Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Èesto Postavljana PitanjaFAQ - Èesto Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista èlanovaLista èlanova   Korisnièke grupeKorisnièke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

pitajte direktora OS Miodrag Cajetinac Cajka
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeci
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Lokalna Uprava
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeæu temu  
Autor Poruka
Komandant Mrak
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 10 Feb 2010
Poruke: 140

PorukaPoslao: Pon Mar 01, 2010 3:09 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Jerinenstadt ::
Komandant Mrak ::

sa željom da barem još 50 godina uspešno radi i obrazuje mlade ljude pod ovim imenom.


Nisam ti ja zlatna ribica Laughing Bojim se da ti se zelja nece ostvariti(zelja pod tim imenom Wink )

Sta ti mislis da cu ja da skupljam potpise po kisi i snegu na ulici kao Neprednjaci Cool ? Hiljadu potpisa ce se sakupiti vojska u svojim izbornim jedinicama Wink


Džaba ti, svi ostali æe potpisati da škola zadrži ime, pa raèunaj.
_________________
Komandant Mrak je zaštitnik Trstenièana od svih zlih sila. Njegovi prijatelji su Betmen, Mandrak i Fantom. Uzima od bogatih da bi dao siromašnima.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
perra
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 03 Mar 2008
Poruke: 153

PorukaPoslao: Pon Mar 01, 2010 3:21 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Sto se mene tice, ja sam uz Mraka i na ovoj i na onoj i na svakoj iducoj temi! Exclamation
_________________
..na ove ulice, davno je pao mrak,
ovo je Trstenik, vama poznat kao tamni grad,
Odavde bas svi, beze daleko,
pa ko zadnji ode, slobodno nek' ugasi svetlo...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Dejan_Ig
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 23 Feb 2007
Poruke: 1022
Lokacija: Boka

PorukaPoslao: Pon Mar 01, 2010 4:23 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

perra ::
Sto se mene tice, ja sam uz Mraka i na ovoj i na onoj i na svakoj iducoj temi! Exclamation


Sto se ove teme tice ok , a za druge teme i strancice tu mi je mail box za konkretne ponude ! *u evrovima
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Komandant Mrak
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 10 Feb 2010
Poruke: 140

PorukaPoslao: Pon Mar 01, 2010 7:12 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Hvala Perro. Ima još mnogo krivih Drina za ispravljanje ovde kod nas.
_________________
Komandant Mrak je zaštitnik Trstenièana od svih zlih sila. Njegovi prijatelji su Betmen, Mandrak i Fantom. Uzima od bogatih da bi dao siromašnima.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Kleopatra
TS novinar
TS novinar


Pridružio: 19 Feb 2010
Poruke: 77

PorukaPoslao: Pon Mar 01, 2010 10:52 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Dejan_Ig ::
Komandant Mrak ::
Rekao bih da se tu direktor dobro tali, ali ne smem. Opet æe me neki prozvati da traèarim i da želim da se dokopam funkcije direktora.


Gospodine Mrak, znaci li to da ste Vi trenutno nerasporedjeni rukovodeci kadar?Primate li plac'u ''inokosnog organa'' , razresenog u politickim kombinacijama?Ipak,imam utisak da Vam se vec smesi neka nova direktorska ili savetnicka funkcija jer se mnooogo istupila ostrina i ublazile reci kojima postavljate pitanja . Nema vise ''samaranja'' levo -desno surnjaji , biznismena lokalnih i sefa NVO Jeriningrad.Zadnje poruke , analiza spratnog parkinga dovode nas u sumnju da ste vec imali briefing i sa samim Gdinom Djakovicem
Mislim da je i gospodj(ic)a Kleopatra , u tajnoj za nas, korespodenciji sa Vama pokazala visi nivo pragmaticnosti. Ni u njenim porukama nema vise one resenosti da se ''silnicima'' poput Vas stane u gard.
Sa zeljom da sva nerazumevanja , makar oDJe, ishoduju hepiendom kao u Vasem slucaju , dodao bih da se deca fotografisu jednom godisnje i u cenu mora biti valorizovana ekskluzivnost tog dogadjaja. Papriku , paradajz , kupus jedemo cele godine , kad ne jedemo pristupamo procesima kiSHJeljenja , pretvaranja u ajvar , ljutenicu i kecap i niko ne nalazi za shodno da ukaze na visoke cene poljoprivrednih proizvoda.
Da ... na temi smo najbolja skola u regionu, i ja cu samo da podsetim da je za koji dan.... 50 GOD Cajkine skole
Ko kaze da nema Kleopatre? Dejane,samo sam se bavila viktimologijom(MRAK MI JE DAO INSPIRACIJU),imate u 'problemima i predlozima' temu,dodajte nesto,da osvezimo malo forum.A i MRAK je javno izjavio da ne zeli da odgovara na moje momentare pa rekoh da se ne oseti kao ZRTVA,jer kako rece ovi MARKOVI se odmah ostrve na njega. A i Hannibal je malo editovao.Ja sam 'zadivljena' prezentacijom montaz.parkinga,tacno je tqebalo pustiti coveka da 'studiozno' pristupi temi. Sumnjam u postojanje briefing-a, i previse je MRAK averzan prema MARKU,ovo je vise ono'ZNATE LJUDI JA SLUCAJNO ZNAM JEDNU FIRMU...PA NE BI BILO LOSE..' - zeli covek da ga svi,svuda,i u svemu cuju. Tajna korespodencija- MRAK se gnusa ovakvih(PAZITE SAD STE I VI U ISTOM KOSU ZBOG 'DILA SA FOTOGRAFIMA'),a i zar vam ne bi zvucao malo racionalnije ,da je ima.p.s sve u svemu bitno,i napredak je da nema vise onog samaranja,zvucalo je krajnje degutantno
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
perra
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 03 Mar 2008
Poruke: 153

PorukaPoslao: Uto Mar 02, 2010 12:36 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Dobro aj, u svakoj temi odoste u offtopic...
_________________
..na ove ulice, davno je pao mrak,
ovo je Trstenik, vama poznat kao tamni grad,
Odavde bas svi, beze daleko,
pa ko zadnji ode, slobodno nek' ugasi svetlo...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Uto Mar 02, 2010 8:01 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Komandant Mrak ::

Džaba ti, svi ostali æe potpisati da škola zadrži ime, pa raèunaj.


Koji "svi mi"? Nemas ni sopstveni identitet na forumu a govoris u ime nekih tamo, nekih sila koje dolaze, odlaze, prolaze Wink
Vidis da uopste ne pominjem npr. Zivadinovu skolu. Znas zasto? Nakon novih ulica koje ce biti postavljene u Grabovcu, Cajkina skola ce biti poslednji naziv preostao iz nekih minulih vremena. Dekontaminacija je zavrsena nakon toga.
Grabovac treba da pamti svoja dva srednjovekovna manastira, svoj srednjovekovni grad i da obnovi crkvu u njemu, knjeginju Milicu i despoticu Jelenu Mrnjavcevic, Svetog Nikolaja Velimirovica i slicne licnosti vezane za ovaj srpski kraj. Tu sam samo da pomognem Wink

http://www.youtube.com/watch?v=iCRsLXX3flg Laughing
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
miloche
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 07 Apr 2007
Poruke: 963
Lokacija: trstenik

PorukaPoslao: Uto Mar 02, 2010 9:45 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

živadin, radoje, miodrag ... jeste li sigurni da su bili partizani? meni njihova imena deluju kao da su s'onu stranu.

zna li neko kako se zvala stara škola (komiteja), pa nisu komunisti izmislili obrazovanje? školstvo u Trsteniku je starije od 50 godina. Oni što su pre rata išli u školu imali su isti problem kao i mi što smo išli u Èajkinu?
_________________
http://www.jeriningrad.org.rs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Komandant Mrak
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 10 Feb 2010
Poruke: 140

PorukaPoslao: Uto Mar 02, 2010 11:59 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Jerinenstadt ::
Komandant Mrak ::

Džaba ti, svi ostali æe potpisati da škola zadrži ime, pa raèunaj.


Koji "svi mi"? Nemas ni sopstveni identitet na forumu a govoris u ime nekih tamo, nekih sila koje dolaze, odlaze, prolaze Wink
Vidis da uopste ne pominjem npr. Zivadinovu skolu. Znas zasto? Nakon novih ulica koje ce biti postavljene u Grabovcu, Cajkina skola ce biti poslednji naziv preostao iz nekih minulih vremena. Dekontaminacija je zavrsena nakon toga.
Grabovac treba da pamti svoja dva srednjovekovna manastira, svoj srednjovekovni grad i da obnovi crkvu u njemu, knjeginju Milicu i despoticu Jelenu Mrnjavcevic, Svetog Nikolaja Velimirovica i slicne licnosti vezane za ovaj srpski kraj. Tu sam samo da pomognem Wink

http://www.youtube.com/watch?v=iCRsLXX3flg Laughing


A kako æe se zvati glavna ulica u Grabovcu. Ili æe to biti bulevar. Pa kad veæ pominješ kapiju Šumadije (a to su isto i Lozna, Bogdanje, V.Drenova, Medveða...) što ne pokreneš inicijativu o otcepljenju i pravljenju opštine Grabovac. Tada možete da napravite sopstvenu osnovnu školu i da joj date ime, npr. OŠ"Silna Jerina".
I èije interese ti zastupaš, koji je tvoj identitet. Za mene si Jerinenstadt i ništa više. Ne želim da znam ko si i kakav si, cenim te samo prema onome što ovde napišeš i to je to.
_________________
Komandant Mrak je zaštitnik Trstenièana od svih zlih sila. Njegovi prijatelji su Betmen, Mandrak i Fantom. Uzima od bogatih da bi dao siromašnima.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Uto Mar 02, 2010 2:05 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Komandant Mrak ::


A kako æe se zvati glavna ulica u Grabovcu. Ili æe to biti bulevar. Pa kad veæ pominješ kapiju Šumadije (a to su isto i Lozna, Bogdanje, V.Drenova, Medveða...) što ne pokreneš inicijativu o otcepljenju i pravljenju opštine Grabovac. Tada možete da napravite sopstvenu osnovnu školu i da joj date ime, npr. OŠ"Silna Jerina".
I èije interese ti zastupaš, koji je tvoj identitet. Za mene si Jerinenstadt i ništa više. Ne želim da znam ko si i kakav si, cenim te samo prema onome što ovde napišeš i to je to.


Nikolaja Velimirovica(Lozna-Bogdanje) i Ljubostinjska(Stari most-manastir Ljubostinja). Evo ja cu plasticno da ti objasnim situaciju "kapije Sumadije" o kojoj govorim. Veoma vazna saobracajnica tog vremena je bio danasnji put ka Popini koji je isao do grada Koznika(Aleksandrovac). On je "prelazio" Moravu ispod samog Jerininog grada i isao ka Ljubostinji i dalje u Levac. Danas taj put prakticno i ne postoji, tj. lokalnog je karaktera. Isto tako je postojao i danasnji put "niz Moravu" tako da je ta raskrsnica puteva morala biti veoma vazna u tom periodu srpske drzave. Lozna i ta mesta koja si napisao nisu postojala u to vreme ili nikako nisu imala statuse gradova. OS se moze nazvati i po tebi sto se mene tice, cenim da imas vise zasluga za grad kroz to zaposljavanje radnika nego partizanski desetar....Nije problem u njemu nego u citavom laznom komunistickom idolopoklonstvu koje cemo lagano cistiti Wink
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Komandant Mrak
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 10 Feb 2010
Poruke: 140

PorukaPoslao: Uto Mar 02, 2010 2:53 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Jerinenstadt ::


Nikolaja Velimirovica(Lozna-Bogdanje) i Ljubostinjska(Stari most-manastir Ljubostinja). Evo ja cu plasticno da ti objasnim situaciju "kapije Sumadije" o kojoj govorim. Veoma vazna saobracajnica tog vremena je bio danasnji put ka Popini koji je isao do grada Koznika(Aleksandrovac). On je "prelazio" Moravu ispod samog Jerininog grada i isao ka Ljubostinji i dalje u Levac. Danas taj put prakticno i ne postoji, tj. lokalnog je karaktera. Isto tako je postojao i danasnji put "niz Moravu" tako da je ta raskrsnica puteva morala biti veoma vazna u tom periodu srpske drzave. Lozna i ta mesta koja si napisao nisu postojala u to vreme ili nikako nisu imala statuse gradova. OS se moze nazvati i po tebi sto se mene tice, cenim da imas vise zasluga za grad kroz to zaposljavanje radnika nego partizanski desetar....Nije problem u njemu nego u citavom laznom komunistickom idolopoklonstvu koje cemo lagano cistiti Wink


Imena su OK, jedino što æe vam se ulicw isprepletati od Topoljaka do raskrsnice kod trikotaže. Sve jedno, oni sa leve strane mogu biti u Ljubostinjskoj a ovi sa desne u Nikolaja Velimiroviæa.
Što se tièe idolopoklonstva, ja sam protiv svakog oblika. Pošto vidim da si rojalistièki nastrojen, razmisli koliko su štete Karaðorðeviæi naneli srpskom narodu (i dan danas ispaštamo zbog toga, mogao bih o tome da napišem gomilu) i da li su oni neko ko treba da bude ideal srpskog naroda.
Ako nisi do sad posetio Koznik, a trebalo bi da jesi, s obzirom na tvoje ciljeve, predlažem ti da to uèiniš što pre. Preporuèujem, priroda je super a ima i par dobrih ribnjaka gde se lepo može zasesti. Šta više, sa ekipom iz tvog udruženja možeš da napraviš dobar izlet, a što da ne i da organizuješ za graðanstvo, kao marketinšku akciju.
_________________
Komandant Mrak je zaštitnik Trstenièana od svih zlih sila. Njegovi prijatelji su Betmen, Mandrak i Fantom. Uzima od bogatih da bi dao siromašnima.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Uto Mar 02, 2010 3:02 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ulice se ne preplicu. Napisao sam to da bi se lakse orijentisao. Inace, planove ulica je odradio opstinski Urbanizam, na nama je da damo imena u saradnji sa MZ Grabovac. Nisam rojalista ali imam odredjeno postovanje prema srpskoj kraljevskoj porodici. Slazem se da su imali previse gresaka u istoriji...
Prolazio sam u njegovoj blizini ali konkretno na samom gradu nisam(za bruku Embarassed ). Bice prilike. Ove godine idem sigurno.
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Komandant Mrak
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 10 Feb 2010
Poruke: 140

PorukaPoslao: Uto Mar 02, 2010 3:18 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Jerinenstadt ::
Ulice se ne preplicu. Napisao sam to da bi se lakse orijentisao. Inace, planove ulica je odradio opstinski Urbanizam, na nama je da damo imena u saradnji sa MZ Grabovac. Nisam rojalista ali imam odredjeno postovanje prema srpskoj kraljevskoj porodici. Slazem se da su imali previse gresaka u istoriji...
Prolazio sam u njegovoj blizini ali konkretno na samom gradu nisam(za bruku Embarassed ). Bice prilike. Ove godine idem sigurno.


Imam mali predlog, da budete meðu prvima (a možda i prvi, nisam do sad èuo) sa ulicom patrijarha Pavla.
_________________
Komandant Mrak je zaštitnik Trstenièana od svih zlih sila. Njegovi prijatelji su Betmen, Mandrak i Fantom. Uzima od bogatih da bi dao siromašnima.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Dejan_Ig
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 23 Feb 2007
Poruke: 1022
Lokacija: Boka

PorukaPoslao: Uto Mar 02, 2010 5:22 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Kako se zove direktor OS Miodrag Cajetinac Cajka? Da li je isti upoznat da ovde ipak ima i neko pitanje za njega? Kakav je program proslave velikog jubileja skole , ima li specijalnih gostiju iz bratskih skola , opstina ... Ima li prigodnih suvenira povodom jubileja itd itd?
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
shane91
Pripovedac
Pripovedac


Pridružio: 13 Avg 2007
Poruke: 2639
Lokacija: Gdje svoga nema i gdje brata nije

PorukaPoslao: Uto Mar 02, 2010 6:31 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Slabo offtopikujete... Laughing
_________________
"Sreæno ti muško, Aæime! Žensko je dobro samo ako je stoka."

Koreni
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Lokalna Uprava Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeci
Strana 3 od 5

 
Skoèi na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group