Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

KUDA ZA NOVU GODINU??
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeci
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Korzo
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeęu temu  
Autor Poruka
cuka
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 26 Mar 2006
Poruke: 980
Lokacija: ƈabar-varoÅ”

PorukaPoslao: Sre Nov 26, 2008 10:34 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

[quote="Jerinenstadt"]
Hanibaal ::
Jerinenstadt ::
Ja cu da se uzajmim i idemo svi zajedno na docek, nema da brines pljuga


Odnosilo se na Cuku baki. Tebe nemam ni na fejsu Twisted Evil

Nisam znao da si toliki drugar Very Happy fala Jeri nemo' se troÅ”iÅ”.Meni bi srce riknulo da moram tolike pare da bacim za neki bezvezan doĆØek jednog "KomunistiĆØkog" praznika. Wink Wink Wink Wink Jel ti uopÅ”te znaÅ” koliki su 20 evra??? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
kad ti se prijatelj vine visoko,ne prilazi mu dok te ne potraži
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Sre Nov 26, 2008 2:06 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Jel se slavi u Americi? U Engleskoj? Tesko da je komunistische Laughing
To je.......35 franaka baki, nema da brines Wink
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
cuka
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 26 Mar 2006
Poruke: 980
Lokacija: ƈabar-varoÅ”

PorukaPoslao: Sre Nov 26, 2008 2:22 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Jerinenstadt ::
Jel se slavi u Americi? U Engleskoj? Tesko da je komunistische Laughing
To je.......35 franaka baki, nema da brines Wink


TaĆØno je da se slavi u Americi i Engleskoj i u svim ostalim kapitalistiĆØkim zemljama ali se toj proslavi ne pridaje tolika važnost kao recimo božiƦu,danu ustavnosti i sl.sranjima Wink A Å”to se tiĆØe 35 franaka,baki,nije to mala para,za to ja moram 45 minuta da radim Wink Wink Wink Wink Wink Wink
_________________
kad ti se prijatelj vine visoko,ne prilazi mu dok te ne potraži
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
pravnik
Dosljak
Dosljak


Pridružio: 26 Nov 2008
Poruke: 2

PorukaPoslao: Sre Nov 26, 2008 4:02 pm    Naslov: nova godina Odgovoriti sa citatom

Pa ovako...citam ovde razne odgovore u vezi doceka...pa me jedno zainteresovalo recimo odgovor snane91,u vezi diskoteke faraon..elem sto se tice faraona nije tacno da nema sanitarnu dozvolu,vec toj diskoteci stoji zabrana za rad dakle nema dozvolu za rad zbog nekog propusta u vezi izmirenja nekih obaveza prema drzavi (porez...itd),sto znaci da nemoze da se koristi,ali ja imam proverenu informaciju da su momci koji treba tu da organizuju uspeli da izvucu privremenu dozvolu za rad znaci za te dve veceri,i najverovatnije da ce tu i da organizuju,a mozda i nece ko zna..a sto se tice bioskopa evo ovako,nije tacno da ovi momci nisu dobili podrsku U.O vec su odustali od cene zakupa koja iznosi 2000e,ja raspolazem proverenom informacijom da je 4 od 5 clanova komisije glasalo da se ovim momcima izda prostor i pored raznih pritisaka sa strane(politickih),jer naravno oni su bili favoriti jer su jedini mogli da ispune uslove koji se od njih traze u vezi bezbednosti prvenstveno,a i po po pitanju odgovarajucih dozvola,a i zbog toga sto su unazad 2 godine za redom organizovali docek u ovom objektu....no da ne duzim preterano jasno je da ove godine slabo da ce biti sta od doceka u trsteniku kad se uzme u obzir Faraon,Bioskop i Klub i kad se ljudi poodele mislim da nece biti nista od toga,mislim kakva je to zurka kad u prostor gde staje 600-700 ljudi dodje 200-300,truba naravno,a i ko garantuje da ko kupi kartu ne ispadne da je bacio pare bezveze jer koliko sam upoznat ni ovi u bioskopu a i oni u klubu nemaju odgovarajuce dozvole i rade to nelegalno,samo je pitanje vremena kad ce neko to da prijavi.No da ne zalazimo u detalje ja cu ove godine u dobru staru Akvu koja ce i ove godine najverovatnije da organizuje docek...tamo je extra ekipa koja ume da ugosti kako treba necu da razmisljam da idem kod neke dece koja su cula da tu moze dobra lova da se uzme pa potegle roditelje da ispunjavaju njihove hirove....
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Lepljiva
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 14 Maj 2007
Poruke: 1708

PorukaPoslao: Sre Nov 26, 2008 4:33 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

pravnik::
Citat:
ja cu ove godine u dobru staru Akvu koja ce i ove godine najverovatnije da organizuje docek...tamo je extra ekipa koja ume da ugosti kako treba necu da razmisljam da idem kod neke dece koja su cula da tu moze dobra lova da se uzme pa potegle roditelje da ispunjavaju njihove hirove....


E sad da vidimo ko je doveo ĆØoveka na forum da reklamira Akvu a bogami i da pljune po drugim organizatorima Nove godine u TS?! Shocked

Citat:
No da ne zalazimo u detalje


Pa mislim da si dovoljno uŔao u detalje, nije imalo kud viŔe. Confused
_________________
Govorim tiho i nosim oklagiju sa sobom.
"Dobar dan tetka Lepa"

-"Sine 'se nosish u pizdu materinu i ti i tvoje dobar dan"
Munje
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
cuka
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 26 Mar 2006
Poruke: 980
Lokacija: ƈabar-varoÅ”

PorukaPoslao: Sre Nov 26, 2008 4:46 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pa mislim da si dovoljno uŔao u detalje, nije imalo kud viŔe. Confused[/quote]
E.dobro si mu rekla Wink
_________________
kad ti se prijatelj vine visoko,ne prilazi mu dok te ne potraži
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridružio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Nov 26, 2008 6:32 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Jerinenstadt ::
Hanibaal ::
Ti i drugari, a? namig


Odnosilo se na Cuku baki. Tebe nemam ni na fejsu Twisted Evil


Znas ti, sinko, dobro na sta sam ja mislio... Seti se zasto te Bijeljina izbacila sa liste... Rolling Eyes

@ pravnik

Nema sta, razradio si ga do detalja. Dobro nam dosao na forum papa i da nam se zadrzis malo. Ajd, kad si vec pomenuo Acqua, daj nam neku insajdersku informaciju sta ima to dole i za koje pare.
_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
shane91
Pripovedac
Pripovedac


Pridružio: 13 Avg 2007
Poruke: 2639
Lokacija: Gdje svoga nema i gdje brata nije

PorukaPoslao: Sre Nov 26, 2008 11:08 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

pravniĆØe, oprosti meni rabi božijem shane-u 91, i dobrodoÅ”ao na forum... Wink papa

Mada, prema nekim nezvanicnim informacijama, likovi koji su proslih godina organizovali Bioskop su se udruzili sa likovima koji ove godine organizuju, tako da to nikako ne moze da bude losa zabava... I da, mislim da Acqua i Bioskop/Klub nemaju istu ciljnu grupu prilikom proslave Nove Godine...
_________________
"SreƦno ti muÅ”ko, AƦime! Žensko je dobro samo ako je stoka."

Koreni
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Maxmilijan
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 06 Jul 2006
Poruke: 1095
Lokacija: Hell

PorukaPoslao: Sre Nov 26, 2008 11:20 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

SKC ELECTRO SUN...PRSKEEEEE......LUDILO.....
_________________
"One, two, Freddyā€™s coming for you.Three, four, better lock your door.Five, six, grab your crucifix.Seven, eight, gonna stay up late.Nine, ten, never sleep again.ā€
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
marijeta
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 16 Dec 2007
Poruke: 300

PorukaPoslao: Čet Nov 27, 2008 2:04 pm    Naslov: Re: nova godina Odgovoriti sa citatom

pravnik ::
Pa ovako...citam ovde razne odgovore u vezi doceka...pa me jedno zainteresovalo recimo odgovor snane91,u vezi diskoteke faraon..elem sto se tice faraona nije tacno da nema sanitarnu dozvolu,vec toj diskoteci stoji zabrana za rad dakle nema dozvolu za rad zbog nekog propusta u vezi izmirenja nekih obaveza prema drzavi (porez...itd),sto znaci da nemoze da se koristi,ali ja imam proverenu informaciju da su momci koji treba tu da organizuju uspeli da izvucu privremenu dozvolu za rad znaci za te dve veceri,i najverovatnije da ce tu i da organizuju,a mozda i nece ko zna..a sto se tice bioskopa evo ovako,nije tacno da ovi momci nisu dobili podrsku U.O vec su odustali od cene zakupa koja iznosi 2000e,ja raspolazem proverenom informacijom da je 4 od 5 clanova komisije glasalo da se ovim momcima izda prostor i pored raznih pritisaka sa strane(politickih),jer naravno oni su bili favoriti jer su jedini mogli da ispune uslove koji se od njih traze u vezi bezbednosti prvenstveno,a i po po pitanju odgovarajucih dozvola,a i zbog toga sto su unazad 2 godine za redom organizovali docek u ovom objektu....no da ne duzim preterano jasno je da ove godine slabo da ce biti sta od doceka u trsteniku kad se uzme u obzir Faraon,Bioskop i Klub i kad se ljudi poodele mislim da nece biti nista od toga,mislim kakva je to zurka kad u prostor gde staje 600-700 ljudi dodje 200-300,truba naravno,a i ko garantuje da ko kupi kartu ne ispadne da je bacio pare bezveze jer koliko sam upoznat ni ovi u bioskopu a i oni u klubu nemaju odgovarajuce dozvole i rade to nelegalno,samo je pitanje vremena kad ce neko to da prijavi.No da ne zalazimo u detalje ja cu ove godine u dobru staru Akvu koja ce i ove godine najverovatnije da organizuje docek...tamo je extra ekipa koja ume da ugosti kako treba necu da razmisljam da idem kod neke dece koja su cula da tu moze dobra lova da se uzme pa potegle roditelje da ispunjavaju njihove hirove....
BRATE,AL SI OPSIRAN.PA OVO JE ESEJ NA ZADATU TEMU Rolling Eyes
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
pravnik
Dosljak
Dosljak


Pridružio: 26 Nov 2008
Poruke: 2

PorukaPoslao: Čet Nov 27, 2008 8:48 pm    Naslov: hehe Odgovoriti sa citatom

Pa shta da radim kad imam inspiraciju .......Smile
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
cuka
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 26 Mar 2006
Poruke: 980
Lokacija: ƈabar-varoÅ”

PorukaPoslao: Uto Dec 02, 2008 1:58 am    Naslov: Re: hehe Odgovoriti sa citatom

pravnik ::
Pa shta da radim kad imam inspiraciju .......Smile

Mogao si možda spot da snimiŔ Wink
_________________
kad ti se prijatelj vine visoko,ne prilazi mu dok te ne potraži
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Boki
TS pro
TS pro


Pridružio: 05 Maj 2008
Poruke: 11
Lokacija: Peyton

PorukaPoslao: Čet Dec 04, 2008 11:19 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ja standard u bioskop da bi ispostovao drugare koji organizuju, ali licno preferirao bih da odem u BG ali nemogu ostavim drustvo Sad
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
shane91
Pripovedac
Pripovedac


Pridružio: 13 Avg 2007
Poruke: 2639
Lokacija: Gdje svoga nema i gdje brata nije

PorukaPoslao: Čet Dec 04, 2008 11:31 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

pozdrav Boki papa (samo nam je jos jedan pejovcanin trebao u pm Twisted Evil )


Samo da kazem da ce ove godine u Kinu da bude bolje nego ikad !!!
_________________
"SreƦno ti muÅ”ko, AƦime! Žensko je dobro samo ako je stoka."

Koreni
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Boki
TS pro
TS pro


Pridružio: 05 Maj 2008
Poruke: 11
Lokacija: Peyton

PorukaPoslao: Čet Dec 04, 2008 11:42 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

poz Very Happy
Eh shane shane, sad odbijate pejovcane, a kad zagusti prvo njix zovete Wink
Kino uber alles kao sto kazhe Vladolf "Shane" Pawlovitch
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Korzo Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeci
Strana 4 od 6

 
Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group