Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Muzicka kritika
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sledeci
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Muzika i Filmovi
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeęu temu  
Autor Poruka
Innuendo
Prepodobni
Prepodobni


Pridružio: 17 Jun 2006
Poruke: 3958
Lokacija: Ul. osnivaĆØa Politike

PorukaPoslao: Pet Jan 23, 2009 12:17 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

lord.trax ::
Kapu mu takodje skidam zato sto nije karaoke umetnik kao Ceca, Brena i Colic i zato sto je ono sto je radio bar u teoriji rock.


Å ta znaĆØi karaoke umetnik? Ako u ƈolinom sluĆØaju znaĆØi - najbolji vokal na prostorima SFRJ, onda u redu.

Å to se tiĆØe Brege, zanima me kako bi izgledala muzika na ovim prostorima da njega nije bilo. Bez Dugmeta i bez ovog novog sranja. Da li bi i tada bilo Granda?
_________________
Uprava napolje!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Pet Jan 23, 2009 1:09 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Innuendo ::
lord.trax ::
Kapu mu takodje skidam zato sto nije karaoke umetnik kao Ceca, Brena i Colic i zato sto je ono sto je radio bar u teoriji rock.


Å ta znaĆØi karaoke umetnik? Ako u ƈolinom sluĆØaju znaĆØi - najbolji vokal na prostorima SFRJ, onda u redu.

Å to se tiĆØe Brege, zanima me kako bi izgledala muzika na ovim prostorima da njega nije bilo. Bez Dugmeta i bez ovog novog sranja. Da li bi i tada bilo Granda?


Sama ti rec kaze, drugi pise text on pJeva...
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Innuendo
Prepodobni
Prepodobni


Pridružio: 17 Jun 2006
Poruke: 3958
Lokacija: Ul. osnivaĆØa Politike

PorukaPoslao: Pon Jan 26, 2009 9:16 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pa je l' to neŔto loŔe Ŕto ''samo'' pjeva?
_________________
Uprava napolje!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Uto Jan 27, 2009 1:01 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ni sa cim nije zasluzio moje postovanje.
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
grad moje mladosti
Sanjalica


Pridružio: 13 Mar 2006
Poruke: 1914

PorukaPoslao: Pet Feb 06, 2009 7:47 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ma Brega je kralj,jos kad udari ono "sexy ritam",noge mi same igraju. Laughing

Brate ala kakite....
_________________
"Kazi da sam blesav, pevam pesme naivne,
al' ne mozes mi nista, smejem se,
nadji sretne misli kao Petar Pan,
leteti je lako kad si bezbrizan,
ma dodaj malo boje u ovaj sivi dan,
pogledaj u nebo, nisi vise sam."
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
casper
Duh Zastitnik
Duh Zastitnik


Pridružio: 05 Jan 2007
Poruke: 4412

PorukaPoslao: Ned Feb 08, 2009 4:00 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

lord.trax ::
Ni sa cim nije zasluzio moje postovanje.

ƈola nije zaslužio tvoje poÅ”tovanje?! ZaÅ”to?
S' obzirom da znam koje muziĆØare (da kažem muziĆØare i udelim im kompliment koji ne zaslužuju) ti poÅ”tujeÅ” nije ni potrebno da odgovoriÅ” na pitanje o ƈoli!

A o Bregi nema potrebe da se priĆØa bilo Å”ta! Ne može da se pravi ista muzika stalno, vremena se menjaju, tako i muzika!

(A poÅ”to slavim ƐurĆ°evdan ako mi neko bude dirao Bregu ima da ga upalim kao Politiku kad podlažem vatru Smile )
_________________
http://mineagle.deviantart.com
oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇɥsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Ned Feb 08, 2009 7:48 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Colina muzika mi je kao klincu bila smesna, a danas ni ne obracam paznju na nju. Jednostavno postoji toliko boljih muzicara... A sad reci koji su to ljudi koji ne zasluzuji da ih zovu muzicarima? Bora Djoredjevic? Doktorirao muziku za Colica (pesma "Pogledaj Dom Svoj Andjele" guta celu Colicevu diskografiju za rucak sama). Nenad Radulovic? Doktorirao sve za Colica. (ovde mislim da komentar nije ni potreban). To sto svi danas jako popularno mrzeti Boru Djordjevica, toga me postedi molim te. Strane izvodjace koje vecinski slusam necu ni da pominjem jer smatram da je poredjenje apsurdno. Ako nekog nisam naveo, reci mi ti koga to jos gotivim?
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
casper
Duh Zastitnik
Duh Zastitnik


Pridružio: 05 Jan 2007
Poruke: 4412

PorukaPoslao: Pon Feb 09, 2009 1:29 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ne ne ne... nisam mislio na njih, seti se na okupljanjima ti i Lektor ĆØije ste pasme pevali, recitovali ili Å”ta veƦ.
_________________
http://mineagle.deviantart.com
oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇɥsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Pon Feb 09, 2009 7:34 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Bre prijatelju, pojma nemam na koga milis. Od domacih muzicara ne slusam ni jednog vise.
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Innuendo
Prepodobni
Prepodobni


Pridružio: 17 Jun 2006
Poruke: 3958
Lokacija: Ul. osnivaĆØa Politike

PorukaPoslao: Uto Feb 10, 2009 3:52 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

lord.trax ::
Kapu mu takodje skidam zato sto nije karaoke umetnik kao Ceca, Brena i Colic i zato sto je ono sto je radio bar u teoriji rock.


JoÅ” jedno pitanje: je l' ovo zbog pesme Riblje ĆØorbe Prezir? PoÅ”to je u toj pesmi 1 sliĆØan stih.

lord.trax ::
To sto svi danas jako popularno mrzeti Boru Djordjevica...


Ne znam da li je popularno, ali je sam zaslužan za to svojim politiĆØkim angažmanom. I je l' znaÅ” za koga je Bora sve pisao muziku?
_________________
Uprava napolje!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Uto Feb 10, 2009 4:33 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Znas li ti za koga je sve Rambo Amadeus pisao muziku? Bora to radi za pare. Sto se tice njegovog politickog angazmana smatram da je to njegova licna stvar. Bora je bio tezak alkos i morao je da se ugura u neku stranku da pokupi neke veze za lecenje u inostranstvu, a ko slusa njegovu muziku moze da skapira da on prezire te "partijske drugove". Ne vidim da danas neko zamera silnoj muzickoj eliti koja se samoubila alkoholom i drogom, a Bori svi nabijaju na nos. Mozda bi ga ostavili na miru da je umro od ciroze jetre? Covek je pisao tekstove za najgore narodnjake da bi zaradio pare za lecenje bez kog bi mu danas davali godisnji pomen i to 4. -5. . Kad danas cujem da neko Corbu poredi sa Van Gogom dodje mi da povracam zuc... Glavni argument je "pogledaj ga kaki je masan, nije se okupao od kad ga majka okupala" ... Jak argument.
Karaoke muzicar je izraz za muzicara kome se sve daje na tacni a on samo otpeva... Taj sam izraz btw koristio i pre "Trilogije" i pesme Prezir.
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Innuendo
Prepodobni
Prepodobni


Pridružio: 17 Jun 2006
Poruke: 3958
Lokacija: Ul. osnivaĆØa Politike

PorukaPoslao: Sub Feb 14, 2009 12:05 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ja ne znam Å”ta Bori zameraju na Bureku, ali ovde niko nije pominjao drogu, alkohol, masnoƦu... Ja mu zameram pisanje za narodnjake i ulazak u politiku. Ne prihvatam to da nije imao para, pa od jednog albuma je kupio stan u BG-u.

O Bregi samo joÅ” ovo: priĆØao je FirĆØi iz EKV-a svojevremeno da je Milan MladenoviƦ odneo Bregi neke snimke, a ovaj mu kaže: ''znaÅ”, ja ne sluÅ”am tu muziku...'' A na Milanovoj sahrani je bio u 1. redu.
_________________
Uprava napolje!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Uto Feb 17, 2009 7:48 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Innuendo ::

Milan MladenoviƦ odneo Bregi neke snimke, a ovaj mu kaže: ''znaÅ”, ja ne sluÅ”am tu muziku...'' A na Milanovoj sahrani je bio u 1. redu.

Pa? Kakve to ima veze?
Ti ako "bacis kasiku" pre mene, ja cu da dodjem u svakom slucaju i da kukam prvi "Jaaao Inu tebe se ne ide od nas pll "
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Rumenige
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 28 Jan 2007
Poruke: 3148

PorukaPoslao: Sre Feb 18, 2009 9:43 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Kad smo kod Milana i Brege, ne mogu, a da ne napisem o razgovoru Stulica i cica Brege. Sedeli su u Sarajevu u nekoj kafani i pricali o pocetku rata. Dzoni ga je pitao sta ce raditi kad tenkovi dodju u Sarajevo, a Brega je odgovorio kako ce ih sacekati sa zastava. Stulic je video da Brega ima neku kravatu, pa mu je rekao:"Brega, uzmi tu kravatu, pa se obesi"...i otisao.
Very Happy
_________________
Србија Србима!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Sre Feb 18, 2009 11:12 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Innuendo ::
Ja ne znam Å”ta Bori zameraju na Bureku, ali ovde niko nije pominjao drogu, alkohol, masnoƦu... Ja mu zameram pisanje za narodnjake i ulazak u politiku. Ne prihvatam to da nije imao para, pa od jednog albuma je kupio stan u BG-u.



Ovo te mozda zaprepasti, ali ja poznajem ljude van interneta... Ako si se previse zaprepastio popij casu vode i kocku secera. Anyways, Bora je bankrotirao posle tolikih terapija i gomile relativno neuspesnih albuma, pa mu je cak bilo nemoguce da uzivo nastupa zbog bolesti, zbog cega je mnogo izgubio. Bora se politicki aktivirao iskljucivo zbog lecenja (znam iz pouzdanih izvora), a to DSSoljublje se ne moze naci ni u jednoj njegovoj pesmi. Cak se u albumima dok je DSS ucestvovao u vlasti vlast ostro proziva... Isto vazi i za narodnjake, coveku je glava bila u pitanju i ponovo dodajem da Rambo Amadeus pise za narodnjake, a opet mu to niko ne zamera. Bora takodje pise pesme i za Legende, da dodam i to. Iako sam i sam cuo da je bora pisao za narodnjake nikako da naletim na neku pesmu koju je on pisao... Znas li neku?
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Muzika i Filmovi Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sledeci
Strana 2 od 3

 
Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group