Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - esto Postavljana PitanjaFAQ - esto Postavljana Pitanja   TraiTrai   Lista lanovaLista lanova   Korisnike grupeKorisnike grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

parkiranje
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Sledeci
 
Napii novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Problemi i Predlozi
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeu temu  
Autor Poruka
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridruio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Ned Mar 28, 2010 11:23 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

A sto se svadjate sami sa sobom, di su dokazi?! Prazne price nikud ne vode, da vidimo neke dokaze, i ja mogu da kazem da mi je vidovita Zorka rekla sto sta, ali ako ne mogu da dokazem dzaba mi sve to...
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku MSN Messenger
Komandant Mrak
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridruio: 10 Feb 2010
Poruke: 140

PorukaPoslao: Pon Mar 29, 2010 12:01 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pa daj, èoveèe, kaži nam, da ne nagaðamo više. Ti i onako o tome sve znaš. Ti kaži cifru a ja æu da prebrojim znakove.
_________________
Komandant Mrak je zaštitnik Trstenièana od svih zlih sila. Njegovi prijatelji su Betmen, Mandrak i Fantom. Uzima od bogatih da bi dao siromašnima.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridruio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Pon Mar 29, 2010 12:09 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Vi napadate, vi se gadjate nekim ciframa, bio bi red da vi i dokazete... Ja se potpuno slazem sa cinjenicom da svako ko je zloupotrebio sluzbeni polozaj, ko je ostetio budzet grada, ko je napravio bilo koji prekrsaj tog tipa da treba da mu se sudi, a vi izvolite pa dokazite, ja cu podrzati sve napore da se nabavljeni dokazi sacuvaju i iznesu na sudu...
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku MSN Messenger
Kleopatra
TS novinar
TS novinar


Pridruio: 19 Feb 2010
Poruke: 77

PorukaPoslao: Pon Mar 29, 2010 7:34 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

skiner_x ::
Vi napadate, vi se gadjate nekim ciframa, bio bi red da vi i dokazete... Ja se potpuno slazem sa cinjenicom da svako ko je zloupotrebio sluzbeni polozaj, ko je ostetio budzet grada, ko je napravio bilo koji prekrsaj tog tipa da treba da mu se sudi, a vi izvolite pa dokazite, ja cu podrzati sve napore da se nabavljeni dokazi sacuvaju i iznesu na sudu...
Slazem se sa tobom skiner u potpunosti,ali traziti od Mraka ,dokaze,argumente,cinjenice za bilo sta sto izjavi samo je gubitak vremena- lakse je pljuvati po svemu nego odgovorno tvrditi,ili se makar uzdrzati od iznosenja neproverenih tvrdnji...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku
Komandant Mrak
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridruio: 10 Feb 2010
Poruke: 140

PorukaPoslao: Pon Mar 29, 2010 7:41 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

skiner_x ::
Vi napadate, vi se gadjate nekim ciframa, bio bi red da vi i dokazete... Ja se potpuno slazem sa cinjenicom da svako ko je zloupotrebio sluzbeni polozaj, ko je ostetio budzet grada, ko je napravio bilo koji prekrsaj tog tipa da treba da mu se sudi, a vi izvolite pa dokazite, ja cu podrzati sve napore da se nabavljeni dokazi sacuvaju i iznesu na sudu...


Ajd što mi napadamo, mi smo nezadovoljni graðani koji žele da znaju gde se odliva njihov novac. Ali nije mi jasno u kom ste svojstvu vi koji odgovarate umesto onih kojima su pitanja namenjena.
I još nešto, danas sam dobio potvrdu od èoveka iz naše opštine. Opštini ostaje 20% od naplate parkinga. Mislite li da je to stvar za koju je vredna makar i jedna vaša reè odbrane uvoðenja naplate parkinga.
_________________
Komandant Mrak je zaštitnik Trstenièana od svih zlih sila. Njegovi prijatelji su Betmen, Mandrak i Fantom. Uzima od bogatih da bi dao siromašnima.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku
zvoncica
Amazonka
Amazonka


Pridruio: 18 Maj 2006
Poruke: 1393

PorukaPoslao: Uto Mar 30, 2010 5:51 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Komandant Mrak ::
skiner_x ::
Vi napadate, vi se gadjate nekim ciframa, bio bi red da vi i dokazete... Ja se potpuno slazem sa cinjenicom da svako ko je zloupotrebio sluzbeni polozaj, ko je ostetio budzet grada, ko je napravio bilo koji prekrsaj tog tipa da treba da mu se sudi, a vi izvolite pa dokazite, ja cu podrzati sve napore da se nabavljeni dokazi sacuvaju i iznesu na sudu...


Ajd što mi napadamo, mi smo nezadovoljni graðani koji žele da znaju gde se odliva njihov novac. Ali nije mi jasno u kom ste svojstvu vi koji odgovarate umesto onih kojima su pitanja namenjena.
I još nešto, danas sam dobio potvrdu od èoveka iz naše opštine. Opštini ostaje 20% od naplate parkinga. Mislite li da je to stvar za koju je vredna makar i jedna vaša reè odbrane uvoðenja naplate parkinga.


...i ostaju joj radnici servisa, koje ne plaæa firma za koju rade, veæ opština!!?
_________________
Alisa vise ne glasa ovde...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku
Komandant Mrak
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridruio: 10 Feb 2010
Poruke: 140

PorukaPoslao: Uto Mar 30, 2010 6:11 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ovaj parking servis je, definitivno, najveæa prevara u Trsteniku ikad.
_________________
Komandant Mrak je zaštitnik Trstenièana od svih zlih sila. Njegovi prijatelji su Betmen, Mandrak i Fantom. Uzima od bogatih da bi dao siromašnima.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku
perra
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridruio: 03 Mar 2008
Poruke: 153

PorukaPoslao: Uto Mar 30, 2010 7:05 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Komandant Mrak ::
Ovaj parking servis je, definitivno, najveæa prevara u Trsteniku ikad.


+ nesto najgluplje sto su mogli da smisle..
_________________
..na ove ulice, davno je pao mrak,
ovo je Trstenik, vama poznat kao tamni grad,
Odavde bas svi, beze daleko,
pa ko zadnji ode, slobodno nek' ugasi svetlo...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku
cuka
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridruio: 26 Mar 2006
Poruke: 980
Lokacija: Èabar-varoš

PorukaPoslao: Uto Mar 30, 2010 7:36 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Lepo je doæi u Trstenik i videti u centru grada onoliko slobodnih mesta za parkiranje Very Happy Ovo je trebalo da se uradi bar pre 10 godina,možda ne ovako kako je uraðeno ali i ovako je bolje nego što je bilo
_________________
kad ti se prijatelj vine visoko,ne prilazi mu dok te ne potraži
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku
Bond:)James Bond
TS dopisnik
TS dopisnik


Pridruio: 19 Jul 2009
Poruke: 17
Lokacija: vrnjaèka banja

PorukaPoslao: Uto Mar 30, 2010 9:54 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Hvala predsedniku Stevici Ð. koji nam je podario parking servis. Javno je to obeæao i to je jedino obeæanje koje je do sada ispunio. U isti vreme je èudno da se daroviti predsednik nije slikao u firmi koja je nastala na njegovu inicijativu.

Inaèe, ko je gledao zadnji prenos lokalne skupštine, mogao je da èuje da je parking servis opštinska firma ali da je servisira Direkcija. Tako da Zvonèica nije u pravu kada navodi da opštine ne plaæa svoje radnike. Uostalom u Parking servisu najviše radnika je zaposlila upravo DS.

Prema tome, sva pitanja i žalbe uputite predsedniku opštine, veæu i skupštini.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku
marijeta
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridruio: 16 Dec 2007
Poruke: 300

PorukaPoslao: Sre Mar 31, 2010 8:54 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

JAO CUKO STO VOLIM STO SI SE VRATIO NA FORUM!!!! kolo kolo kolo
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku
zvoncica
Amazonka
Amazonka


Pridruio: 18 Maj 2006
Poruke: 1393

PorukaPoslao: Sre Mar 31, 2010 12:13 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

zvoncica ::
Komandant Mrak ::
skiner_x ::
Vi napadate, vi se gadjate nekim ciframa, bio bi red da vi i dokazete... Ja se potpuno slazem sa cinjenicom da svako ko je zloupotrebio sluzbeni polozaj, ko je ostetio budzet grada, ko je napravio bilo koji prekrsaj tog tipa da treba da mu se sudi, a vi izvolite pa dokazite, ja cu podrzati sve napore da se nabavljeni dokazi sacuvaju i iznesu na sudu...


Ajd što mi napadamo, mi smo nezadovoljni graðani koji žele da znaju gde se odliva njihov novac. Ali nije mi jasno u kom ste svojstvu vi koji odgovarate umesto onih kojima su pitanja namenjena.
I još nešto, danas sam dobio potvrdu od èoveka iz naše opštine. Opštini ostaje 20% od naplate parkinga. Mislite li da je to stvar za koju je vredna makar i jedna vaša reè odbrane uvoðenja naplate parkinga.


...i ostaju joj radnici servisa, koje ne plaæa firma za koju rade, veæ opština!!?


Demantujem samu sebe...po najnovijim informacijama, ovog puta proverenim, Parking servis je 100% u vlasnistvu Opštine.
Prvog meseca je iz Budžeta placeno 40% za plate radnika , ali vec sledeceg ce u potpunosti sami zaradjivati za plate.
Znaèi, tek sad æe da krenu da bockaju po onim ekranèiæima... Wink
_________________
Alisa vise ne glasa ovde...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku
miloche
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridruio: 07 Apr 2007
Poruke: 963
Lokacija: trstenik

PorukaPoslao: Sre Mar 31, 2010 12:33 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

pošto vidim da svi prelaze na ovu ''našu'' stranu ja se kolebam i u meni raste interesovanje za mraènu, ligu izuzetnih džentlmena.

a koliko ide toj firmi u beograd? sigurno 300%
_________________
http://www.jeriningrad.org.rs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridruio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Mar 31, 2010 1:01 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

zvoncica ::
Znaèi, tek sad æe da krenu da bockaju po onim ekranèiæima... Wink


Mozda sam pglu, ali moram da pitam sta rade uopste one skalamerijice sto ih nose zutoprslukasi? Embarassed

Jos moram da primetim da je na nekim mestima sprejem precrtan broj na koji se salju poruke. Ne znam ko je uradio, ali cini mi se da nikom nije olaksao stvar... Confused
_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku Poalji email MSN Messenger
perra
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridruio: 03 Mar 2008
Poruke: 153

PorukaPoslao: Sre Mar 31, 2010 6:48 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

cuka ::
Lepo je doæi u Trstenik i videti u centru grada onoliko slobodnih mesta za parkiranje Very Happy Ovo je trebalo da se uradi bar pre 10 godina,možda ne ovako kako je uraðeno ali i ovako je bolje nego što je bilo


Pa u centru ima mesta, ali zato mi koji smo u sirem centru nemamo gde da ostavimo svoje aute od onih iz uzeg centra...

Juce prodjoh iza tehnicke, svi profesori natrpali aute u skolsko pozadi na onaj sporedni ulaz Very Happy
_________________
..na ove ulice, davno je pao mrak,
ovo je Trstenik, vama poznat kao tamni grad,
Odavde bas svi, beze daleko,
pa ko zadnji ode, slobodno nek' ugasi svetlo...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku
Prikai poruke iz poslednjih:   
Napii novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Problemi i Predlozi Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Sledeci
Strana 18 od 19

 
Skoi na:  
Ne moete pisati nove teme u ovom forumu
Ne moete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne moete menjati vae poruke u ovom forumu
Ne moete brisati vae poruke u ovom forumu
Ne moete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group