Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Pitajte direktora "Komstana"
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 12, 13, 14  Sledeci
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Lokalna Uprava
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeęu temu  
Autor Poruka
Mister No
TS pro
TS pro


Pridružio: 16 Jan 2009
Poruke: 5

PorukaPoslao: Uto Jan 20, 2009 1:53 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ne znam ljudi sto se bunite oko cene i placanja vode, kad je ona bas jeftina. Jos ako uzmemo u obzir da nam je voda daleko bogatija manganom u odnosu na druge gradove, onda treba povecati cenu za 50%.

Zna li se koliko ce sve ovo trajati, jer cini mi se da smo dospeli u situaciju sa vodom koju nismo ocekivali?
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Dejan_Ig
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 23 Feb 2007
Poruke: 1022
Lokacija: Boka

PorukaPoslao: Uto Jan 20, 2009 6:52 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

hvala na odgovorima uz puno postovanje Sasi Jovanovicu.Odgovori mogu da nam se svide ili ne ali su sigurno realno odmereni uz trud da sto bolje shvatimo situaciju.
Ostali rukovodioci se ucutase na zalost a morali bi i oni da odgovore na mnoga pitanja
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
sasha966
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 07 Dec 2008
Poruke: 200
Lokacija: TRSTENIK

PorukaPoslao: Uto Jan 20, 2009 9:28 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Hvala bivsem komsiji!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
machomen76
TS dopisnik
TS dopisnik


Pridružio: 06 Dec 2008
Poruke: 27
Lokacija: trstenik,spasojev Ŕljivak

PorukaPoslao: Čet Jan 22, 2009 10:12 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

meni niko ne odgovori za pranje ulica po trsteniku koga redovno plaƦamo svaki mesec a nikada mi ne operu ulicu,za kamione "Ć°ubretarce" koji leti cure na sve strane kao i to Å”to plaƦamo sada one balonĆØiƦe koje je nosio narod za piƦe i zaÅ”to ja da plaƦam tu vodu kada nijedanput nisam uzeo tu vodu?
_________________
Bože,daj mi smirenosti da prihvatim ono Ŕto ne mogu da promenim,hrabrosti da promenim ono Ŕto mogu i mudrosti da to dvoje razlikujem!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
marijeta
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 16 Dec 2007
Poruke: 300

PorukaPoslao: Pet Jan 23, 2009 1:39 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Moras da naucis da se"uvlacis" pa ces tek onda da dobijes odgovor Laughing
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
machomen76
TS dopisnik
TS dopisnik


Pridružio: 06 Dec 2008
Poruke: 27
Lokacija: trstenik,spasojev Ŕljivak

PorukaPoslao: Pet Jan 23, 2009 9:17 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

e pa onda niŔta od toga
_________________
Bože,daj mi smirenosti da prihvatim ono Ŕto ne mogu da promenim,hrabrosti da promenim ono Ŕto mogu i mudrosti da to dvoje razlikujem!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
sasha966
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 07 Dec 2008
Poruke: 200
Lokacija: TRSTENIK

PorukaPoslao: Pet Jan 23, 2009 11:23 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Slede odgovori za machomena76:
- pranje ulica placa direkcija samo onda kada se i odradi a ne po pausalnom iznosu;
- za kamione djubretarce cete morati da sacekate do leta da bi videli da li ce i tada da cure ili ne
- baloncice ne placa niko sem komstana kome je to bio trosak a ne prihod jer je voda morala da se obezbedi i doveze a nije prosla preko vodomera i ne moze se nikako ni naplatiti
Za marijetu:
- mozes dobiti odgovor kad god pozeleis i ne vidim da nekome moras da se uvlacis da bi dobila isti

Da li ste dobili bilo kakav odgovor od jos nekog preduzeca kome ste poslali pitanje sem komstana? Kada i od koga?
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridružio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Jan 24, 2009 4:54 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

sasha966 ::
Slede odgovori za machomena76:
- pranje ulica placa direkcija samo onda kada se i odradi a ne po pausalnom iznosu;
- za kamione djubretarce cete morati da sacekate do leta da bi videli da li ce i tada da cure ili ne
- baloncice ne placa niko sem komstana kome je to bio trosak a ne prihod jer je voda morala da se obezbedi i doveze a nije prosla preko vodomera i ne moze se nikako ni naplatiti
Za marijetu:
- mozes dobiti odgovor kad god pozeleis i ne vidim da nekome moras da se uvlacis da bi dobila isti

Da li ste dobili bilo kakav odgovor od jos nekog preduzeca kome ste poslali pitanje sem komstana? Kada i od koga?


Hvala na odgovorima, ali ovo poslednje ti nije trebalo. Cuti i radi svoj posao. Eto ti fine devize. Wink
_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
marijeta
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 16 Dec 2007
Poruke: 300

PorukaPoslao: Sub Jan 24, 2009 7:32 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ja vidim da nekima jos samo cipele vire iz d...... Wink Ako hoces odgovaraj na pitanja a ako neces hvala lepo,zatvara se tema.Ovaj forum nije obavezan Cool
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Lepljiva
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 14 Maj 2007
Poruke: 1708

PorukaPoslao: Sub Jan 24, 2009 10:30 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

@sasha966
A lepo sam Vam govorila da ne viĆØete na forumaÅ”e, jer posle svih odgovora, ovakvim krajnjim stavom možete joÅ” samo i revolt izazvati. Nije lako biti politiĆØar, zar ne?
_________________
Govorim tiho i nosim oklagiju sa sobom.
"Dobar dan tetka Lepa"

-"Sine 'se nosish u pizdu materinu i ti i tvoje dobar dan"
Munje
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
sasha966
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 07 Dec 2008
Poruke: 200
Lokacija: TRSTENIK

PorukaPoslao: Sub Jan 24, 2009 1:23 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Znaci ovako:

cuti, radi svoj posao i ako hoces odgovaraj a ako neces ne moras na nasa pitanja i vapaje. OK!

Hvala na saradnji! Odgovore potrazite na drugim medijima posto vam ovakav vid komunikacije ne odgovara!

Tacno je! Nije lako biti politicar koji hoce tu scenu da menja vec je potrebno samo da si tu i da ne radis svoj posao (ako je ikako moguce)!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Lepljiva
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 14 Maj 2007
Poruke: 1708

PorukaPoslao: Sub Jan 24, 2009 2:04 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Eto, htela sam svaŔta neŔto da napiŔem, ali....odustala sam. Shvatila sam da gospoda iz G17+ ipak nemaju stila za dobru komunikaciju sa ljudima koji su ih izmedju ostalog postavili na mesta na kojima se TRENUTNO nalaze. Umesto da sve ovo Ŕto se ovde pisalo gospodin direktor shvati kao svoju dobru promociju tj. iskoristi za prikazivanje svojih sposobnosti, on je otiŔao u sasvim pogreŔnom pravcu. Žao mi je ako ste gospodine direktore reŔili da ne komunicirate sa nama, ali to je VaŔa odluka.

P.S. Drugi oblik komunikacije sa gradjanstvom je verovatno gostovanje u TV emisiji gde Ʀete Vi izdeklamovati svoje uspehe bez bilo kakve Å”anse da Vam se postavi bilo kakvo pitanje?
I Molim Vas, nemojte nama pripisivati da ne želimo promene, jer da ih nismo želeli Vi ne biste bili tu gde jeste, a možda bi i bili? Rolling Eyes
_________________
Govorim tiho i nosim oklagiju sa sobom.
"Dobar dan tetka Lepa"

-"Sine 'se nosish u pizdu materinu i ti i tvoje dobar dan"
Munje
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridružio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Jan 24, 2009 3:47 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

sasha966 ::
Znaci ovako:

cuti, radi svoj posao i ako hoces odgovaraj a ako neces ne moras na nasa pitanja i vapaje.


Ne secam se da sam video da ti je to neko rekao.

sasha966 ::
Hvala na saradnji! Odgovore potrazite na drugim medijima posto vam ovakav vid komunikacije ne odgovara!


Da ne citiram drugaricu Lepljivu, ali bolji vid komunikacije sa gradjanstvom trenutno nemate.

sasha966 ::
Tacno je! Nije lako biti politicar koji hoce tu scenu da menja vec je potrebno samo da si tu i da ne radis svoj posao (ako je ikako moguce)!


Ni to niko nije rekao. Nemoj da kukumavcis odmah. Samo si posavetovan kako da bolje radis. I to krajnje dobronamerno od strane iskusnijih ljudi, barem sto se foruma tice.
_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
machomen76
TS dopisnik
TS dopisnik


Pridružio: 06 Dec 2008
Poruke: 27
Lokacija: trstenik,spasojev Ŕljivak

PorukaPoslao: Sub Jan 24, 2009 7:21 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

sasha966 ::
Slede odgovori za machomena76:
- pranje ulica placa direkcija samo onda kada se i odradi a ne po pausalnom iznosu;
- za kamione djubretarce cete morati da sacekate do leta da bi videli da li ce i tada da cure ili ne
- baloncice ne placa niko sem komstana kome je to bio trosak a ne prihod jer je voda morala da se obezbedi i doveze a nije prosla preko vodomera i ne moze se nikako ni naplatiti
Za marijetu:
- mozes dobiti odgovor kad god pozeleis i ne vidim da nekome moras da se uvlacis da bi dobila isti

Da li ste dobili bilo kakav odgovor od jos nekog preduzeca kome ste poslali pitanje sem komstana? Kada i od koga?

[b]ali zaŔto neke ulice stalno perete a neke nikada?[/b]
_________________
Bože,daj mi smirenosti da prihvatim ono Ŕto ne mogu da promenim,hrabrosti da promenim ono Ŕto mogu i mudrosti da to dvoje razlikujem!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Uto Jan 27, 2009 7:51 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Gde Dom zdravlja odlaze svoj otpad(spriceve, igle, bocice....)?
Gde to vozi "Komstan"?
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Lokalna Uprava Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 12, 13, 14  Sledeci
Strana 4 od 14

 
Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group