Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Èesto Postavljana PitanjaFAQ - Èesto Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista èlanovaLista èlanova   Korisnièke grupeKorisnièke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Pitajte direktora Direkcije
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeci
 
Napiši novu temu   Ovaj forum je zakljuèan i ne možete menjati teme ili odgovarati    Trstenik forum -> Lokalna Uprava
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeæu temu  
Autor Poruka
sasha966
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 07 Dec 2008
Poruke: 200
Lokacija: TRSTENIK

PorukaPoslao: Pet Apr 17, 2009 10:13 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Lepljiva,
da li su ti mozda uverljiviji Mika i Egeric od Verice i Dzonija? Da li brojke govore nesto u prilogu davanja subvencija na "kasicicu"? Sta je to sto posle emisije nije bilo jasno? Mozda su odgovori bili previse direktni, sto je za neke neuobicajeno?! Daj Boze i da ostali mogu da kazu nesto konkretno a ne "nismo mi krivi vec tamo neko"!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
miloche
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 07 Apr 2007
Poruke: 963
Lokacija: trstenik

PorukaPoslao: Sub Apr 18, 2009 7:51 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

ma ako æe to da bude završeno; nek košta šta košta.

u ppt-u ima zgrada i mašina, ali nema ljudi. slušaæemo (i gledaæemo) uskoro vesti kao iz magnohroma ili župe. Crying or Very sad
_________________
http://www.jeriningrad.org.rs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
sasha966
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 07 Dec 2008
Poruke: 200
Lokacija: TRSTENIK

PorukaPoslao: Sub Apr 18, 2009 9:52 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ljudi koji su trazili da se ide zajedno sada treba i da objasne zasto?
Zgrade bez ljudi ne vrede nista! Ali potrebno je da se i napravljeno i proda! Tu do izrazaja dolaze ljudi! Da li ih ima u Petoletki? Ima ali su po strani od ovih koji vise od 10 godina ne umeju da sidju i sindikat im je davao podrsku! Svaka cast Lazi koji jedini zeli da kaze pravu stvar! Krivi su ljudi iz Petoletke ali i Raka!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Lepljiva
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 14 Maj 2007
Poruke: 1708

PorukaPoslao: Sub Apr 18, 2009 8:36 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

sasha966 ::
Lepljiva,
da li su ti mozda uverljiviji Mika i Egeric od Verice i Dzonija? Da li brojke govore nesto u prilogu davanja subvencija na "kasicicu"? Sta je to sto posle emisije nije bilo jasno? Mozda su odgovori bili previse direktni, sto je za neke neuobicajeno?! Daj Boze i da ostali mogu da kazu nesto konkretno a ne "nismo mi krivi vec tamo neko"!


Dobro veèe direktore..èega ono beše...c c c! Nešto razmišljam, èini mi se da sam èula da u Poèekovini postoji internet Rolling Eyes . Prekinite da izigravate drvenog advokata Mikija Aleksiæa, valjda èovek ume i sam da odgovori.
Ja Vas molim da ODSLUŠATE reprizu one emisije o kojoj "obièni" gradjani Trstenika (a ja se uglavnom družim samo sa njima, jer Vas prolazne izbegavam u veeelikom luku) ne misle ništa dobro. Dakle, ne smeta meni Mika sindikalac, jer je postao sindikalac da bi došao do boljeg radnog mesta pa je uz sve to postao i kolateralna šteta( da Vam ne objašnjavam detalje, znate i sami ko je sve postajao sindikalac u fabrici, èini mi se da ste i Vi sa tog mesta poèeli politièku karijeru,ili se varam?).. Egeriæ se garant "prodao" za neku sitnu kintu, za razliku od nekih direktora fabrike koji su se ohohooooo nafatirali....i onda dolazimo do Kalanoviæ Verice i Miljkoviæ Miodraga, dvoje ljudi koji su garant imali informacije iz prve ruke o svemu ovome. Ali, valjda je lakše, daš malo subvencija kao pomogao si, onda okreneš glavu na drugu stranu i onda kad se dogodi da ti izvižde predsednika OO onda dotrèiš da držiš slovo, opravdavaš sebe i optužuješ druge. Pa zašto sve ovo nisu rekli ranije? Ne traje ovo od 09.04.09. Trstenièani koji su želeli da imaju informacije i koji su se raspitivali, znali su šta se sprema za fabriku pa mi nemojte reæi da ste i Vi i Vaša stranka bili neobavešteni(to je veæ izandjala fora) a i neobaveštenost ljudi na mestima na kojim ih Vi imate može biti shvaæena kao ...khm,khm Cool .

Citat:

Svaka cast Lazi koji jedini zeli da kaze pravu stvar!


Eto, opet se svi pravite blesavi! Dajte ljudi pa èovek trenutno svojim izjavama samo ubira poene. Ne pitajte me za šta, jer nisam do kraja dokuèila ovu stvar.

P.S. Nemojte meni o direktnim odgovorima, meni ni malo ne smetaju kada su zaista direktni i izreèeni na vreme Wink
Svidja mi se kako branite svoje stranaèke kolege. Jel' to ulazi u visinu plate ili se dele bonusi na ime odbrane? Confused
_________________
Govorim tiho i nosim oklagiju sa sobom.
"Dobar dan tetka Lepa"

-"Sine 'se nosish u pizdu materinu i ti i tvoje dobar dan"
Munje
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
sasha966
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 07 Dec 2008
Poruke: 200
Lokacija: TRSTENIK

PorukaPoslao: Pon Apr 20, 2009 12:16 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Kao i obicno sa Lepljivom je uvek interesantno diskutovati!

Ovde nije u pitanju slovo ili nesto slicno vec davanje informacija koje nisu bile poznate siroj javnosti! Zasto su informacije stizale samo od sindikata a ne i od menadzmenta Petoletke? To je vec pravo pitanje?

Ja sam bio sindikalac u periodu od 08.11.2000. do 11.10.2001. a onda tri godine sam bio ponovo na istom radnom mestu sa koga sam otisao na mesto prvog sindikalca Kocne! Zvuci li poznato ovako nesto!

Bio sam i clan UO Petoletke od 19.03.2001. do 09.04.2002. kada sam podneo neopozivu ostavku zbog neslaganja sa nacinom privatizacije Petoletke. Upravo ovakvom privatizacijom koja nije odradjena ni do dan danas! Proslo je 7 godina a ideja koja je tada bila aktuelna nije uspela da se sprovede u delo ni do dana danasnjeg!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Lepljiva
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 14 Maj 2007
Poruke: 1708

PorukaPoslao: Pon Apr 20, 2009 3:08 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Citat:
Zasto su informacije stizale samo od sindikata a ne i od menadzmenta Petoletke?


Pa o tome Vam i prièam sve vreme! Aj polako sada da mi objasnite da li su do podataka koje su te veèeri prezentovali gosti "Otvorenog studija" došli onog momenta ili su ih imali sve vreme ali nisu hteli da ulaze u prièu iz nekog razloga?

Reèe jednom jedan pametan èovek, koga smo ubili, da kad se suoèiš sa problemima rešavaj prvo uvek one najveæe tj. goruæe.

Ne znam Å¡to se pronadjoste u mojoj konstataciji o tome kako su nastajali sindikalci u fabrici
Citat:
( da Vam ne objašnjavam detalje, znate i sami ko je sve postajao sindikalac u fabrici, èini mi se da ste i Vi sa tog mesta poèeli politièku karijeru,ili se varam?)
To je bilo èisto da znate da sam delimièno upoznata sa nekim pojedinostima Wink.
_________________
Govorim tiho i nosim oklagiju sa sobom.
"Dobar dan tetka Lepa"

-"Sine 'se nosish u pizdu materinu i ti i tvoje dobar dan"
Munje
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Dejan_Ig
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 23 Feb 2007
Poruke: 1022
Lokacija: Boka

PorukaPoslao: Pon Apr 20, 2009 4:51 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Delimicno je upoznata....Smile)

Sve do treceg kolena svakog pomenutog ''involviranog sudionika''
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
sasha966
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 07 Dec 2008
Poruke: 200
Lokacija: TRSTENIK

PorukaPoslao: Pon Apr 20, 2009 8:42 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Naravno da ih nisu saznali one veceri kada su ih i prezentovali ali nisu bili oni ti koji su ih trebalo prezentovati prvi. Ali posto ih drugi vec nisu ispricali, radi znanja i ravnanja, izrekli su ih u emisiji "Otvoreni studio".

Ono za sindikalce sam rekao zato sto je opste pravilo u Petoletki da se ne vracas na mesto na kome si radio pre odlaska za sindikalca. Barem sam se po necemu razlikovao od klisea sindikalnog lidera u Petoletki! A i bio sam jedan od retkih sindikalaca koji je imao visoko obrazovanje! Mozda je i to jedan od razloga sto nisu mogli da samnom manipulisu!
Pozdrav mom omiljenom liku sa foruma, Lepljivi!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Lepljiva
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 14 Maj 2007
Poruke: 1708

PorukaPoslao: Pon Apr 20, 2009 9:52 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

sasha966 ::
Naravno da ih nisu saznali one veceri kada su ih i prezentovali ali nisu bili oni ti koji su ih trebalo prezentovati prvi.


Eto, sve sami kažete i opet nešto nije jasno. Dakle, da li smo mi trebali da oèekujemo informacije od Mike i Egeriæa ili ovo dvoje ljudi koji su zajedno sa Dinkiæem OBEÆALI da æe uèiniti sve da Petoletka nadje dobrog strateškog partnera da ne kažem kupca(ko ih je vukao za jezik Razz )?Znate kako, ne radi se ovde o Miki i Egeriæu veæ o nekoliko hiljada radnika fabrike + èlanovi njihovih porodica. I nije narod birao Miku i Egeriæa na izborima!
Sve Vi dobro znate, ali je oèigledno da ne možete pravilno da rasudjujete zbog partijske pripadnosti, zar ne? Sreæa pa nismo svi u strankama i još uvek možemo da sagledamo gde je ko pogrešio kad je glasao a gde ko kad je obeæavao Wink.
_________________
Govorim tiho i nosim oklagiju sa sobom.
"Dobar dan tetka Lepa"

-"Sine 'se nosish u pizdu materinu i ti i tvoje dobar dan"
Munje
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Sre Apr 22, 2009 6:33 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Sta sam ja to propustio? Sudeci po zadnjih nekoliko postova, rekao bih da su raspisani novi izbori Laughing
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
marijeta
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 16 Dec 2007
Poruke: 300

PorukaPoslao: Sre Apr 22, 2009 1:43 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Dragi moj Sasa ako si vec sindikalac sa visokim obrazovanjem trebao bi da znas da se ne kaze Lepljivi nego Lepljivoj Embarassed Laughing Lepa,i dalje vazi ona moja-Sve sto Kalanovicka napravi u Trsteniku ja cu da dodjem i da otkupim- Wink Laughing
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
sasha966
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 07 Dec 2008
Poruke: 200
Lokacija: TRSTENIK

PorukaPoslao: Sre Apr 22, 2009 2:04 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Marijeta,

ti si onda bogata osoba kada to sebi mozes da priustis!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Lepljiva
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 14 Maj 2007
Poruke: 1708

PorukaPoslao: Sre Apr 22, 2009 2:18 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

marijeta ::
Lepa,i dalje vazi ona moja-Sve sto Kalanovicka napravi u Trsteniku ja cu da dodjem i da otkupim- Wink Laughing



sasa966:
Citat:
ti si onda bogata osoba kada to sebi mozes da priustis!


Marijeta, ako nemaš dovoljno pozajmiæu ti ja da otkupiš onih 500 metara asfaltiranog puta u Poljni. Koliko se ja seæam to je ono što je ministarka donela u trstenièku opštinu i to u vreme dok nije bila ministarka. Wink

@ Jeri

Sprem'te se sprem'te èetiniciiiiiiiiii Laughing Ovo je apropo novih izbora!
_________________
Govorim tiho i nosim oklagiju sa sobom.
"Dobar dan tetka Lepa"

-"Sine 'se nosish u pizdu materinu i ti i tvoje dobar dan"
Munje
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
miloche
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 07 Apr 2007
Poruke: 963
Lokacija: trstenik

PorukaPoslao: Sre Apr 22, 2009 3:26 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Citat:
Lepa,i dalje vazi ona moja-Sve sto Kalanovicka napravi u Trsteniku ja cu da dodjem i da otkupim- Wink Laughing


da vam isprièam šta se desilo jednom mom prijatelju. pošao on sa ženom i dvoje dece u jagodinu u zološki vrt (da vide žirafu) i tamo sretne palmu. palma se ljubazno pozdravi pomazi decu i da im po hiljadu dinara.

pitanje ili naravouèenije:
kako je moguæe da se ljudi iz g27 stide svog kraja (zavièaja)? što se lepo ne ugledaju na dragana, što se ubi odvlaèeæi sve u jagodinu?
_________________
http://www.jeriningrad.org.rs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
marijeta
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 16 Dec 2007
Poruke: 300

PorukaPoslao: Èet Apr 23, 2009 6:24 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ovde ne govorimo o tome koliko ko ima nego koliko doticna gospoda nije nista uradila po pitanju grada iz kojeg su.Sve su zaboravili onog momenta kad su se dokopali Beograda i postali neka mu.. Evil or Very Mad Rolling Eyes
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Ovaj forum je zakljuèan i ne možete menjati teme ili odgovarati    Trstenik forum -> Lokalna Uprava Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeci
Strana 5 od 9

 
Skoèi na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group