Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Koje osobine treba da poseduje jedna javna liĆØnost ?

 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Lokalna Uprava
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeęu temu  
Autor Poruka
malena
TS pro
TS pro


Pridružio: 09 Feb 2010
Poruke: 8

PorukaPoslao: Uto Feb 09, 2010 10:36 pm    Naslov: Koje osobine treba da poseduje jedna javna liĆØnost ? Odgovoriti sa citatom

Da li joj treba iskustvo? Da li treba da zna jezike? Da li treba da poznaje pravopis svog jezika ? Da li mora da pripada nekoj stranci? Da li treba da ima fine manire? Da li treba da bude osoba poznata javnosti samo po politiŔkom angažovanju?

Pomozite mi, imam problem. Želim da objasnim sebi i svojoj deci, i po nekome iz okruženja, kako to izgleda dobar CV?

Hajmo da piÅ”emo 15 dana pa da sumiramo, podelimo strankama zakljuĆØke!
Smatram da se u odgovoru na ova pitanja nalazi suÅ”tina reÅ”enja pitanja narkomanije, mladih u gradu, reÅ”enja kanalizacije ( objasniƦu zaÅ”to), ne poseƦenosti biblioteke....
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Dejan_Ig
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 23 Feb 2007
Poruke: 1022
Lokacija: Boka

PorukaPoslao: Sre Feb 10, 2010 1:14 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Dobrodosla malena ! Pripala mi je cast da te prvi pozdravim i odgovorim .Vladika Amfilohije je do skora imao takvu prednost u SPC.

Nepostojanjem definicije ili opisa savremenog stanja licnosti poznato kao ''Javna licnost''onemogucava nam korisniju pomoc tebi i tvojoj deci u toj nedoumici.Do pojave Orvelovog knjizevnog dela smatralo se da javna licnost mora da bude pismena (bar).Fini maniri nisu prednost a politicka pripadnost je nevazna.Komunikacija koju cemo ovde ostvariti ce i nama liciti da lagano postajemo ''javne licnosti'' iako bih se ja ogradio od tog stanja zbog pominjanja '' nekih iz tvog okruzenja''Smile

Na zalost probleme koje si navela u zadnjem delu posta moramo vise pripisati ljudima sa margine , ljudima koji zele biti nevidljivi.
Dijagonalno gledan tvoj tekst je odlican pokusaj kvalifikovanja krivaca za razna zla koja nam prete.Ne sumnjajuci u tvoju dobru nameru ipak krivce za mnogo toga loseg u drustvu treba potraziti u reziji , u dodeljivanju uloga ''javnih licnosti'' i ''loosera koji ih oponasaju''Smile)

Osobine koje krase coveka koji ce postati (ili opstati) javna licnost trebaju biti pamet , iskustvo , kreativnost , preciznost, harizma , elokventnost i duhovitost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Sre Feb 17, 2010 1:36 pm    Naslov: Re: Koje osobine treba da poseduje jedna javna liĆØnost ? Odgovoriti sa citatom

malena ::

Pomozite mi, imam problem. Želim da objasnim sebi i svojoj deci


http://www.youtube.com/watch?v=C9-HmfonI2M

Ugledajte se na decu Exclamation
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
miloche
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 07 Apr 2007
Poruke: 963
Lokacija: trstenik

PorukaPoslao: Sre Feb 17, 2010 4:40 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

bravo za Aleksandru. Shocked Very Happy
_________________
http://www.jeriningrad.org.rs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridružio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Feb 17, 2010 8:36 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Koliko sam je puta slusao kako peva kad idemo negde na turnejicu... Belkica je cudo!!! Very Happy

Ali koje od osobina to ima jedno obicno dete, a koje je covek izgubio? I koje od tih su potrebne javnoj licnosti?
_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
miloche
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 07 Apr 2007
Poruke: 963
Lokacija: trstenik

PorukaPoslao: Čet Feb 18, 2010 10:44 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

''јавна личност'' треба да буде маска коју ''приватна личност'' навуче за потребе обмањивања осталих пасивних проловски' маса. И то је добро. Мене ''јавне личности'' не интересују приватно. За ''јавне личности'' важније је шта кажу него шта стварно мисле.
Ето као тигер вудс, све док је успевао да сакрије свој приватни живот изгледао је као идеалан мамац за широке тржишно-потрошачке масе.

препоручујем да се деци саветује да буду добри и поштени људи, без обизира на то како ће то споља да изгледа.
_________________
http://www.jeriningrad.org.rs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
ww
TS dopisnik
TS dopisnik


Pridružio: 04 Jan 2010
Poruke: 18
Lokacija: TRSTENIK

PorukaPoslao: Sre Mar 03, 2010 11:16 pm    Naslov: osobene osobine Odgovoriti sa citatom

treba da ima javne osobine ,da se zna ko je ,sta je ,ciji je,ciji moze da bude i ciji ce biti ,tako da narod zna za koga eventualono da glasa da ne promasimo pobednike izbora kao prosli put,ovo naravno vazi za politicare posto su oni vise nego javni. Ostali javni pisci pevaci ,veroucitelji i ostali suvise su skromni da bi se svrstali uz gore pomenute javne Licnosti
_________________
ASB71IBGD
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
perra
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 03 Mar 2008
Poruke: 153

PorukaPoslao: Čet Mar 04, 2010 12:09 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Covek pre svega treba da ima svoje JA, da drzi do sebe i da ga briga sta drugi komentarisu na to.. Da ne radi nesto da bi svojim drugarima dokazao da je faca, tacnije, da ako ga sutra dan drugar tera da uzme prvo cigaru, posle alkohol, dzoint, da ne radi to da bi se dokazao u drustvu, takvi drugari mu ne trebaju! To je ono sto svaki roditelj treba da objasni svome detetu!
_________________
..na ove ulice, davno je pao mrak,
ovo je Trstenik, vama poznat kao tamni grad,
Odavde bas svi, beze daleko,
pa ko zadnji ode, slobodno nek' ugasi svetlo...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Kleopatra
TS novinar
TS novinar


Pridružio: 19 Feb 2010
Poruke: 77

PorukaPoslao: Čet Mar 04, 2010 1:19 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Hanibaal ::
Koliko sam je puta slusao kako peva kad idemo negde na turnejicu... Belkica je cudo!!! Very Happy

Ali koje od osobina to ima jedno obicno dete, a koje je covek izgubio? I koje od tih su potrebne javnoj licnosti?
Odlicno pitanje odn.konstatacija Mr.H. Svako od nas,bio javna licnost ili ne,treba se potruditi da sacuva to dete u sebi(ono cisu dusu,ja,liseno predrasuda,stereotipa...) Kad sve maske padnu,kad ostanemo sami sa sobom,izvan lazi koju svi zivimo manje ili vise,sta nam ostaje da nas razveseli opusti sem tog deteta? p.s I KO KAZE DA ZELENE MACKE NE POSTOJE? Very Happy
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Lokalna Uprava Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group