Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

parkiranje
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 17, 18, 19  Sledeci
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Problemi i Predlozi
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeęu temu  
Autor Poruka
Kleopatra
TS novinar
TS novinar


Pridružio: 19 Feb 2010
Poruke: 77

PorukaPoslao: Sre Feb 24, 2010 5:48 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

FOR MRAK:Zanimljivih tema,lepih,pametnih i
konstruktivnih predlog-
poruka,procitah. Ali cini mi
se,ukoliko se ne varam da je tema
-PITAJTE PREDSEDNIKA OPSTINE
najzanimljivija.Medjutim,u okviru
ove teme ne naidjoh niti na jedno
pitanje,sem sto procitah niz
konstatacija,pokrivenih,formom
pitanja,optuzujucih cak sta vise,a
pritom nedovoljno
argumentovanih.Problema
ima,pitanja je sasvim u redu
postavljati,ali uz odgovarajucu dozu
odgovornosti i racionalnosti.Ne
naidjoh ni na jedan predlog resenja
pomenutih problema.Kao
odgovorni gradjani mozda bi trebali
ovome PITAJTE trebali dodati
PITAJTE I KAO ODGOVORNI
GRADJANI PREDLOZITE RESENJE ILI
POMOZITE U RESAVANJU TEKUCIH
PROBLEMA ? Lako je pitati,jos lakse
konstatovati. Osim
neargumentovanih
konstatacija,koje mi kao prosecnom
psihologu,lice na emanaciju
frustracije,ne procitah ni jedno
pitanje,a jos manje konstruktivan
predlog.-MOJ PRVI POST
- ,a zasto ste se vi nasli u njemu ,samo vama je poznato,i krenuli sa komentarima,'pitam se' ALI KAO STO REKOH TRENUTAK ISTINE,PRIZNAJEM,SVE
STO STE REKLI JE TACNO-TACNO JE I
SVE STO NISTE ,ALI NAMERAVATE DA
KAZETE!!!-ako vam je po volji...PROSVETLILI STE ME,OSECAM SE KAO NOVA OSOBA... JEDINO ME I DALJE MUCI-ZASTO SE BRANITE KAD VAS NIKO NE NAPADA A,NAPADATE BEZ POVODA?
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridružio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Feb 24, 2010 11:33 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

miloche ::
uzgred kako li Ʀe da funkcioniÅ”e naplata. kamo table, kamo brojevi brojevi i informacije?
neka nam neko objasni!
imamo li 15min fore ko u drugim gradovima?


Ti, bre, doco, jos nije pocelo, a vec kukumavcis... Laughing Postavljene table, nego sta ce tebi to odande donde? Neko pomenu pasarelu; pa tebi je taj parking blize...

Ljudi, funkcionise u tolikim gradovima, sto mi vecito da budemo mimo sveta? Polako, samo dok se naviknemo... I ja pi*dim sad na pocetku, al kad se budem navik'o, sve ce da bude lakse...

Kleopatra & Mrak edition:

Damo i gospodjo, molio bih vas da svoje rasprave nastavite u predvidjenim okvirima. Ukoliko, pak, zelite da razgovarate jedno s drugim, necete biti spreceni da otvorite temu za to. Imali smo i ranije takvijeh slucajova... Laughing

_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Komandant Mrak
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 10 Feb 2010
Poruke: 140

PorukaPoslao: Sre Feb 24, 2010 11:55 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Hanibaal ::
miloche ::
uzgred kako li Ʀe da funkcioniÅ”e naplata. kamo table, kamo brojevi brojevi i informacije?
neka nam neko objasni!
imamo li 15min fore ko u drugim gradovima?


Ti, bre, doco, jos nije pocelo, a vec kukumavcis... Laughing Postavljene table, nego sta ce tebi to odande donde? Neko pomenu pasarelu; pa tebi je taj parking blize...

Ljudi, funkcionise u tolikim gradovima, sto mi vecito da budemo mimo sveta? Polako, samo dok se naviknemo... I ja pi*dim sad na pocetku, al kad se budem navik'o, sve ce da bude lakse...

Kleopatra & Mrak edition:

Damo i gospodjo, molio bih vas da svoje rasprave nastavite u predvidjenim okvirima. Ukoliko, pak, zelite da razgovarate jedno s drugim, necete biti spreceni da otvorite temu za to. Imali smo i ranije takvijeh slucajova... Laughing


Nema potrebe, proĆØitaj poslednju reĆØenicu mog poslednjeg posta. Pozdrav
_________________
Komandant Mrak je zaÅ”titnik TrsteniĆØana od svih zlih sila. Njegovi prijatelji su Betmen, Mandrak i Fantom. Uzima od bogatih da bi dao siromaÅ”nima.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Kleopatra
TS novinar
TS novinar


Pridružio: 19 Feb 2010
Poruke: 77

PorukaPoslao: Čet Feb 25, 2010 12:51 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Hanibaal ::
miloche ::
uzgred kako li Ʀe da funkcioniÅ”e naplata. kamo table, kamo brojevi brojevi i informacije?
neka nam neko objasni!
imamo li 15min fore ko u drugim gradovima?


Ti, bre, doco, jos nije pocelo, a vec kukumavcis... Laughing Postavljene table, nego sta ce tebi to odande donde? Neko pomenu pasarelu; pa tebi je taj parking blize...

Ljudi, funkcionise u tolikim gradovima, sto mi vecito da budemo mimo sveta? Polako, samo dok se naviknemo... I ja pi*dim sad na pocetku, al kad se budem navik'o, sve ce da bude lakse...

Kleopatra & Mrak edition:

Damo i gospodjo, molio bih vas da svoje rasprave nastavite u predvidjenim okvirima. Ukoliko, pak, zelite da razgovarate jedno s drugim, necete biti spreceni da otvorite temu za to. Imali smo i ranije takvijeh slucajova... Laughing
Don't worry,Mr. H... Okoncali smo je,to je bila samo mala razmena misljenja... Na razne teme,doduse,pa ko se nadje,tu je... Cool a i rekoh PROSVETLJENA SAM I SVE by MRAK- TACNO JE-the end... Question
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
miloche
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 07 Apr 2007
Poruke: 963
Lokacija: trstenik

PorukaPoslao: Čet Feb 25, 2010 10:09 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Citat:
Ti, bre, doco, jos nije pocelo, a vec kukumavcis...


takav sa ja po prirodi...pesimista.
video sam tablu kod vrtica : naplata od 7 - 20 itd i tt. a video sam i momke kako vedzbaju po gradu.

ovakav slucaj mi se desio pre nekoliko meseci:
'' izvadim ti ja biciklu iz podruma, obrisem prasinu, odnesem je kod onog finog decka u cajkinoj ulici, do maĆØka, da mi je opravi, on mi promeni pola bicikle i uzme 500 dinara i ja vrlo zadovoljan sednem i krenem da preseĆØem pored PeÅ”iƦa i Å”estospratnice da odnesem pazar u komercijalnu banku. (ko je dovde ĆØitao nek nastavi dalje jer sad sledi zaplet). Nisam vozio 5 minuta (a pre toga nisam vozio viÅ”e od 10 godina), zaustavi me neki drug milicajac.
maŔe mi i kaže: Vozite jednosmernom ulicom u pogreŔnom smeru kazna 2000 dinara a po novom zakonu 5000 i joŔ 1500 za vožnju bez kacige. mislim sad je stari zakon al da sam te uhvatio po novom...

trebalo mi je pola sata ubeĆ°ivanja i brukanja da se izvuĆØem. na kraju sam mu nudio i biciklu. - kaže Å”ta Ʀe mi ne vredi ni 500 dinara.

posle se ja mislim. Bog te ubio, imaÅ” kola a hoƦeÅ” biciklu da voziÅ”. e neƦeÅ”... tako se zavrÅ”ila moja epizoda sa zdravim životom
_________________
http://www.jeriningrad.org.rs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Dejan_Ig
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 23 Feb 2007
Poruke: 1022
Lokacija: Boka

PorukaPoslao: Čet Feb 25, 2010 10:17 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

na kraju sam mu nudio i biciklu.

Sad predji i na podgrupu Korupcija i samokritikuj se!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
miloche
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 07 Apr 2007
Poruke: 963
Lokacija: trstenik

PorukaPoslao: Čet Feb 25, 2010 10:44 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

pa ja se samokritikujem u saobraƦajno - parkirnom smislu. Very Happy
uglavnom, od tada svoje dnevne fiskalne obaveze najĆØeÅ”Ć¦e izvrÅ”avam zagaĆ°ujuƦi okolinu.
_________________
http://www.jeriningrad.org.rs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Komandant Mrak
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 10 Feb 2010
Poruke: 140

PorukaPoslao: Čet Feb 25, 2010 3:57 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Vidim da su se pocepali najloni nalepljeni preko tabli sa uputstvima za SMS karte za parkiranje. Å ta Ʀe se desiti ako neko zaluta u Trstenik i uplati, recimo, dnevnu kartu sada kada joÅ” nije poĆØela naplata? Da li Ʀe mu se skinuti lova sa kredita ili Ʀe dobiti poruku da je parkiranje do 8-og marta joÅ” uvek džaba?

Uzgred, karta za dnevno parkiranje je preskupa - 120 dindži. U KruŔevcu je 70.
_________________
Komandant Mrak je zaÅ”titnik TrsteniĆØana od svih zlih sila. Njegovi prijatelji su Betmen, Mandrak i Fantom. Uzima od bogatih da bi dao siromaÅ”nima.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
perra
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 03 Mar 2008
Poruke: 153

PorukaPoslao: Pet Feb 26, 2010 10:07 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Dejan_Ig ::
na kraju sam mu nudio i biciklu.

Sad predji i na podgrupu Korupcija i samokritikuj se!


hahaha, ne isplati se ni bajs da vozis..
_________________
..na ove ulice, davno je pao mrak,
ovo je Trstenik, vama poznat kao tamni grad,
Odavde bas svi, beze daleko,
pa ko zadnji ode, slobodno nek' ugasi svetlo...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
mira
Nadzornik
Nadzornik


Pridružio: 06 Okt 2005
Poruke: 451
Lokacija: trstenik

PorukaPoslao: Pet Feb 26, 2010 3:59 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

elem tako ti ja danas pozovem visokoekspertsku gospodu da se informisem o svemu ovome da ne pricam napamet i oni mi kazu da to nije nista strasno zaboga u trsteniku ima 800 parking mesta u 2 zoni, naravno od pijace do pasarele a samo u mom kvartu koji ja nazivam crvenom rupom je r je omedjena crvenom zonom (bolje da je crna zona) ima 450 stanova i oko 100 mesta za parkiranje u 2 zoni da ne govorimo koliko tu ljudi dolazi na posao i naravno platice mesecnu nadoknadu da bi se parkirali u 2 zoni ali sigurno nece kola ostaviti na ulasku u trstenik jer da hoce da pesace oni bi dolazili autobusom. i tako taj ekspertski odgajan omladinac meni lepo kaze pa gospodjo ima mesta i u 1 zoni a ko tamo moze da se parkira nije u pitanju cena vec ogranicavajuci vremenski faktor. nisam bila dovoljno strpljiva da ga priupitam koliko ima parking mesta u crvenoj zoni ali po mojoj slobodnoj proceni oko 200 (neka me isprave eksperti) sad zamislite 200 X 4 jer se parkirate 2 sata to je 800 automobila neka mi neko kaze koji su to ljudi koji svakodnevno pohode ovu veliku trgovacku i bankarsku cetvrt, doduse tu su i kafici ali se oni vise obilaze u nocnim casovima. samo sam zakljucila da nasi eksperti jako lose stoje sa matematikom. jednom od inkasanata sam vec zakazala dvoboj prvom prilikom onom koji mi je najpriblizniji po godinama i verovatno je najveci ekspert. mnogo mi se cini da parkin servis nece moci da zaradi samo za polomljene farove, branike i sofersajbne. zivi bili pa videli.
PS Hani smanji malo dozivljaj jesi ekspert ali nisi za sve
_________________
trstenik je moj izbor


Poslednji izmenio mira dana Sub Feb 27, 2010 1:03 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
perra
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 03 Mar 2008
Poruke: 153

PorukaPoslao: Sub Feb 27, 2010 1:41 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Cuo sam pricu da je u Gornjem Milanovcu isto bio poceo da radi parking servis, obelezene zone i ta sranja isto kao kod nas i da su gradjani bojkotovali i posle 3 meseca je sve nastavilo da tece po starom, parking servis se zatvorio i kraj price, e sad kada bi smo i mi mogli isto tako, to bi bilo odlicno Cool
_________________
..na ove ulice, davno je pao mrak,
ovo je Trstenik, vama poznat kao tamni grad,
Odavde bas svi, beze daleko,
pa ko zadnji ode, slobodno nek' ugasi svetlo...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Komandant Mrak
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 10 Feb 2010
Poruke: 140

PorukaPoslao: Sub Feb 27, 2010 1:51 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

A Ŕto ne bismo mogli?
_________________
Komandant Mrak je zaÅ”titnik TrsteniĆØana od svih zlih sila. Njegovi prijatelji su Betmen, Mandrak i Fantom. Uzima od bogatih da bi dao siromaÅ”nima.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
perra
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 03 Mar 2008
Poruke: 153

PorukaPoslao: Sub Feb 27, 2010 4:36 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Komandant Mrak ::
A Ŕto ne bismo mogli?


Ono, mogli bi smo mi sa foruma da se skupimo i da osnujemo opozicionu koaliciju koja ce da bojkotuje parking, ali dzabe ako gradjani pocnu da placaju... Ej, pa sta su oni ulozili da bi naplacivali parking?
_________________
..na ove ulice, davno je pao mrak,
ovo je Trstenik, vama poznat kao tamni grad,
Odavde bas svi, beze daleko,
pa ko zadnji ode, slobodno nek' ugasi svetlo...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Komandant Mrak
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 10 Feb 2010
Poruke: 140

PorukaPoslao: Sub Feb 27, 2010 6:59 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

perra ::
Komandant Mrak ::
A Ŕto ne bismo mogli?


Ono, mogli bi smo mi sa foruma da se skupimo i da osnujemo opozicionu koaliciju koja ce da bojkotuje parking, ali dzabe ako gradjani pocnu da placaju... Ej, pa sta su oni ulozili da bi naplacivali parking?


Pa uložili su malo farbe za asvalt, koju je sneg veƦ skoro skinuo. Ma bagra, videli kako sa malo truda može da se uzme dobra kinta...
_________________
Komandant Mrak je zaÅ”titnik TrsteniĆØana od svih zlih sila. Njegovi prijatelji su Betmen, Mandrak i Fantom. Uzima od bogatih da bi dao siromaÅ”nima.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Ciroza
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 06 Okt 2005
Poruke: 832
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Sub Feb 27, 2010 10:24 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Samo da se ubacim u vezi "predloga" da se napravi visespratni parking... pa Vi ljudi nemate pojma kolko to kosta. To je bre skupo za oci, ma preskupo... znam iz iskustva, tako nesto bi otislo u sedam cifara (evrica)
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Problemi i Predlozi Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 17, 18, 19  Sledeci
Strana 4 od 19

 
Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group