Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Èesto Postavljana PitanjaFAQ - Èesto Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista èlanovaLista èlanova   Korisnièke grupeKorisnièke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

voda
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeci
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Problemi i Predlozi
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeæu temu  
Autor Poruka
buntovnik69
TS pro
TS pro


Pridružio: 09 Dec 2008
Poruke: 10
Lokacija: TRSTENIK

PorukaPoslao: Ned Dec 14, 2008 11:17 am    Naslov: voda Odgovoriti sa citatom

Jedno pitanje za direktora Komstan-a.

Kakva je razlika izmedju zagadjene vode koju smo imali do pre neki dan i vode koja je sad ispravna?

Odgovor je NIKAKAVA! Dok voda nije bila ispravna nismo je koristili za pice, a ni sad je ne koristimo ni za pice, ni za kuvanje, ni za pranje jer je jednostavno NEMA! Svaki dan nestaje. Sad je nedelja 11.16 sati, pre podne, a vode nemaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
_________________
NECU NI KAKO JA HOCU
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
drOcultis
TS novinar
TS novinar


Pridružio: 04 Jun 2008
Poruke: 67
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Ned Dec 14, 2008 10:23 pm    Naslov: Re: voda Odgovoriti sa citatom

buntovnik69 ::
Jedno pitanje za direktora Komstan-a.

Kakva je razlika izmedju zagadjene vode koju smo imali do pre neki dan i vode koja je sad ispravna?

Odgovor je NIKAKAVA! Dok voda nije bila ispravna nismo je koristili za pice, a ni sad je ne koristimo ni za pice, ni za kuvanje, ni za pranje jer je jednostavno NEMA! Svaki dan nestaje. Sad je nedelja 11.16 sati, pre podne, a vode nemaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


Jesi li ti siguran da si iz Trstenika?
Reè je o Trsteniku u Srbiji gde ima vode.Voda je sada ispravna,a ako te interesuje možeš i lièno videti analize vode koje rade kruševljani.
Ako ne praviš razliku onda nije problem u vodi nego u tebi.Razumljivo je da postoji strah da se ponovo krene sa upotrebom vode za potrebe domaæinstva(za piæe i spremaje hrane) ali ne postoji nijedan razlog za ovakav tvoj nastup.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Yahoo Messenger
Lepljiva
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 14 Maj 2007
Poruke: 1708

PorukaPoslao: Ned Dec 14, 2008 11:37 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Citat:
buntovnik69::

Jedno pitanje za direktora Komstan-a.
drOcultis::
Jesi li ti siguran da si iz Trstenika?
Reè je o Trsteniku u Srbiji gde ima vode.Voda je sada ispravna,a ako te interesuje možeš i lièno videti analize vode koje rade kruševljani.
Ako ne praviš razliku onda nije problem u vodi nego u tebi.Razumljivo je da postoji strah da se ponovo krene sa upotrebom vode za potrebe domaæinstva(za piæe i spremaje hrane) ali ne postoji nijedan razlog za ovakav tvoj nastup.


Ako su se predsednik opštine i direktor Komstana prihvatili obaveze da odgovaraju na pitanja gradjana Trstenika koji dolaze na forum, molim obojicu da svoje obaveze ispunjavaju lièno a ne preko posrednika.
_________________
Govorim tiho i nosim oklagiju sa sobom.
"Dobar dan tetka Lepa"

-"Sine 'se nosish u pizdu materinu i ti i tvoje dobar dan"
Munje
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
buntovnik69
TS pro
TS pro


Pridružio: 09 Dec 2008
Poruke: 10
Lokacija: TRSTENIK

PorukaPoslao: Pon Dec 15, 2008 9:50 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

da, Trstenik u zemlji Srbiji!
_________________
NECU NI KAKO JA HOCU
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
marijeta
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 16 Dec 2007
Poruke: 300

PorukaPoslao: Pon Dec 15, 2008 10:22 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Lepljiva ::
Citat:
buntovnik69::

Jedno pitanje za direktora Komstan-a.
drOcultis::
Jesi li ti siguran da si iz Trstenika?
Reè je o Trsteniku u Srbiji gde ima vode.Voda je sada ispravna,a ako te interesuje možeš i lièno videti analize vode koje rade kruševljani.
Ako ne praviš razliku onda nije problem u vodi nego u tebi.Razumljivo je da postoji strah da se ponovo krene sa upotrebom vode za potrebe domaæinstva(za piæe i spremaje hrane) ali ne postoji nijedan razlog za ovakav tvoj nastup.


Ako su se predsednik opštine i direktor Komstana prihvatili obaveze da odgovaraju na pitanja gradjana Trstenika koji dolaze na forum, molim obojicu da svoje obaveze ispunjavaju lièno a ne preko posrednika.
E draga moja,lepo je Hanibal pitao da li su tu samo za izbore ili i posle njih.Ja sam predpostavljala da ce ovako da bude i bilo mi je smesno kako su se pojedini palili pa kao oni pitaju a neki tamo"na polozajima"im odgovaraju Laughing Najgora su bila ona ulizivanja(da ne kazem uvlacenja) Evil or Very Mad
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
sasha966
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 07 Dec 2008
Poruke: 200
Lokacija: TRSTENIK

PorukaPoslao: Pon Dec 15, 2008 9:56 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Da odgovorim buntovniku69. U petak oko 20:30 doslo je do pucanja magistralnog cevovoda na delu od Topoljaka ka Starom mostu kod prodavnice g-dina Babovica. Kazu, mozete i proveriti, da zadnjih 10 godina nije bilo nocnih intervencija na popravci cevovoda. Elem, oko 23:30 ekipa Komstana je krenula sa radovima na otklanjanju kvara (sto se moglo videti i na kajronu TV Trstenik-barem oni koji je gledaju) i do 05:00 ekipa je zavrsila sav posao u najkracem mogucem roku gde su se i mestani Grabova prijatno iznenadili. Tokom subote ustanovljeni su kvarovi na mrezi u Grabovcu iznad igralista i kod Gradske cesme u Trsteniku. Nakon nabavke neophodnog materijala koji je odradjen u subotu, u ranim jutarnjim casovima u nedelju pristupilo se intervencijama na obe lokacije. Oba kvara otklonjena su do 10:30 i nakon toga pustena je voda kojoj je trebalo izvesno vreme da se stabilizuje sto se kvaliteta tice. I ubuduce imam zelju sa svima da polemisem i na ovaj nacin jer smatram da je situacija po pitanju odziva na kvarove u Komstanu daleko brze nego ranije. Da li je to zasluga novog direktora - procenite sami. Ali, nemojte samo da kritikujete bez valjano prikupljenih informacija. Javljam se tek danas jer sam u nedelju bio u Beogradu na Izbornoj skupstini G17PLUS ciji sam clan. Pozdrav svima kojima je stalo do promena na svim nivoima. Za pocetak, za lepsi i cistiji Trstenik.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Lepljiva
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 14 Maj 2007
Poruke: 1708

PorukaPoslao: Uto Dec 16, 2008 1:34 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

I dalje vode nema na 5. spratu Lamele Sad.
_________________
Govorim tiho i nosim oklagiju sa sobom.
"Dobar dan tetka Lepa"

-"Sine 'se nosish u pizdu materinu i ti i tvoje dobar dan"
Munje
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
sasha966
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 07 Dec 2008
Poruke: 200
Lokacija: TRSTENIK

PorukaPoslao: Uto Dec 16, 2008 7:20 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Bice, samo malo strpljenja!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Uto Dec 16, 2008 7:44 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

sasha966 ::
od Topoljaka ka Starom mostu kod prodavnice g-dina Babovica

Sto stalno tu pucaju cevi?! Po mojoj evidenciji na tom mestu je pukla cev najmanje 2.000 puta u zadnjih recimo 10 godina.....Nije od stakla valjda?
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
sasha966
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 07 Dec 2008
Poruke: 200
Lokacija: TRSTENIK

PorukaPoslao: Uto Dec 16, 2008 9:23 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Nije od stakla ali izgleda da nije ni zadovoljavajuceg kvaliteta. Prijavili smo kod KfW programa projekat zamena svih 5 km tih cevi od izvorista Prnjavor do starog mosta. KfW zeli da pomogne opstine kojima je pomoc neophodna i da mere efekte te pomoci. Mi smo blizu da ih ubedimo da i nama pomognu. Sastanak sa njima je predvidjen za drugu polovinu januara meseca.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Aleksandar Pejèiæ
TS novinar
TS novinar


Pridružio: 03 Dec 2008
Poruke: 99

PorukaPoslao: Uto Dec 16, 2008 2:56 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Lepljiva ::
I dalje vode nema na 5. spratu Lamele Sad.


Koje lamele? Ja sam na drugom spratu i nisam èuo da neko nema vode.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Lepljiva
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 14 Maj 2007
Poruke: 1708

PorukaPoslao: Uto Dec 16, 2008 3:12 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Poštovani odbornièe Saveta Mesne zajednice Trstenik, obidjite svoje komšije. Cool
_________________
Govorim tiho i nosim oklagiju sa sobom.
"Dobar dan tetka Lepa"

-"Sine 'se nosish u pizdu materinu i ti i tvoje dobar dan"
Munje
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Komadant Mark
TS novinar
TS novinar


Pridružio: 26 Nov 2008
Poruke: 84

PorukaPoslao: Uto Dec 16, 2008 8:54 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Sto se tice pitanja namenjenih predsedniku. Molim vas da ih postavljate na toj temi, jer ne mogu da stizem da pratim sve ostale teme.
P. S. Svima je vec poznato da ja odgovaram u njegovo ime na sva pitanja, koja su mu upucena Wink
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Aleksandar Pejèiæ
TS novinar
TS novinar


Pridružio: 03 Dec 2008
Poruke: 99

PorukaPoslao: Sre Dec 17, 2008 12:04 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Lepljiva ::
Poštovani odbornièe Saveta Mesne zajednice Trstenik, obidjite svoje komšije. Cool

Pa ja hoæu ali predsednik kuænog saveta nikako da zakaže sastanak pa da malo poprièamo.A što se pojedinaènih poseta tièe,slabo me zovete Very Happy
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Dejan_Ig
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 23 Feb 2007
Poruke: 1022
Lokacija: Boka

PorukaPoslao: Pon Dec 22, 2008 7:16 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

kazu da vode ima , ali je upitne kakvoce.
To sad nema valjda veze sa rukovodstvom MZ ili kucnog saveta neke zgrade , obavestite struku.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Problemi i Predlozi Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeci
Strana 4 od 6

 
Skoèi na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group