uživaju u seksu.
A dotièni proizvod sam ti preporuèio jer sam zakljuèio da svojim sitnim provokacijama i _ _ navodiš forumaše da ti kažu:"Jebi se u bulju!" Èisto da ti pomognem.

p.s. Ajd odgovori, pošto vidim da uvek moraš da daš završnu reè, pa da završimo sa ovim. Ovo nije za ovu temu, a i ne želim da neko otvori Komandant Mrak vs Dejan_Ig.
_________________
Komandant Mrak je zaštitnik Trstenièana od svih zlih sila. Njegovi prijatelji su Betmen, Mandrak i Fantom. Uzima od bogatih da bi dao siromašnima.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Dejan_Ig
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 23 Feb 2007
Poruke: 1022
Lokacija: Boka

PorukaPoslao: Èet Mar 25, 2010 12:10 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Necu ! Necu da ti odgovorim , necu da se igramo buljama. Moje mora da bude zadnje na temama fudbal , pivo, sta zene zele....!
Nastavljamo sa parkiranjem i problemima u zdravstvu , skolstvu ( ne samo problemima!)
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
perra
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 03 Mar 2008
Poruke: 153

PorukaPoslao: Èet Mar 25, 2010 12:55 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Malo me razocarava sto se sve gleda kroz stranke, ko je u kojoj, zar to ima neke veze sa zdravstvom? Bre, meni je interes da kad mi nesto fali, da odem kod lekara koji ce da zna sta mi fali, prepise mi pravi lek, a ne da me zanima u kojoj je stranci... Sta? Kao ce ovaj iz SPO-a bolje da me pregleda nego onaj iz SNS-a? Ajde bre, dokle vise to ko je ciji!?
_________________
..na ove ulice, davno je pao mrak,
ovo je Trstenik, vama poznat kao tamni grad,
Odavde bas svi, beze daleko,
pa ko zadnji ode, slobodno nek' ugasi svetlo...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Lokalna Uprava Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2
Strana 2 od 2

 
Skoèi na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group