Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Trstenicani,jel postoji u gradu neko mesto za svirku uzivo??
Idi na stranu 1, 2, 3, 4  Sledeci
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Muzika i Filmovi
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeęu temu  
Autor Poruka
muzikoholik
TS dopisnik
TS dopisnik


Pridružio: 17 Nov 2008
Poruke: 22
Lokacija: tu i tamo

PorukaPoslao: Sre Nov 19, 2008 6:59 pm    Naslov: Trstenicani,jel postoji u gradu neko mesto za svirku uzivo?? Odgovoriti sa citatom

Gitarista sam grupe "Iz sve snage"iz KS-a,nikada nismo svirali u Trsteniku,a imamo dobru volju da napravimo fino zezanje,ako ima zainteresovanih klubova(kafea) koji bi nas eventualno ugostili .Dobrodosle bi bile sve informacije u vezi toga. Sviramo sve moguce vrste i podvrste domaceg i stranog RnR-a(citaj:sve sto vredi),od funka do hard rocka,pa sto ko voli nek izvoli...
Bilo bi lepo da se vidimo u Vasem gradu!!! Pozdrav svim muzikoholicima
Ako su vam info.poverljive prirode mozete poslati gmail na
saletrijani@gmail.com
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Tojo
Dusan Basta
Dusan Basta


Pridružio: 08 Apr 2008
Poruke: 2359

PorukaPoslao: Pet Nov 21, 2008 7:37 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Primio sam tvoju poruku, mada nisam u stanju da ti odgovorim preko PP-a, tako da cu da ti odgovorim ovde.
Svake godine u Trsteniku se odrzava manifestacija "Kolibri", na kojoj mnogo bendovi naseg okruga, vecinom iz Krusevca, dolazi da nastupaju. E sad, cini mi se da je ukinut Kolibri (finansijski razlog?!), mada prilicno sam ubedjen da se i dalje odrzavaju svirke u nasem Domu Kulture! Znaci, jedino da stupite u kontakt sa nekim ko bi mogao da vam izda taj prostor (ako pravite solo svirku), dok ne vidim mogucnost stvaranja neke manifestacije, a da nemate barem 5-6 zainteresovanih bendova, i novac u dzepu.
To bi otprilike bilo to... ostala mesta nisu za rock! Laughing
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
muzikoholik
TS dopisnik
TS dopisnik


Pridružio: 17 Nov 2008
Poruke: 22
Lokacija: tu i tamo

PorukaPoslao: Pet Nov 21, 2008 10:58 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Tenx TOJO,mada mi nije bas najasnije da mesto velicine Trstenika nema neko mesto,tipa klub sa 100-tinak do 200 mesta,sankovi,stajalice....ta fora,gde bi ljudi koji vole dobru "muzu" i zezanje jednostavno izasli u grad i opustili se.Mi trenutno radimo obrade stranih i domacih hitova,posto smo se malo zasitili udaranjem glave u zid sto se tice autorske price...tako da festivali,domovi kulture i slicni koncertni nastupi trenutno nisu nas teren,radimo klasicnu klubsku cover warijantu...dodjes djuskas(ili skaces,zavisi od pesme) pijuckas pice(ili loces ko stoka,zavisi od kapaciteta jetre),muvas ribice(iLi te muvaju iste) i to je to."SAMO" jedan lep hepening.


Bas me zivo interesuje kako ljudi koji imaju gore navedeni smisao za zezanje provode veceri(npr weekende) u Trsteniku!!??? Da li bi hteo to malo da mi docaras,TI ili neko drugi ko ima malo vremena na pretek,sve jedno je... Pozdrav TOJO & Long live RnR
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridružio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Nov 21, 2008 3:52 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Tojo ::
Primio sam tvoju poruku, mada nisam u stanju da ti odgovorim preko PP-a, tako da cu da ti odgovorim ovde.


A nisi mogao na mail, posto ga je ostavio?

Tojo ::
Svake godine u Trsteniku se odrzava manifestacija "Kolibri", na kojoj mnogo bendovi naseg okruga, vecinom iz Krusevca, dolazi da nastupaju.


Sta pricas??? Na koliko si ti to Kolibrija bio??? Vecina su nasi bendovi, a budu i ostali iz okoline, a i malo dalje. Pr. pre nekoliko godina bio je sastav Grinja iz Raske koji su se posle kao probili malo.


Tojo ::
E sad, cini mi se da je ukinut Kolibri (finansijski razlog?!), mada prilicno sam ubedjen da se i dalje odrzavaju svirke u nasem Domu Kulture!


Cini ti se??? Prilicno si ubedjen??? Ne prolupavaj se! I ne iznosi takve stvari na forumu! A mogao bi ni da ne pricas o bilo cemu sto ne znas.

Tojo ::
Znaci, jedino da stupite u kontakt sa nekim ko bi mogao da vam izda taj prostor (ako pravite solo svirku), dok ne vidim mogucnost stvaranja neke manifestacije, a da nemate barem 5-6 zainteresovanih bendova, i novac u dzepu.


A da, za promenu uradis nesto? Samo pricas... Manifestacije postoje, a sada postoje i ljudi koji ce da poguraju.

Tojo ::
To bi otprilike bilo to... ostala mesta nisu za rock! Laughing


Ovo je otprilike jedino tacno... Ali se nadamo da ce se i to uskoro promeniti. No hard feelings, samo pazi sta pricas...
_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridružio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Nov 21, 2008 3:58 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

@ muzikoholik

Imao je Trstenik neka jako dobra mesta, ali... Vremena se menjaju. Klinci slusaju hip-hop, tako da... To sto ti trazis trenutno ne postoji kod nas. Sem Amerike, malo. Ali bice uskoro, nadam se.

Keep in touch. papa
_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Tojo
Dusan Basta
Dusan Basta


Pridružio: 08 Apr 2008
Poruke: 2359

PorukaPoslao: Pet Nov 21, 2008 4:37 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pa, pazi Hani, bio sam na poslednja 3 Kolibrija, i vecinom su nastupali punk/rock bendovi iz Krusevca i okoline... novajlije.
Odrzavaju se, povremeno, svirke- ako se ne varam, bilo je par ispred doma... kod onog nazovi spomenika. Simergal je takodje odrzavao frekventne svirke, nakon sto je Kolibri propao, sve dok se nisu razisli, takodjer u Domu.
Ko ce da pogura... Jani?

@Muzikoholik
Kazem ti, pokusaj da stupis u kontakt sa nekim iz uprave naseg Doma Kulture... druge opcije ne vidim.
Shvatam da zelite da nastupate na novom terenu, no ja bih se drzao Krusevca... cujem price od drugova o mnogim kaficima u Krusevcu gde se cesto odrzavaju kvalitetne live svirke.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridružio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Nov 21, 2008 4:46 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Hehe... Dobra ti ta za Janija. Laughing

Ali opet nisi u pravu. Vecina su nasi bendovi. Uvek bili i uvek ce da budu. To "ispred doma" se zove Trg mladih, gimnazijo moja. Kolibri nije propao, rekao sam ti da ne pricas gluposti. "Simergal" je Simargal. Drzi se Maidena Very Happy to malo znas...

Toliko o tome. Ajd da ne kvarimo coveku temu, pricacemo na okupu. Wink
_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Tojo
Dusan Basta
Dusan Basta


Pridružio: 08 Apr 2008
Poruke: 2359

PorukaPoslao: Pet Nov 21, 2008 6:19 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Simargal- znam bre, ono Boznastvo... ali oni kazu Simergal! Laughing
To za kolibri, cemo tek da vidimo!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Genie
Vesnik proleća


Pridružio: 15 Jul 2007
Poruke: 2900
Lokacija: Planeta Zemlja

PorukaPoslao: Sub Nov 22, 2008 2:50 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Tojo ::
cujem price od drugova o mnogim kaficima u Krusevcu gde se cesto odrzavaju kvalitetne live svirke.

Sinche, pa ti si skroz pogresno informisan Laughing
_________________
be, was/were, been
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger
muzikoholik
TS dopisnik
TS dopisnik


Pridružio: 17 Nov 2008
Poruke: 22
Lokacija: tu i tamo

PorukaPoslao: Ned Nov 23, 2008 1:07 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Postoje samo dva mesta u celom Ks-u gde se nesto svira.Prvo je KPD koje je nekad bilo kultno mesto,kad se svirala kvalitetna muzika i kad su tamo izlazili ozbiljniji i urbaniji ljudi...Sada tamo idu samo klinci do 17 god,malo fensera i seljobera i to je to.Ali do toga je doveo koncept gazde i repertoar stalnog benda koji tamo svira,a to su uglavnom izandjane domace stvari,tkz "bljuzge"...I postoji club Floyd koji nije nesto mnogo posecen jer je skoro i otvoren,a i prilicno je mali.Tamo moze da se cuje prava dobra svirka za merak i dusu.Mi smo sinoc svirali tamo i bilo je super,napokon smo napunili mesto,a i atmosfera je bila extra.(sviralo se na BIS)
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
muzikoholik
TS dopisnik
TS dopisnik


Pridružio: 17 Nov 2008
Poruke: 22
Lokacija: tu i tamo

PorukaPoslao: Pon Dec 08, 2008 11:48 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

LJudi,pa gde u Trsteniku moze da se zaglavi,popije neko pivce i odslusa,malo dobre muzikice,a po mogucstvu da to neko proizvodi instrumentima i svojim glasom,a da ne bude MP3 lista...To u Trsteniku ne postoji,ili me maximalno ignorisete...Jel zivi neko u ovom gradu sa bar jednim do dva dcl rockerske krvi??? ziveli ili je TS definitivno okupiran seljoberima CECOM>JECOM<ZELJKOVIMA<SEKAMA<DARAMA... kolo
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridružio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Dec 08, 2008 1:27 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pogresna ti je pretpostavka, Muzikoholice.

U Srbiji je trenutno pored gorepobrojanih najpopularniji muzicki pravac hip-hop. A Trstenik je pravo urbano mestasce i sledi svoju repersku tradiciju.

Daklem, odgovor na tvoje pitanje je. Ne, nema. Postoje samo Acquateke i mesta na kojim reperi prave zmurke. Wink
_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
muzikoholik
TS dopisnik
TS dopisnik


Pridružio: 17 Nov 2008
Poruke: 22
Lokacija: tu i tamo

PorukaPoslao: Pon Dec 08, 2008 10:51 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pa pretpostavka se i zove pretpostavkom,jer se nesto iz neznanja ili neobavestenosti pretpostavlja,a ne tvrdi i sve to sa ciljem da se spozna istina...
Znaci Trstenik se uhvatio sa svetskim tendencijama i fura hip-hop i rep kulturu(VALJDA NIJE PLEONAZAM),ali ne mari RnR nije mrtav,na neciju zalost,ALI I NA NECIJU SREEECUUU!!!!!!
JBG,ja sam se pored toliko posla ipak nameracio da u Ts-u napravim jednu svirku,pa nek ide zivot...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
shane91
Pripovedac
Pripovedac


Pridružio: 13 Avg 2007
Poruke: 2639
Lokacija: Gdje svoga nema i gdje brata nije

PorukaPoslao: Pon Dec 08, 2008 10:55 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pa dajte onda ljudi da vidimo neŔto... Dal` se negde izdaje neŔto za ovakvu stvar !?
_________________
"SreƦno ti muÅ”ko, AƦime! Žensko je dobro samo ako je stoka."

Koreni
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridružio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Dec 08, 2008 11:52 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

muzikoholik ::
JBG,ja sam se pored toliko posla ipak nameracio da u Ts-u napravim jednu svirku,pa nek ide zivot...


Ma, nek ide zivot!!! Ja sam ti rekao. Wink Samo popusteno...
_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Muzika i Filmovi Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu 1, 2, 3, 4  Sledeci
Strana 1 od 4

 
Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group