Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

IZBORI ZA MESNE ZAJEDNICE 07.12.2008.
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Sledeci
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Lokalna Uprava
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeęu temu  
Autor Poruka
Dejan_Ig
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 23 Feb 2007
Poruke: 1022
Lokacija: Boka

PorukaPoslao: Uto Dec 02, 2008 5:15 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Nas dvojica necemo glasati za tu opciju.Jedan mora da pogasi svetla a drugi da stavi tablu''for sale''.
Kakav bre g 17+, velika fora da se iz 'ekspertske grupe' preobratis u stranku koju samo lova interesuje.Ministar(NIP) kome skresu budzet 4 puta je ozbiljan igrac na kog se racuna?Najcrnji scenario je da tu dobiju oni a da budu najureni iz republicke vlade.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Lepljiva
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 14 Maj 2007
Poruke: 1708

PorukaPoslao: Uto Dec 02, 2008 5:16 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

@drOcultis

Aj kaži viŔe kako ti je ime i u kojoj si IJ da te glasamo i zavrŔimo sa ovim Cool .
Ugledaj se na Jerija, ĆØovek rekao da se kandidovao, koliko sam shvatila svi iz Grabovca a koji su prisutni na forumu Ʀe glasati za njega i tu je priĆØa zavrÅ”ena, tako da bi sada bio red da ĆØujemo tebe Smile.
Mislim, iskucao si nam neka imena, da ne kažem kompletne spiskove, pa ajd' sad kaži za koja imena da glasamo i obrazloži zaÅ”to, pa Ʀemo videti posle izbora da li si nas ubedio. Je l' to OK predlog?

P.S.
Citat:
Najcrnji scenario je da tu dobiju oni a da budu najureni iz republicke vlade.


Dejane, zbog ovakvog razmiŔljanja ima da te odblokiram sa msn-a Laughing
_________________
Govorim tiho i nosim oklagiju sa sobom.
"Dobar dan tetka Lepa"

-"Sine 'se nosish u pizdu materinu i ti i tvoje dobar dan"
Munje
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Dejan_Ig
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 23 Feb 2007
Poruke: 1022
Lokacija: Boka

PorukaPoslao: Uto Dec 02, 2008 5:32 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Dejane, zbog ovakvog razmiŔljanja ima da te odblokiram sa msn-a


a ti si mislila da mene zanima ko ce da pobedi na lokalu??Smile)
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
drOcultis
TS novinar
TS novinar


Pridružio: 04 Jun 2008
Poruke: 67
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Uto Dec 02, 2008 11:03 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Lepljiva
Ja sam u ij br.2 ali se nisam kandidovao ,niti Ʀu pa ti tako uskraƦujem zadovoljstvo da glasaÅ” za mene.
Ugledao sam se na Jerija jer se ni on nije kandidovao,bar ne vidim njegovo ime na listi za Grabovac.
Dao sam Vam spisak imena za grad da bi Vi odluĆØili za koga Ʀete da glasate.Da imam svoje favorite za koje bih hteo da glasate,samo bi Vam njihova imena otkucao.
A Dejan_Ig je možda dao i najrealniji komentar i to baÅ” onaj iz tvog citata.Ako TadiƦ izbaci MlaĆ°ana iz Vlade ili on sam izaĆ°e ā€šā€šdžabe smo kreĆØili".
Isto Ʀe biti ako ne glasamo za Mlaưine favorite u TS-u a G17plus ostane u Vladi.
Ova tema nije otvorena da bi nekog naljutila,naroĆØito ne tebe Lepljiva.Izbori za MZ su uvek bili dobra priprema za neke predstojeƦe izbore.Mislio sam da teba dati veƦu važnost glasovima mladih i da Vas na ovaj naĆØin malo animiram.BiƦe mi drago da Vi svojim glasovima izdvojite nekog iz one gomile sa spiska.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Yahoo Messenger
Lepljiva
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 14 Maj 2007
Poruke: 1708

PorukaPoslao: Uto Dec 02, 2008 11:20 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

@drOcultis

Ma nisam se ja naljutila, taman posla, nije to moj fazon Wink , nego stavio si spisak kandidata, nemamo pojma ko je ko, ko je koja stranka, a dajeÅ” nam neku priĆØu koga treba da glasamo(stranaĆØki), zato je moja reakcija bila takva. OlakÅ”aÅ” ljudima pa im kažeÅ” ko je po tebi dobar kandidat a oni odluĆØe da li Ʀe te posluÅ”ati.
_________________
Govorim tiho i nosim oklagiju sa sobom.
"Dobar dan tetka Lepa"

-"Sine 'se nosish u pizdu materinu i ti i tvoje dobar dan"
Munje
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
drOcultis
TS novinar
TS novinar


Pridružio: 04 Jun 2008
Poruke: 67
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Uto Dec 02, 2008 11:35 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

OK.Sorry na nerazumevanju.Ne želim da utiĆØem na Vas u vezi glasanja.Prva dva mesta za grad su uvek ĆØlanovi G17plus ili ljudi kojima oni daju podrÅ”ku.Druge stranke nisu toliko zainteresovane za MZ pa i nema nekog pravila.Pogotovu Å”to se raspala SRS i NS pa su njihovi ex.ĆØlanovi priÅ”li , u prvom sluĆØaju SNS a u drugom sluĆØaju DS.
P.S. Drago mi je Ŕto je joŔ neko budan u ove sitne sate
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Yahoo Messenger
marijeta
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 16 Dec 2007
Poruke: 300

PorukaPoslao: Sre Dec 03, 2008 8:07 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

drOcultis ::
Lepljiva ::
Vidim ja da se po tim MZ izgleda vrti velika lova.... c c c Cool

Donekle si u pravu.MZ ima pare ali samo od samodoprinosa i uglavnom je unapred isplanirano kako Ʀe da se potroÅ”e.Naravno,moguƦ je i ā€šā€šrebalans budžeta".MZ su sada bitne,naroĆØito grad jer postoji moguƦnost da se prijavi za veƦi broj projekata koje bi Verica KalanoviƦ i Džoni MiljkoviƦ mogli da odobre i odrade.Naravno zajedno sa Direkcijom i Komstanom koji su u ovoj raspodeli pripali G17plus.
Da podsetim,V.K. je ministarka za NIP gde su sve pare od donacija sa strane,a DĆ°.M. je državni sekretar kod MrkonjiƦa(infrastruktura,ex.Velja IliƦ).
Bila bi lepa ā€šā€štransverzala" da G17plus uzme i MZ pa da vidimo Å”ta sve mogu da odrade,da li su taĆØna obeƦanja V.K. kako Ʀe gomila para da doĆ°e u naÅ”e malo misto.NeƦe im smetati niko i neƦe imati opravdanja ako trokiraju.
Nemoj da polazes velike nade u Vericu i DZonija,da su hteli vec bi nesto uradili.Mesecima pijete vodu sa cisterne i ne zna se kada ce biti za pice dok oni otvaraju obilaznice oko Beograda.Nemam nista protiv njih sa DZonijem sam cak i radila jedno vreme ali kada sam ga videla kako se grli na nekoj ledini sa Mrkonjicem zeludac mi se prevrnuo.Mozda za neki napredak nisu potrebne velike pare nego samo malo vise volje i zelje da se uspe.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Sre Dec 03, 2008 8:20 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ma cim su Dinkica zvali u "Utisak nedelje"(bez Tonija Montana i Dragana Todorovica Laughing ) znaci da ce da ga najure iz Vlade.
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
drOcultis
TS novinar
TS novinar


Pridružio: 04 Jun 2008
Poruke: 67
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Sre Dec 03, 2008 9:05 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

OK,složili smo se da Ʀe G17plus da izvisi i da je malo verovatno da ima nameru da neÅ”to uradi u TS-u.
Kakvo je VaÅ”e miÅ”ljenje o drugoj opciji,da MZ opet pripadne SPS i DS koji su zadnje ĆØetiri godine imali veƦinu u Savetu MZ?Da li su oni neÅ”to uradili i da li imaju nameru da neÅ”to urade za grad?
O treƦoj opciji.gde su SNS,SRS,DSS i NS ne vredi razmiÅ”ljati jer su oni izaÅ”li sa mnogo malim brojem kandidata i male su im Å”anse da neÅ”to ozbiljnije urade.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Yahoo Messenger
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Sre Dec 03, 2008 12:27 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

drOcultis ::
OK,složili smo se da Ʀe G17plus da izvisi

Ko to kaze? U Grabovcu bi trebalo da pobede.
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Dejan_Ig
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 23 Feb 2007
Poruke: 1022
Lokacija: Boka

PorukaPoslao: Sre Dec 03, 2008 2:03 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ko to kaze? U Grabovcu bi trebalo da pobede.


A posle kazu G17+urbana stranka?
Nego da mi podrzimo Licnu i ekipu u gradu, a Markicevic nek pobedjuje u ''prigradju''Smile)
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
drOcultis
TS novinar
TS novinar


Pridružio: 04 Jun 2008
Poruke: 67
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Sre Dec 03, 2008 2:48 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Licna koji?Onaj Å”to je asfaltirao Jasikovicu i sagradio Bogdanje 2 a posle tamo ukupno uzeo 50 glasova.A za grad je uradio,Å”ta ono beÅ”e?A da,niÅ”ta.U stvari kupio je stan u BG-u kao i svaki dobar politiĆØar kome je TS na prvom mestu a ne mari za svoj džep.
On je politiĆØki mrtva liĆØnost a njegovi saborci se razbežali po drugim strankama ili se kriju jer ih nigde nema po gradu.
Dejane,naĆ°i mi nekog sa spiska koji je joÅ” u NS i ja Ʀu da ga zaokružim.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Yahoo Messenger
Lepljiva
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 14 Maj 2007
Poruke: 1708

PorukaPoslao: Sre Dec 03, 2008 3:08 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Iz svih ovih izlaganja izgleda da smo doÅ”li do toga da treba glasati kandidate DS-a. Very Happy Å to mi ovo neÅ”to poznato?!(ko razume, shvatiƦe Wink )

Aj poÅ”to mene neÅ”to baÅ” i mrzi da se raspitujem ko je ĆØiji, drOcultise daj podatke za DS-ove kandidate.

P.S. Glasati za Licnu!??? Laughing Laughing Laughing Laughing Ljudi, budimo realni!!!!
_________________
Govorim tiho i nosim oklagiju sa sobom.
"Dobar dan tetka Lepa"

-"Sine 'se nosish u pizdu materinu i ti i tvoje dobar dan"
Munje
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
drOcultis
TS novinar
TS novinar


Pridružio: 04 Jun 2008
Poruke: 67
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Sre Dec 03, 2008 3:39 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

DS-ovce znam uglavnom po nadimcima a ovde su puna imena.Vidim da je Toma Salama u ij 4(ĆØuva ovce u Osaonici a FK Tommako mu je izbaĆØen iz lige;rasturio OK Trstenik da bi imao svoj OK Tommako),
dr NedeljkoviƦ u ij 5 koji je inaĆØe poznat po tome Å”to prespava pregled pacijenta,
dr Potkrajac u ij 7,koji je veĆØiti kandidat za direktora DZ,
Aca DodiƦ u ij 3 ali on je Å”ef MZ u LopaÅ”u pa neznam kojom se demokratijom mogao opet naƦi u TS-u.
Izvinjavam se ali bilo je jaĆØe od mene da uz svako ime napiÅ”em i neki traĆØ? o njima.
E sad poÅ”to su br. 1 i 2 u svi ij G17plus ne znam Å”ta meĆ°u DS rade Licnin opÅ”tinski odbor na mestima br. 3 i 4-ex.direktor Komstan-a MiliƦeviƦ u ij 3 i Peca SimiƦ u ij 8 kao i Darko VukĆØeviƦ u ij10 na br2 kad bi tu trebao da bude neko iz G17plus.Ne mogu da verujem da nisu imali drugog kandidata mada je i to moguƦe jer je Darko ok lik.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Yahoo Messenger
drOcultis
TS novinar
TS novinar


Pridružio: 04 Jun 2008
Poruke: 67
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Sre Dec 03, 2008 3:41 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ljudi ja se baÅ” raspisao.JoÅ” koliko mi postova treba da budem kandidat za predsednika.Koliko traĆØeva znam , ladno bi ih sve potopio
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Yahoo Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Lokalna Uprava Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Sledeci
Strana 4 od 13

 
Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group