Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Èesto Postavljana PitanjaFAQ - Èesto Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista èlanovaLista èlanova   Korisnièke grupeKorisnièke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Kenjkanja - Zasto mi je obrisana/izmenjena poruka???
Idi na stranu 1, 2, 3  Sledeci
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Pravila, obaveÅ¡tenja, kritike
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeæu temu  
Autor Poruka
Innuendo
Prepodobni
Prepodobni


Pridružio: 17 Jun 2006
Poruke: 3958
Lokacija: Ul. osnivaèa Politike

PorukaPoslao: Pet Nov 07, 2008 11:09 am    Naslov: Kenjkanja - Zasto mi je obrisana/izmenjena poruka??? Odgovoriti sa citatom

Drage moje forumašice i dragi forumaši, tema u kojoj æete kukati kad, kako i zašto su vam obrisane poruke, da ne biste spamovali po drugim temama. Takoðe, možete davati predloge za bolji rad foruma. Zamolio bih vas da se držite teme i da ne smarate mnogo. Moderatori æe odgovoriti na svako vaše pitanje, predlog i tome sl.

Prijatno.
_________________
Uprava napolje!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Pet Nov 07, 2008 1:55 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

edit: Hanibaal

Dragi moj Jerinenstadte i ostali forumasi, drug Innu lijepo rece. Na ovoj cete temi moci kenjkati do mile vam volje. Ako netko ima neki prigovor zasto mu je poruka obrisana, editovana i sl. neka se ovdje obrati. U suprotnom, tj. akoli ostavi tu zalbu na temi gdje joj mjesto nije, ne samo da ce biti obrisana, vec ce ostati uskracen za obavjestenje.

Hvala na paznji i prijatno.

_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Sub Nov 08, 2008 3:27 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Cut the crap already!!!
Za koj kobas krasni brisete yebene postove? Does it make you feel like real men? Ova tema nema nikakvog smisla; prvo: zato sto ovaj forum nema moderatora koji svakodnevno posecuje forum; drugo: zato sto svako svakog licno zna; trece, zato sto je sva lepota ovog foruma u offtopicu...
Ako vam se ne svidja offtopic idite na kvalitetnije forume i tamo prosipajte pamet + brisite postove. Ovde je sve prosto: ne brisite postove i niko nece da "kenja" (kako je komentare na bezrazlozno izbrisane postove nazvao cijenjeni gospodin komandant). Sto se tice predloga za bolji forum, cinjenica je da se ni jedna tehnicka ispravka ne moze sprovesti jer je admin zauzet precim poslovima ili jednostavno ne zeli da slusa zahteve. Ima pola godine kako je obecao da updatuje chat, za koji sam mu poslao link, ali nista nije uradjeno pa s' toga nema svrhe ni o tome pisati. Izbrisati ovu temu i nastavljamo kako smo poceli.

Ako cete da se igramo brisanja postova, dajte svima moderatorski cin pa da bude veselo. Da je veci forum pa da i razumem, ne moze bez moderatora, ali ovde su takve intervencije smesno sulude.


PS. AKo mi izbrisete/izmenite post, obicne ste zene. Hvala.

hanibalu je dobro u ulozi zene Wink

Edit: Hanibaal

C c c... Strasno je sto se tako ponasate. Imate pravila foruma ovde, pa ih prostudirajte. Na kraju, to je trebalo da uradite jos kada ste se registrovali. E, sad... Ako ste se registrovali da terate siljak u nos... Tu vec nema pomoci. Ponasanje nekih ovde nikako nije reprezentativno i nesto cime treba da se dicimo. Umesto sto terate druge sa foruma, potrudite se da uradite nesto konstruktivno. Hvala, Lorde, na predlogu za chat, ali tu se pita samo Gazda. I umesto sto kenjkate (nikako negativan izraz, uprkos insistiranju), prihvatite to kao de facto i "ponasajte se".

Ugodan dan zelim svima.
Wink
_________________


Poslednji izmenio lord.trax dana Pon Nov 10, 2008 2:04 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Genie
Vesnik proleća


Pridružio: 15 Jul 2007
Poruke: 2900
Lokacija: Planeta Zemlja

PorukaPoslao: Sub Nov 08, 2008 12:21 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Tojo ::
Predlazem da ja budem proizveden u cin moderatora Cool

A ja predlazem da odbacite ovaj predlog Laughing
_________________
be, was/were, been
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger
shane91
Pripovedac
Pripovedac


Pridružio: 13 Avg 2007
Poruke: 2639
Lokacija: Gdje svoga nema i gdje brata nije

PorukaPoslao: Sub Nov 08, 2008 7:13 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

I

Citat:
Dok administratori i urednici ovog foruma nastoje da obrišu ili izmene bilo koji dostupni materijal što je brže moguce, nemoguce je pregledati svaku poruku.


Sta ovo znaci ? Da administratori i urednici ovog foruma nastoje da obrisi ili izmene bilo koji dostupni materijal sto je brze moguce, ali ne mogu jer je nemoguce pregledati svaku poruku ? Valjda bi trebalo da stoji: bilo koji dostupni materijal koji nije u skladu sa uslovima registracije-pravilima foruma, sto ce reci:

Citat:
pogrdne, nepristojne, vulgarne, klevetnièke, odvratne, preteæe, seksualno-orjentisane poruke ili bilo kakav materijal koji može narusiti bilo koje od korisnièkih pravila*


*da li su korisnièka pravila isto što i uslovi registracije-pravila foruma, i ako ne, da nam se da uvid u iste !

II

Citat:
Slažete se da webmaster, administrator i urednici ovog foruma imaju pravo da obrišu, izmene, pomere ili zatvore svaku temu u svako doba ako to smatraju potrebnim.


Da li se i webmaster, administrator i urednici ovog foruma prilikom odluke da li da obrišu, izmene, pomere ili zatvore svaku temu u svako doba moraju pridrzavati uslovima registracije-pravilima foruma, ili to zavisi iskljucivo od njihovog nahodjenja, misljenja, stava i slobode izbora ?
_________________
"Sreæno ti muško, Aæime! Žensko je dobro samo ako je stoka."

Koreni
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
YOle
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 05 Feb 2007
Poruke: 293
Lokacija: TS

PorukaPoslao: Sub Nov 08, 2008 7:43 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

I: Naravno da se misli na sadrzaj u skladu sa uslovima registracije.

II: Navedene osobe se pridrzavaju uslova registracije, ali prvenstveno u nahodjenju sa sopstvenim sudom/misljenjem. Nema razloga slepo se pridrzavati navedenih pravila, zato tamo pise da se teme zatvaraju i brisu ako te osobe to SMATRAJU potrebnim.

edit: Hanibaal

Dodao bih jos nesto. Teme se ne cenzurisu toliko strogo koliko neki elementi pokusavaju da predstave (Tojo, slobodno se prepoznaj ovde). Vecina tema je slobodna za bilo kakvo pisanije, cak i za tzv. oftopikovanje. Ali postoji izvestan broj ozbiljnijih tema na kojima ljudima nije do zahebancije. Vi sto vam je "cist zez" bitan imate tone takvih tema.

Yole, izvini. Hvala.

_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Yahoo Messenger MSN Messenger
casper
Duh Zastitnik
Duh Zastitnik


Pridružio: 05 Jan 2007
Poruke: 4412

PorukaPoslao: Ned Nov 09, 2008 2:38 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pa tek sad ne mogu da shvatim neke ljude na forumu ozbiljno, zato sam i ostavio onu poruku uz k koju je obrisao Hanibaal. Postoji jedno i glavno pravilo svih foruma: stroga pravila za sve i nema offtopica ili totalno slobodan forum, sredina ne postoji! A pošto je ovo forum koji bi trebao da "pretstavlja Trstenik" tj. jedan grad tu nebi trebalo da ima offtopica, ali niste to poštovali od samog poèetka pa sad snosite posledice. Moj zakljuèak je da ovaj forum neæe dugo da traje, a ako ovo "stado ovaca bez ovèara" nastavi ovako i ništa se ne promeni dajem reè da æu ja da se pobrinem da ne potraje jer ne želim da niko, bar ne na netu, roza Trstenik!

edit: Hanibaal

Razumemo se. Lepo je skrenuta paznja nekim ljudima da su preterali, ali se nadam da ce sve da prodje bez packi. Rolling Eyes Sve se mozze postici razgovorom. A za "pobrinjavanje" nema potrebe... Ipak, ne mozze se svuda ograniciti tema. Mislim da je svako iole pametan shvatio...

_________________
http://mineagle.deviantart.com
oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇɥsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Genie
Vesnik proleća


Pridružio: 15 Jul 2007
Poruke: 2900
Lokacija: Planeta Zemlja

PorukaPoslao: Ned Nov 09, 2008 12:27 pm    Naslov: Re: Kenjkanja Odgovoriti sa citatom

Innuendo ::
tema u kojoj æete kukati kad, kako i zašto su vam obrisane poruke, da ne biste spamovali po drugim temama.

Dakle, zasto ste obrisali poruku u kojoj sam kenjkala o slici na kojoj "polugola zenska cisti nekom debilu cipele"?
_________________
be, was/were, been
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger
pandora
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 25 Maj 2008
Poruke: 898

PorukaPoslao: Ned Nov 09, 2008 4:35 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Moje postove mozete slobodno da brisete,i necu da upotrebim agrarno-ruralni izraz-KENJKANJE.Ja stojim iza svake svoje izjave kao zrela odrasla osoba,i ne ocekujem da uvek bude u potpunosti shvaceno ono sto sam napisala,mada racunam da svaka osoba sa IQ iznad 100 ume da razlikuje bezazlenu salu od zluradih komentara.

HVALA.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku AIM Adresa
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridružio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Nov 09, 2008 8:31 pm    Naslov: Re: Kenjkanja Odgovoriti sa citatom

Genie ::
Innuendo ::
tema u kojoj æete kukati kad, kako i zašto su vam obrisane poruke, da ne biste spamovali po drugim temama.

Dakle, zasto ste obrisali poruku u kojoj sam kenjkala o slici na kojoj "polugola zenska cisti nekom debilu cipele"?


Zato sto nisi pitala nista ni o kakvoj obrisanoj poruci. Prosto. Rolling Eyes Ali kad sam vec tu, ne mogu ja nikome da zabranim da stavi sta hoce u potpis. To govori o njemu, ne o tebi. To je njegovo nesto i ja nemam nista s tim. A da je slika visoka, jeste. Mogla bi malo da se stese.
_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
marijeta
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 16 Dec 2007
Poruke: 300

PorukaPoslao: Pon Nov 10, 2008 1:12 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Slobodno brisite sve ono sto druge forumase vredja i ponizava samo morate da znate da svako ko je izazvan od strane nekog drugoga ima pravo i da se brani a kako nije svima IQ iznad 100 moraju i da se spuste na nivo drugoga.Mene nerviraju oni koji se ne drze teme vec salju postove koje niko ne razume i tako tema izgubi svaki smisao i sigurno ide u offtopic.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Melez
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 29 Sep 2008
Poruke: 159
Lokacija: + 661 postova

PorukaPoslao: Pon Nov 10, 2008 7:25 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Spamovi na stranu, vratimo se na temu.

Zasto su sve moji postovi odavde brisani?

edit: Hanibaal

Zato sto se ni jedan ne tice teme. Rolling Eyes

_________________
"It's a good day to express yourself
It's a nice day to raise hell as well"

Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
cuka
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 26 Mar 2006
Poruke: 980
Lokacija: Èabar-varoš

PorukaPoslao: Ned Nov 16, 2008 6:49 pm    Naslov: Re: Kenjkanja Odgovoriti sa citatom

[/quote]
Dakle, zasto ste obrisali poruku u kojoj sam kenjkala o slici na kojoj "polugola zenska cisti nekom debilu cipele"?[/quote]
Džini je 100% u pravu sa ovim zahtevom,što se tièe samog sadržaja slike a ja æu da kenj(k)am za velièinu slika ispod potpisa.Èini mi se da æemo uskoro zahvaljujuæi slikama,imati po dva ili tri posta po stranici, i da bi ovom takmièenju u postavljanju što veæih slika trebalo stati na kraj
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
_________________
kad ti se prijatelj vine visoko,ne prilazi mu dok te ne potraži
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridružio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Nov 19, 2008 1:28 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Slazem se sto se tice velicine slika. Sadrzaj ne mogu nikome da zabranim, vec sam to rekao. To ne treba da vas dotice, potpis govori o onome ko ga je postavio, ne o vama.
_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
shane91
Pripovedac
Pripovedac


Pridružio: 13 Avg 2007
Poruke: 2639
Lokacija: Gdje svoga nema i gdje brata nije

PorukaPoslao: Pet Nov 21, 2008 12:01 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Dajte neko objašnjenje šta se prethodnih dana dešavalo sa forumom !???
_________________
"Sreæno ti muško, Aæime! Žensko je dobro samo ako je stoka."

Koreni
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Pravila, obaveÅ¡tenja, kritike Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu 1, 2, 3  Sledeci
Strana 1 od 3

 
Skoèi na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group