Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Pitajte direktora Direkcije
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeci
 
Napiši novu temu   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati    Trstenik forum -> Lokalna Uprava
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeęu temu  
Autor Poruka
machomen76
TS dopisnik
TS dopisnik


Pridružio: 06 Dec 2008
Poruke: 27
Lokacija: trstenik,spasojev Ŕljivak

PorukaPoslao: Ned Jan 04, 2009 9:55 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

a to Å”to se na raĆØunu za vodu i kanalizaciju odbiva i pranje i ĆØiÅ”nje ulica od snega to niÅ”ta,odeÅ” u komstan oni te poÅ”alju u direkciju a ovi u niskogradnju a sve to plaƦaÅ” preko raĆØuna komstana a ni cisternu ni ĆØistaĆØ nikada nisi video u svojoj ulici!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!unazad 20god a plaƦaÅ” li plaƦaÅ”!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________
Bože,daj mi smirenosti da prihvatim ono Ŕto ne mogu da promenim,hrabrosti da promenim ono Ŕto mogu i mudrosti da to dvoje razlikujem!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridružio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Ned Jan 04, 2009 10:08 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

machomen76 ::
a to Å”to se na raĆØunu za vodu i kanalizaciju odbiva i pranje i ĆØiÅ”nje ulica od snega to niÅ”ta,odeÅ” u komstan oni te poÅ”alju u direkciju a ovi u niskogradnju a sve to plaƦaÅ” preko raĆØuna komstana a ni cisternu ni ĆØistaĆØ nikada nisi video u svojoj ulici!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!unazad 20god a plaƦaÅ” li plaƦaÅ”!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Niskogradnja vise nije drzavna firma, privatizovana je prosle godine, opstina joj jedino placa za ciscenje od snega puteve koji se kategorisu ako opstinski putevi, sam grad Trstenik je u nadleznosti komstana, oni bi trebali da cite grad od snega ali po svemu sudeci to ne rade iz nekog nepoznatog razloga Sad
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
marijeta
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 16 Dec 2007
Poruke: 300

PorukaPoslao: Pon Jan 05, 2009 10:56 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Sta ima da ciste sneg,brzo ce prolece Wink
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
sasha966
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 07 Dec 2008
Poruke: 200
Lokacija: TRSTENIK

PorukaPoslao: Pon Jan 05, 2009 9:30 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

A kada to to ulice nisu bile ociscene od snega? Mozda u nedelju pre podne? Ili 25.decembra uvece? Alo ljudi, da li vi vidite da se nesto u ovom gradu radi ili samo sedite pored kompjutera i pisete na forumu? Sto se tice ciscenja ulica tek od ove sezone je Komstan smogao snage da se upusti u ciscenje ulica jer prethodnicima je lakse bilo da to ne rade i da se pitaju odakle ce im doci pare za sve za sta im treba! Sto se tice ulaganja u masine i opremu radi se i na tome ali ne moze se odjednom i u kolicini koja je ovom gradu potrebna! Zivi bili pa videli!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridružio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Uto Jan 06, 2009 5:25 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Mozda se cistilo necu da gresim dusu, ali ja sam se u ponedeljak kada sam isao u vojsku bukvalno klizao od pruznog prelaza do opstine, mozda su meni lose gume ili previse sedim za kompjuterom i pisem po forumima pa ne znam da primetim razliku izmedju cistog asvalta i prekrivenog snegom Rolling Eyes trt
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
sasha966
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 07 Dec 2008
Poruke: 200
Lokacija: TRSTENIK

PorukaPoslao: Uto Jan 06, 2009 7:51 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Sve je moguce sem drvenog sporeta (i on samo jedanput) !!!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Lepljiva
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 14 Maj 2007
Poruke: 1708

PorukaPoslao: Uto Jan 06, 2009 11:16 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

@sasha966

A zaÅ”to ti/Vi stalno vieĆØeÅ”/viĆØete na nas? Shocked

4 godine brzo prodju, ne zaboravite to Wink
_________________
Govorim tiho i nosim oklagiju sa sobom.
"Dobar dan tetka Lepa"

-"Sine 'se nosish u pizdu materinu i ti i tvoje dobar dan"
Munje
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
marijeta
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 16 Dec 2007
Poruke: 300

PorukaPoslao: Sre Jan 07, 2009 9:20 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Sad svi lopate u ruke pa na posao Laughing Sedite ceo dan pored kompjutera,rade vam samo prsti,na sneg da se malo i fizicki istrosite Wink
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
machomen76
TS dopisnik
TS dopisnik


Pridružio: 06 Dec 2008
Poruke: 27
Lokacija: trstenik,spasojev Ŕljivak

PorukaPoslao: Pet Jan 09, 2009 6:19 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

ali ljudi pa mi plaƦasmo i do sad i odsada,proÅ”le godine pokvario se Ć°ubretarski kamion ispred moje kuƦe napolju 40C a ono ajd Å”to smrdi nego kamion buÅ”an pa curi li curi!!!!!!!STRAÅ NO!
ja pozovem ove iz komstana da poÅ”alju cisternu da operu ulucu i oni je poslali doduÅ”e u ponoƦ ali tu nije kraj,pijani radnik mi sa sve ono crevo u rukama obraƦa reĆØima "a ti si znaĆØi zvao cisternu majke ti ga ......"
brate STRAÅ NO Exclamation
_________________
Bože,daj mi smirenosti da prihvatim ono Ŕto ne mogu da promenim,hrabrosti da promenim ono Ŕto mogu i mudrosti da to dvoje razlikujem!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridružio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Feb 26, 2009 11:25 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Sta ce biti sa Karadjordjevom ulicom u Pejovcu? Ako vam je nepoznato ime, raspitajte se malo, mozda ce neko i da se seti, pa vam kaze...

Ove godine (tacnije, ovog proleca) trebalo bi da pocnu radovi. Ali to prica samo MZ Trstenik II. Da li neko iz Direkcije ima bilo kakav komentar na ovo, obzirom da bi oni trebalo da urade projekat?
_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
direkcija
TS pro
TS pro


Pridružio: 13 Apr 2009
Poruke: 13

PorukaPoslao: Sre Apr 15, 2009 9:05 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Izvinjavam se Å”to nisam pre odgovarao na VaÅ”e poruke, ali u buduƦe moje prisustvo na forumu biƦe ĆØeÅ”Ć¦e.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
direkcija
TS pro
TS pro


Pridružio: 13 Apr 2009
Poruke: 13

PorukaPoslao: Sre Apr 15, 2009 9:10 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Dejane, Å”to se tiĆØe vaÅ”eg pitaja plac je uknjižen na opÅ”timu Trstenik i nema optereƦenja. Å to se tiĆØe ĆØuvara za sada nam ne treba, a ukoliko se neÅ”to promeni kontaktiraƦemo Vas.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
direkcija
TS pro
TS pro


Pridružio: 13 Apr 2009
Poruke: 13

PorukaPoslao: Sre Apr 15, 2009 9:14 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Hanibaal, kod Karaưorưeve ulice postoji problem sa vlasnikom parcele, kroz koju jednim delom prolazi ulica. Ali bez obzira na sve, radovi na toj ulici nastaviƦe se u toku 2009 godine.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
direkcija
TS pro
TS pro


Pridružio: 13 Apr 2009
Poruke: 13

PorukaPoslao: Sre Apr 15, 2009 9:19 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Jerinenstadt, kvalitet radova koje godinama unazad za direkciju obavlja niskogradnja je na izuzetno niskom nivou. PokuŔavamo da u narednom periodu to promenimo.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
direkcija
TS pro
TS pro


Pridružio: 13 Apr 2009
Poruke: 13

PorukaPoslao: Sre Apr 15, 2009 9:24 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Jerinenstadt, nije bila namera da bude bilo ĆØija zastava, ali je tako ispalo jer su prilikom montaže radnici ubacili treƦu boju koja nije planirana.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati    Trstenik forum -> Lokalna Uprava Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeci
Strana 3 od 9

 
Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group