Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Bezobrazluk...
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Filozofija, religija i istorija
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeęu temu  
Autor Poruka
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Čet Okt 16, 2008 11:52 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Innuendo ::
Tojo ::
Nice je na pocetku 20 veka rekao:" Bog je mrtav!"


A Bog je rekao: NiĆØe je mrtav...



A Chuck Norris je reko: Bog i Nice su mrtvi Laughing
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
gegule
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 20 Jul 2009
Poruke: 331
Lokacija: Svabija

PorukaPoslao: Pon Jan 18, 2010 1:53 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

shane91 ::
Ljudi, ljudi... Pa kampovao sam u VeluƦu 27. na 28. ... Dakle, Sodoma i Gomora ispred manastirskih vrata... Dno dna... Onako nizak i mizaran stepen civilizovanosti nisam ocekivao... Dakle, ne svi...To jest, ne sva omladina, ali apsolutna vecina od, aproksimativno, 98% ... Ono je tamo tiha jeza... Mislim, slusao sam ja price od ranije... Kao imas da nadjes ribe za jednu noc dza bu... Ali ako se devojka(!?), ne, devojcica od 13 godina moze definisati kao riba, kao razumno zensko, onda smo mi stvarno nacija za posmatranje... Ta deca su isla od satora do satora, pitala jel ima neko kola da se vozimo, izrazavale zelju da se setamo "malo do RiĆ°evÅ”tice" ... To je neverovatno zlo... Å ejtan u nama jbt... Mislim, da tamo nije bila ta devojka, to jest, samo njeno prisustvo, razlog zbog kog sam i otisao na sabor, verovatno bih i sam zavrsio po nekim kamionetima "moje brace i ortaka" iz Pajsaka... Devojcice se tako vode, tako ponasaju, da je bilo potrebno samo da joj kazes sta ti treba, koja usluga... Dakle, samo direktno. Ako pocnes da nesto da okolises ispadas odmah ! Cak i da zanemarimo prisustvo jednog hrama u blizini, ako je to moguce, ja ne mogu da razumem u kakve zene one izrastaju... Kako ce one njhove cerke da vaspitavaju... Dal ce da imaju trunku materinstva u sebi, a da ne govorim o nacionalnoj i verskoj svesti ili sta vec ! Cim je pala prva noc, pod bljestavo osvetljenim hramom, krenule su prva guranja, povracanja, tuce, polujavni sex itd itd...

Majko naŔa, gde li smo krenuli
!?



U JEVROPU SINKO!!!!!!!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Dejan_Ig
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 23 Feb 2007
Poruke: 1022
Lokacija: Boka

PorukaPoslao: Pon Jan 18, 2010 5:06 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

gegule ::
shane91 ::
Ljudi, ljudi... Pa kampovao sam u VeluƦu 27. na 28. ... Dakle, Sodoma i Gomora ispred manastirskih vrata... Dno dna... Onako nizak i mizaran stepen civilizovanosti nisam ocekivao... Dakle, ne svi...To jest, ne sva omladina, ali apsolutna vecina od, aproksimativno, 98% ... Ono je tamo tiha jeza... Mislim, slusao sam ja price od ranije... Kao imas da nadjes ribe za jednu noc dza bu... Ali ako se devojka(!?), ne, devojcica od 13 godina moze definisati kao riba, kao razumno zensko, onda smo mi stvarno nacija za posmatranje... Ta deca su isla od satora do satora, pitala jel ima neko kola da se vozimo, izrazavale zelju da se setamo "malo do RiĆ°evÅ”tice" ... To je neverovatno zlo... Å ejtan u nama jbt... Mislim, da tamo nije bila ta devojka, to jest, samo njeno prisustvo, razlog zbog kog sam i otisao na sabor, verovatno bih i sam zavrsio po nekim kamionetima "moje brace i ortaka" iz Pajsaka... Devojcice se tako vode, tako ponasaju, da je bilo potrebno samo da joj kazes sta ti treba, koja usluga... Dakle, samo direktno. Ako pocnes da nesto da okolises ispadas odmah ! Cak i da zanemarimo prisustvo jednog hrama u blizini, ako je to moguce, ja ne mogu da razumem u kakve zene one izrastaju... Kako ce one njhove cerke da vaspitavaju... Dal ce da imaju trunku materinstva u sebi, a da ne govorim o nacionalnoj i verskoj svesti ili sta vec ! Cim je pala prva noc, pod bljestavo osvetljenim hramom, krenule su prva guranja, povracanja, tuce, polujavni sex itd itd...

Majko naŔa, gde li smo krenuli
!?




U JEVROPU SINKO!!!!!!!



Ja moram da se kriticki osvrnem na text mladog Shaneta i pokusaj odgovora lepe Gegule.
Mladi Verter Shane je od pocetka svog texta rezigniran sigurno zbog cinjenice da udobnost kampovanja bilo gde , pa i u Velucu , nije na zavidnom nivou.U stvari njegov je text( razmisljanje) mnogo neprirodniji
od ponasanja dela mladje zenske populacije u istom tekstu.Pokusaj da se ''zvuci'' kao roditelj dece-tinejdzera ili staresina muskog manastira izaziva slicnu jezu koju je on prepoznao ispred ManastiraVeluce.Shane tvojih 17 godina je prava adresa za devojcice mladje od 18 iz tog sela kojima su takvi skupovi( uz fudbalske turnire) mesta gde svesno reflektuju svoje zelje.Kako to da nikom nije bilo cudno da u temi ''Vasa prva ljubav, prvi sex'', svi ko u recitaciji pominjete'' starije tete''!? Strasna je cinjenica , koja je na zalost cinjenica da postoje u selima ljudi koji zavode devojke , devojcice i podvode ih drugim ''ljudima''.Strasno je sto se nekadasnja urbana zabava zvana droga preselila i u srpsko selo, sto se umesto Mobe ide na kampovanja ali...Ja iskreno verujem je procenat vaspitno zapustene omladine (dece) mnogo mali ....

Gegule ,odakle tebi ideja da su eventualne anomalije pomenute u Verterovom textu siguran put u Evropu?
Pretpostavljam da si za vreme koje imas provedeno u Nemackoj upoznala odredjene norme ponasanja koje su vise nego uocljive
i to bas medju mladjom populacijom
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Filozofija, religija i istorija Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group