Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Trstenicani,jel postoji u gradu neko mesto za svirku uzivo??
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeci
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Muzika i Filmovi
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeęu temu  
Autor Poruka
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridružio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Dec 11, 2008 10:57 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ne verujem. Bilo bi cool. Treba popricati sa Locketom, u svakom slucaju. Mada, ne verujem...

Treba videti nesto alternativno. Organizirati stogod na svoju ruku.
_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
muzikoholik
TS dopisnik
TS dopisnik


Pridružio: 17 Nov 2008
Poruke: 22
Lokacija: tu i tamo

PorukaPoslao: Pet Dec 12, 2008 11:36 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Tojo ::
Mogao bi nesto da nam ispricas o bendu! Kako ste poceli? Koliko dugo svirate? Da li izvodite obrade, ako da-koje? Nesto slicno tome! Smile

Pricha je prilichno duga,pa kad bi krenuo da pricam redom,osvanuo bih pored ovog ekrana,a imam ispit za par dana(jos tri na stomatologiji),a i ovako sam nesto neplanirano oduzio...
Sustina price je da je ekipa opaka i maximalno profi...Ja imam jos malo 30 jednu,basista 30 sedam,bubnjar(Zlaja skarps) 33,pevac i pevacica po 28,klavijaturistkinja nam vadi prosek,nepunih 18...Svirkom se bavimo mnogo dugo i za nama je velika kilometraza...Svi su imali,neki imaju jos uvek autorske priche,ali nesto nam se zasvirala cover(neautorska-obrada) varijanta,prvo iz zezanja,a onda su se zaredjale svirke,pa nam se izgleda usladilo da stalno sviramo i pronalazimo nova interesantna mesta...
Sta se svira???? Pa sve gde smo spoznali da ima iole kvaliteta,a da ljudi to mogu,hoce i vole da slusaju...U sustini svaka svirka je nova prica,dobra atmosfera i sto vise zezanja...Bio bih neskroman,a da ne spomenem virtuoznost i poznavanje instrumenata u dusu,ali ne shvati me pogresno,to nije nikakvo izdr..... ,kilometarske solo deonice i svirka tipa"vidi me sta ja to znam".Fora je da se mi dobro zezamo i svi koji dodju da nas slusaju.Svira se sve,od hard roka do fanka i regea..znaci sareno i siroko.opste poznati strani i domaci hitovi.Od bendova W.snake,D.purple,B.Idol,L.Kraviz,Sting,G.Moor,Clapton,T.Tarner,U2,Toto...EKV,Leb i sol,Brejkersi,YU grupa...ma svasta nesto!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Tojo
Dusan Basta
Dusan Basta


Pridružio: 08 Apr 2008
Poruke: 2359

PorukaPoslao: Pet Dec 12, 2008 1:36 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Odlicno! Sredite onda stvar, ukoliko ste u mogucnosti, te da sviramo! Laughing
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Dejan_Ig
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 23 Feb 2007
Poruke: 1022
Lokacija: Boka

PorukaPoslao: Sub Dec 13, 2008 4:46 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Rado bih posredovao da u taj lokal nastupi Azaro band i neponovljiva vokalna shttp://www.youtube.com/watch?v=dJ6IaEh1bHU&feature=relatedolistica CARICA
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Dejan_Ig
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 23 Feb 2007
Poruke: 1022
Lokacija: Boka

PorukaPoslao: Sub Dec 13, 2008 4:48 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

http://www.youtube.com/watch?v=dJ6IaEh1bHU&feature=related

ispravka
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
muzikoholik
TS dopisnik
TS dopisnik


Pridružio: 17 Nov 2008
Poruke: 22
Lokacija: tu i tamo

PorukaPoslao: Sub Dec 13, 2008 3:16 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Carica je chudo!!!! Jel imas mozda neki licni kontakt,angazovao bih je za jednu mnogo jaku tezgu u Donjoj Prchilovici...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Dejan_Ig
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 23 Feb 2007
Poruke: 1022
Lokacija: Boka

PorukaPoslao: Pon Dec 15, 2008 8:55 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ax licni kontakt je cudo, no je ovo puritanski forum... pa da vidimo od cega se zivi. Ovo za Donju Prcilovicu se zezas, to je nedje kod Zajecara a Carica ne zna mnogo vlashkih pesama. Inace ja sam apsolvent sa 4sest, sviruckam ...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
muzikoholik
TS dopisnik
TS dopisnik


Pridružio: 17 Nov 2008
Poruke: 22
Lokacija: tu i tamo

PorukaPoslao: Pon Dec 15, 2008 12:29 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ma nisam se zezao za Prcilovicu,nega sam se z...bao,mislio sam na Gornju,a ne na Donju...ali samo ako navezba nesto od Tine Turner sa trilerom Mice Trofrtaljke...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Dejan_Ig
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 23 Feb 2007
Poruke: 1022
Lokacija: Boka

PorukaPoslao: Pon Dec 15, 2008 5:31 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Zajecar , zemljace, Zajecar Zlatni prsti tamo odes pa sviras . Trstenik slozices se nije u Britaniji , al nije ni Zagreb da se samo slusaju Ceca i Seka. Dodjes , malo lokala ima , dogovoris se sa vlasnicima tj event menagerima(sic) otkinete od muziciranja i TS Vam kaze -BRAVO
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
muzikoholik
TS dopisnik
TS dopisnik


Pridružio: 17 Nov 2008
Poruke: 22
Lokacija: tu i tamo

PorukaPoslao: Sre Dec 17, 2008 11:33 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ne vidim u chemu je onda problem,ochigledno smo na istoj strani ulice... Vec sam se nesto dogovarao sa vlasnikom jednog lokala u vezi svirke,nekad se mesto zvalo"Dzungla" kad sam bio tamo kao klinac pre 15-tak godina,ali se mnogo malo chega secam od tog mesta,sto zbog alkohola,sto zbog vremena koje je proslo....Tip je navodno zainteresovan da nas vidi i cuje u lokalu,ali slobodan vikend ima tek posle Nove godine,pa se mozda cujemo i vidimo tamo...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
muzikoholik
TS dopisnik
TS dopisnik


Pridružio: 17 Nov 2008
Poruke: 22
Lokacija: tu i tamo

PorukaPoslao: Pon Dec 22, 2008 12:37 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pa drugari,da li ima neko volju da napise nesto u vezi mesta koje se nekad zvalo Dzungla(sad nemam pojma kako se viche),da li ima smisla da se tamo napravi neka svirka,ili bi to bio promasaj??? U kom je fazonu mesto??
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
shane91
Pripovedac
Pripovedac


Pridružio: 13 Avg 2007
Poruke: 2639
Lokacija: Gdje svoga nema i gdje brata nije

PorukaPoslao: Pon Dec 22, 2008 7:45 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pa mesto je u fazonu "Tropika", sad se tako zove... Ima disciplinovanu vikend klijantelu, ali nisam cuo da se do sad pravila tamo neka rock zurka... Biva, sa vremena na vreme,one man band... E sad, mislim da to drzi Ljuba, i sta znam, trebalo bi da se stupi u kontakt snjim, i da se dogovorite...
_________________
"SreƦno ti muÅ”ko, AƦime! Žensko je dobro samo ako je stoka."

Koreni
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
muzikoholik
TS dopisnik
TS dopisnik


Pridružio: 17 Nov 2008
Poruke: 22
Lokacija: tu i tamo

PorukaPoslao: Pet Jan 09, 2009 11:38 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ja mislim da je ovo najbliza varijanta za Trstenicane koji bi imali zelju da cuju sta i kako to radi grupa "IZ SVE SNAGE"...

Vrnjacka Banja,PODROOM,subota 17.januar.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
on-hook
TS dopisnik
TS dopisnik


Pridružio: 11 Jan 2009
Poruke: 15

PorukaPoslao: Ned Jan 11, 2009 7:26 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Locke nece dati da tamo bude svirka, bez nekog veceg povoda, npr. da iznajmis ameriku, dobro platis pa eto, inace sam svirao tamo i zvuk je dosta los, zbog relativno niskog plafona, a sto se tice doma kulture, ne razumem svrhu iznajmljivanja, jer i tamo sam svirao, i nista se ne placa, vec samo treba postojati dogovor oko ulaznica, ne razumem zasto bi ga iznajmljivali:)
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
muzikoholik
TS dopisnik
TS dopisnik


Pridružio: 17 Nov 2008
Poruke: 22
Lokacija: tu i tamo

PorukaPoslao: Pon Jan 12, 2009 12:46 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

on-hook ::
Locke nece dati da tamo bude svirka, bez nekog veceg povoda, npr. da iznajmis ameriku, dobro platis pa eto, inace sam svirao tamo i zvuk je dosta los, zbog relativno niskog plafona, a sto se tice doma kulture, ne razumem svrhu iznajmljivanja, jer i tamo sam svirao, i nista se ne placa, vec samo treba postojati dogovor oko ulaznica, ne razumem zasto bi ga iznajmljivali:)


Prijatelju,hvala na informacijama,ali kakva iznajmljivanja kakve _ _,ja sviram samo tamo gde imam neki interes...ili emotivni,ili,da se dobro prozezam,ili da zaradim kintu(sto je najcesce slucaj)...mada mi nije nikakav problem da sviram i za dz.,ali samo kad to ima neke vise ciljeve..A cimanje opreme,iznajmljivanje sale,naplata ulaznica i slicne je....banijade,za sprdnju,za zaj..ebanciju,za trange frange,mnogo je to muke ni oko cega.
Ja sam mislio da u Trsteniku,kao i u svim mestima od Jagodine do Kraljeva,a koja pri tom imaju vise od 5000 stanovnika,gde smo i svirali sem mozda Blaca,postoji neki klub koji neguje zivu svirku i takav nacin zezanja...
Ocigledno nema,pa Boze moj,sta da se radi...ni Banja nije daleko onome ko je za takav vid provoda,ili ko to smatra za moguci provod...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Muzika i Filmovi Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeci
Strana 3 od 4

 
Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group