Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Pitajte predsednika opstine
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 39, 40, 41  Sledeci
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Lokalna Uprava
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeęu temu  
Autor Poruka
najjaĆØi
TS pro
TS pro


Pridružio: 02 Dec 2008
Poruke: 5

PorukaPoslao: Sub Jan 03, 2009 5:29 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Jako mi je drago da PREDSEDNIK nije demantovao da mu je Radovan RadoviƦ savetnik.

Evo pitanja za predsednika: Å TA VAS JE RADOVAN RADOVIƆ POSAVETOVAO POSLEDNJI PUT I KOLIKA MU JE PLATA NA TOJ FUNKCIJI.

P.S. PoŔto se predsednik deklariŔe da je poŔten, mislim da ove dve stvari ne bi trebao da izvrda...

We waiting.........................
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Sub Jan 03, 2009 8:44 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

najjaĆØi ::
Jako mi je drago da PREDSEDNIK nije demantovao da mu je Radovan RadoviƦ savetnik.

Evo pitanja za predsednika: Å TA VAS JE RADOVAN RADOVIƆ POSAVETOVAO POSLEDNJI PUT I KOLIKA MU JE PLATA NA TOJ FUNKCIJI.

P.S. PoŔto se predsednik deklariŔe da je poŔten, mislim da ove dve stvari ne bi trebao da izvrda...

We waiting.........................


Zasto bi covek to demantovao? Confused
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Komadant Mark
TS novinar
TS novinar


Pridružio: 26 Nov 2008
Poruke: 84

PorukaPoslao: Ned Jan 04, 2009 1:27 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Radovan Radovic nije moj savetnik vec pomocnik. Savetnik ne postoji po zakonu. Kada se formira koaliciona vlast, normalno je da svi ucestvuju. Mesta pomocnika su politicke funkcije i tako se i dele, a sto se tice njegove plate, ona je negde oko 45.000 din. Tu nista nije tajno i skriveno. P. S. Nije mi se svidela ova formulacija da se "predstavljam kao posten", zar je to nemoguce biti na mom mestu?
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
marijeta
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 16 Dec 2007
Poruke: 300

PorukaPoslao: Pon Jan 05, 2009 11:08 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

najjaĆØi ::
Jako mi je drago da PREDSEDNIK nije demantovao da mu je Radovan RadoviƦ savetnik.

Evo pitanja za predsednika: Å TA VAS JE RADOVAN RADOVIƆ POSAVETOVAO POSLEDNJI PUT I KOLIKA MU JE PLATA NA TOJ FUNKCIJI.

P.S. PoŔto se predsednik deklariŔe da je poŔten, mislim da ove dve stvari ne bi trebao da izvrda...

We waiting.........................
Ti bre kao da jedes stiropor pa postavljas ovakva pitanja Rolling Eyes Smesno je i reci da Raka moze da savetuje Stevu,pa nije on malouman.Zasto te uopste interesuje necija plata?Kandiduj se i ti na sledecim izborima pa ako te izaberu znaces kolika je plata.Ako se i deklarise kao posten to ne znaci da je to samo ako ima hrabrosti da odgovara na ovakva pitanja.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Pon Jan 05, 2009 2:29 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Do sad su svi bili sedokosi mrgudi koji se ukazuju narodu samo pred izbore. Svaka cast na tome sto je postao forumas nakon izbora!
"Kolika je plata ovome i onome.....? Rolling Eyes " Ocekujes da ti neko odgovori na ovo? Pa pitaj Raku sam, tu je covek Wink
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Innuendo
Prepodobni
Prepodobni


Pridružio: 17 Jun 2006
Poruke: 3958
Lokacija: Ul. osnivaĆØa Politike

PorukaPoslao: Sre Jan 07, 2009 12:51 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Komadant Mark ::
Ocigledno nisi pazljivo gledao. Da jesi cuo bi da sam rekao da je jedan od najvecih prioriteta industrijska zona na mestu magacina "Zapadne Morave".


Ovo je interesantno. Gde se nalaze ti magacini?
_________________
Uprava napolje!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridružio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Sre Jan 07, 2009 7:15 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

У Изрелу, Тел Авив Адолфа Хитлера 25/3 Rolling Eyes

Ако си кад ишао према Граду Бресном Пољу приметио си да са десне стране на локалитету Бељици постоји извесна количина покривених зграда, е простор између зидова тих зграда се назива магацин, или магацински простор Wink
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Dejan_Ig
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 23 Feb 2007
Poruke: 1022
Lokacija: Boka

PorukaPoslao: Čet Jan 08, 2009 8:13 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

a taj lokalitet (atraktivni)u Beljicima me uvek podseti na detinjstvo... miris stale , stajnjaka , isparavajuce balege, nezigosane teladi , jakih bikova( Beljici bills ws Odzaci cowboys)

Zaboravih pitanje za dragog gradonacelnika i komsiju Stevicu.
Da li Vi Predsednice mozete imati zlatni glas kod dodele neke lokacije ili prostora( konkretno prenamena vesernice)?
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
najjaĆØi
TS pro
TS pro


Pridružio: 02 Dec 2008
Poruke: 5

PorukaPoslao: Pet Jan 09, 2009 2:56 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ooooooooooooooooooooooooooooo............

Pa imam tu ĆØast da sa ĆØitavom opÅ”tinskom vlaÅ”Ć¦u delim ovaj FORUM.

Kao i uvek, seljaĆØka sujeta dolazi do izražaja ĆØim se bocne tamo gde ne treba. Wink)

E pa izvinite svi VLAStodrŔci, od sada imate moju PO-DRŠKU!

Samo se vi savetujte, a podsetio bih anonimusa da se sadaÅ”nji predsednik nije kandidovao na izborima POD SVOJIM IMENOM I PREZIMENOM, veƦ na ime i prezime dragog nam Borisa TadiƦa. Da se kandidovao kao (kako se beÅ”e predsednik opÅ”tine zove?), onda ne bi bio ni u Komstanu, izgleda...

Možda se varam?!

A da, za koju oblast je Radovan RadoviƦ zadužen...
Samo mi kažite da li za omlaTinu ili za penzionere! Wink)
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Dejan_Ig
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 23 Feb 2007
Poruke: 1022
Lokacija: Boka

PorukaPoslao: Pet Jan 09, 2009 5:04 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Najjaci cenim tvoj beskompromisan nacin za postavljanja pitanja.Pretpostavljam da su pitanja utemeljena na realnim ( nikako virtuelnim)i licnim saznanjima.Mozda zato bi trebalo dan pomognes , jer mi ne prepoznajemo (JA) ko je vlast , kome treba drshka. Zato te molim da pitanja budu konkretna , adresirana precizno i da nam pruzis pojasnjenje istih.Tako ce nama biti lakse da pratimo rad opstinskih vlasti i da def saznamo WHO IS WHO

Znaci nastavi , ali imena, nadimci , afere...Smile)
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Čet Jan 29, 2009 8:13 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Posto se direktor JKP"Komstan" povukao sa foruma ocigledno mozda Predsednik ima informaciju. Dakle moje pitanje je bilo:
-Gde Dom zdravlja odlaze svoj upotrebljeni materijal(igle, zavoje i tako to)-
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
machomen76
TS dopisnik
TS dopisnik


Pridružio: 06 Dec 2008
Poruke: 27
Lokacija: trstenik,spasojev Ŕljivak

PorukaPoslao: Ned Feb 01, 2009 6:54 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Komadant Mark ::
Radovan Radovic nije moj savetnik vec pomocnik. Savetnik ne postoji po zakonu. Kada se formira koaliciona vlast, normalno je da svi ucestvuju. Mesta pomocnika su politicke funkcije i tako se i dele, a sto se tice njegove plate, ona je negde oko 45.000 din. Tu nista nije tajno i skriveno. P. S. Nije mi se svidela ova formulacija da se "predstavljam kao posten", zar je to nemoguce biti na mom mestu?

ali ti imaÅ” viÅ”e pomoƦnika i nije to toliko ni bitno ali bitno je jer se izmiÅ”ljaju nova radna mesta,nego viÅ”e se niko ne oglasi Å”to se tiĆØe PRVE PETOLETKE ni opÅ”tinska uprava ni TV TRSTENIK?ni ko je kupio ni Å”ta dalje ni niÅ”ta viÅ”e?
_________________
Bože,daj mi smirenosti da prihvatim ono Ŕto ne mogu da promenim,hrabrosti da promenim ono Ŕto mogu i mudrosti da to dvoje razlikujem!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Dejan_Ig
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 23 Feb 2007
Poruke: 1022
Lokacija: Boka

PorukaPoslao: Sub Feb 07, 2009 10:12 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Predsednice sve pohvale i cestitke! Kamere Vas definitivno ''vole'' a izjava da smo konacno postali sajamska opstina pokazuje odsustvo euforije vec zelju i obavezu da imamo jos sajmova u godini u TS.
Pretpostavljam da ce Vas sad ovde priupitati sa koliko sredstava ste ucestvovali u sponzorstvu sajma, ali ako konacno gradonacelnik moze da se nasmeje i u Stopanji sva su sredstva utrosena opravdano:)
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
zvoncica
Amazonka
Amazonka


Pridružio: 18 Maj 2006
Poruke: 1393

PorukaPoslao: Pon Mar 02, 2009 12:55 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Komadant Mark ::
Radovan Radovic nije moj savetnik vec pomocnik. Savetnik ne postoji po zakonu. Kada se formira koaliciona vlast, normalno je da svi ucestvuju. Mesta pomocnika su politicke funkcije i tako se i dele, a sto se tice njegove plate, ona je negde oko 45.000 din. Tu nista nije tajno i skriveno. P. S. Nije mi se svidela ova formulacija da se "predstavljam kao posten", zar je to nemoguce biti na mom mestu?


U Trsteniku je proseĆØna zarada za decembar 2008. bila 22.379...

Uzgred, kolike su plate ostalih pomoƦnika, zamenika, pomoƦnikovog zamenika...a, Boga mi, i drugih politiĆØkih funkcionera...? Cool
_________________
Alisa vise ne glasa ovde...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Pon Mar 02, 2009 12:58 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ima na onom komicnom letku LDP-a Laughing

Predsednice jel lokal LDP-a pripada Opstini Cool?
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Lokalna Uprava Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 39, 40, 41  Sledeci
Strana 4 od 41

 
Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group