Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Sta je sa elektro muzikom u Trsteniku???

 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Muzika i Filmovi
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
LUNATICS
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 15 Mar 2007
Poruke: 248
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Feb 18, 2009 1:45 pm    Naslov: Sta je sa elektro muzikom u Trsteniku??? Odgovoriti sa citatom

Zanima me misljenje forumasa o elektro muzici u Trsteniku...ima mnogo ljubitelja ove muzike u nasem gradu,ali ne postoji ni jedno mesto u gradu gde bi se mogao cuti elektro zvuk,tako da nasi sugradjani moraju da pale po okolnim gradovima...Letos je bilo par zurkica u Beer caffe-u i to je to...zanima me vase misljenje,sta mislite o zurkama od pre par godina u TS-u:Marko Nastic,MArko Milosavljevic,Dejan Milicevic,MKDSL,Boza Podunavac...?mislim da bi mnogo Trstenicana zelelo da ponovo oseti ovaj zvuk u svom gradu!!!
_________________
Tek sada ne odustajemo!!!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Maxmilijan
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 06 Jul 2006
Poruke: 1095
Lokacija: Hell

PorukaPoslao: Pet Feb 20, 2009 6:09 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

nazalost eletro muzika je zamrla kod nas,viki,miki,stoja je sada in!!!nema vise onih zurki koji su bile nekad sa dobrom starom minimalijom!!!bio sam letos na nekoliko zurki u beer kafeu,nisam nezadovoljan brojem ljudi koji su dosli,uglavnom si bili stvarni slusaoci te muzike,niko nije zalutao!!iako volim mnogo tvrdje zvukove ipak odem na takva desavanja i uvek cu ici!!!
_________________
"One, two, Freddy’s coming for you.Three, four, better lock your door.Five, six, grab your crucifix.Seven, eight, gonna stay up late.Nine, ten, never sleep again.”
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
LUNATICS
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 15 Mar 2007
Poruke: 248
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Feb 24, 2009 7:42 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

pa letos se jedino u beer kafeu i moglo cuti malo elektronike...ne znam zasto vise nema onih dobrih zurki u Bubnju?nisu bile tako ceste,ali ih je bilo...sada se u TS-u bukvalno nista ne desava...
_________________
Tek sada ne odustajemo!!!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Maxmilijan
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 06 Jul 2006
Poruke: 1095
Lokacija: Hell

PorukaPoslao: Sub Feb 28, 2009 6:42 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

veceras ima dobro desavanje u kraljevu,Victoria Rebeca...to ce biti dobra zurkica...a sto se tice elektronske muzike u trsteniku,propali smo 100%,ja ne znam sta je sa tim narodom koji je posecivao zurke minimala,izleda da su i oni nestali kao i minimalija!!! i kad vidim ko sve sad psihodeliju i ne ide mi se na zurke!!!
_________________
"One, two, Freddy’s coming for you.Three, four, better lock your door.Five, six, grab your crucifix.Seven, eight, gonna stay up late.Nine, ten, never sleep again.”
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
LUNATICS
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 15 Mar 2007
Poruke: 248
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Mar 31, 2009 2:46 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

to si u pravu...voleo bih da se na leto malo ozivi ts...imam nesto u planu,moze to jako dobro da bude,ali jos je rano...ne zelim nista unapred...jedino se plasem da na eventualne zurke ne dodje mnogo padobranaca,pa pokvari utisak...ja kad vidim ljude koji nemaju veze sa elektronikom,kako se njisu i prave da ih nosi ritam,a blage veze nemaju sta slusaju(ne razlikuju techno,trance,minimal,progresive,jer ne znaju ni sta je to)pegla mi se...dosta mi je vise zurkica po banji i kraljevu...HOCU ELEKTRO U NASEM TRSTENIKU!!!
_________________
Tek sada ne odustajemo!!!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Muzika i Filmovi Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group