Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Hrvati
Idi na stranu 1, 2  Sledeci
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Politika
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeęu temu  
Autor Poruka
Cheesebread
TS pro
TS pro


Pridružio: 05 Avg 2008
Poruke: 9
Lokacija: Pored kompa, odmah na krevetu

PorukaPoslao: Sre Avg 06, 2008 10:27 pm    Naslov: Hrvati Odgovoriti sa citatom

Dobro, posto je ovaj forum za politiku nadam se da nema problema ako malo pricamo o Hrvatima. Mrzite li Hrvate ili ste ok? Sta je to sto vas najvise nervira kod njih? Susreti?
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
shane91
Pripovedac
Pripovedac


Pridružio: 13 Avg 2007
Poruke: 2639
Lokacija: Gdje svoga nema i gdje brata nije

PorukaPoslao: Sre Avg 06, 2008 10:46 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pa sta znam... Ne mrzim ih... Mislim da za tim nema potrebe... Znaci OK sam Wink A najvise me iritira to sto nas na sva usta kritikuju i vredjaju... Mada, to je njihovo vaspitanje i mentalitet a ne nas... Voleo bih da imam susret, ponajvise sa maloletnim dalmatinkama, sto se Hrvatske tice Embarassed
_________________
"SreƦno ti muÅ”ko, AƦime! Žensko je dobro samo ako je stoka."

Koreni
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Sre Avg 06, 2008 10:47 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Razlikujem 3 grupe ljudi katolicke veroispovesti unutar NDH: Hrvati, Ustase i Gaychine (ova podela nije definitivna jer ima dosta ustasha koje su gejchine). Anyways, Hrvati su relativno ok, ali su u manjini. Oni su delimicno ponosni na ono sto jesu, ali nisu seronje, pa je, recimo, za njih Oluja ratni zlocin, a ne podvig, ali je ne spominju previse kako nebi pokvarili ugled svog naroda (recimo, znam da je Srebrenica zlocin, ali se trudim da to sto manje pominjem). Ustashe su slicne nasim weekend chetnicima. Znaju da je oluja zlocin i ponosni su na nju kao takvu. Ante Pavelic im je je u glavi dok nadrazuju njeznike i dok spavaju. Mrze Kralja Aleksandra Prvog vise od nas, iako je najveca kolicina kraljevskog izmeta kod nas zavrsila. Gejcine su sirok pojam. Medj' njih idu: prekoliberalni, ustaske pizde, jugonostalgicari i pravi pederi. Prekoliberalni su oni koji mrze svoj narod zbog oluje i seru o svakom losem potezu svoje vlade. Koriste priliku da seru o liberalnosti kad god sretnu Srbe i Muslimane... Seronje. Ustase pizde su oni koji seru o ubijanju srba a pune hlace kad cuju da su Srbi u gradu. Broj takvih medj' njima je zabrinjavajuci. Jugonostalgicari seru o nekom pomirenju... Ne kapiraju da to nije moguce (narocito ne sad)... Obicno su maskirani u prekoliberalne, ali za razliku od njih, oni svoju zemlju ne mrze... Pravih pedera ima svuda, ali sam hrvatski jezik stvara pedere od Hrvata. Takvi ljudi su sljam drustva i pokupili su segmente svih do sad navedenih podvrsta... Cesto se maskiraju u ustashe kako ih ovi nebi pobili i proterali u sloveniju.


Neko ce reci da su stavovi Hrvata slicni nasim, ali se ja necu sloziti sa tim. 1., kod Hrvata je prenaglasena mrznja prema Srbima. Oni su cak spremni da izadju na trg i skandiraju "ubij, ubij, ubij, Srbina!!!!" u sklopu standardnih dnevnih aktivnosti. 2., Hrvati bre sve oko sebe mrze... 3. nije ni potrebno.
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
shane91
Pripovedac
Pripovedac


Pridružio: 13 Avg 2007
Poruke: 2639
Lokacija: Gdje svoga nema i gdje brata nije

PorukaPoslao: Sre Avg 06, 2008 10:55 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Morace da se uradi u graficki prikaz ovoga...
_________________
"SreƦno ti muÅ”ko, AƦime! Žensko je dobro samo ako je stoka."

Koreni
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Čet Avg 07, 2008 6:16 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Hvala na ovom temeljnom objasnjenju Wink
Ma koji Hrvati bre, ko im yebe mater! Ovu temu treba izbrisati iz fazona. Jes` da se primam na Hrvatice ali to je vec nestranacka diskusija Cool
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Tojo
Dusan Basta
Dusan Basta


Pridružio: 08 Apr 2008
Poruke: 2359

PorukaPoslao: Čet Avg 07, 2008 8:39 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Vatrom treba ici na vatru. Ocito je da se ponose svoje kvazi-istorije, pa 400 000 mladih je prosecna publika Thompsonovih nastupa, a to su nastupi koji otvoreno kazu- Ponosni smo sto smo slali Srbe niz Drinu, ponosni smo sto smo krvlju krstili istoriju; Ponosni smo na Bobana, Budaka, Kvaternika itd. Nas problem je sto to se plasimo Srpskog nacionalizma, problem koji oni nemaju! Oni mogu otvoreno da nas mrze, i da citiraju Thompsonove stihove u crkvi za vreme sluzbe, a opet da budu na boljem putu ka EU.

Pitanje je: Zbog cega nas mrze? Niza rasa? Mrznja prema cetnicima/partizanima preneta na naciju? Zabava?
Poslednje zvuci najlogicnije, jer 89% tih "ustasa" nisu u stanju ni da prdnu kada reci stavljaju u dela! Dakle ustasa za vikend. Mada i njemu se treba izaci u susret, jer to nije uredu!
Evo i jedna zanimljivost: Hitler je rekao: "Okoncacu rezim Pavelica u NDH...samo ne sada!"

Treba pogledati "Bog i Hrvati".
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
grad moje mladosti
Sanjalica


Pridružio: 13 Mar 2006
Poruke: 1914

PorukaPoslao: Čet Avg 07, 2008 9:06 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Lorde, .

Licno nemam neka losa iskustva sa njima.Mogu samo da dodam da ovi koji zive ovde se ne razlikuju puno od nasih.Svi nekako izlazimo na ista mesta,vise ne znas ko je Srbin,Hrvat ili Bosanac(osim ako ga licno ne poznajes).Mladi se zezaju na racun jednih,drugih i trecih.Svi znaju sta se desavalo ali zivimo u takvoj zemlji gde nas sve stavljaju u isti kos "Balkanci"racunajuci i siptare.

Nemam razloga nikog da mrzim...a ko god se hrani mrznjom samo je dokaz kakav je covek ustvari.

Nervira me jedino sto se proseravaju patriotizmom ali to je tolko nebitno u mom zivotu...
_________________
"Kazi da sam blesav, pevam pesme naivne,
al' ne mozes mi nista, smejem se,
nadji sretne misli kao Petar Pan,
leteti je lako kad si bezbrizan,
ma dodaj malo boje u ovaj sivi dan,
pogledaj u nebo, nisi vise sam."
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Dejan_Ig
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 23 Feb 2007
Poruke: 1022
Lokacija: Boka

PorukaPoslao: Pet Avg 08, 2008 3:04 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

kaj hvali Vatrenima?
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Lepljiva
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 14 Maj 2007
Poruke: 1708

PorukaPoslao: Pet Avg 08, 2008 6:57 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

niÅ” Smile
_________________
Govorim tiho i nosim oklagiju sa sobom.
"Dobar dan tetka Lepa"

-"Sine 'se nosish u pizdu materinu i ti i tvoje dobar dan"
Munje
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Mauser
TS pro
TS pro


Pridružio: 25 Feb 2008
Poruke: 10
Lokacija: Trstenik / Kragujevac

PorukaPoslao: Ned Avg 10, 2008 10:09 pm    Naslov: ......................... Odgovoriti sa citatom

Ma bas nista, smo neka vrate ono sto je nase (bar one srpske kuce koje su zapalili, srusili i oteli) pa da se razilazimo tj. da prekinemo saradnju na svim nivoima sa njima jer jednostavno nije normalno da mi budemo ok prema njima dok oni javno slave oluju i oslobodjenje od "velikosrpske hegemonije".

Samo mi je zao sto ih ne ////// vise u "domovinskom ratu" Exclamation
_________________
Guns don't kill people, evil minds do!!!!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
pacovdlak
Komesar
Komesar


Pridružio: 26 Sep 2006
Poruke: 1691
Lokacija: Bresno Polje

PorukaPoslao: Pet Avg 15, 2008 4:18 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Alene mi te volimo!
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Rumenige
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 28 Jan 2007
Poruke: 3148

PorukaPoslao: Sre Avg 27, 2008 9:58 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Hrvati imaju nesto sto mi nikada necemo imati. Oni se nikada ne stide svojih korena i svoje nacije. Svaku priliku koriste da pokazu koliko vole svoju drzavu. Zato ih i cenim. Kad shvatimo da nam je drzava na 1. mestu, plasim se da necemo postojati.
_________________
Србија Србима!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Sre Avg 27, 2008 12:29 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Vecina i dalje prosipa splacinu o svetskom miru... nema od toga ni go njeznik. Ako zelimo da se nesto na bolje promeni, moramo da povratimo nacionalnu svest...
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
rubeoli
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 27 Okt 2005
Poruke: 318
Lokacija: Underground

PorukaPoslao: Pet Avg 29, 2008 12:21 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pa kad procitas da je u Jasenovcu cetres neke bilo organizovano takmicenje u ubijanju Srba i da je pobedio neki Petar Brzica koji je ubio 1380 Srba za dan i da su nam uvek zabadali noz u ledja i bili p***e izdajnicke ne mogu nista drugo da kazem nego da ih prezirem i ne bih voleo hrvata u svojoj blizini!!!(Seko bi ga mesec dana)!!
_________________
Zenu dupe krasi a tortu orasi!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
shane91
Pripovedac
Pripovedac


Pridružio: 13 Avg 2007
Poruke: 2639
Lokacija: Gdje svoga nema i gdje brata nije

PorukaPoslao: Pet Avg 29, 2008 12:38 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Mogu da se povuku neke paralele izmedju Hrvata i Bugara... Samo sto sa ovim drugima, hvala Bogu, nikad nismo bili u istoj drzavi... Pa u vezi sa ovim, htedoh da pitam, da li sa nacijama sa kojima smo, od kad je sveta i veka, ratovali, postoji mogucnost neke buduce zajednicke alijanse... Npr mi i Hrvati protiv Bosnjaka !?
_________________
"SreƦno ti muÅ”ko, AƦime! Žensko je dobro samo ako je stoka."

Koreni
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Politika Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu 1, 2  Sledeci
Strana 1 od 2

 
Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group